חפש מאמרים:
שלום אורח
27.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

קשיי נשימה של פעוטות

מאת: אורי רצוןרפואה משלימה19/11/2012664 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

שמתחילות עונות שונות  מתחילות גם קשיי נשימה,  אצל פעוטות המקרה קשה יותר כי זהו חילופי העונות הראשונים שלהם לכן הם מגיבים בצורה שונה ממבוגרים כי מערכת הנשימה שלהם עדיין לא התפתחה לכן הן רגישים יותר וצריכים טיפול בהתאם שיחזק אותם ויקל עליהם לנשום.

מה גורמים בעיות הנשימה לפעוטות

שינויים בסביבה גורמים לקשיי נשימה אצל פעוטות וזה יכול לבוא לביטוי  על ידי הכבדה של הריריות של מערכת הנשימה שמביאה לשחרור הרירית והתועבות. השילוב של זה והאוויר החדש המכיל דברים שונים גורמים לליחה קשה, המקשה לנשום וגורמת לשיעולים ארוכים (זה דרך של מערכת הנשימה להיפטר מן הליחה) לכן הם צריכים טיפולים בהתאם.

הבדלים במערכות נשימה של מבוגרים ופעוטות:

שמתחילים עונות שונות הסביבה בחוץ משתנה פורחים פרחים חדשים ויש ריחות חדשים שמשפיעים על מערכת הנשימה של כולנו, לכן אנו צריכים להתרגל  לעונות אלו.
מערכות הנשימה של מבוגרים כבר רגילה לשינויים אלו כי הם עברו הרבה עונות ואילו מערכת הנשימה של הפעוטות עדיין לא התרגלה ועדיין בשלבי פיתוח כי אלו העונות הראשונות של חייהם לכן המערכת לא יודעת איך להגיב.
חשוב לציין שבעיות אלו הינם כרוניות הפעוט לא סובל מאסתמה, כל אדם מבוגר רגיל יתגבר על זה בכוחות עצמו תוך כמה ימים לאחר שכבר התרגל לשינויים הסביבתיים.
לעומתו פעוט לא רגיל לשינויים אלו כי מערכת הנשימה שלא לא התפתחה עדיין (מערכת הנשימה מסתיימת להתפתח בגיל 10)  ואינה יכול לבצע את תהליך הכיוח בצורה עצמאית, בנוסף הסרעפת לא התפתחה לכן היא חלשה ולא מתפקדת בצורה יעילה, כמו אצל  אדם מבוגר ויש הבדלים גדולים בין מבנה החזה לבטן.  האזור הנמוך של הריאות המשמש ככלי לניקוז עודפים מתמלא נורא ותופס חלק גדול בשטח הפנים של הריאות.  ו כל אלה גורמים לכך כל אלה מביאים לעומס אצל הפעוט שמתבטא על ידי שיעול.

מה עושים להקל על קשיי הנשימה של הפעוט

תפקידנו כהורים למצוא לבעיות אלו את הפתרון הטוב ביותר כל הורה רוצה את הטוב ביותר בשביל הבן שלו.
הדרך הטובה ביותר היא להקל את תהליך הנשימה של הפעוט על ידי הגדלת פתח האוורור לכן עלינו לדאוג לתינוק שיהיה לבוש חם כדיי שלא התקרר.
יאכל מזון מתאים וחם להקפיד על תזונה מלאה גם אם התינוק לא אוכל מזון מוצק.
חדר מלח הוא פיתרון מאוד יעיל,מהיר,וטבעי למצבים של בעיות נשימה אצל תינוקותפעוטות מגיבים מאוד מהר ומפנים את הליחה דרך מערכת העיכול באמצעות הקאות וככה נפטרים מהליחה אחריי תהליך זה תפקידנו היא לשמור על מצב זה וחיזוק אותו באמצעות המשך הטיפולים בחדר מלח.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

RAZON

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אורי רצון

מאת: אורי רצוןרפואה13/03/13903 צפיות
כאבי ראש הן תופעה מאוד שכיחה בכל העולם, אין אדם שלא סובל מכאבי ראש,לרוב כאבים אלו נפתרים ברגע שאנחנו לוקחים כדורים נגד כאבים כמו אופטלגין, לכאבים אלו יש גורמים רבים.

מאת: אורי רצוןקניות 11/03/13600 צפיות
ניקוי הבית בפסח היא פעולה מאוד מתישה שגוזלת מאיתנו הרבה זמן, לא משנה באיזה גיל אנחנו ולא משנה באיזה מצב אנחנו כולנו שונאים את הזמן הזה בשנה, למרות זאת ניקיון הבית בפסח היא פעולה הכרחית שאי אפשר להתעלם ממנה אבל אם עושים אותה בצורה נכונה ובצורה מתוכננת וחכמה אפשר לעבור אותה בצורה קלה יחסית.

מאת: אורי רצוןבריאות07/03/131867 צפיות
חברים לרפואה היא עמותת מתנדבים בראשות יחיאל לנדמן, העמותה התחילה לפני שש שנים על מנת לפתור בעיות של חולים שלא יכולים להרשות לעצמם לקנות תרופות, מאחר ורכישת תרופות היא פעולה מאוד יקרה ולא פשוטה העמותה התחילה לאסוף תרופות במצב טוב מאנשים שלא צריכים אותם ולשלוח אותם לאנשים שכן צריכים אותם

מאת: אורי רצוןשייט ויאכטות23/01/138185 צפיות
הרבה אנשים בישראל אוהבים לשוט בים מהרבה סיבות זה יכול להיות על מנת לדוג או להירגע ולנקות את הראש בים הפתוח, חלק גדול מאוד אוהב לשוט על מנת לטייל.

מאת: אורי רצוןזוגיות ואהבה08/01/13732 צפיות
יום הולנטיין הוא יום חג שמאחד אוהבים בכל רחבי העולם, זהו חג אוניברסלי כי לא משנה מאיזה דת אתה או באיזה דת נולדת ומה גילך אתה חוגג אותו. איזו מתנה לולנטיין תרצו לתת לאהובכם?

מאת: אורי רצוןדיאטה ותזונה13/11/121664 צפיות
כל מה שרציתם לדעת על דיאטת כסאח, למה קוראים לה ככה, מה היא כוללת, האם היא בריאה וכדאית, למי דיאטת כסאח מומלצת.

מאת: אורי רצוןשייט ויאכטות24/10/127875 צפיות
יאכטה היא כלי שיט קטן (מטרים בודדים עד עשרות בודדים של מטרים) לצורכי הנאה בעוד שבעבר תפקידם של היאכטות היה לקחת אנשים חשובים או עשרים ממקום למקום והן נחשבו למותרות

מאמרים נוספים בנושא רפואה משלימה

מאת: nirרפואה משלימה23/08/19845 צפיות
בעקבות ההמלצה שלא לתת תרופות נגד צינון לילדים מתחת לגיל שש, מה בכל זאת ניתן לעשות להקל על התופעה השכיחה

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה29/11/18807 צפיות
הבחירה הטובה ביותר של האדם תתבטא בתוצאותיה של אותה הבחירה. אם הבחירה הייתה נכונה תוכלו לדעת זאת רק כאשר תראו תוצאות. הטיפולים הבריאותיים השונים שמציעה הרפואה הקונבנציונלית בעלי המון צדדים. על מנת להשיב את הגוף לאיזון, לחזקו, להאיץ טיפול והחלמה מומלץ לשלב טיפול משלים.

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה29/11/18760 צפיות
כל סוג כאב בסופו של דבר כשהוא נהפך לבעיה כרונית, יהיה מוגר כטורדני. כאבי גב, צוואר, ראש ועוד.. אלו חלק מדוגמאות לסוגי כאב שכשאר הם הופכים לבעיה כרונית מאוד מאוד קשה לחיות אתם.

מאת: moraleרפואה משלימה24/07/18666 צפיות
לא מעט אנשים מחפשים במהלך השנים, אופציות לטיפול ייחודי, טיפול טבעי במחלות שונות, טיפול אלטרנטיבי כפי שנהוג לקרוא לו לא פעם. יש לכך הסברים פשוטים למדי, החל מכך שקיים קושי מסוים לעבור טיפול אצל רופא רגיל מסיבות שונות, כלה בכך שקיים חוסר אמונה בכל מה שקשור לטיפול רגיל, מערבי, קונבנציונלי, או שפשוט כל הטיפול הרגילים נוסו ולא צלחו, אז יש ניסיון לעשות טיפול אחר.

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה29/06/18498 צפיות
היש פתרון טבעי לכאב כל שהוא? קצת קשה להאמין.. בעולם שכולו מלא פתרונות תרופתיים, מכשר, ניתוחים ועזרים רפואיים נוספים קצת קשה להאמין שיש משהו שממש טבעי במאת האחוזים עבור אלו הסובלים מכאבים שונים. במאמר שלפניכם נכיר לכם את שיטת הטיפול אוסטאופתיה שמבוססת על טהרת הטבעיות בלבד.

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה31/05/18445 צפיות
רפואה טבעית משמע פתרון בריא יותר לבעיות הבריאותיות השונות. לעיתים, כשאדם חש ברע הוא ייקח את התרופה הראשונה שהוא ימצא בביתו ולעיתים? ייקח מנה כפולה.. "רק שיעבור מהר".. וכמו כן דוגמאות רבות נוספות לנזקים שאנחנו עשויים לעשות לעצמנו באמצעות שימוש לא נכון בתרופות, או בכלל מקרים שיכולתם להימנע משימוש שכזה כיוון שיש פתרונות נוספים טבעיים ובריאים הרבה יותר.

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה29/04/18459 צפיות
לעיתים, מצבים בריאותיים שונים מגיעים ממתחים, מקרים נפשיים, טראומות, פגיעות פיזיות ומגוון סיבות שהן.. לעיתים גופך עשוי לאותת לך שהוא זקוק למנוחה או שהוא זקוק שיבדקו אותו לעומק והעיקר הוא באמת לעשות זאת ולהיות קשוב אליו ולא לתת לעומס היומיומי להשכיח את חשיבות הכאב ולהזניח את עצמך.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica