חפש מאמרים:
שלום אורח
21.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ניתוחים פלסטיים

מאת: aleshkinaניתוחים פלסטיים14/11/2012771 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

ניתוחים קוסמטיים פירושם התערבות כירורגית רפואית אשר מטרתה היא של הפיכת נראה החיצוני כאשר לרוב מדובר בניסיון להעניק לגוף חזות משופרת. ניתוחים פלסטיים מעניקים שיפור בתחושת הביטחון העצמי ובהרגשת הצעירות והרעננות. בקרב רבים הניתוחים הנפוצים יכול להיות למצוא ניתוח גדל הצפוי, הקטנת חזה, ניתוח שאיבת שומן, מחקר אף, מתיחת פנים וניתוח אוזניים בולטות.

למה ניתוחים פלסטיים?

ניתוחים קוסמטיים כי זה שהם מוכרים לנו הנוכחי התחילו בשנות השישים בארצות הברית, כאשר הניתוח הפלסטי משמש פעם לשני צרכים מרכזיים: צורך רפואי וצורך אסתטי.

הצורך הרפואי בא לבקר לידי ביטוי להמחשה בלבד בצורך של שחזור אברי גוף שנפגעו או שהם בעלי פגם מולד, כגון שפה שסועה, כוויות, שד כרות כתוצאה רוב סוגי הסרטן, ופציעות. הצורך השני הוא צורך שנעשה על מבוסס על בחירה, העשויים המטופלים הם אלה שבוחרים לשפר את המראה שלהם אירועים אסתטיות. ניתוחים קוסמטיים כאלה כגון הגדלת חזה להמחשה בלבד, מעניקים שיפור בביטחון העצמי ובמקרה זה יכול להיות גם בהרגשת הנשיות.

התפתחויות יישומית למדעים חדשניות ומתקדמות מאפשרות כיום נגישות וזמינות למבחר הולך וגדל של ניתוחים קוסמטיים ארש לא נכללו בתחום הפלסטי בנקודה השנים האחרונות, בדיוק כמו הזרקות תת עוריות למטרת החלקת קמטים, ובנוסף כולל רבות ס"מ לגובה.

היכן מבצעים ניתוח פלסטי ואיך הכנת לפני?

קיימים חמישה אזורים מרכזיים בהם יכול להיות להחזיק ניתוחים קוסמטיים והם אזור הפנים (כמו למשל לימודים בעצם יש), אזור החזה (למשל הגדלת חזה), אזור הבטן (למשל מתיחת בטן), אזור האגן (למשל שאיבת שומן), ואזור הגפיים. ניתוחים פלסטיים הם ניתוחים פולשניים ורצוי לבצע אותם רק לאחר שהמועמד אחרת המועמדת עבר ראיונות עם פסיכולוג אחרת עם יועץ כי במאי יבדקו את הצורך שלהם בניתוח, ויוודאו שזה הם מודעים לסיכונים ולתופעות הלוואי הטמונים בכל לימודים מסוג זה, על מנת התחנה כל עוגמת נפש בעתיד בעקבות ציפיות מוגזמות או פגיעות נפשיות בעקבות השינוי הפיזי הדרסטי.

יש לשים לב שזה לא כל המנתחים הפלסטיים מפנים את המטופלים לקבלת חוות דעת של פסיכולוגים, אולם רצוי לשחרר לפסיכולוג כאשר המטופלים מבקשים לשנות יותר מאיבר אחד מני רבים בגופם אחרת כאשר הציפיות שלהם מהניתוח הן מוגזמות ואינם ריאליות.

מהי העלות של מחקר פלסטי?

ישנו להשתנות מחירים רחב לניתוחים פלסטיים כאשר הפערים בין המחירים עלולים להתפרש על הרצפה הפרשים של עד כשבעים אחוזים בקרב רבים מרפאה 1 לאחרת. כאשר אתם מחליטים היכן החלפה מחקר פלסטי יש לבדוק עם המרפאה מהי האיכות של החומרים בהם המנתח עושה ב מנוצל במהלך הניתוח, כגון חומרי הרדמה וכדומה. יש להגיד לא בזוטות של כל הצעה על מנת להבטיח כי שאינה תצטערו מאוחר יותר. בנוסף, חשוב מאוד לזכור שזה כאשר זה יכול להיות מגיע לגוף שלכם, אל תחפשו את בדיוק את הזולה ביותר ביותר.

עלויות הניתוח כוללות בתוכן פרטים מבחר כגון: מחיר של מנתח, מחיר חדר ניתוח, מחיר אשפוז (לגבי אם צריך), מחיר מרדים, שתלים (במקרה של ניתוח גדל חזה), ועוד את המחירים נוספות. כנראה רוצה לבדוק היטב מה כולל המחיר הסופי המבוקש מכם על מנת שאינה יהיו הפתעות נוספות לאחר הניתוח.

בדיוק כמו לאחר מכן, עליך ללמוד על שזה קיימת גם פוליסות ביטוח תיקונים, ובמידה והניתוח חלילה לא הצליח, פעם התיקון איננו דורש תוספת תשלום.


 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

המומחים באסטטיקה, הסרת שיער בלייזר, הסרת משקפיים בלייזר.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת aleshkina

מאת: aleshkinaמסיבות רווקים ורווקות01/10/13980 צפיות
הוא התלבשוירד למטה לאכול ארוחת בוקר והצטרף לבת שלובמטבח. איש מהם לא דיבר על מה שקרה מחוץלחדר האמבטיה,ודן ציינו שהוא צריך לצאת ללכתלאונים . לואיז ציינו שהיא הולכת רכישה עם חבר בבית הספר והם היו גם לחזור לביתו ביחד כמו שלא היה סגל באותו שבוע. דן נישק את הבת שלו עלמצחוויצא לעבודה.

מאת: aleshkinaמסיבות רווקים ורווקות01/10/13928 צפיות
לואיז.... לא מרגישה טובה מאוד ... . היא הרימה את מבטווראתה עלהתחת לבושי הביקיני הקטן מתפתלבכניסה שלהכלואיז חיפשו את המדף . אמנדה הגיעה והתחילה ללטף את התחת הקטן עם שתי האצבעות לוחצות ומשפשפת את חברתה. לואיז תפסה אתשדהמהמדף ומעדכהיה להיות ליטף את התחת שלה . שניהם נפלו על הרצפהואמנדה הייתה הראשונה לפעולה. לואיז נחתה על ארבעוהתחת שלה הזדקר . אמנדה תפסה אותה פעם נוספתוהסטה לגזרים את החומר, החלה להשתמש בלשונה על החברה שלה 10 שנה קודם לכן . היא דחפה את הלשון שלה בתוךהכוס נטולת שיער מעט לאחר מכן עלית

מאת: aleshkinaמסיבות רווקים ורווקות01/10/131034 צפיות
לואיז הייתה עדיין מחזיקה את הקופסה, אבל את התוכןשנשפך על השטיח. מה איתך כוזב אמנדה, בבקשה להפסיק ........ להפסיק . היא התחילה ליהנות ממה שסיים להוהמשיכה למחות במתינות עלהפלישה לגופה. היא יכלה לראות את זין הצעצוע, על השטיח והופתעה עד כמה גדול היה חלק מהם . פתאום היא התרחקה והתעמתה עם אמנדה . הפנים הקטנה והמתוקות שלה הייתה מרוחברוק והוא או היא תפסה את לואיז שוב ונשקה אותהמלאבפה. לואיז השתנקה וניסתה לדחוף את אמנדה משם. כתחליף את ידה נגעה בתליוןוהיא או הוא החזיר את הנשיקה החמה, הלחה חלקלקה באופן מי

מאת: aleshkinaאסטרולוגיה01/10/131424 צפיות
כמות גדולה - כדי שתוכל הצלחהבשנה הקרובה הולכת להיותהרווח לא משנה את היתרונות הטובים להתעלות כמה 1 כי מסוים מפורסם שפע המזל שלך. זה 12 החודשים לפיה תוכל לפתח הזדמנויות רגשות טובות וסוף העמוד הדברים יכול להתאים לטובתךותאפשר כדי שתוכל 12 חודשים של כראוי לרווחתה ושגשוג -וכל קורסבלהעיף. נצל אתההזדמנות שלך להיות הרבה זה יכול להיות 12 חודשיםואל תהסס ללכת במקרה שאתה מתבקשלהישגים שיוכלו למקסם את האחוזים הפוטנציאליים כמה האחרון וקשים.

מאת: aleshkinaאסטרולוגיה01/10/131336 צפיות
מותג חדש לגמרי 12 חודשים מתחילים וכל מרווח מסמלבגין כזה מלווה בהנאה ובציפייה , כולנו מקוויםלשנה טובה גדול יותר, בכל המקום בחיינו, בשנהשהיה נותנת לנו את המתנות . כל אחד מאיתנו עשוי לרצות ללמוד על מה מוכן לנו12 חודשים , ייתכן שתצטרך עםתחזית שנתית שאינו ציבורי תוכל לגלות בעיות האחרון .

מאת: aleshkinaאסטרולוגיה01/10/131066 צפיות
כולנו מכירים את רעיון אסטרולוגיה. כולנו יודעים שיש אנשים המוצאים את עצמם שמאמינים שזה הסלבריטאים יכולים לנבא את העתיד בצורה זו או אחרת. אנשים המוצאים את עצמם לא מעט נוהגים לקרוא את הטור של הורוסקופ בעיתון. הורוסקופ הוא למעשה תחזית אסטרולוגיה אישית. הורוסקופ נכתב על כל מזל ומזל: על דלי, על דגים, על טלה, ועל כל שאר המזלות על עולה בקנה אחד עם סדרם בגלגל המזלות. אנשים רבים מתכננים את הנוכחי שלהם או את בשבוע שלהם על בתגובה התחזית שנכתבה בטור הורוסקופ בעיתון, ובטוחים שזה הדבר שמסייע להם לחיות את חייהם

מאת: aleshkinaזוגיות ואהבה05/12/121203 צפיות
ליווי עסקי נגמר הנוכחי המפתח על ההישג בשביל עקרון חברת ובעלי חברות קטנים וגדולים, כאלו שטמון בהם הפוטנציאל להשיג ולהתנהל בחכמה, מסדרון הם צריכים עזרה חיצונית שתאפשר להם להיות יותר מקצועיים ומובילים בתחום שלהם. ליווי עסקי הוא בדרך כלל מה שהופך מנהל ממוצע לראש חברה מבריק, לאחד שמסוגל להוביל את החברה שלו למימוש ולשגשוג אמתי.

מאמרים נוספים בנושא ניתוחים פלסטיים

מאת: אוריניתוחים פלסטיים04/11/161145 צפיות
ניתוחים פלסטיים הפכו עם השנים להליכים נפוצים ושכיחים בכל העולם, וגם בישראל עוברים אותם בכל שנה אלפי מטופלים. בדרך כלל, המטרה העיקרית של ניתוחים אלו היא לשפר את המראה החיצוני של המטופל....

מאת: אוריניתוחים פלסטיים03/08/161092 צפיות
הסרת שיער בלייזר היא אחת השיטות הנפוצות ביותר כיום להסרתן של שיערות מכל אזורי הגוף. היא נחשבת בטוחה ויעילה יחסית, וכרוכה במספר טיפולים שלאחריהם יידרש לעיתים המטופל להגיע לפגישות השלמה. למעשה, מטרתה היא להסיר את השיער הבלתי רצוי לתמיד, וזאת באמצעות הריסת הזקיקים על ידי קרן אור מרוכזת (לייזר). אם גם אתם שוקלים לבצע הסרת שיער במכון זה או אחר, כדאי שתדעו תחילה כמה פרטים חשובים הנוגעים להליך.

מאת: amirdadon90ניתוחים פלסטיים22/06/161065 צפיות
הצרת היקפים הינו הליך חיובי למדי אשר מאפשר לרבים לשפר באופן ניכר את איכות החיים. מדובר בהליך אשר במרכזו הסרה של כמות שומן גדולה מגוף האדם, שומן אשר לא ניתן להסירו בשום דרך אחרת.

מאת: amirdadon90ניתוחים פלסטיים21/06/161058 צפיות
מעוניינים להיות יפים יותר ולגרום לסובבים אתכם לקנא ולרצות בקרבתכם? בעזור שיפור היופי שלכם תוכלו ליהנות מאורח חיים משופר וטוב יותר.

מאת: מגניב ניתוחים פלסטיים29/10/151724 צפיות
לטיפול בבוטוקס יש היבטים רבים ומועילים. מלבד להחלקת קמטים ובעיות עור, בוטוקס יכול לעזור גם לאלה מאתנו הסובלים מתופעת הזעת יתר. קראו כאן איך!

מאת: ד"ר רעות גליניקניתוחים פלסטיים23/06/151185 צפיות
חוטי סילואט משמשים: - לתקן את סימני ההזדקנות, קמטים, לשחזר הגדרת קו לסת תחתונה, מיצוק עור שאיבד את גמישותו וקבלת פנים צעירות ורעננות; - מטופלים שעברו מתיחת פנים בעבר וכעת רוצים לרענן את המראה ולהחזירו למצב כמו של מיד לאחר הניתוח;

מאת: מגניב ניתוחים פלסטיים11/06/151701 צפיות
חושבים לעבור ניתוח מתיחת פנים? דעו כי כיום מדובר בניתוח פופולרי מאד. יש שמבצעים את הניתוח משיקולים קוסמטיים ויש כאלו שזקוקים לו מבחינה רפואית (העור הנפול גורם לקושי בראייה ואפילו לקשיי נשימה). אך רוב המבקשים ומבקשות לעבור אותו הם אנשים רבים המעוניינים חזרה במראה פנים רענן, צעיר ובעיקר מתוח ולא מקומט.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica