חפש מאמרים:
שלום אורח
14.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

האומץ לאהוב עם מילאן סופ"ש 24-26 בינואר

מאת: אשרם במדברזוגיות ואהבה24/12/2012733 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

האומץ לאהוב

שירה אומרת: כולנו רוצים לאהוב. כולנו.סדנה זו נועדה להבהיר את הדפוסים אשר מונעים מאיתנו לתת ולקבל אהבה.בתוך מרחב בטוח ואוהב של כבוד ואמון, נחווה ביחד כיצד פצעינו מן העבר משפיעים על המציאות שאנו יוצרים כיום.

נחפש דרכים להתעלות מעל לצרכים שלנו בכדי לאפשר לעצמנו להיות בתוך מערכת יחסים מזינה ותומכת, המאפשרת צמיחה והתפתחות הדדית. נגלה את היכולת להקשיב לליבנו ולבטא את הצרכים והתשוקות, הכעסים והפחדים שלנו באופן אותנטי, למרות צלקות העבר, ואת האומץ לבטא ולחשוף את הפחדים העמוקים ביותר ביחד עם התשוקות הכמוסות ביותר.

נושאים עליהם נעבוד בסדנה:

• עד כמה אמת ואומץ מעצבים את הבסיס לקשרים בחייכם

• מהם הדפוסים החוזרים שלי במערכות יחסים וכיצד ניתן להתעלות מעליהם

• מהם הצרכים שלי במערכות יחסים וכיצד ניתן לבטאם ללא יצירת תלות שלילית בבן/בת הזוג

• כיצד להתמסר באופן אמיתי וכנה במערכת יחסים זוגית

• חשיבותם של מיניות ואינטימיות במערכות יחסים

אנו רוצים להאמין באהבה ללא תנאים, אך מוצאים את עצמנו זקוקים, כמהים ומחפשים אחר בן זוג שימלא את הצרכים והמאוויים שלנו.מסתבר שלאהבה יש תנאים.מערכות יחסים זוגיות נתקלות בקשיים ומתערערות עקב ציפיות ופחדים הקיימים בתוכנו. לצרכים שלנו יש השפעה רבה על הדינאמיקה בתוך מערכת היחסים. כשאיננו מודעים לצרכים אלה, אנו הולכים לאיבוד בין שבילי הדפוסים של בן/בת הזוג. דפוסים אלה גורמים לנו לפתח מנגנונים של דחייה או ריצוי ביחסים. הם גורמים לנו ליצור ריחוק מעצמנו, מבן\בת הזוג שלנו ומהאינטימיות לה אנו כמהים.

התהליך מיועד לאנשים ולנשים, זוגות ויחידים כאחד, המבקשים ליצור מערכות יחסים אמיתיות וכנות, הכמהים לתת ללב ולאמת להוביל אותם. הצטרפו לתהליך מעמיק ומלמד וצרו בסיס חזק, אמיתי ואותנטי ליחסים זוגיים בריאים, שיספקו את כמיהתו של הלב לאהבה!

את הסדנה ינחה מילאן, יליד גרמניה, תרפיסט ומאפשר תהליכי מודעות ליחידים ולקבוצות, מנחה קורסים וסדנאות בישראל ובאירופה בנושאי התפתחות אישית ודינמיקה במערכות יחסים, ובנוסף מנחה קבוצות גברים בנושא רוחניות וצמיחה אישית. בעל MBA במנהל עסקים וניסיון רב בייעוץ עסקי לארגונים. בעבודתו משלב מילאן מגוון רחב של טכניקות טיפוליות, המאפשרות הבנה הוליסטית ורחבה של הגוף, הנפש והתודעה. את הכשרתו התרפויטית רכש מילאן בהודו, בישראל ובאירופה, והיא כוללת נשימה דינאמית ניאו רייכיינית (Pulsation Breathing), ייעוץ, תרפיית ילדות (פריימל), תרפיית קונסטלציה משפחתית, גשטלט וטיפולבטראומה לפי פיטר לוין.

פרטים והרשמה

הסדנה הקרובה מתקיימת באשרם במדבר, בית הארחה רוחני ומרכז מדיטציה וסדנאות, השוכן בלב מדבר פראי. האוירה הקסומה והמאפשרת של האשרם מהווה תפאורה מושלמת לסדנה ומאפשרת לנו להתנתק לשלושה ימים מחיי היום יום ולהתמסר לעצמינו ולתהליך שאנחנו עוברים.
נתחיל ביום תמישי בשעה 15:00 ונסיים ביום שבת בשעה 17:00. 052-4483242 ashram4you@gmail.com

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אשרם במדבר

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אשרם במדבר

מאת: אשרם במדבריוגה30/07/162414 צפיות
זאת השנה השביעית שהערבה לובשת יוגה. כבר שבע שנים, שקהילת היוגה נפגשת לסופ"ש אחד קסום במרחבי הערבה.

מאת: אשרם במדברהפקות אירועים16/07/161089 צפיות
אשרם במדבר מזמין אתכם לפסטיבל אינטימי של מוזיקה ואהבה, מדיטציות וסדנאות המכוונות אל הלב. תחת שמים זרועי כוכבים ובאווירה אינטימית ומשפחתית, נאפשר לעצמנו להיפתח ולחוות את העוצמה של הלב. הגיע הזמן להתחבר אליו שוב, לשמוע את קולו הפועם המכוון אותנו תמיד אל הדרך הנכונה.

מאת: אשרם במדבראטרקציות18/11/151572 צפיות
10-13.12.2015 18 שנים שפסטיבל צלילים במדבר מביא לדרום מוזיקה ישראלית איכותית על שלל גווניה. מאופרה ישראלית מקורית ועד מוזיקת עולם, משירת משוררים ועד למוזיקה קלאסית מקורית של מלחינים צעירים.כמו בכל שנה אנו חותרים לפסטיבל שהמוזיקה בו תשמור על רמה אומנותית מבלי לאבד את הקשר עם קהל המאזינים.שאיפתנו היא שהאיכות והקומוניקטיביות יהיו נוכחות בכל המופעים, ושהפסטיבל יהווה במה לכל הסגנונות והאמירות המוזיקליות בישראל.

מאת: אשרם במדברתרבות ובידור07/11/152912 צפיות
הSacred Journey - העשירי יוצא לדרך! מזמינים אתכם לחוות את הקסם של הג`רני, את המסע העמוק, הסוחף והמדהים, שאנחנו הולכים לעבור יחד, במרחב המופלא והמפנק של האשרם.

מאת: אשרם במדבריוגה17/10/151967 צפיות
זאת השנה השישית שהערבה לובשת יוגה. המדבר מזמין אותנו בעונתו היפה ביותר לקחת חלק באירוע היוגה של השנה.

מאת: אשרם במדבררוחניות - כללי07/09/151316 צפיות
שקט מרפא ריטריט יוגה ומדיטציה, שתיקה והתחדשות סופ"ש8 - 10 באוקטובר 2015 חוויה קסומה באשרם במדבר, סדנה שכולה שקט מרפא ותרגולים המטהרים את הגוף והנפש. מסע של התחדשות דרך תרגול מדיטציה (ויפאסנה), יוגה ותרגילי נשימה, באמצעותם ננקה ונטהר משקעים שמצטברים בגוף ובנפש. נלמד לנשום ולחוש את השקט המרפא, נלמד להאט את הקצב, לחיות פשוט, להקשיב לפעימות הלב ולרחש המדבר. הנוף הבראשיתי של המדבר, התרגול, חווית השתיקה והשקט, התזונה הבריאה, כל אלו תומכים בתהליכי הריפוי ומאפשרים זמן התבוננות וקשב.

מאת: אשרם במדברבידור ופנאי - כללי16/08/151263 צפיות
אשרם במדבר מזמין אתכם להמשיך לחגוג איתנו את מסורת פסטיבלי פשוט. פסטיבל ככל הפסטיבלים, אבל מה - ללא בגדים. כי להתפשט זה לא רק להוריד את הבגדים. זה החופש לפגוש ולהשיל את ההתניות החברתיות, השיפוט, הביקורת והכובד המסתתר בין מארגי כסות הבגדים. בפשוט אנחנו חוגגים את גופנו המושלם בדיוק כמו שהוא, את החופש והריפוי הנמצא בעירום, את שחרור הבושה.

מאמרים נוספים בנושא זוגיות ואהבה

מאת: אמורזוגיות ואהבה14/09/191343 צפיות
הפעם מנקודת מבט של מארחת בשם ענבר, בת 36 מאזור המרכז, העובדת כחדרנית במתחם צימרים וחדרים לפי שעה. ענבר שיתפה אותנו לאחרונה בחוויות משעשעות מעבודתה, כחדרנית היא מוצאת לא פעם "מציאות" בחדרים, למשל כסף, משקפי שמש, מפתחות, תכשיטים וכמובן לא מעט

מאת: אמורזוגיות ואהבה13/06/181399 צפיות
הזמנה דיסקרטית- בעבר אנשים היו צריכים ללכת לחנות סקס באזורים נידחים ומפוקפקים בשולי הערים ולכן חוויה זו הייתה מלווה במבוכה רבה עד כדי הימנעות כוללת. חוסר הדיסקרטיות, המפגש עם המוכרים, רכישה של מוצרים שונים והתעניינות בהם, הייתה דבר שקשה מאוד לרוב האוכלוסייה לעשות

מאת: אמורזוגיות ואהבה05/06/181392 צפיות
אמור חנות אביזרי מין דיסקרטיים הינה יבואנית של אביזרי מין גדולה ומקצועית ולה ניסיון רב שנים. כתוצאה מכך ניתן למצוא בחנות מגוון רחב של אביזרי מין ומוצרי סקס, כאלו שלא ניתן למצוא בחנויות סקס אחרות וכן מוצרים ייחודיים שונים כמו הלבשה סקסית

מאת: אמורזוגיות ואהבה26/03/18887 צפיות
ויברטורים חיצוניים לאישה ( רוקט פוקט , מסג'ר ) הם מוצרי סקס פופולריים לצורך אוננות בקרב נשים רבות ה-ויברטורים חיצוניים עוצבו כדי להעניק גירוי לדגדגן ועוזרים לנשים רבות להגיע

מאת: רוני הכהןזוגיות ואהבה11/01/18953 צפיות
הרבה יאמרו כי הם חייבים הכל לכמה משפטי פתיחה מתוחכמים שעשו את כל הגישה אל האישה למשהו יותר קל. האם זה באמת העניין? קראו את הדברים הבאים לפני שאתם ניגשים.

מאת: אמורזוגיות ואהבה01/07/172553 צפיות
המשחק המקדים הוא נקודת ההתחלה של יחסי המין, או לכל הפחות כדאי שהוא יהיה כזה. המשחק המקדים מאפשר "לחמם" את הפרטרנים, להעלות את מפלס התשוקה ולשפר את האקט עצמו. כל החסמים עשויים להיות מוסרים באמצעות משחק מקדים,

מאת: אמורזוגיות ואהבה28/06/172866 צפיות
חנויות סקס בקריות או בחיפה שמציעות את כל אלה צריכות לקבל עדיפות. המוצרים מתאימים לכל סוג של חוויה שמעוניינים לעבור בחדר המיטות, לבד או עם בן/בת זוג. הם הופכים את החוויה למענגת עוד יותר ממה שהכרתם מחיי המין השגרתיים שלכם, כאשר המחירים של כל המוצרים שהוזכרו כאן סבירים בהחלט.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica