חפש מאמרים:
שלום אורח
27.01.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

פרקטים לזקנים זה דווקא נעים וחמים

פרקטים למבוגר יכול להיות דבר נהדר

מאת יורם פרקט

 

על פרקטים לגיל השלישי לאנשים זקנים. כן זה לא צחוק פרקטים לזקנים זה דווקא נעים וחמים. אם נדבר לרגע ברצינות אז רצפת פרקטים מעניקה יתרונות חשובים דווקא לאנשים זקנים וקשישים ועל כך במאמר זה

העולם שייך לצעירים כך נוהגים לומר אבל בימינו אחוז גבוה מאד מהאוכלוסיה בארץ הם מבוגרים דווקא. לדור הזה כינויים ושמות רבים, זקן הוא מילה גסה לכאורה מקובל יותר קשיש או איש מבוגר. יש שנוהגים לכנות את הדור הזה הגיל השלישי, גיל הזהב או גיל הפנסיה. כך או כך אסור כולנו מצווים לתת את הכבוד והיחס לדור המבוגר והקשיש הזה.

עולם המבוגרים והקשישים שונה מאד, רבים מהם חוו ירידה חדה במצבם הכלכלי ומצויים במצב בריאותי לקוי. בין אם מדובר באדם מבוגר בודד או בזוג מבוגרים יש רבים שאינם רוצים או אינם יכולים להרשות לעצמם דיור מוגן וממשיכים לגור בדירתם הישנה כבימים ימימה.

אין שום סיבה שמבוגר יאלץ לגור בתת תנאים בדירה מוזנחת וישנה. ניתן לשפר את מצב הדירה בקלות, במהירות ובתקציב שלא יכביד על הכיס על ידי התקנת פרקטים בדירת מבוגרים.

פרקטים הכי מתאימים למבוגרים בגיל הזהב אחרי הפנסיה ויש לפרקטים יתרונות חשובים דווקא בגיל המבוגר הזה ואפילו לקשישים.

פרקטים בגיל הזהב נותנים מרחב לשינוי מהיר ושיפור מראה הבית בעלות מינימלית.

נרחיב בדבר יתרונות הפרקטים לדירת מבוגרים או קשישים:

בגיל המבוגר היכולות הפיסיות פוחתות, קשישים בגיל השלישי מאבדים את החוזק והאיזון שהיה להם ולכן אדם מבוגר נוטה יותר לתאונות בבית, למכות ונפילות. פרקטים הרבה יותר בטיחותיים מבחינה זו מאשר רצפת שיש או קרמיקה חלקלקים.

פרקטים הכי בריאים למבוגרים הרבה יותר משטיחים למשל המצוי דווקא בדירות ישנות של אנשים מבוגרים. פרקטים טובים משטיחים למבוגרים.

רבים מהמבוגרים לאחר גיל הפנסיה חיים לבד ללא בן זוג או משפחה, מצבם הכספי אינו מאפשר לשלם עבור שירותי נקיון ולהם בעצמם כבר קשה להתמודד עם אחזקה ונקיון הדירה.

פרקטים מבחינה זו יעזרו לכל מבוגר שחי לבד בדירה כי הם קלים יותר לניקוי ותחזוקה, אינם דורשים מאמץ בשטיפת רצפות (ספונג'ה) כמו ריצוף אחר וגם צוברים הרבה פחות אבק ולכלוך מאשר שטיחים למשל ולכן פרקטים לדירת מבוגר הם יתרון חשוב.

לאדם מבוגר יש נטיה יותר גדולה לאובדן שיווי משקל ולכן רצפת פרקטים בדירת מבוגר נוחה יותר וגם נעימה יותר מכל ריצוף אחר.

ידוע שקשישים בגיל הזהב סובלים יותר מחום בקיץ ומקור בחורף וחווים ביתר שאת את שינויי מזג האויר.  בעניין זה, לפרקטים יתרון חשוב לאדם מבוגר או לזוג מבוגרים בבית כי רצפת פרקטים מבודדת מחום ומקור ונעימה למגע בכל עונות השנה, גם בחורף וגם בקיץ.

ואם לא די בכל יתרונות אלה של פרקטים לדירת מבוגר או לבית של זוג מבוגרים הרי,  העלות פרקטים זולה מאפשרת לגיל השלישי לעמוד בה ואינה מכבידה מבחינה כספית.

בניגוד לשיפוצים אחרים בדירה שמאד מרתיעים מבוגרים ובצדק, כי הם דורשים התארגנות לתקופה ארוכה של בלאגן וקשיים, התקנת פרקטים מהירה מאד וכבר בתוך שעות ספורות יכול המבוגר להנות מרצפת פרקטים חדשה בביתו.

פרקטים למינציה עמידים לשריטות ומגיעים במבחר עצום של צבעים גוונים ודוגמאות לטעם האישי של כל מבוגר לפי ראות עיניו.

פרקטים הם בטיחותיים והם בעלי תו תקן ועמידות באש ועשן. חשוב לא ?

לאנשים מבוגרים בגיל השלישי בגלל מצבם הפיסי קשה יותר לעשות הכנות מקדימות כמו סחיבת רהיטים ופינויים למשל ולכן בניגוד לשיפוצים אחרים, בהתקנת פרקטים בדירת מבוגרים אין צורך בהכנות מסובכות. ניתן להתקין פרקטים בדירת מבוגר בקלות ובמהירות מבלי להכביד על המבוגר או לאלץ אותו לפנות באופן זמני את דירתו.

בניגוד לשיפוצים אחרים בבית, הרי בפרקטים ניתן לעשות את הכל מסלון הבית ללא צורך להתרוצץ, יתרון חשוב של פרקטים למבוגרים.

אדם מבוגר שרוצה פרקטים לדירה שלו צריך פשוט להתקשר והוא יכול לקבל שירות פרקטים עד הבית. בעל מקצוע יגיע אליו ימדוד, יסביר ויציג בפניו מבחר דוגמאות פרקטים לבחירתו. כל התהליך יכול להתבצע בדירת המבוגר ללא כל מאמץ, טרדה או טרחה.

בתורת הפנג שוואי הסינית פרקטים מומלצים שכן הם מכניסים לבית אלמנט חיובי מן הטבע, וגם אם לא מאמינים בתורות הללו הרי אין ספק שפרקטים ירעננו את מראה הדירה וישנו אוירה.

כל היתרונות הרבים הללו של הפרקטים מביאים למסקנה ברורה וחד משמעית לפיה רצפת פרקטים היא בחירה אידיאלית לדירת מבוגר שחי לבד כמו גם פרקטים לדירת זוג מבוגרים.

לסיום, אומרים "והדרת פני זקן"  אז מדוע לא לעשות גם את דירת הזקן הדורה ונהדרת עם פרקטים לתפארת.

יורם פרקט מכירה והתקנה

טל: 050-9911998

מוותיקי ענף הפרקטים בארץ

נגר מעצב פנים ומומחה לפרקטים

© כל הזכויות שמורות ליורם פרקט ואין לעשות שימוש בתוכן ללא רשות וללא קרדיט ראוי למחבר.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

יורם פרקט מכירה והתקנה  - פרקטים למינציה עץ מכל הסוגים

שירות יעוץ ודוגמאות עד בית הלקוח ללא התחייבות

מראשוני העוסקים בענף בישראל בעל רשימת פרויקטים מפוארת והמלצות מוכחות מכל הארץ

טל: 050-9911998

אתר פרקטים

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת יורם פרקט

מאת: יורם פרקט קניות 22/06/15697 צפיות
קונים פרקטים ? ברגע ההתקנה יקפיצו לכם את המחיר עם דרישות תשלום כספיות נוספות בגין תירוצים שונים ומשונים חלקם חשובים והכרחיים אחרים ממש לא. מאמר לצרכן על קניית פרקטים מאת יורם פרקט אמן פרקטים ובעלים של חנות תצוגה אזור תעשיה בת ים

מאת: יורם פרקט ביקורות מוצרים18/06/151563 צפיות
שמדובר ברצפת פרקטים מעץ אמיתי יש חשיבות גדולה לקנייה נכונה ולכן כאן במאמר זה נגיש לכם מדריך קנייה נכונה של פרקט עץ לבית מאת אמן פרקטים ישראלי ותיק ומקצועי יורם פרקט הבעלים של חברת יורם פרקט אזור תעשיה בת ים

מאת: יורם פרקט בניין ואחזקה - כללי14/12/14642 צפיות
מחפש לקנות רק פרקטים למינציה עם פנלים. יש לך כבר מי שיעשה את העבודה מצוין עכשיו רק שווה לבדוק מה צריך לדעת ועם מה להצטייד בבואך לחנות לקנות פרקטים מאת יורם פרקט מומחה לפרקטים

מאת: יורם פרקט ביקורות מוצרים22/10/141412 צפיות
פרקטים מגמות וטרנדים בפרקט שכדאי להכיר מאת יורם פרקט

מאת: יורם פרקט השוואת מחירים18/09/142392 צפיות
פרקטים עלות למטר מרובע - מאת יורם פרקט אוטוריטה ישראלית לפרקטים. על עלות פרקט למטר מרובע איך לבדוק ולהשוות בין מקומות שונים שרוצים לקנות פרקטים.

מאת: יורם פרקט שיפוצים03/09/14469 צפיות
פרקטים הולכים טבעי פרקט טבעי הכי טבעי הכי יפה. מאמר זה מוקדש לכל מי שאוהב פרקטים טבעיים ורוצה לדעת יותר עליהם. על מקורים של העצים לפרקטים, על כריתת י ערות לשם עיבוד לפרקט, על תקנים והוראות בין לאומיות לשמירת הטבע, וגם, אם ללכת טבעי בפרקטים אז איך לקנות פרקט טבעי קצת טיפים על פרקטים למי שרוצה את המראה האמיתי. מאת יורם פרקט מומחה לפרקטים

מאת: יורם פרקט בניין ואחזקה - כללי27/08/14619 צפיות
במאמר זה אגיש בפניכם בקצרה הוראות ניקוי פרקטים ותחזוקה שלהם. איך לנקות פרקטים לפי הסוגים השונים ואיך לשמור עליהם.

מאמרים נוספים בנושא בניין ואחזקה - כללי

מאת: moraleבניין ואחזקה - כללי04/12/19277 צפיות
עד גיל מסוים, סידור ארון ילדים נמצא תחת האחריות של ההורים. הילדים לא יכולים, לא יודעים, הם לא בגיל המתאים בשביל לעשות את זה. משלב מסוים, בדרך כלל זה מגיע אחרי גיל 12-13, הילד כבר אחראי לסדר את ארון הבגדים שלו. למרות שבמקרים רבים, הורים בפרט אימהות, נוהגים לעשות את זה עבורו, לפחות עד הצבא ואולי גם במהלך שירותו הצבאי, זאת מתוך מחשבה, שאם הם לא יעשו את זה, הארון יישאר מבולגן והוא לא ימצא שום בגד

מאת: moraleבניין ואחזקה - כללי02/12/19266 צפיות
כמעט בכל בית בישראל ובכלל, אפשר למצוא לפחות ארון ספרים אחד. בין אם מדובר בארון ספרי פרוזה, ספרי שירה, ספרי טיולים, ספרי דת או כל סוג אחר של ספרים. במקרים רבים, ארונות ספרים ממוקמים בסלון או קרוב לסלון, יש מקרים בהם הארון ממוקם בחדר עבודה, חדרי שינה ובמקומות אחרים. זה תלוי בסגנון העיצוב של הבית וכן בדרך בה בוחרים להציג את הספרים.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי21/11/19309 צפיות
עומדים לרכוש מגהץ קיטור חדש? רוצים להכיר קצת יותר את הטכנולוגיות השונות בתחום בכדי שתוכלו לבחור את מגהץ הקיטור הטוב והנכון ביותר בשבילכם? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: רוני הכהןבניין ואחזקה - כללי04/11/19350 צפיות
ובכן, הסיבה עבור צביעה של רצפה היא כזו שלא נועד לשימוש של אדם פרטי, אלא יותר עבור שטחים אחרים, שהם שימושיים עבור הציבור או בעלי עסקים שעבורם הצביעה רלבנטית לרצפה.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי27/09/19506 צפיות
מחפשים ארונות אמבטיה כפריים? רוצים לרכוש ארונות אשר ישלימו את המראה הכפרי, החמים והנעים של חדר האמבטיה שלכם, וישלימו את העיצוב הכללי של הבית שלכם בצורה הטובה ביותר? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: רוני הכהןבניין ואחזקה - כללי31/07/19686 צפיות
הבעיה היחידה של מתכת היא האפשרות שתיווצר עליה חלודה במידה ומתפתחת קורוזיה, אך גם את זה ניתן לפתור על ידי אקט חכם של מניעה.

מאת: מאיה אהרונוביץבניין ואחזקה - כללי12/06/19842 צפיות
כיצד לשמור על פעולתם של שערים חשמליים ופתרון תקלות עיקריות

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica