חפש מאמרים:
שלום אורח
21.05.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

איך להכנס להריון טבעי עם שחלות פוליציסיטיות?

מאת: ג.ט קראוןהריון ולידה01/11/20121993 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

איך להכנס להריון עם שחלות פוליציסיטיות?

איך להכנס להריון טבעי עם שחלות פוליציסיטיות?
ציסטות בשחלות?

איך להיכנס להריון באופן טבעי

אי פוריות יכולה להיות מוגדרת באופן רחב כחוסר היכולת להיכנס להריון לאחר שניסיתי במשך שנה אחת לפחות ללא כל שימוש באמצעי מניעה. במדינות מערבות, פוריות משפיעה 15% מהאוכלוסייה. אמנם חלק מהם מנסים להרות באמצעות שיטות חלופיות כמו הפריה חוץ גופייה, אחרים מעדיפים לייעל את הסיכוי להיכנס להריון באופן טבעי. מנסה להיכנס להריון באופן טבעי עשויים להיות חשוב מאוד, שכן זוגות רבים ויחידים שאובחנו עם בעיות פוריות ייתכן שיוכלו להיכנס להריון ללא טיפול (ולכן צריך להיות מוגדר כ "subfertile" ולא "עקר").

כשמנסה להיכנס להריון באופן טבעי, הגורם החשוב ביותר הוא להבין את מחזור הווסת ומועד הביוץ, מה שמוביל לסיכוי האופטימלי של מקבל ספוג. בדרך כלל, ביוץ מתרחש סביב היום 14, ולכן, כדי להיכנס להריון באופן טבעי, בני זוג צריכים לקיים יחסי מין עד כמה שניתן בין 12 והיום 15. נשים מעט שונות שמשתנות cycles.Hence וסת, כדי לשפר את הסיכויים להיכנס להריון, קיים הכרח ללמוד תקופות של 1, ולחשב בדיוק כאשר אחד מבייץ.

קביעת הסימנים של ביוץ.

כדי לבדוק את התזמונים הנכונים של ביוץ, אישה יכולה לעשות אחד, או רב, מהדברים הבאים:

. שמור על לוח שנה. שמירה על לוח שנה כדי להתוות את הימים היא שיטה פשוטה ויעילה על מנת לקבוע את הזמן הנכון לקיים יחסי מין.

. להשגיח על נוזלי נרתיק. הפרשות ריר מהנרתיק בדרך כלל הופכות לכבדות יותר, דקות יותר, ברורות יותר וגמישות בזמן הביוץ בהשוואה לזמנים הרגילים.

. מרגיש את החלק הפנימי של הנרתיק. בזמן ביוץ, צוואר הרחם הוא רך יותר ומעט יותר פתוח מרגיל.

. לשמור על כרטיסיות כל כאב חד בבטן. כאבים חדים בבטן, או איזה הכתמה קלה, עשויים להיות אינדיקציה לביוץ.

. תנאים פיסיים אחרים. כאבי ראש, נפיחות, רגישים בשדיים וכאבים עלולים להיות סימן לביוץ.

לאחר שבדק לביוץ, יש כמה דברים אחרים שאדם יכול לעשות כדי להגדיל את הסיכויים להיכנס להריון באופן טבעי. אלה כוללים ששכבו בשקט זמן מה לאחר קיום יחסי מין, הימנעות חדר האמבטיה במשך כשלושים דקות לאחר קיום יחסי מין, והכי חשובים, להבין כמה פעמים שצריך להיות גם קיום יחסי מין.

גברים לעתים קרובות הזנחת חלקם לשחק בכל תרחיש זה. את תאי הזרע צריכים להיות בחוקת הצורה הנכונה, הנכונה ותנועתיות נכונה מדי, או אחר, עם זאת פורה הנשים עשויות להיות, הספגה אינה מתרחשות באופן טבעי. דרך להבטיח שתאי הזרע לא פגועים היא על ידי לבישת תחתונים במקום תחתונים. מתאגרף לעזור בשמירה על תאי זרע באשכים מהתחממות יתר ומזיקים.

לנשים וגברים, הגורמים אנטומיים והורמונלי הם לא היחיד להיות במעקב ותיקן. ברוב המקרים, כישלון להרות יכול לנבוע מתזונה לא נכונה, לחץ חזק, השימוש בסמים כמו אלכוהול וניקוטין, ואפילו גורמים סביבתיים כגון קרבה למינונים מזיקים של חומרי הדברה. התנזרות מגורמים אלה עוברת דרך ארוכה כדי להבטיח הריון.

תמיד צריך לזכור כי הגישה הוליסטית לפתרון בעיה היא הדרך האופטימלית להתמודדות עם בעיות פוריות. קבלת בדיקות בריאות סדירות, נטילת תוספים כדי להילחם בבעיה קיימת, הפעילות הגופנית וטכניקות הפחתת מתח הן רק חלק מהפתרון הוליסטי לפוריות הרואה את הבעיה כחלק ממכלול, בניגוד לגישה המקובלת המתמודדת עם איברי גוף מסוימים, בניסיונה לרפא . הגישה ההוליסטית היא לא רק דרך בטוחה להגדיל את הסיכויים שלך תפיסה היא אף מבטיחה הריון בטוח ובריא.

מאמר זה מבוסס על הספר, "נוס הריון" על ידי ליסה אולסון. ליסה היא יועץ מחבר, חוקר, תזונאי ובריאות שהקדיש את החייה ליצירת הפתרון האולטימטיבי המובטחים ההריון באופן קבוע כדי להפוך את השורש של בעיות פוריות, לעזור לך להיכנס להריון במהירות ובאופן טבעי ולשפר באופן דרמטי את האיכות הכוללת של החיים שלך, ללא שימוש תרופות מרשם וללא כל ניתוחים. למידע נוסף על ידי ביקור באתר

מאמר שיכול לעניין אותך,ציסטות בשחלות,תסמינים ואיבחון

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

ג.ט קראון

בריאות וכושר הם המתכון לאושר

וכל השאר עוד יגיע...

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ג.ט קראון

מאת: ג.ט קראוןבריאות ורפואה כללי22/02/171656 צפיות
Before I opened up The Gout Code™ on my e-book reader, I had to ask myself a question: Is this really going to be something that actually teaches REALISTIC gout relief at home? I mean, I'm not a superhuman. I have (or rather, had) gout. I needed a guide that recognized that and empathized with my less than ideal habits which all people outside of the movies have.

מאת: ג.ט קראוןרפואה06/07/161832 צפיות
הורדת לחץ דם ללא תרופות הורדת לחץ דם וריפוי שאר מחלות ללא תרופות, מה שחברות התרופות לא ירצו שתקראו. שנו את אורח חייכם,נשמע מורכב לא? איך מתחילים בשינוי? במאמר זה אני אתן מספר נקודות חשובות שישומן כבר יתנו שינוי והורדת לחץ הדם, מומלץ לקרא כמה שיותר ללמוד ולישם ,יש ספרים ואתרים מעולים שילמדו אתכם איך להפחית את לחץ הדם וגם איך לחיות בלי תרופות מרשם בכלל..כן זה אפשרי..

מאת: ג.ט קראוןדיאטה ותזונה18/06/151810 צפיות
איך לרזות מהר בלי כדורים או תרגילים? אני מייד התחלתי לחפש בגוגל והצלחתי למצוא את אתר האינטרנט של דיאט 3 שבוע הרשמי. שם, ראיתי את וידאו על ידי תזונאי מקצועי שחשף צעד-אחר-צעד מה שנדרש כדי לרדת במשקל במהירות. הייתי בהלם, כי אף אחד לא היה אי פעם אמר לי את המידע הזה לפני! ביקרתי מאמנים אישיים, דיאטניות, ורופאים, ובכל השנים האלה, אף אחד לא הייתה אי פעם אמר לי סודות דיאטה אלה!

מאת: ג.ט קראוןבריאות ורפואה כללי10/05/151823 צפיות
למה סוכרת היא המגיפה הבאה? יש לך סוכרת? האם ניתן לרפא סוכרת ? לפי מאמר שקראתי, בשנת 2025 יהיו 300 מליון חולים בעולם!! לעומת 135 מליון חולים בשנת 1995 , יותר מהכפלה תוך שלושים שנה...מפחיד.

מאת: ג.ט קראוןדיאטה ותזונה18/02/151692 צפיות
איך הורדתי את השומן בדיאטת 3 השבועות? האם אתה מחפש לרדת במשקל במהירות? נמאס לך כל הונאות בחוץ כמו גלולות דיאטה ומוצרי infomercial שמבטיחים את העולם, אבל לא מספקים? אז יש לי הפתרון בשבילך! כולם אומר כי ירידה במשקל היא משימה קשה מאוד שלוקחת חודשים ולפעמים שנים, ושיש לך לאכול מזונות משעממים נורא לראות את כל תוצאות. אני יודע בודאות שזה לא נכון, כי אני איבדתי מעל 20 ק"ג ב 21 ימים בלבד באמצעות דיאטה סודית שמצאתי באינטרנט.

מאת: ג.ט קראוןבריאות גברים13/08/143588 צפיות
האם אתה לא מרוצה מהגובה שלך? האם אתה לא מרוצה עם הגובה שלך?, הוספת גובה,הגבהה,רוצה עוד ס"מ? ,נמוך מדי? ,להגביה את עצמי.. כיצד ניתן לשנות את זה אם אתה לא מרוצה עם הגובה שלך, מאמר זה מכיל כמה עצות מועילות על איך להגדיל את הגובה. האפשרויות שלך לגרום לך להגביה את עצמך ,עשוי להשתנות בהתאם לגיל שלך, אבל יש שיטות המשותפות לכולם שיכולות לגרום לך להיראות גבוה יותר ולהרגיש טוב יותר

מאת: ג.ט קראוןדיאטה ותזונה23/06/142342 צפיות
ביקורת וסקירה ונוס פקטור-הדיאטה אם אתם מחפשים מידע על פקטור ונוס הרשמי.... לכמה שאלות נפוצות איפה רוכשים את ונוס פקטור? (רק באינטרנט..) האם ונוס פקטור רכישה מאובטחת? (כן!) האם אצליח?

מאמרים נוספים בנושא הריון ולידה

מאת: ניר חוכיימההריון ולידה12/08/204728 צפיות
תקופת ההיריון היא תקופה נהדרת ,עוצמתית ומשמחת עבור כל אישה,יחד עם זאת תקופת ההיריון מלווה בצורך לטפל בגוף ולסייע בהורדת כאבים ולחץ מגב תחתון וריפוי בצקות שמקשות על ההליכה .

מאת: vodplaceהריון ולידה15/08/1610995 צפיות
אפשר ללכת לבד לצילומי הריון, ואפשר ללכת עם אלו שאנחנו אוהבים.

מאת: רוני הכהןהריון ולידה03/08/1611182 צפיות
העולם מורכב מבחירות שונות ומגוונות שאותן נשים רשאיות לבצע עבור עצמן בתור נשים חופשיות ועצמאיות, אז למה רק היום אנו שומעים יותר בחופשיות על הפלה בכדורים שקיימת כבר תקופה ארוכה?

מאת: orya peryהריון ולידה11/01/1611556 צפיות
זהו זה- ההיריון הארוך ומורט העצבים הגיע לסיומו הטוב ותינוק או תינוקת חמודים הגיחו לאוויר העולם. מכאן, מתחילות אינספור שאלות: איך מאכילים אותם? מתי צריך להחליף להם? איך מטפלים להם בבעיות של גזים בבטן?

מאת: orya peryהריון ולידה11/01/167504 צפיות
היום בו מגיח לאוויר העולם תינוק או תינוקת חדשים הם מהימים המרגשים ביותר- לא רק עבור המשפחה הקרובה שלו, אלא גם עבור שאר קרובי המשפחה וכן עבור חברי המשפחה. זהו יום מרגש, אשר כולל בתוכו את תחילתה של דרך מיוחדת במינה.

מאת: orya peryהריון ולידה11/01/167488 צפיות
הכניסה של ילד או ילדה חדשים למשפחה מהווה סיבה למסיבה (שלעיתים אף יכולה להיות כפולה או משולשת). כמו בכל מאורע משמח, כמו יום הולדת או יום נישואין, אנחנו נרצה להעניק מתנות מיוחדות ליולדת ולמשפחתה. למרות הרצון הטוב,

מאת: אבי דוידיהריון ולידה28/12/155958 צפיות
מידע שימושי על תרופה להפלה לנשים המתלבטות כיצד לבצע את ההליך.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica