חפש מאמרים:
שלום אורח
01.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

קורס בניסים עם אפרת שר-שלום

"קורס בניסים" הוא קורס רוחני ומעשי. הקורס נוגע בנפש האדם, ביצירת הנפש ומציאות חיינו, בידיעה וחוויה עמוקה של מהותינו הרוחנית.

הקורס מתאים לכל אדם המבקש שינוי בכל תחום, ומאפשר צמיחה, ריפוי ואהבה.
זוהי הזדמנות ייחודית ללמוד את הקורס בהנחיית אפרת שר-שלום, מורה רוחנית ומנחה נפלאה שלימדה אלפי תלמידים והכשירה עשרות מורים לקורס במהלך יותר מ20 שנה.

הקורס מבוסס על הספר "הקורס בניסים", ספר העוסק בפסיכולוגיה, רוחניות ופילוסופיה, שמציע דרך אל האמת. על הספר "קורס בניסים" נכתבו ספרים רבים. רבות מן הפילוסופיות העכשוויות מבוססות על הקורס. מטפלים ומרפאים רבים מבססים את הוראתם על הקורס.

הקורס מבדיל בין מה שהוא אמיתי ומה שאינו אמיתי. האחד הוא אהבה השני פחד.  האמת היא האהבה, נצחית ובלתי משתנה, ללא התחלה וסוף, תמיד זמינה. הפחד, לעומת זאת, מבוסס על עולם התפישה, עולם משתנה על פי תפישה אישית, שיפוט ופרשנות, עולם של זמן, בו אנחנו מבססים את אמוננו באובדן, מחסור ומוות. הבחירה ביניהם בכל רגע נתון היא שלנו ובאחריותינו: שלום או מלחמה? חיים או מוות? אשמה, תקיפה, כעס – או אהבה?

הקורס בניסים אינו קורס פילוסופי אלא קורס מעשי, בו נלמד כלים לריפוי ופתירת בעיות בחיינו, לשינוי תפישות שמפריעות לנו, לריפוי רגשי ופיזי, לריפוי מערכות יחסים עם עצמינו ועם האחרים, לשחרור סבל, פחד, תלות ועוד.

נלמד באופן חוויתי להקשיב ולהתחבר מחדש למהותינו העמוקה, לאהבה ולחוכמה, נלמד כיצד להביא אל חיינו סליחה, נתינה, שלווה, ונפתח ערוץ ישיר אל כוחות ריפוי גדולים המושטים לנו ואל הדרכה רוחנית עמוקה שמלווה אותנו.

"אין הקורס מתכוון ללמד את משמעות האהבה, כיוון שדבר זה הוא מעבר למה שאפשר ללמד. ועם זאת מטרתו היא לסלק את המכשולים למודעות של נוכחות האהבה, שהיא מורשתך הטבעית." (מתוך קורס בניסים)

מידי יום שלישי נלמד את הספר באופן חווייתי ומעמיק. במהלך המפגשים נעבור תהליכים דרך התרגולים שבספר, דרך מדיטציות, שיחות ועבודה עם חברים נוספים.

הקורס יתקיים ב"בית דניאל" רחוב בני דן 62 בתל אביב, ההרשמה מראש
מבוא לקורס ב23 באוקטובר 2012  – ללא תשלום
בשבועיים הראשונים ניתן להגיע למפגש נסיון בתשלום.

התקשרו לפרטים ולהרשמה
:

אפרת – 0545299877 – 08-6340041
ובמייל efrat@zmanmidbar.net

מנחת הקורס: אפרת שר-שלום
מורה בכירה בישראל ל"קורס בניסים", לימדה אלפי תלמידים לאורך יותר משני עשורים, ראש קהילת "קורס בניסים" בארץ. מנחה תפילות שלום, מכשירה מורים ומטפלים בדרך "קורס בניסים". לקחה חלק בתרגום הספר "קורס בניסים".
כתבה את "אחותי היא", ערכה את הספר "שלום", תרגמה עם רות שק יסעור את "שירת התפילה" ו"הפסיכותרפיה". ממקימי זמן מדבר – אתר אקולוגי במדבר יהודה.

קורס בניסים עם אפרת שר-שלום

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אפרת שר-שלום

מאת: אפרת שר-שלוםרוחניות - כללי28/08/14647 צפיות
מחלה היא החלטה. היא אינה דבר שקורה לך, לגמרי בלי שרצית בו. הריפוי יגיע כשהאמת תתפוס את מקום המלחמה. אפרת שר שלום על תפילות שנענות "מחלה היא החלטה. היא אינה דבר שקורה לך, לגמרי בלי שרצית בו, שמחליש אותך וגורם לך סבל. הריפוי יבזיק בשכלך הפתוח ברגע שהשלווה והאמת יקומו לתפוס את מקום המלחמה ודמיונות השווא". (קורס בניסים, שיעור 136)

מאת: אפרת שר-שלוםרוחניות - כללי11/09/13603 צפיות
מאמר מרתק מאת אפרת שר-שלום, ראשת קהילת קורס בניסים ומורה רוחנית למעלה מ-25 שנה, בנושא מערכות יחסים ומפגשים עם אנשים. על הקשר המופלא בין ההתנהלות וההתנהגות שלנו במערכות יחסים לבין מערכת היחסים שלנו עם עצמינו. מאמר נוקב ובהיר.

מאת: אפרת שר-שלוםרוחניות - כללי14/03/131053 צפיות
קורס בניסים" כמו כל דרך רוחנית מוביל אותנו להתעוררות. לחוויה אוניברסאלית של אחווה. של איחוד עם הבריאה. של הארה. "קורס בניסים" הוא עוד דרך. אחת מני רבות. הוא מתאים למי שאוהבים את השפה בה הוא נכתב. ייחודיותו היא בכך שהוא מפרש לנו את המציאות באופן שונה ממה שאנחנו מכירים. "קורס בניסים" אומר לנו שלאלוהים מגיעים יחדיו. אי אפשר לחוות אחווה לבד

מאמרים נוספים בנושא רוחניות - כללי

מאת: בתיה כץרוחניות - כללי12/11/19188 צפיות
בעת שהספינה היקרה בעולם טבעה בים, לא היה בכוחו של שום כסף שבעולם להציל חיי אדם. עשירים לא קבלו יחס מועדף. עשירים ועניים פלסו דרכם יחד, ונדחפו יחד לסירות ההצלה ללא הבחנה.

מאת: בתיה כץרוחניות - כללי29/04/1958316 צפיות
כתיבת ספר תורה הינה מצווה נעלה וחשובה עד מאד, מצווה זו הינה מצוות עשה מהתורה, האחרונה במניין תרי''ג המצוות. מי שזוכה לקיים את המצווה הזו, מעלה עליו הכתוב כאילו קיבל את התורה בהר סיני.

מאת: עופר שלורוחניות - כללי02/10/181099 צפיות
ספרי חומש

מאת: רוני הכהןרוחניות - כללי01/07/18502 צפיות
כולם מחפשים אחר הכוונה, והדת היא כבר לא הכלי היחיד אשר זמין על מנת להגיע אל איזון הנפש מלבד רפואה.

מאת: SEOMANרוחניות - כללי22/01/18474 צפיות
אם תמיד רציתם לדעת איך לאזן את הגוף בקלות ולהתחיל להכניס יותר שפע אל חייכם, הרי כי עכשיו גם אתם תוכלו לעשות זאת בעצמכם. כל שעליכם לעשות זה לאמץ לכם את אחת מהשיטות עתיקות היומין אשר הגיעו אלינו היישר מן המזרח. על מנת שאנרגיית הצ'י תוכלו לזרום בחייכם, תוכלו להתחיל ולהתאמן בטאי צ'י, צ'י קונג, סו ג'וק ,מדיטציות, רייקי, הילינג, יוגה ושיטות נוספות. היום נדבר על הדרכים האפקטיביות ביותר לריפוי הגוף והנפש אשר יתחילו לגרום לכם להרגיש שינוי משמעותי בחייכם ולאורך זמן.

מאת: דוד דרומררוחניות - כללי14/08/161044 צפיות
הכותל המערבי (בקיצור: הכותל) הוא אחד מארבעת קירות התמך המקיפים את הר הבית זה כאלפיים שנה, משלהי תקופת בית שני ועד ימינו. במסורת היהודית מיוחסת לכותל המערבי קדושה יתרה,

איך לקבל אנרגיה למכור, איך למכור עם חשק, איך להרגיש טוב למכור, למה עבודה במכירות שוחקת, איך לאהוב למכור, איך ליהנות לעבוד במכירות, תמיכה נפשית, מאמן אישי מומלץ: וכאן תתבאר עוד נקודת מבט, לאיך וכיצד איש המכירות אמור לקבל אנרגיה למכור את המוצר שלו ללקוחות. והדרך לכך היא, על ידי זה שאיש המכירות ישאל את עצמו, האם הייתי מוכר את המוצר הזה לאנשים, גם אם לא היית מרוויח מכך כסף?! ז"א שעל איש המכירות לדמיין לעצמו מצב, שבו הוא כאיש מכירות לא צריך כסף, משום שיש לו מספיק כסף, אבל מצד שני ...

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica