חפש מאמרים:
שלום אורח
20.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

לכל בית היום מחוייב להיות קולט שמש

מאת: אביבתים משותפים17/01/2013727 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

כולנו צריכים אמבטיה מעוררת עם תום יום העבודה. אין ספק, כמעט כולנו שבים לדירתנו, רואים את המשפחה, מחממים מזון ומתרחצים. אך, פה ושם נבין שלא נשארו מי רחצה. למען האמת, אנו מתנסים ביום בו דוד השמש כלל אינו מחמם ובייחוד בלילות קרים...

שריר וקיים כולנו טועים לחשוב שפריט שעולה הון כמו דוד יספק הסחורה אפס כי, לא אחת הוא מתיישן.

דודי שמש כרומגן

אין ספק שבניגוד לאביזרים ביתיים כמו טלוויזיה, דוד החשמל עובד כראוי שנים ארוכות. ואעפ''כ, כעבור שנים יווצרו אינספור דפקטים במכשירים אלו. אבל, בגלל שיש דפקטים שמאפיינים דוודים סולריים וליקויים שקורים בבוילרים חשמליים, הכרחי שנבחין בהבדלים:

דודי שמש - מתקנים אלו עורכים שימוש בקרני שמש כדי להרתיח המים. בנוסף, רוב הדודים הללו משווקים עם גופים חשמליים, ע''מ לפעול כהלכה בחורף.

החשמלים- הדודים הללו עורכים שימוש בזרמים חשמליים, גם בקיץ וגם בקרה. בהתאם לכך, הדודים הללו נודעים כלא חסכוניים. לשם ההדגמה - בזמן שבעל בית שרכש דוד שמש מתרחץ בימים יפים מבלי הדלקת המתג, בעל בית שרכש דוד חשמל זקוק לזרם חשמלי באביב.

כשלים שכיחים בדודי שמש

להלן הדפקטים שמתרחשים בדודים אלה:

הצטברות אבנית -בעיה כזאת קורית פעם ב- ובמיוחד בדוודים סולרים ישנים.

פגמים ברצפטור השמש -שיבוש זה שמתעורר מפאת שחיקה של הקולטי שמש, גורם לזה שהקולטנים אינם ממלאים ייעודם כפי שצריך.

ליקוי בגופים החשמלים -פעם ב- עלינו להחליף גוף חימום כדי שהדוודים יחממו כראוי.

קלקולים שמאפיינים דודים חשמליים

הינה הליקויים שאופייניים לדוודים אלה:

משך חימום מי הרחצה-במקרה שדוד עובד יותר ממחצית השעה בשביל לחמם מים, הדוד החשמלי לקוי.

ווסתי חום -פעם ב- ווסת החום לקוי ועקב כך ההתקן מצריך תיקון.

הגוף שלו -במקרה שההתקן לא מחמם, הגיוני שצריך לומר שלום למחמם.

הדוד צריך תיקון?

ברוב המקרים, יהיה בכוחם 'להציל'' את הדודים במקום לקנות חדש. אולם, כדי לקבל דוודים פועלים, רצוי למצוא מקצוען בעל ידע. חייבים לדעת מהן הדרכים למצוא מתקין? בואו ואציג את הדרכים:

הסמכה -טכנאי הדוודים חייב להציג בפניכם היתר עיסוק.

עלות -המתקין המקצועי יגיד את העלויות מראש, כדי למנוע היטב אי הבנות.

יושרה -בדקו היטב שהמתקין המקצועי מביע אמינות.

על קניית דוד

מעת לעת תאלצו לרכוש דודים. כיוון שחדש משווק באלף שקל וכמו כן ב, כדאי שתערכו סקר שוק. רוצים המלצות? בבקשה:

הגודל -השכילו לרכוש דוודים בנפח מספיק לצורך שלכם.

אמינות-יש צורך לקנות דוודים תקניים.

טכנולוגיית הדוד -זכרו היטב, הבוילרים החשמלים נחשבים ליקרים לאחזקה.

מוכרחים את מי שבחרתי? הקליקו וכנסו ל-קולט שמש.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אין לי חתימה מעניינת

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אבי

מאת: אביאינטרנט - כללי17/01/13725 צפיות
במקרה והשתמשתם בחברת תירגום מזמן, בטוח שידעתם שתרגום הינו עניין מסובך. הבקיאות המתבקשת בניבים היא ללא ספק כלל לא ברורה. תחום כזה מתבסס על לא מעט מימדים:

מאת: אבימשפחה וזוגיות - כללי17/01/13836 צפיות
מאז ומתמיד תכננתי להיות בעל מסעדה שדואג לקלינטים: תוצרים ברי איכות, שרותים מקצועיים והיגיינה גבוהה. הרבדים הנל מתלכדים יד ביד וככה יוצרים בית עסק מצליח ובעל לקוחות נאמנים. מבקשים לדעת הכיצד לתת לקהל הלקוחות שרותים מובילים? מצ''ב התשובה:

מאת: אביטיולים בחו"ל17/01/13795 צפיות
לוטשים עיניים לבקר בברלין? ככה תגשימו חלומכם: כיום, מעצמות לדוג' אירופה שינו ממש את תנאי מתן האשרה. אי לכך, כדי לטייל בהן, צריך לעמוד בכמה שלבים. וודאי, פעם זה היה קל לזכות באשרת כניסה, מה שכן בתקופתנו, מוכרחים לחוות הליכים בכדי להצליח. אעפ''כ, תודות להכנה מוקדמת אכן ניתן לעבוד בארהב. סקרנים להבין איכה?

מאת: אביבר ובת מצווה17/01/13698 צפיות
בשנות נעוריי, כל שרציתי לבת מצווה שלי הסתכם במסיבה קטנה מלווה בשירים יפים שאח שלי משמיע, קולה, במבות וילדים מהביה''ס. אך בימינו, עת שילדיי שלי הגיעו לשנת המצוות, קלטתי שהזמנים הינם שונים והאטרקציות ששימחו את דורנו בכלל לאו ישמחו את הדור הזה.

מאת: אביעיצוב15/01/13759 צפיות
מתנה זה שמחה! כי זה מפגן של רצון לשמח. ניתן לחשוב על מגון ענק של דרכים להפתיע, המבוסס על גורמים מובחנים- לדוגמת סוג המאורע, טיב הקשר, התקציב, העדפות ועוד. חלק גדול מהאנשים מקדישים מחשבה כאשר מדובר בבחירת המתנות, הרי יש חשיבות להביא אובייקט איכותי ושווה, לא איזה מארז כלשהו שיונח בארון מיותר ויהרס כולו, או לחילופין צרור נוריות שהולך לפסולת אחרי שהתיבש. אפשר גם לעשות הפתעה ולהעניק מתנה יוצאת דופן, נניח מארזי ירק טריים. זאתי הפתעה מתוקה, משמחת ואיכותית.

מאת: אבימחשבים וטכנולגיה - כללי15/01/13789 צפיות
במקרה שנעזרתם במתרגם בתקופה האחרונה, מובן שתפסתם שהתעסקות הינה נושא חשוב. המומחיות המתבקשת בשפות כמובן לא דבר ברור. תחום כזה כולל בתוכו לא מעט נושאים:

מאת: אביבתים משותפים15/01/13657 צפיות
זה ידוע שכשמשפצים בית, חשוב לוודא שתהיה פרקטיקה לשיפוץ, מה שאומר, שהדירה תחולק באופן הגיוני, שחדר השינה יהיה מאוורר דיו וכולי. אבל רוב האוכלוסיה מתעלמים מהכוח של חדר זה. ברשומה הזו אנסה לתת עצות לגבי בניית הקיטצן כ1 מהמקומות העיקריים ביותר בביתכם.

מאמרים נוספים בנושא בתים משותפים

מאת: פורטל בתיםבתים משותפים05/03/20598 צפיות
עונת האביב כבר נמצאת ממש מעבר לפינה ואתם יודעים מה זה אומר? שהגיע הזמן להתחיל להתארגן. אילו פעולות תחזוקה חשוב לבצע לקראת האביב והעונה החמה? וכיצד חברת ניהול תעזור לכם?

מאת: פורטל בתיםבתים משותפים21/01/20757 צפיות
דאגה לתחזוקת הנכסים שבבעלותכם יכולה להתגלגל לסוף רשימת סדרי העדיפויות שלכם, אולם קחו בחשבון שתחזוקה ראויה יכולה למנוע תקלות וכתוצאה מכך קריאות חירום. בנוסף היא שומרת על הנכס, כמו גם על הערך שלו לאורך השנים. הגנה על הנכס להשכרה שלכם בעונה הגשומה דורשת מכם לבצע את הפעולות הבאות ברשימה, וכך לשמור עליו מטופח וראוי למגורים.

מאת: אבי דוידיבתים משותפים21/04/19982 צפיות
המלצות לבחירה נכונה של צבע לחדר מדרגות.

מאת: שלמה פריבתים משותפים18/07/17932 צפיות
אחזקת מבנים בכפר יונה, יכולה לסייע למי שגרים בבתים משותפים. כפר יונה היא עיר בת כ-21,000 תושבים, שנמצאת ממזרח לעיר נתניה. חשוב לתחזק היטב בתים משותפים, על מנת שאיכות החיים של הדיירים תהיה גבוהה.

מאת: ליאורבתים משותפים03/05/17836 צפיות
אחזקת מבנים בעיר תל אביב, מאפשרת לכם לגור בבניין מטופח. אחזקת מבנים, מאפשרת לבניין המשותף, ולחצר שלו, להיות במצב טוב מאוד. חברה לאחזקתם של מבנים, יכולה לדאוג לכך, שהבניין והחצר, יהיו מטופחים, לאורך כל השנה.

מאת: שלום כהןבתים משותפים05/12/16841 צפיות
עיצוב המטבח הינו אחד האתגרים הגדולים ביותר בעיצוב ביתכם.

מאת: בנימין קלינגרבתים משותפים25/11/16762 צפיות
מהם התנאים להוצאת צו הריסה מנהלי? סעיף 238א(א) לחוק קובע, כי תנאי להוצאת צו הריסה מינהלי על-ידי יו"ר ועדה מקומית לתכנון ובנייה, הנו הגשת תצהיר חתום בידי מהנדס הוועדה המקומית, המציין כי לפי ידיעתו הוקם הבניין ללא היתר בנייה או בחריגה מהיתר בנייה, כי לפי ידיעתו לא נסתיימה הקמת הבניין או שנסתיימה לא יותר מששים ימים לפני הגשת התצהיר, וכי ביום הגשת התצהיר הבניין לא מאוכלס או שהוא מאוכלס תקופה שאינה עולה על שלושים יום. כמו כן מורה סעיף 238א(ב) לחוק, כי לא יינתן צו הריסה מינהלי אלא לאחר התייעצות עם הי

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica