חפש מאמרים:
שלום אורח
01.03.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

החלום לגדל חיית מחמד

מאת: נטלי הרוש חיות בר10/10/20128793 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

בכל אחד ואחת מאיתנו קיים הצורך לגדל חיית מחמד בבית. לא לכולנו יש את התנאים לגדל את החיה שתגרום לנו לחיוך ועדיין, לא פעם אנו מתחייבים לגידול חיה מבלי לקחת את האחריות ואת ההשלכות. מה עושים אם רוצים לגדל חיית מחמד? מה הדברים שחשוב לדעת בהקשר לבחירה? כל המידע במאמר הבא.

טיפים בטרם תבחרו חיית מחמד לגידול בבית

  1. התייעצו עם חברים ומכרים שיש להם חיית מחמד, הם לבטח ישמחו להעניק לכם את המידע באשר לגידול חיה, מה זה טומן בחובו? מה עליכם לקחת בחשבון? אנשים המגדלים כבר חיות מחמד, יהיו רלוונטיים עבורכם מאוד בשלב הזה.
  2. גלשו במדיה או באתרי האינטרנט, בין לבין תוכלו לקרוא כתבות עיתונות הקשורות בגידול חיות, בבחירת ווטרינר וכל מה שעליכם לעשות בטרם תכניסו חיית מחמד הביתה. מכתבות או מאמרים אלו, ניתן לגבות את עדותם של הגולשים ואף ללמוד דבר אחד או שניים.
  3. הדברים לא פעם תלויים במיקום. מהיכן תשיגו את חיית המחמד? האם מדובר  במיקום של צער בעלי חיים או שאולי בחנות לממכר של חיות וציוד לחיות? כמו כן, אם החלטתם לעשות מעשה יפה ולאסוף חיה מהרחוב, הכול טוב ויפה ועדיין, עליכם לוודא כי החיה אכן קיבלה את החיסונים, לוודא כי החיה אינה מעבירה מחלות, אם יש לכם ילדים קטנים בבית, רצוי כי תשמרו ממחלות, הן עלולות להיות קטלניות.
  4. על ווטרינר ובחירתו כבר דיברנו? בהמשך לסעיף הקודם במאמר זה, בחירת רופא חיות הינה בחירה של רופא לכל דבר. אם הנכם דואגים לבריאותכם, רצוי כי תבחרו רופא מהימן וטוב גם בעבור חיית המחמד החדשה. בחירת הווטרינר, תלויה בכמה עניינים. חשוב כי תבחרו ווטרינר המומלץ על ידי אנשים שאתם מכירים, מיקומו  חייב להיות קרוב למקום מגוריכם ולא יזיק כי תבקשו ממנו תעודות המציגות את כישוריו ואף המלצותיו בתחום.

בסופו של דבר, זה נפלא שיש בכם רצון לגדל חיית מחמד בבית ועדיין, יש כמה דברים חשובים שיש לקחת אותם בחשבון, רצוי כי תזכרו, ההבדל אינו גדול כשמדברים על חיית מחמד או בני האדם, שני הגורמים נזקקים לטיפול מסור ואין שוני צרכיו של בן אנוש כזה לחיית מחמד כזו או אחרת.

האתר שלנו מביא מגוון של מידע באשר לטיפול בחיות מחמד, כמו כן תוכלו להשיג אצלנו מידע שימושי באשר לבחירת שירותים נלווים, החל ממזון  מותאם, ייעוץ באשר לאורך חייה של החיה הנבחרת, בחירת ווטרינר מתאים ועוד עצות כאלה ואחרות הקשורות בגידול הנכון ביותר, בהתחשב במרחב בו אתם מתגוררים.

האם אתם מחפשים חיית מחמד שתכניס אור לחייכם? השאירו את הפרטים שלכם באתר שלנו ואחד מאיתנו ישמח לסייע לכם להגשים את החלום על הצד הטוב ביותר.

רוצה טיפים נוספים >>
 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אתר מקיף וערכי בנושא לימודי ספרדית...    http://easy-spanish.co.il

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת נטלי הרוש

מאת: נטלי הרוש רכב30/06/193468 צפיות
קונים רכבים לפירוק מציעים לכם שירות קניית רכבים לפירוק ולברזל. הרכבי הנמכרים הינם מגוונים מכל סוג, דגם, מצב וכ'. בהנחה שרכבכם הוא לאחר תאונה, תקלות חוזרות ונשנות שאינן ברות תיקון, הפתרון המעולה של קניית רכבים לפירוק יכולה לתת מענה מצוין עבורכם.

מאת: נטלי הרוש רכב31/05/192991 צפיות
קונים רכבים לפירוק מציעים רכישת רכבים על מגוון סוגיהם ובמצבים שונים. אין משנה דגם הרכב, שנת הרכב וכ', האם הרכב תקין או שהוא במצב המוגדר כ"טוטלוס". בכל מקרה, יהיה ניתן למכור את הרכב לקונה רכבים לפירוק.

מאת: נטלי הרוש רכב31/03/192925 צפיות
אם ברשותכם רכב ללא טסט על שמכם ואין בו כל שימוש בהווה או שימוש ייעודי בעתיד, דעו, זה מתכון לבעיות. מעבר לכך שבזמן הזה הרכב מעלה אבק בחנייה, הוא עשוי להיות מחויב באגרות וקנסות. אז למה שלא תמכרו את הרכב לקונה רכבים לפירוק ותמנעו מהעלויות הללו? נסביר.

מאת: נטלי הרוש רכב28/02/192035 צפיות
אנשים רבים משאירים מאחור בעיות כמו אלה, מה זה אומר? הרכב ישן אז משאירים בחנייה וזה הכל פתרנו את הבעיה. אז זהו..ש..לא. רכבים ישנים מביאים עמם בעיות לא מעטות.. למשל, קנסות בשל גרימת זיהום אוויר פוטנציאלית או ממשית ולכן הזנחה לא באה בחשבון. לטובת הכלל ולטובת בעל הרכב יש לטפל בבעיה. הפתרון הטוב ביותר לרכבים הישנים מהסוג שעתיד בקרוב לצאת מכלל שימוש זה לפנות לקונים רכבים לפירוק.

מאת: נטלי הרוש וטרינריה31/01/197014 צפיות
אם היינו יודעים כמה חתולים וכלבים מומתים כיוון שהתרבותם אינה נעצרת על ידי עיקור וסירוס.. כלבים וחתולים רבים משוטטים ברחובות וחלקם לצערנו עשויים למות באופן טבעי בשל קשיי ההישרדות בחוץ. אם יש לכם כלב או חתול, זו אחת ההמלצות החמות שהיינו מציעים לכם לעשות.

מאת: נטלי הרוש רכב31/01/191969 צפיות
מה אנחנו יודעים על מגרשי פירוק? מבחינת רבים מאתנו, הכינוי המוכר הוא "מגרש גרוטאות". רכבים במצבים לא תקינים מגיעים לשם, רכבים שלמעשה כבר אין שימוש בהם והם הורדו מהכביש מסיבות שונות. במגרשים אלו, מגרשי ה"גרוטאות" ניתן למצוא דווקא אוצרות לא קטנים.. נסביר.

מאת: נטלי הרוש רכב30/01/191674 צפיות
הרכב העייף והישן, זה שבזמן אמת עושה לכם הרבה בושות ועושה בעיות בהנעה, בנסיעה שאינה חלקה, הדלתות חורקות ובאופן כללי הוא לא נראה להיט ורואה מוסך יותר מאשר הוא אמור. אם זה המצב חברים יקרים, אנחנו היינו ממליצים לכם שהנסיעה הבאה שלכם תהיה למגרש פירוק..

מאמרים נוספים בנושא חיות בר

מאת: ליאורחיות בר09/03/149691 צפיות
עטלפים הם היונקים המעופפים היחידים שקיימים, וישנם שני סוגים עיקריים של עטלפים: עטלפים שהם אוכלי פירות, עטלפים שהם אוכלי חרקים. אורך חייהם של עטלפים הוא כ-20 שנה.

מאת: משה יוריחיות בר02/12/1215009 צפיות
בפרסום זה בחרתי לחלוק עימכם קוראיי אפילו עם במעט מהמחשבות וההתלבטויות אשר היו לי כשהייתי צריך להחליט ולשכור צלם מיומן ביולי האחרון לבר מצווה של בני. הנני בטוח שעבור חלק מהקוראים היו אותן התלבטויות שהעסיקו אותי ועבור רוב הקוראים עדיין יהיו. תהיות פשוטות כ: כיצד להחליט ואולי מה צריך לבדוק - הסיבה העלתי עבורכם מספר נקודות להתחיל איתן:

מאת: רחליחיות בר11/06/128755 צפיות
הרחקת עטלפים מיועדת לכל מי שרוצה להרחיק עטלפים מאזור מסוים, יהיה זה אזור מגורים או אזור ציבורי או אפילו אזורי חקלאות. בעוד הרבה פעמים כשאנחנו חושבים על הרחקת עטלפים אנחנו חושבים על ריסוס והדברה של עטלפים

מאת: רחליחיות בר28/02/129955 צפיות
בין אם אתם גרים בבית משותף ובין אם אתם גרים בבית פרטי ובמיוחד אם אתם גרים בעיר, חתולים וכנופיות של חתולי רחוב הם חזיון נפוץ. חתולים מגיעים לאזורים בהם נמצאים פחי אשפה, נכנסים לתוכם, מפזרים את הזבל ובכך גורמים למפגע בריאותי וסביבתי.

מאת: רחליחיות בר20/02/129245 צפיות
בין אם אתם גרים בבית משותף ובין אם אתם גרים בבית פרטי ובמיוחד אם אתם גרים בעיר, חתולים וכנופיות של חתולי רחוב הם חזיון נפוץ. חתולים מגיעים לאזורים בהם נמצאים פחי אשפה, נכנסים לתוכם, מפזרים את הזבל ובכך גורמים למפגע בריאותי וסביבתי

מאת: שירי פלגחיות בר21/03/119518 צפיות
אנשים רבים רוצים איזה שטח אדמה קטן כדי שיוכלו לרכוש איזה סוס ולצאת איתו לרכיבה באזור. אך אהבת סוסים ופנטזיית רכיבה עליהם לא מספיק בשביל להחזיק סוס. רוב האנשים חסרים את המידע הרלבנטי הנוגע לגידול סוסים. פעמים רבות, המידע שלהם מתבסס על איזה חלום רומנטי על רכיבה על סוסים., משהו שהם ראו בסרטים.

מאת: שירי פלגחיות בר21/03/118877 צפיות
אנשים רבים רוצים איזה שטח אדמה קטן כדי שיוכלו לרכוש איזה סוס ולצאת איתו לרכיבה באזור. אך אהבת סוסים ופנטזיית רכיבה עליהם לא מספיק בשביל להחזיק סוס. רוב האנשים חסרים את המידע הרלבנטי הנוגע לגידול סוסים. פעמים רבות, המידע שלהם מתבסס על איזה חלום רומנטי על רכיבה על סוסים., משהו שהם ראו בסרטים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica