חפש מאמרים:
שלום אורח
17.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ברוב המקרים נמצא מתקני החתלה במקומות ציבוריים

מאת: אבימשפחה וזוגיות - כללי17/01/2013872 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מאז ומתמיד תכננתי להיות בעל מסעדה שדואג לקלינטים: תוצרים ברי איכות, שרותים מקצועיים והיגיינה גבוהה. הרבדים הנל מתלכדים יד ביד וככה יוצרים בית עסק מצליח ובעל לקוחות נאמנים. מבקשים לדעת הכיצד לתת לקהל הלקוחות שרותים מובילים? מצ''ב התשובה:

ניטרול ריחות

גם אם מדובר בתודעת שירות ובין אם מדובר בחיינו האישיים, ההיגיינה היא רבת חשיבות עבורנו. פרט ליצירת תחושה סימפטית, היא מסוגלת למזער הסבירות לחולי ולדוג' קלקולי קיבה. אלא שבאם פעם מס' המכשירים שניתן היה למצוא ולדוגמא חומרי ניקוי, מתקני כביסה ומנטרלי ריחות היו די דלים, כיום, ישנם מכשירים מגוונים. חפצים להיחשף אליהם?

מכשירי היגיינה לחנויות ומשרדים

רוב האנשים מכירים היטב כיצד לנכס לעצמנו לקוחות שמחים - תוצרים מקצועיים ותודעת שירות. יחד עם זאת, בעידן הנוכחי, בגלל המאבקים הרבים בשוק על הקליינטים ובייחוד עם מצב בו רובנו מוכרים שרות זהה ולדוגמה בית קפה בחדרה, עלינו לבלוט גם כשזה נוגע לאוכל והן בדברים נוספים.

כשדנים בדברים נוספים אני לא מתכוון לרבדים כגון משקאות בחינם, אלא לאספקטים משמעותיים - ניקיון ומטהרי אוויר. לדוג' - אפילו אם תבשל את השניצלים הטובים ביותר בכפ''ס, אך לא תתייחס לנקיון, סביר להניח שהאורח השלישי שיקבל דיזנטריה, יהווה את תחילת הסוף.

להיטיב עם הקונים

כידוע,בתקופתנו קיימים הרבה שרותים שיסייעו לצרכנים: מנטרלי ריחות, מאחז יד לנכים ועוד. אמת ויציב, אפשר למצוא המון אביזרים ולדוגמא מתקן להחתלה. אך, יש לוודא שהמוצר איכותי. לדוג' - באם קניתם מנטרל ריחות במעט כסף, אבל זה התקלקל תוך חודש, למעשה זה לא נתן נדה. לכן, עלינו לעשות עסקים עם בתי עסק רציניים.

לאלה ארגונים מתקני ההיגיינה יכולים לעזור?

מגוון מתקני התברואה הללו יתרמו למגוון חברות: בתי קפה, מלונות וגו'. כל הארגונים האלה ירכשו את המתקנים המתאימים לעסק.

לבחור מוצרי תברואה

כאמור, מומלץ לקנות עזרים תברואתיים שתורמים לכם. ולדוגמא - בעת שמסעדות ודוכני פלאפל צריכים למעשה מוצרים ולדוגמה - מתקן להחתלה ומייבשי ידיים, מלונות יעדיפו לקנות עזרים נוספים ולדוגמא - מאפרת קיר.

רוצים לקנותעזרים היגייניים? הקליקו וגלשו ל-מתקני החתלה.

מתקני סניטאציה לבני ביתכם

מעבר לחברות אפילו בתים פרטיים ישתמשו המון במתקנים האלה: מוצרי ניקיון מייבשי ידיים, מטהר אויר וכן הלאה כמעט כולם משתמשים במוצרים הללו בדרך קבע. אע''פ כן, בכדי להנות ממתקנים כראוי, רצוי לקנות אביזרים טובים.

מקווה שסייעתי נתראה בשמחות.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אין לי חתימה מעניינת

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אבי

מאת: אביאינטרנט - כללי17/01/13748 צפיות
במקרה והשתמשתם בחברת תירגום מזמן, בטוח שידעתם שתרגום הינו עניין מסובך. הבקיאות המתבקשת בניבים היא ללא ספק כלל לא ברורה. תחום כזה מתבסס על לא מעט מימדים:

מאת: אביטיולים בחו"ל17/01/13817 צפיות
לוטשים עיניים לבקר בברלין? ככה תגשימו חלומכם: כיום, מעצמות לדוג' אירופה שינו ממש את תנאי מתן האשרה. אי לכך, כדי לטייל בהן, צריך לעמוד בכמה שלבים. וודאי, פעם זה היה קל לזכות באשרת כניסה, מה שכן בתקופתנו, מוכרחים לחוות הליכים בכדי להצליח. אעפ''כ, תודות להכנה מוקדמת אכן ניתן לעבוד בארהב. סקרנים להבין איכה?

מאת: אביבתים משותפים17/01/13749 צפיות
כולנו צריכים אמבטיה מעוררת עם תום יום העבודה. אין ספק, כמעט כולנו שבים לדירתנו, רואים את המשפחה, מחממים מזון ומתרחצים. אך, פה ושם נבין שלא נשארו מי רחצה. למען האמת, אנו מתנסים ביום בו דוד השמש כלל אינו מחמם ובייחוד בלילות קרים...

מאת: אביבר ובת מצווה17/01/13718 צפיות
בשנות נעוריי, כל שרציתי לבת מצווה שלי הסתכם במסיבה קטנה מלווה בשירים יפים שאח שלי משמיע, קולה, במבות וילדים מהביה''ס. אך בימינו, עת שילדיי שלי הגיעו לשנת המצוות, קלטתי שהזמנים הינם שונים והאטרקציות ששימחו את דורנו בכלל לאו ישמחו את הדור הזה.

מאת: אביעיצוב15/01/13782 צפיות
מתנה זה שמחה! כי זה מפגן של רצון לשמח. ניתן לחשוב על מגון ענק של דרכים להפתיע, המבוסס על גורמים מובחנים- לדוגמת סוג המאורע, טיב הקשר, התקציב, העדפות ועוד. חלק גדול מהאנשים מקדישים מחשבה כאשר מדובר בבחירת המתנות, הרי יש חשיבות להביא אובייקט איכותי ושווה, לא איזה מארז כלשהו שיונח בארון מיותר ויהרס כולו, או לחילופין צרור נוריות שהולך לפסולת אחרי שהתיבש. אפשר גם לעשות הפתעה ולהעניק מתנה יוצאת דופן, נניח מארזי ירק טריים. זאתי הפתעה מתוקה, משמחת ואיכותית.

מאת: אבימחשבים וטכנולגיה - כללי15/01/13812 צפיות
במקרה שנעזרתם במתרגם בתקופה האחרונה, מובן שתפסתם שהתעסקות הינה נושא חשוב. המומחיות המתבקשת בשפות כמובן לא דבר ברור. תחום כזה כולל בתוכו לא מעט נושאים:

מאת: אביבתים משותפים15/01/13677 צפיות
זה ידוע שכשמשפצים בית, חשוב לוודא שתהיה פרקטיקה לשיפוץ, מה שאומר, שהדירה תחולק באופן הגיוני, שחדר השינה יהיה מאוורר דיו וכולי. אבל רוב האוכלוסיה מתעלמים מהכוח של חדר זה. ברשומה הזו אנסה לתת עצות לגבי בניית הקיטצן כ1 מהמקומות העיקריים ביותר בביתכם.

מאמרים נוספים בנושא משפחה וזוגיות - כללי

מאת: כרמי אומרומשפחה וזוגיות - כללי17/10/20581 צפיות
ייעוץ זוגי והקלקולים בהורות אחד ממוקדי המריבות העיקריים המופיעים במהלך ייעוץ זוגי זו ההתנהלות של בני הזוג מול ילדיהם. נראה שכל אחד מביא את הדעות והאמונות שלו, יחד עם השריטות והמגבלות שלו.

מאת: כרמי אומרומשפחה וזוגיות - כללי14/07/20552 צפיות
בני זוג לעיתים מביאים עימם תחושת חסך שחוו במהלך ילדותם והתבגרותם. הרצון למלא חסך שהיה, לפצות על מחסור שנחווה, הינו פעולה המשולה למי שמוזג מים בחבית ללא תחתית

מאת: כרמי אומרומשפחה וזוגיות - כללי13/04/20775 צפיות
כיצד מרגיש זוג בהגיעו ליועץ זוגי? קבלו הצצה לזווית קצת אחרת

מאת: דוד כהןמשפחה וזוגיות - כללי15/03/20859 צפיות
אחת הדילמות שעומדות בפנינו, כשאנחנו רוצים לערוך פיקניק עם חברים ובני משפחה או כשאנחנו רוצים לארח אירוע בבית או בכל מקום אחר, זה עם מה נארח אותם? באילו כלים ואמצעים נשתמש? בסד אריזות הביאו לכם כמה נקודות מחשבה

מאת: נטלי הרוש משפחה וזוגיות - כללי27/07/172544 צפיות
החופש הגדול בעיצומו, הילדים מתחילים קצת להתבגר ולקראת השנה החדשה אנחנו ההורים מנסים לקדם אותם מכל מיני בחינות...אם לימודיות או לקיחת אחריות, איך להתנהג חברתית ועוד. הנה לכם כמה אפשרויות שישפרו לילדים שלכם את חופשת הקיץ ובמקביל יכינו אותם מכל מיני בחינות לשנה החדשה.

מאת: רוןמשפחה וזוגיות - כללי04/05/172778 צפיות
מאמר על חברת ניקיון

מאת: orya peryמשפחה וזוגיות - כללי25/07/161550 צפיות
אם הייתם מדמיינים את עצמכם סגורים בחדר סגור למשך שעה תמימה, איך הייתם יוצאים משם כאשר ישנה עלילה ויש לכם רמזים ועליכם למצוא גם פתרון לחידות שיעניקו לכם את המפתח ליציאה, לכל זה קוראים Exit room

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica