חפש מאמרים:
שלום אורח
13.12.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

חניון בת"א - לכבד את הנכה

בישראל 150,000 המחזיקים בתו נכה. יש הקלות במסים ושאר הטבות שנכים זכאים להם. יש להניח שהם היו שמחים לוותר על ההקלות ולקבל בחזרה את היכולת ללכת, לראות או לתפקד כאדם בריא.

מקום החניה הכחול שמיועד להם ורק להם, משמש למרבה הצער לפריקה וטעינה להורדת ציוד נוסעים או חניה "רק לרגע". כולנו ממהרים, אז חלקנו חונים שם 'רק לרגע'  . גם הנכה ממהר. אבל לנכה אין אלטרנטיבה.     

בשנת 2012 חלה עלייה בשיעור הקנסות שניתנו לנהגים שחנו במקום חניה של נכה.  תשומת הלב הציבורית, זמינות הסמארטפונים המעלים לרשת בין רגע כל ניידת או רכב שרד ציבורי החונה בחניית נכים, העלו עד מאוד את המודעות לתופעה ומכאן, את רמת הפיקוח על שמירת הזכות הבסיסית העומדת לנכה.

הכנסות המדינה מקנסות חניה במקומות חניה המיועדים לנכים בשנת 2011 היו  30,000,000 מיליון ₪ . הנתון המצער הזה משקף עלייה של 15% לעומת  שנת 2010.

יאיר השחר

שמירת מקום החניה עבור הנכה היא משימה קשה ולעתים גם מסוכנת. במהלך 2010 הותקף באלימות קשה עובד יאיר השחר שביקש להעיר לנהג שחנה בחניית נכה בחניון בו היו עשרות מקומות זמינים ופנויים.

אנו קוראים מכאן להמשיך ולכבד את הנכה, לשמור עבורו את המקום המיועד לו, להעיר לנהג שחונה בניגוד לחוק ותופס מקום חניה של מי שאין באפשרותו לחנות במקום מרוחק, לצלם לשתף – לחנך.

 

חברת יאיר השחר חניונים מתמחה בניהול חניונים,פיתוח חניונים,תכנון חניונים,הקמת חניונים... החברה פעילה בתחום החניונים 11 שנה במהלכן התמקדה והתמקצעה בתחום זה - חניון במרכז,חניון בת"א,חניונים להשכרה..

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

יאיר השחר חניונים - ניהול ואחזקת חניונים

לפרטים נוספים:

http://cafe.themarker.com/user/423959/

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת יאיר השחר חניונים

מאת: יאיר השחר חניוניםתחבורה ורכב - כללי15/11/121120 צפיות
השיקול אם לבחור חברה שתשכור את החניון שלך ותפעיל אותו או לרכוש מערכת ולהפעיל בעצמך הוא שיקול מטעה. בעלי נכסים נוטים לבחור ברכישת המערכת ולהפעיל בעצמם את החניון מתוך נטייה להאמין שהחניון יפעיל את עצמו בצורה פשוטה ויעילה מבלי הוצאות מיותרות על כוח אדם.

מאת: יאיר השחר חניוניםטכנולוגיות חדשות05/10/11894 צפיות
המחסור במקומות חניה איננו חידוש, לעיתים קרובות נהגים נאלצים לבצע חישובים מתמטיים מורכבים בכדי להדחק בין מכוניות, כאשר כלל לא ידוע אם רכבם בכלל יצליח להכנס ברווח שביניהן. במקרים הגרועים יותר – לאחר חניה מוצלחת, לא ניתן כלל לפתוח את הדלתות בצורה שתאפשר יציאה מהרכב. אפליקציה חדשה שנחשפה החודש – עומדת כנראה לשנות את כל מה שחשבנו על חניה.

מאת: יאיר השחר חניוניםרכב23/08/11771 צפיות
אתם ממהרים לפגישה, עוד חמש דקות אתם צריכים להיות בפתחו של חדר הישיבות אבל עוד לא הספקתם לצאת מהאוטו כי פשוט אין חניה באזור. נשמע מוכר? בדיוק בשביל זה ישנם חניונים שבהם תוכלו להשאיר את הרכב שלכם וללכת בראש שקט לפגישה. במאמר שלפניכם נציג חמש סיבות טובות להעדיף את החניון על פני כל חלופה אחרת.

מאת: יאיר השחר חניוניםמחקרי שוק13/08/117983 צפיות
תל אביב. מצד אחד מדובר בבירת העסקים והבידור בישראל, עיר ללא הפסקה שחיה מסביב לשעון. מצד שני, מדובר גם בעיר שמקומות החניה בה היצע מקומות החנייה בה מוגבל – דבר ההופך כל מקום פנוי לנכס שערכו לא יסולא בפז.

מאת: יאיר השחר חניוניםרכב08/08/11734 צפיות
גניבת רכב החונה בחניון אינו מחזה שכיח ואף על פי כן לא ניתן לומר כי מדובר במאורע חסר כל סבירות. חשוב לזכור עם זאת כי ברגע שאתם בוחרים להחנות את הרכב בחניון אין במרבית המקרים כל חובה משפטית שחלה על מנהלי החניון או מי מטעמם – להבטיח את שלומו של הרכב. במאמר שלפניכם נעמוד על עיקרי הסוגיות העולות לדיון בהקשר זה – תוך אזכור ההתדיינויות המשפטיות הרלוונטיות.

מאמרים נוספים בנושא הודעות לעיתונות - כללי

מאת: לילה בן הרוש הודעות לעיתונות - כללי25/10/19214 צפיות
תכנסות נשים ,תהליך עומק בן שלושה ימים בכפר מצוקי דרגות המשקיף לנופי ים המלח. סופשבוע של טקסים ומופעים, מגוון רחב של סדנאות ב-5 מרחבי מעל לל 50מנחות ואמניות מעולות ועוד הפתעות! 3ימים ו-2 לילות, במרחב נשי ייחודי, קסום ומאפשר. מרחב של ריפוי והעצמה, תנועה ויצירה, התבוננות ומודעות, בריאות ובריאה, פעילות ומנוחה...

מאת: לילה בן הרוש הודעות לעיתונות - כללי24/02/191147 צפיות
הזדמנות להפגש , לחוות, להיות למדוט, לרקוד, לנוע לנשום, לגעת בלב… סופשבוע מלא בסדנאות ואנשים בריקודים ומפגשים בהנחיית מנחים מובילים מצוות “מארג” וכמובן עם סוג’יי ומורן במשך 3 ימים נצעד יחד בנבכיה של הטנטרה והתרפיה נכיר עוד את עצמנו, נלמד את פעימות הלב ,סופשבוע שכולו חוויה טנטרית רכה ומלאת קסם בואו לחגוג את החיים – למצוא בית לאהבה

מאת: לילה בן הרוש הודעות לעיתונות - כללי20/03/182299 צפיות
כנס מקצועי של מתרגלי טאי צי בכל הרמות שיועבר על ידי מיטב מורי הטאי צ'י בארץ . מטרתו של הכנס היא תרגול משותף של מספר סגוננות שכל משתתף יחווה ושיתוף מספר רב ככל הניתן של אנשים באורח החיים הבריא פיזי ונפשי וקידום הטאי צי בארץ.

מאת: בנימין קלינגרהודעות לעיתונות - כללי29/12/164991 צפיות
תכנית המתאר הראשונה לעיר תל-אביב-יפו, תא/5000, אושרה למתן תוקף על ידי הועדה המחוזית ונחתמה בתאריך 18.12, על ידי ראש העירייה רון חולדאי. התכנית, אשר חלה על כל שטחה המוניציפלי של העיר, קובעת את מגמות התכנון ואופן התפתחותה של העיר, עד לשנת היעד 2025. כותרת אושרה תכנית המתאר החדשה של תל-אביב-יפו תקציר תכנית המתאר הראשונה לעיר תל-אביב-יפו, תא/5000, אושרה למתן תוקף על ידי הועדה המחוזית ונחתמה בתאריך 18.12, על ידי ראש העירייה רון חולדאי. התכנית, אשר חלה על כל שטחה המוניציפלי של העיר, קובעת את מגמות התכנון ואופן התפתחותה של העיר, עד לשנת היעד 2025.

מאת: tiloniהודעות לעיתונות - כללי20/10/165812 צפיות
האם ניתן לערער על סירוב לויזה לארה"ב? אכן ניתן לערער על סירוב לויזה לארה"ב אם אתם חושבים שלא הייתה לכך סיבה מוצדקת. אם הסיבה לסירוב היא על פי סעיף 214b)) לחוק ההגירה האמריקאי, אין זו סיבה מספקת לסירוב. במקרה הזה תוכלו לערער על הסירוב באופן מידי ולא לחכות חצי שנה כמו שנדרש בסעיף

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי13/04/165831 צפיות
מורי בילדינג חושפת שלושה פרויקטי פיתוח שמובילים ל-2020 ומעבר לה

מאת: רועי בן עמיהודעות לעיתונות - כללי05/04/167453 צפיות
ב-2002 עשו על מני נחמן כתבה כלבוטק. בה התוכנית שפטה את האופן בה הוא נתן שירותים לחברת אקווהנט שהיה אז הבעלים שלה. האמת היא שהתוכנית טענה שמהירויות האינטרנט נמוכות יותר בפועל מאשר מה שצויין בחבילה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica