חפש מאמרים:
שלום אורח
06.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

קורס סאונד בחיפה

החל מגיל צעיר נמשכתי אל ענף המוסיקה. לכן, כשהייתי בן שמונה, ביקשתי מאבא ללמוד לימודי פסנתר. חיכיתי בהתלהבות לחוג ופינטזתי להקים להקת פופ מצליחה ולהתפרסם בכל העולם.

אבלבחלוף השנים, הצורך במשכורת רצינית החל מכוון אותי והגעתי להבנה שעל מנת להצליח באמת כנגן, אני צריך להשיג ידע מוזיקאלי מקצועי ולמצוא אפיק מוסיקאלי שבאמת יעניק לי הזדמנות להצליח ולהתקיים כהלכה.

בית ספר למוסיקה בצפון

אין ספק, ישנם לא מעט אנשים מוכשרים שמנגנים מצוין ומנגנים בלהקה מפורסמת. אבל, ע"מ באמת להצליח בעולם זה ולשאוף להגיע אל גבהים חדשים, מומלץ לפני הכל להכיר כמו שצריך את כלי הנגינה בו מעוניינים להתמחות. בגלל זה, כדאי להכיר גם אתרזי הנגינה וגם את התיאוריה המקיפה שמאחורי הקלעים. בשורה התחתונה, כדי ליצור מוסיקה מעניינת ובאמת להצליח כדאי לדעת לא רק לבצע צלילים של מישהו אחר, אלא גם להבין כיצד לברוא צליל מקורי.

בסיכומו של עניין, אלו בינינו שמשיגים הישגים ועושים לעצמם שם הן בארצם וגם מעבר לים כמו למשל The Cure, הם אלה שהצליחו לברוא דבר מה חדש, אמיתי, עוצר נשימה ומלהיב. אכן, קיימים פה ושם להקות שהצליחו לפרוץ ללא מאמץ, אבל האם באמת ובתמים האמנים הללו יישארו רלוונטיים לאורך שנים ארוכות? הייתכן שהאלבום השני, שיתוף הפעולה הבא וההופעה שלהם יצליחו באותה מידה?

רכישת השכלה מוסיקאלית בביה"ס למוסיקה

עם כל הכבוד למורה הפרטי שהראה לי איך לנגן פעמיים בשבוע, הסקתי שבכדי להפוך את החלום למקצוע, עלי להירשם אל בית ספר למוזיקה שיעניק לי השכלה כמו שאני רוצה. ולכן, התחלתי לתור אחר בית ספר למוסיקה שמשלב גם ידיעות פרקטיות והן ידע תיאורטי. ככה, אצליח הן להוות חלק מהרכב טוב וגם לעשות לעצמי שם במקצוע המוסיקה ואפילו להיהפך לנגן אולפנים שמנגן עם המפורסמים.

לימודי תוכנות מוזיקאליות

לדעתי, בכדי להצליח בתחום המוסיקה כדאי מאוד ללמוד גם תוכנה ממוחשבת ואף יותר מזהאת עולם השיווק וההפקה. ועל כן הבנתי שעליי להירשם ללימודי Cubase ובדרך זו לפתח ידיעות בענף היצירה והסאונד.

להתקיים מקריירה במוזיקה

למרות מה שכולם חושבים, שכביכול מדובר במקצוע שניתן למצוא בו זמרים חסרי כל, זו לא האמת. בעצם, מלבד האפשרות לשעוט קדימה כנגן מקצועי, יש אפשרויות נוספות גם לנגנים טובים וגם לאנשי הפקה. וכך לדוגמא בסיסט מוכשר יכול להרוויח הן מנגינה בלהקות וגם כמורה פרטי. ואע"פ כן, כדי לעשות זאת כהלכה, יש להבין גם את רזי הנגינה וגם תיאוריה.

ובנוסף לכך, קיימים עוד הרבה אפיקים בענף בהם ניתן להתפרנס, לדוגמה הקלטת שירים לזמרות. אך עם זאת, כדי לנכס הישגים מומלץ להשקיע בלמידת רזי המקצוע בצורה רצינית ולפתח תדמית של מוזיקאי שבאמת מסוגל ליצור אומנות עבור אמנים אחרים.

רוצים גם אתם להפוך את הכשרון לקריירה מעשית? מעוניינים מאוד לדעת איך מצליחים בתחום? גלשו לאתר הבא וזכו להכוונה מלאה.
 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

הבלוג של אמה

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת emma lion

מאת: emma lionטיולים בחו"ל25/11/12523 צפיות
תחילה, יש להבדיל בינות אשרת שהייה לויזת עבודה. אף אם וויזה למטיילים מאפשרת לשהות בחול, ישנו גבול ולא ניתן להישאר שם. הסוג הנוסף לעומת זאת, מתיר את זה. יש אנשים שבכלל לא נדרשים לזה כהלכה ומוצאים עיסוקים בחול ללא אשרה. עם זאת הדבר בעייתי: ראשית משלחי היד שתקבלו יהיו במקצועות לאו רציניים לדוגמא מנעולנות. בנוסף לכך אתם מסתכנים בהרחקה. זה שווה? אין מצב!

מאת: emma lionהורות18/11/12562 צפיות
דוגמא לא רעה הינה כאשר צרכנו בהתרגשות מכשיר שנאמרו עליו מלא חוות דעת טובות ממומחים שרכשו אותו. אך, בצער נראה שכמו לדוגמה שלא לכולם אותו הטעם בקשר לאוכל, ככה בודאות לא כל הפעוטות מפיקים אותה נוחות מהחפץ שהחמיאו לו באוזנינו. ובגלל זה אני מדגישה, אבות ואמהות, לבדוק לעומק לפני הרכישה.

מאת: emma lionטיולים בחו"ל13/11/12569 צפיות
גם אם שהאופנים להוצאת האישורים הוקשחו מאד לאחרונה, תודות להכנה כולם יכולים להגשים חלומות ולבקר בחו''ל. אע''פ כן, יש להקפיד על השלבים וזאת על מנת להרחיק מעצמנו תקלות כגון לדוג' חותמת שחורה. אני מקווה שהשכלתם מזה, עלו והצליחו.

מאת: emma lionצרכנות13/11/12529 צפיות
תרגום עתידני זה נהיה מבוקש בשנתיים האחרונות, בסוף הוא תוצאה של הסתמכותינו והתבססות טכנולוגיות ברשת, ועקב כך 90% מאיתנו צורכים מידע מאתרים ברשת. מנהלי חברות מסוגים שונים, צריכים לשתף פעולה עם שווקים בנפאל ומדינות אחרות והם נאלצים להראות ולשתף באופן מקוון את כל הנעשה אצלם, אי לזאת ישנם משמעות וערך לתרגום מובן ומקצועי, גם בזמן שלנו.

מאת: emma lionאירועים וחתונות – כללי12/11/12497 צפיות
ארגון אירוע זה ענף השמור למקצוענים, היודעים כיצד להעניק ללקוחותיהם שירות מעולה. אכן, ניתן למצוא מלא מפיקים, אבל עדיין לא שוכרים מפיק חתונות עד שבודקים חוות דעת ובטרם בוחנים פורטפוליו המורכב ממגוון הפקות שונות. רק כך תצליחו לדעת שאכן מדובר במתכנן אירועים אמיתי שאכן ישווה ללקוחות שירות מושלם.

מאת: emma lionקניות 12/11/12538 צפיות
כמו מוצרים משונים נוספים, אוביקט שעושה רושם ומחזיק לאורך זמן, על פי רוב עולה מלא. ע"כ חשוב לי להסביר לצרכנים ובפרט לצרכנים הכבדים, שלא חייבים להיות ''טחונים'' ע''מ לצרוך שעון של סאב, וחשוב מכך אין יותר צורך למשכן את הדירה בזמן שמתחשק לנו לקנות שעון חדיש.

מאת: emma lionתרגום משפטי08/11/12626 צפיות
אם לקחתם שירותי תרגום בשנים האחרונות, בלי ספק אתם מבינים שתרגום הינו אספקט מסובך. המומחיות החיונית בתחום היא ללא ספק לאו מובנת. התפקיד נחלק ל מספר היבטים מקצועיים:

מאמרים נוספים בנושא חינוך ולימודים - כללי

מאת: רונית שמאי שורץחינוך ולימודים - כללי12/07/19422 צפיות
אם הילד שלכם לומד מתמטיקה ללא שימוש במחשבון או אפילו אם מותר לו כבר להשתמש במחשבון – בכל מקרה כדאי ללמד אותו לבדוק את התוצאות בפתרון השאלות. יש דרך קצרה לחישוב אחוזים, שיכולה לעזור במניעת - או תיקון - טעויות חישוב.

מאת: ליאורחינוך ולימודים - כללי02/05/181331 צפיות
הנדסאים מאזור תל אביב, יכולים לעבוד במרכז הארץ. ההנדסאים העתידיים, לומדים בבתי הספר להנדסאים, שנקראים גם בשם מכללות טכנולוגיות.

מאת: שלום כהןחינוך ולימודים - כללי05/01/18819 צפיות
לימודי הנהלת חשבונות נחשבים לבחירה פופולארית בקרב אנשים אשר מחפשים מקצוע בעל אפשרויות תעסוקה מגוונות וביקוש נרחב. לימודי הנהלת חשבונות מתקיימים במכללות ובתי ספר מקצועיים רבים ברחבי הארץ בהם ניתנת האופציה ללמוד במתכונות גמישות כמו מתכונות לימודי יום, מתכונות לימודים חלקיות ומתכונות לימודי ערב.

מאת: שלום כהןחינוך ולימודים - כללי05/01/18754 צפיות
אתם יושבים מול המחשב, מדפדפים בין אתרים שונים של לימודים ותוהים לעצמכם מה כדאי לכם ללמוד. בעולם של היום קשה מאוד למצוא תעסוקה ללא תואר או תעודה, ולכן אנשים רבים מתחבטים בשאלה מה עליהם ללמוד כדי שהם יוכלו לצאת לשוק העבודה ולמצוא תעסוקה שהיא גם מעניינת וגם בתחום מבוקש. עבור רבים מאלו שחושבים על כך, התשובה היא הנהלת חשבונות הודות לאופי הדינמי של המקצוע הזה, וגם הביקוש הרב שלו. עם תעודה של מנהל חשבונות, עולם התעסוקה יהיה פתוח בפניכם, ואתם רק תצטרכו לבחור את המקום שאתם רואים את עצמכם נמצאים בו.

מאת: שלום כהןחינוך ולימודים - כללי05/01/18655 צפיות
המסלול ללימודי הנהלת חשבונות נחשב בשנים האחרונות לאחד ממסלולי הלימוד המבוקשים ביותר בישראל. מטרתם של לימודי הנהלת חשבונות הינה להכין את תלמידיהם להשתלבות בעולם המקצועי של מנהלי החשבונות בישראל, כמו כן במהלך הקורס ניתנת הכנה למעבר מבחן ההסמכה של משרד התעסוקה אשר מסמיך מנהלי חשבונות צעירים לעבודה בשוק המתפתח בארץ. לימודי הנהלת חשבונות נחשבים לבחירת מקצוע חכמה אשר טומנת בחובה יתרונות רבים.

מאת: שלום כהןחינוך ולימודים - כללי03/01/18681 צפיות
כאשר עולה בפנינו ההתלבטות האם ללמוד מקצוע כזה או אחר, לכולנו עוברים בראש אותם שיקולים הכוללים כדאיות ורווחיות של מקצוע כזה ואחר. הדבר נכון לא רק עם לימודי תואר, אלא גם עם לימודי תעודה בהם ניתן לרכוש מקצוע ולעבוד בתחום הנלמד, או לא. בגלל זה, אנשים רבים בוחרים לפנות ללימודים של הנהלת חשבונות שעונים על כל הסוגיות ובעצם נותנים את האפשרות לעבוד במקצוע מעניין ומבוקש שהוא כדאי וגם רווחי מפני שתמיד יש בו תעסוקה.

מאת: חינוך ולימודים - כללי25/12/17452 צפיות
מסלול לימודי הנהלת חשבונות נחשב כיום לאחד ממסלולי הלימוד המבוקשים בישראל כאשר מטרתם של לימודים אלו הינה להקנות את כל הכלים והידע הדרוש לעבודה בתחום הנהלת חשבונות בארץ.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica