חפש מאמרים:
שלום אורח
01.03.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הרחקת חתולים

מאת: רחליחיות בר28/02/20129953 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

הרחקת חתולים

בין אם אתם גרים בבית משותף ובין אם אתם גרים בבית פרטי ובמיוחד אם אתם גרים בעיר, חתולים וכנופיות של חתולי רחוב הם חזיון נפוץ. חתולים מגיעים לאזורים בהם נמצאים פחי אשפה, נכנסים לתוכם, מפזרים את הזבל ובכך גורמים למפגע בריאותי וסביבתי. הפתרון לכך הוא הרחקת חתולים מהאזור. קרבות של חתולי רחוב שגורמים למטרד סביבתי, לרעש ולהתפרצויות של חתולים לכביש גם הם חזיון נפוץ כמו גם רעש בתקופת הייחום בשעות שונות של היום והלילה. גם הפתרון לכך הוא הרחקת חתולים.

בעלי בתים פרטיים וחצרות מכירים את התופעה שכל חתולי השכונה עושים את צרכיהם על הדשא שלכם ונכנסים לחצר שלכם כאילו הם בעלי הבית. לפעמים, במיוחד כאשר הם מנהלים קרבות ביניהם, מפחיד להיכנס לחצר מחשש שחתול יתנפל עליכם. ילדים רבים נבהלים מהמראה וחוששים מהחתולים ובכך מפתחים פחד וסלידה מחתולים בכלל. כדי למנוע זאת יש לבצע הרחקת חתולים מהחצר שלכם.

יש אנשים וחברות המתמחים בתחום של הרחקת חתולים. הרחקת חתולים אצל אנשי מקצוע בתחום הרחקת חתולים פירושה לכידת חתולים כשהמטרה העיקרית היא ללכוד אותם כדי לעקר ולסרס אותם. על ידי כך מדללים את אוכלוסיית החתולים שכן מונעים מהם להתרבות. אבל יש אנשים שאינם מאמינים בשיטה זו של הרחקת חתולים כי הרחקת חתולים בצורה זו היא זמנית. לאחר הסירוס והעיקור החתולים חוזרים לאזור וממשיכים לפגוע באיכות החיים שלנו. אמנם לאורך זמן אולי תקטן אוכלוסיית החתולים אבל אנחנו רוצים פתרון בהווה. ולכן יש עוד שיטות של הרחקת חתולים שיכולות לסייע לנו לפתור את הבעיה שמטרידה אותנו בהווה ובאופן מיידי.

שיטה אחת של הרחקת חתולים היא באמצעות מכשירים אולטרה-סוניים שעושים רעש לא נעים ובכך מונעים את התקרבות החתולים לאזור. מכשירים מאפשרים הרחקת חתולים שכן הם פועלים עם גלי קול בתדרים גבוהים. בן אדם אינו יכול לשמוע תדרים אלה ללא עזרת מכשירים אבל בעלי חיים קולטים אותו ומאחר והוא לא נעים להם גלי הקול האלה גורמים להרחקת בעלי חיים, במקרה שלנו, הרחקת חתולים. סוג זה של הרחקת חתולים נקרא הדברה אלקטרונית ויש חברות המתמחות בתחום ואצלם אפשר לרכוש גם את הציוד המתאים. חברות אלה ידעו גם לתת את הייעוץ המתאים לגבי איזה מכשירים אולטרה-סוניים לרכוש, היכן להציב את המכשירים האולטרה-סוניים וכדומה.

שיטה נוספת של הרחקת חתולים היא מכשיר עם עין אלקטרונית שמזהה תנועה. כאשר המכשיר מזהה תנועה הוא מתיז מים. מאחר וחתולים לא אוהבים להירטב הם בורחים כאשר מותזים המים לכיוונם. שיטה אחרת היא פשוט לגדל כלב. כלב בחצר שלכם יכול למנוע את כניסת כל חתולי השכונה לחצר ולבצע הרחקת חתולים בצורה הפשוטה ביותר.

באינטרנט אפשר למצוא מידע רב לגבי הרחקת חתולים בשיטות שונות ומגוונות וכן מידע לגבי חברות ואנשים המתמחים בתחום הרחקת חתולים.

 

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רחלי

מאת: רחליניקיון19/06/131064 צפיות
פוליש לרצפות הוא כלי יעיל מאין כמוהו אשר עוזר להפוך את הרצפות, גם אם הם ישנות ומהוהות, לנוצות, למבריקות ולבעלות מראה חדש ממש. כאשר אנחנו מנקים את הבית אנחנו אמנם מקרצפים ומנקים את הרצפות אך לא משנה עד כמה ננקה את הרצפה וכמה ספונג'ה נעשה לעתים קרובות הרצפות מאבדות את הברק ואת הזוהר הראשוני שלהן.

מאת: רחליריהוט 23/05/13989 צפיות
שולחנות לילדים צריכים להיות פונקציונאליים ככל האפשר ולמלא את הצרכים שלהם על הצד הטוב ביותר. אם ילדיכם למשל מכינים שיעורי בית ועבודות על מחשב, או משתמשים במחשב כדי לשחק בחדרם, חשוב שהשולחן שלהם יתאים למחשב נייח

מאת: רחלינדל"ן ומקרקעין22/05/131128 צפיות
תמ"א 38 היא תכנית מתאר ארצית. המטרה של תמ"א 38 היא לחזק מבנים קיימים מפני סכנות של רעידת אדמה.

מאת: רחליריהוט 22/05/131309 צפיות
אם אנו בעלי גן או גינה בבית אנו נצטרך למצוא ריהוט גן מתאים. ריהוט גן כולל שולחן לגינה וכיסאות, יכול לכלול כיסא נדנדה או ערסל, תאורה לגינה, שמשייה לגינה, סכך או פרגולה

מאת: רחלישיפוצים14/05/131127 צפיות
איך בוחרים קבלן שיפוצים? קבלן השיפוצים אחראי על כל תהליך השיפוץ מא' ועד ת' על כל תחומיו- מבחירת החומרים לשיפוץ המיועד

מאת: רחלישיפוצים14/05/131089 צפיות
כל מה שרציתם לדעת לפני שאתם מתחילים שיפוץ אמבטיה ולא היה לכם מושג מה לשאול וגם לא את מי לשאול. כאשר אנו מדברים על שיפוץ אמבטיה אנו בעצם מתכוונים לשיפוץ כללי של כל חדר השירותים

מאת: רחלירפואה09/05/131281 צפיות
כאבי כתפיים יכולים להיגרם ממגוון לא קטן של גורמים ונסיבות. הגיל למשל, הוא גורם מרכזי להיווצרותם של כאבי כתפיים אצל אנשים. ככל שהגיל מבוגר יותר,

מאמרים נוספים בנושא חיות בר

מאת: ליאורחיות בר09/03/149690 צפיות
עטלפים הם היונקים המעופפים היחידים שקיימים, וישנם שני סוגים עיקריים של עטלפים: עטלפים שהם אוכלי פירות, עטלפים שהם אוכלי חרקים. אורך חייהם של עטלפים הוא כ-20 שנה.

מאת: משה יוריחיות בר02/12/1215009 צפיות
בפרסום זה בחרתי לחלוק עימכם קוראיי אפילו עם במעט מהמחשבות וההתלבטויות אשר היו לי כשהייתי צריך להחליט ולשכור צלם מיומן ביולי האחרון לבר מצווה של בני. הנני בטוח שעבור חלק מהקוראים היו אותן התלבטויות שהעסיקו אותי ועבור רוב הקוראים עדיין יהיו. תהיות פשוטות כ: כיצד להחליט ואולי מה צריך לבדוק - הסיבה העלתי עבורכם מספר נקודות להתחיל איתן:

מאת: נטלי הרוש חיות בר10/10/128793 צפיות
גם לך יש חלום של חיית מחמד משלך? אין ספק כי מדובר בכיף גדול וסיפוק עצום. מה חשוב לדעת לפני שמאמצים חיית מחמד חדשה?

מאת: רחליחיות בר11/06/128755 צפיות
הרחקת עטלפים מיועדת לכל מי שרוצה להרחיק עטלפים מאזור מסוים, יהיה זה אזור מגורים או אזור ציבורי או אפילו אזורי חקלאות. בעוד הרבה פעמים כשאנחנו חושבים על הרחקת עטלפים אנחנו חושבים על ריסוס והדברה של עטלפים

מאת: רחליחיות בר20/02/129245 צפיות
בין אם אתם גרים בבית משותף ובין אם אתם גרים בבית פרטי ובמיוחד אם אתם גרים בעיר, חתולים וכנופיות של חתולי רחוב הם חזיון נפוץ. חתולים מגיעים לאזורים בהם נמצאים פחי אשפה, נכנסים לתוכם, מפזרים את הזבל ובכך גורמים למפגע בריאותי וסביבתי

מאת: שירי פלגחיות בר21/03/119518 צפיות
אנשים רבים רוצים איזה שטח אדמה קטן כדי שיוכלו לרכוש איזה סוס ולצאת איתו לרכיבה באזור. אך אהבת סוסים ופנטזיית רכיבה עליהם לא מספיק בשביל להחזיק סוס. רוב האנשים חסרים את המידע הרלבנטי הנוגע לגידול סוסים. פעמים רבות, המידע שלהם מתבסס על איזה חלום רומנטי על רכיבה על סוסים., משהו שהם ראו בסרטים.

מאת: שירי פלגחיות בר21/03/118877 צפיות
אנשים רבים רוצים איזה שטח אדמה קטן כדי שיוכלו לרכוש איזה סוס ולצאת איתו לרכיבה באזור. אך אהבת סוסים ופנטזיית רכיבה עליהם לא מספיק בשביל להחזיק סוס. רוב האנשים חסרים את המידע הרלבנטי הנוגע לגידול סוסים. פעמים רבות, המידע שלהם מתבסס על איזה חלום רומנטי על רכיבה על סוסים., משהו שהם ראו בסרטים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica