חפש מאמרים:
שלום אורח
25.10.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

כיצד נרשמים למועדי פסיכומטרי שונים

מאת: הדס גורפסיכומטרי25/12/2012736 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

בחינת הפסיכומטרי מותרת לכל אדם בעל תעודת זהות ישראלית, והיא אינה מצריכה תעודת בגרות או אישור הרשמה לאקדמיה. למעשה, הליך ההרשמה למבחן הינו נפרד מן ההרשמה לאוניברסיטאות ולמכללות, ומבוצע ישירות מול המרכז הארצי לבחינות והערכה. חשוב לדעת כי ההרשמה עבור מבחן פסיכומטרי הינה מוגבלת בזמן, ושבטפסים מצוין התאריך האחרון להרשמה לכל מועד. בנוסף, מכיוון שהבחינות מתקיימות בחמישה מועדים קבועים שאינם ניתנים לשינוי, ככל שההרשמה נעשית מוקדם יותר כך גוברים הסיכויים למצוא מקום בחינה הסמוך לאזור המגורים.

הרשמה לפסיכומטרי

הליך הרשמה לפסיכומטרי מורכב המספר שלבים עיקריים:

  • בטפסים המיועדים יש למלא פרטים אישיים, לציין את מיקום הבחינה המועדף ואת המוסדות האקדמיים אליהם יישלחו הציונים, ובנוסף יש לשלם את דמי ההרשמה. את הטפסים ניתן לרכוש בחנויות האקדמיה או ברשת סטימצקי, ולשלחם בדואר רשום אל המרכז הארצי לבחינות והערכה. כמו כן, ניתן להירשם באמצעות אתר האינטרנט של המרכז הארצי.
  • אישורי ההרשמה יישלחו לבית הנרשם כחודש וחצי לפני מועד הבחינה המבוקש.
  • הזימון לבחינה יישלח לבית הנרשם כחודש לפני מועדה, ובו יפורטו תאריך הבחינה, מיקומה המדויק ושעת התחלתה.

הרשמה ברגע האחרון למועדי הפסיכומטרי

קיימת אפשרות להרשמה מאוחרת לפסיכומטרי, עד שמונה ימי עבודה לפני מועד הבחינה המבוקש. יש לציין כי הרשמה מאוחרת כרוכה בתשלום נוסף בשיעור של מאה וחמישים אחוזים מעלויות ההרשמה הרגילות, וכי היא איננה פתוחה עבור בחינות בתנאי מותאמים. השיבוץ להרשמה מאוחרת נקבע על ידי המרכז הארצי לבחינות והערכה, בהתאם למקומות הפנויים שנותרו עבור מועד הבחינה המבוקש. כמו כן, קיימת אפשרות להירשם לפסיכומטרי ביום המבחן עצמו, ולשם כך יש ליצור קשר עם המרכז הארצי לבחינות והערכה לא יאוחר משישה ימי עבודה לפני מועד הבחינה. במידה ויימצא מקום פנוי, יש להגיע כשעתיים לפני תחילת הבחינה על מנת לשלם במקום ובמזומן בלבד עבור ההשתתפות, אשר במקרה זה ימריאו עלויותיה למאתיים וחמישים אחוזים ממחיר ההרשמה הרגיל.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת הדס גור

מאת: הדס גורלימודים אקדמאיים29/10/13887 צפיות
ישראלים רבים פונים אל לימודי וטרינריה בחו"ל, בדרך כלל עקב מספר המקומות המצומצם בישראל, המוביל לתנאי קבלה גבוהים במיוחד. לימודים אלו מוצעים לסטודנטים זרים במגוון גדול של מדינות ובמבחר מוסדות, השונים זה מזה בעלויותיהם, תנאי הקבלה הנדרשים, איכות התוכנית ושיטות הלימוד. לכן, חשוב לערוך סקר שוק ולהשוות בין מוסדות שונים בטרם הבחירה.

מאת: הדס גורביטוח רכב29/10/131101 צפיות
ביטוח הוא אחד ההוצאות המרכזיות באחזקת אופנוע. מחיר הביטוח היקר נובע מהסיכונים שכרוכים בנהיגה באופנוע - סבירות גבוהה יותר לתאונות וגניבות. פוליסת ביטוח החובה לאופנוע התייקרה בשנים האחרונות, אבל יש כמה דרכים להוזיל את מחיר הביטוח.

מאת: הדס גורטיולים בחו"ל06/05/13860 צפיות
הודו היא המדינה השביעית בגודלה בתבל ומתגוררים בה למעלה ממיליארד אנשים, הדוברים עשרות שפות ושומרים על מסורות ותרבויות שונות. למעשה, תת היבשת מחולקת לעשרים ותשע מדינות וטריטוריות המהוות כל אחת יעד תיירותי בפני עצמו, וניחנות בנוף טבעי ואנושי ייחודי.

מאת: הדס גוררכב30/04/13909 צפיות
טויוטה קורולה, היא אחת המכוניות הנמכרות ביותר בעולם. עד כה נמכרה קורולה ביותר משלושים וחמש מליון יחידות לאורך יותר מארבעים שנות ייצור. הצלחה של טויוטה קורולה נעוצה במספר גורמים, וביניהם אמינות גבוהה, רמת בטיחות מרבית, ביצועים מצוינים וחלל פנימי מרווח וידידותי.

מאת: הדס גורהגירה29/04/131341 צפיות
ידי שנה מנפיקה ארה"ב בין חצי מיליון למיליון אשרות המכונות גרין קארד, ולכאורה מדובר במספרים נדיבים ביותר. ואולם, כל מי שמתחיל הליך הגירה לארה"ב מוצא שמדובר במשימה סבוכה, קשה וארוכה, ושללא השלמתה אין אפשרות לעבוד ולשהות לאורך זמן באמריקה.

מאת: הדס גורלימודים בחו"ל05/02/13806 צפיות
מבחן GMAT ומבחן GRE הינם מבחנים ממוחשבים המורכבים מתחומי החשיבה הכמותית והמילולית, כאשר לכל חלק מוקצב פרק זמן מוגדר, והוא מתבסס על שאלות אדפטיביות. המשמעות היא שדרגת הקושי של השאלות עולה ככל שהנבחן עונה עליהן נכונה.

מאת: הדס גורביטוח בריאות31/01/13823 צפיות
תייר ישראלי שאינו בעל ביטוח בריאות תקף ונזקק לטיפול רפואי דחוף, אשפוז או ניתוח בעת שהייתו בניכר, יידרש לשלם מכיסו סכומים העשויים להגיע למאות ואף לאלפי דולרים. על מנת להימנע ממצבים אלו חשוב לרכוש בטרם הנסיעה ביטוח בריאות רלוונטי, המוצע על ידי מגוון גופים וחברות.

מאמרים נוספים בנושא פסיכומטרי

מאת: amirdadon90פסיכומטרי22/11/161127 צפיות
כל מי שמבקש לגשת לבחינה הפסיכומטרית משקיע לא מעט זמן, מאמץ, אנרגיות ובמקרים רבים גם כסף כדי להתכונן לקראתה.

מאת: amirdadon90פסיכומטרי13/09/161371 צפיות
מדי שנה ניגשים אלפי צעירים לבחינה הפסיכומטרית שמהווה שלב הכרחי בדרך למסלולי לימוד אקדמיים רבים (גם אם בימינו ישנם מסלולים אליהם ניתן להתקבל ללא פסיכומטרי).

מאת: חיים קסלרפסיכומטרי08/10/132530 צפיות
המבחן הפסיכומטרי הינו כלי המיון העיקרי עבור קבלה ללימודי תואר ראשון במוסדות אקדמיים בישראל, ולכן ציוני פסיכומטרי הינם בעלי משקל רב הקובע אם תוכלו להתקבל אל המגמה בה חפצתם. מכאן נובע שלציונים אלו תהיה השפעה מכרעת על עתידכם הלימודי והמקצועי.

מאת: חיים קסלרפסיכומטרי28/08/131717 צפיות
שלא כמו מבחן פסיכומטרי הבודק את ידיעות הנבחן במספר תחומים, מבחן אמיר הנערך במתכונת אמריקאית בודק את רמת הנבחן רק בשפה האנגלית. כלומר, מבחן זה נועד לצרכי מיון וסיווג של מועמדים ללימודים אקדמיים בהתאם לשליטתם בשפה.

מאת: חיים קסלרפסיכומטרי28/07/131706 צפיות
כל מי שעומד בפני בחינת הפסיכומטרי יודע כי המפתח להצלחה טמון בכמות ובאיכות הזמן שמשקיעים בהכנה. יחד עם זאת, על תרגול פסיכומטרי להתבצע באופן נכון ומדויק על מנת שלא לבזבז את הזמן ולהגיע לבחינה מוכנים ככל האפשר. לפניכם מספר עצות שיעזרו לכם במשימה זו.

מאת: חיים שמוליקפסיכומטרי13/07/131623 צפיות
רוצים לבנות קרירה מצליחה? הערכות אומרות שמחציתם של הישראלים רוכשים תואר אקדמי, ולכן אין זה פלא שכבר בשלבים הראשונים של הילדות יוצרת הסביבה ציפיות הנוגעות לתחומי העיסוק שלנו בעתיד.

מאת: פסיכומטריפסיכומטרי27/06/132006 צפיות
הרבה מאוד אנשים בחברה סובלים מהפרעות שונות שמוגדרות תחת הכותרת "ליקויי למידה". שמות רבים ושונים כמו ADD ו ADHD מעטרים מסמכים רבים במשרד החינוך, והקלות שונות ניתנות בתחומים רבים להמון סטודנטים בימינו. אם זכיתם להיות חלק מקבוצה זו של בעלי לקויות, הרי שמגיעים לכם גם פתרונות בהמשך הדרך.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica