חפש מאמרים:
שלום אורח
25.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

איך לבגוד ולהישאר בחיים – מדריך מקוצר לבוגד המתחיל

מאת: דוד זיובגידות12/01/20139614 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

יש הסברים הגיוניים רבים לסיבות שמניעות אנשים לבגוד.

יש אנשים שמרגישים כלואים במערכת יחסים לא מספקת מבחינה מינית, אבל בגלל ילדים או לחץ כלכלי הם אינם רוצים לנטוש מערכת אומללה זו. אנשים אחרים פשוט מכורים לריגוש שביחסי מין עם בן זוג חדש.

אולי רומן מחוץ לנישואין אינו מתאים תמיד לציפיות החברתיות המודרניות ממערכת יחסים זוגית, אבל הדחף הטבעי לסטות מדרך הישר מדברת אל החיה החושנית בכולנו שהיא אימפולסיבית, אינסטינקטיבית ואינה יודעת שובע.

מכיוון שאין סיכוי שתצליח למצוא סיבה משכנעת להצדיק את רומן (לפחות לא אחת שתספק את בן או בת הזוג שלך), אתה יכול להפחית את הסיכויים להיתפס, ובכך להגביל את הצורך להמציא תירוצים עלובים.

הנה כמה טיפים שאם תמלאו אחריהם בקפדנות יאפשרו לכם לבגוד מבלי להיתפס או לפחות יפחיתו את סיכוייכם להיתפס.

מחיקת ההודעות הקוליות והסמסים - בני הזוג שלכם יכולים להשיג את רישומי שיחות הטלפון שלכם, אבל הם לא יכולים לבדוק את ההודעות הקוליות או הסמסים אלא אם אתם טיפשים מספיק כדי לשמור אותם למטרות סנטימנטליים.

שמורו על השקרים קרוב לאמת ככל האפשר - מחרוזת של שקרים היא כמו מגדל הקלפים. כאשר אחד נופל הכול מתמוטט.

מצאו תרוץ לגיטימי לצאת מהבית לעיתים יותר תכופות - זה יכול להיות כל דבר החל מעבודה שנייה, התנדבות, חוג לקיפולי ניר, חוג יוגה או הצטרפות לשירת מקהלה. פעילויות אלו לא רק יעבדו ככיסוי לגיטימי לשהות מחוץ לבית אלא גם מהווים תרוץ טוב למציאת פרטנר מתאים לבגידה.

למדו לכסות את העקבות האלקטרונים במחשב המשותף - פתחו חשבון דוא"ל סודי שישמש רק את צרכי הבגידה, לעולם אין להשאיר את המחשב מחובר למייל או לחשבון הפייסבוק. יש להתנתק מיד לאחר שקראת או שלחת דוא"ל. אם כבר בענייני מחשב עסקנו, רצוי להשתמש בדפדפן שאינו הדפדפן הרגיל ולהחביא את הגישה אליו עמוק בן תיקיות המחשב.

זה לא הזמן להתאהב -  מי שמחפש אהבה צריך להתגרש, לא לנהל רומן. אין לפרש את ההתרגשות של התאווה כאהבה. יציאה לסרט או ארוחת ערב, קנית פרחים או מתנות אחרות היא דרך מצוינת להיתפס. תמיד העדיפו רומן קצר טווח על פני רומן ארוך טווח.

תמיד תלבש קונדום וצא בזמן -  שום דבר לא צועק "בגידה" כמו ילד לא חוקי או מחלת מין. גם אם בת זוגך טוענת שהיא שוכבת רק עם בעלה ושהיא עקרה, זכור שכל מערכת היחסים הזו מבוססת על שקרים.

אל תספרו לאף אחד - אתה כבר לא בתיכון (אני מניח(  ואין לך כל סיבה להתרברב שאתה מקיים יחסי מין. כל אדם שיודע על הרומן ויהי זה החבר הטוב ביותר שלך (שאשתו היא החברה הכי טובה שלו וכך הלאה) מפחית את שיעור ההפרדה בין הרומן ואשתך ומגדיל את סיכוייך להיתפס.

רומן עם בני זוג נשואים - היתרון של יחסים בין שני אנשים נשואים הוא שלשניהם יש מה להפסיד אם הרומן האסור יתגלה. בשעת פרידה אדם שאין לו מערכת יחסים חוקית לשמר עלול להפוך מריר ולהפיץ את הסיפור כנקמה. עם זאת, קיום יחסי מין עם אדם נשוי מכפיל את הסיכויים להיתפס ומגביל באותה מידה את המקומות בהם אתם יכולים לקיים קשר מיני. לדעתי היתרון גובר על החיסרון לכן מומלץ לנהל רומן מחוץ לנישואין רק עם בת זוג נשואה.

תתכוננו להיתפס - אם אתם אמיצים מספיק כדי להתמודד עם כמה מערכות יחסים, אז אתם חייבים להיות מספיק אמיצים ולהתמודד עם ההשלכות של גילוי הבגידה. בגידה בחיי הנישואין היא משחק. לפעמים מנצחים, לפעמים מפסידים, אבל זה חלק ממה שעושה את זה כל כך מרגש.

זכורו למי מגיע זכות ראשונים - בהנחה שהרומן נועד רק לסיפוק המיני, זכרו כי לבן הזוג החוקי תמיד מגיעה זכות ראשונים. אם היה לה יום גרוע בעבודה, אל תתעקש לצאת למשחק הפוקר עם החברים בטענה כי הם זקוקים לך, עשי משהו נחמד בשבילו בצורה קבוע.. זה יקטין את החשדות. אל תהיו אידיוטים שעושים משהו נחמד רק לאחר גילוי הרומן.

אל תכתבו על זה - אל תכתבו רשימת טיפים לעזרת בוגדים תחת השם האמיתי.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דוד זיו

מאת: דוד זיודייטינג08/01/13837 צפיות
כימיה - כולנו משתמשים במילה הזאת, ואנחנו חושבים שאנחנו יודעים מתי יש לנו את זה עם מישהי, גם אם קשה לנו להגדיר במדויק מה זה. ישנם סימנים ברורים כאשר אין לך כימיה עם בחורה שפגשת או שאיתה אתה יוצא בימים אלו. הכרת סימנים אלו תעזור לך להימנע מבזבוז הזמן ואנרגיה רגשית במערכות יחסים חסרות עתיד

מאמרים נוספים בנושא בגידות

מאת: shlomy בגידות19/02/191768 צפיות
חוקר פרטי, בהגדרתו, הוא איש מקצוע אשר תפקידו הינו לאסוף מידע על אדם או ארגון באופן אזרחי. חוקרים פרטיים מבצעים מגוון רחב של חקירות שונות, החל מחקירות במסגרת הליכי גירושין, חקירות כלכליות, איתור נעדרים או רכוש, חקירות ביטוח, חקירות אמינות לעובדים עבור ארגונים גדולים ועוד מגוון רחב של חקירות נוספות.

מאת: Daniel.Bבגידות25/09/182079 צפיות
בדיקות האזנה לטלפון מאפשרות לזהות פעולות ציתות אלקטרוניות למכשירי טלפון נייחים ולמכשירים ניידים. לרשות מי שרוצים לבצע מעקב אחר שיחות טלפון עומדים אמצעים משוכללים שמופעלים במגוון שיטות, החל בהתקנת רכיב זעיר במכשיר הטלפון ועד למעקב מרחוק באמצעים אלחוטיים.

מאת: shlomy בגידות25/12/17880 צפיות
אף פעם לא פשוט להודות (ולו בפני עצמכם) שאתם חושדים שבן הזוג מפר את האמונים, בוגד בכם. אי לכך לפני שממהרים להגיע למסקנות, יש לבחון את הדברים עם עצמכם וכשלב שני יש לבקש לאמת את החשדות באמצעות שילוב של חוקר פרטי אשר מתמחה בתחום – אם על מנת לאשש ואם על מנת להפריך.

מאת: shlomy בגידות24/07/172274 צפיות
בעולם שבו ידע זה כוח השימוש בחוקרים ובלשים פרטיים הולך וגובר, כאשר מישהו מסתיר מאיתנו משהו או מישהו מתחרה איתנו אנו זקוקים למידע מפנים על מנת להגיב, חוקרים פרטיים אלו אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים לביצוע מעקבים, תצפיות ואיסוף מידע בכל תחום ובכל מקום, ההכשרה הזו היא הפתרון האפקטיבי ביותר לאיסוף מידע שימושי

מאת: חגית פריידסבגידות16/10/153820 צפיות
האם בגידה זה סוף או התחלה ? האם ניתן לשקם את היחסים? האם אפשרי להתגבר על חוסר האמון? גילוי הבגידה גורמת לסערת רגשות ורבים מקבלים החלטות חפוזות. לכן, לפני כל קבלת החלטה, ככל שתהיה, מומלץ לפנות למטפלת זוגית. על מה קורה בחדר הטיפול תקראו בהמשך..

מאת: orya peryבגידות15/10/15964 צפיות
אזור המרכז הוא האזור המאוכלס ביותר בישראל. ככזה, המילים הראשונות שעולות לנו לראש כשמדברים איתנו על אזור המרכז יכולות להיות "פקקים", "צפיפות", "זיהום אוויר" או "בטון". מנגד, המציאות מראה שדווקא המרחב העירוני שלכם, יכול להיות מיקום מושלם לחופשה הרומנטית הבאה שלכם

מאת: דני הלויבגידות20/02/151323 צפיות
כיום אנו מוצפים בגירויים מיניים כמעט בכל רגע. הנוחות והגישה הקלה והמהירה לפורנוגרפיה באינטרנט, ועימה שלל הפיתויים הנלווים עימה כגון: שיחות סקס, אתרי היכרויות, מופע סקס לייב במצלמה וכדומה, גורמים לכך שכמעט כל אחד מתנסה בכך. האם סקס ויטואלי נחשב לבגידה?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica