חפש מאמרים:
שלום אורח
25.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

סוגים של קורסי נדל"ן

בעשור האחרון חל גידול משמעותי בענף הנדל"ן בישראל, ולכן העיסוק בתחום הפך למבוקש ביותר בקרב מסיימי לימודי תואר ראשון, רבים מביניהם בוגרי לימודי מנהל עסקים, שוק ההון, כלכלה ומשפטים. עבור מטרה זו קיימים קורסי נדל"ן רבים הנערכים בכל רחבי הארץ, אשר עוסקים בעיקר בתחומי התיווך וההשקעה ומתפצלים לתתי התמתחויות. בסיום לימודים אלו נדרשים הלומדים לגשת לבחינות של משרד התמ"ת ולהוציא רישיון מיוחד לעיסוק בתחומי הנדל"ן.

סוגים שונים של קורסי נדל"ן

כאמור, כיום מוצעים בישראל סוגים שונים של קורסי נדל"ן הכוללים בין היתר:
•    תיווך – זהו קורס נדל"ן המתמקד בפיתוח מיומנויות והקניית כלים מעשיים ותיאורטיים, במטרה לפתח את היכולת לשמש כמתווכים בעסקאות נדל"ן בהתאם לצרכי ולדרישות השוק.
•    השקעות נדל"ן -  קורס זה מספק ידע מעשי ותיאורטי אודות שוק הנדל"ן בישראל ובעולם, עבור ביצוע נכון ומקצועי של עסקאות והשקעות נדל"ן למטרות השכרה, פיתוח נכס, שיפוץ ומכירה.
•    ייעוץ נדל"ן -  יועץ נדל"ן נדרש להיות בעל ידע נרחב בתחומי השקעות ותיווך נדל"ן, על מנת שיוכל לספק ללקוחותיו ייעוץ וסיוע בביצוע עסקאות בתחום.
•    איתור נכסי נדל"ן - קורס המיועד לאנשי מקצוע בתחום הנדל"ן כדוגמת יזמים, מתווכים ומשקיעים, ומספק כלים לאיתור נדל"ן ריווחי בארץ ובחו"ל. הלימודים כוללים בין היתר מודיעין עסקי, שמאות מעשית והכרת שווקי הנדל"ן ומאפייניהם.
•    גיוס הון לנדל"ן - מיועד לאנשי נדל"ן ולמשקיעי נדל"ן המעוניינים להרחיב את ידיעותיהם בתחום גיוס משאבים ומינופם. הקורס מקנה היכרות עם מקורות לגיוס הון כמו קרנות, בנקים, קבוצות רכישה ומשקיעים פרטיים, וכן לימוד של ניהול סיכונים והצגה נכונה ומשכנעת של ההשקעה.
•    הנפקת חברות נדל"ן – זהו קורס נדל"ן המיועד לבכירים וליזמים בתחום אשר מעוניינים להעמיק את ידיעותיהם בתהליכי הנפקות נדל"ן בבורסה. הקורס כולל בין היתר מיפוי תהליכים, ניירות ערך, תיעול הבורסה, שיקולי הנפקה בבורסה, שיווק הנפקה וביצוע אקזיט.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ליאורה פז

מאת: ליאורה פזשיווק29/07/13687 צפיות
עסקים רבים, ובעיקר בקנה מידה קטן או בינוני, מוצאים כי שיווק מוצרים מהווה משימה קשה וסבוכה המצריכה גיוס כוח אדם הולם, בניית אסטרטגיה ומערך שיווקי, וכן פיקוח וניהול קמפיין.

מאת: ליאורה פזלימודים אקדמאיים29/07/13554 צפיות
שיווק בסלולר, או באנגלית mobile Marketing, נמנה על הענפים המצליחים והמבוקשים ביותר בימינו. זאת לאור המעבר של מרבית האוכלוסייה למכשירים חכמים.

מאת: ליאורה פזלימודים אקדמאיים30/05/13572 צפיות
לימודי מנהל עסקים וחשבונאות מהווים מסלול מבוקש ויוקרתי, המאפשר לבוגריו להשתלב בתפקידי ניהול בכירים ומכניסים בתחומי המימון והחשבונאות במשרדי רואי חשבון, בבנקים, בחברות הביטוח, בשוק ההון ובחברות השקעות. כמו כן, בוגרי המסלול זה יוכלו להשתלב בחברות ציבוריות, במשרדי ממשלה, ברשויות המס וברשויות מקומיות, או בחברות פרטיות.

מאת: ליאורה פזייעוץ עסקי29/04/13525 צפיות
בכל חברה וארגון רציניים מועסקים אנשי שיווק המכירים את מבנה ואופי הארגון, ואת צרכי השיווק הייחודיים שלו לפרטיהם. בד בבד, ייעוץ שיווקי הינו כלי עזר חשוב ביותר בעולם העסקים העשוי לסייע גם למנהלי שיווק מצליחים למנף את המכירות, וזאת בכיוונים ודרכים אשר איש השיווק לא העלה על דעתו בשל היותו חלק מהמערכת ונתון לתכתיביה.

מאת: ליאורה פזלימודים אקדמאיים25/04/13550 צפיות
אין ספק כי התואר במשפטים הינו מהמבוקשים בשוק העבודה, ורבים מקרב הסטודנטים פונים להשיגו. לכן, על מנת להשיג יתרון התחלתי על פני בוגרי מגמת התואר הראשון במשפטים, בחירה בלימודי תואר שני מהווה אופציה מצוינת.

מאת: ליאורה פזלימודים אקדמאיים25/04/13562 צפיות
דוחות כספיים הינם תחום אינטגראלי הכלול בתוך לימודי חשבונאות ומשמשים כמובן גם בעיסוק השוטף בשוק ההון. דוחות אלו שנועדו לתאר את מצבו הפיננסי של הארגון מופקים בסופה של כל תקופה חשבונאית, כלומר בכל רבעון, חצי ושנה כספית. ישנם ארבע סוגי דוחות בסיסיים

מאת: ליאורה פזלימודים אקדמאיים21/03/13604 צפיות
בעשור השני של שנות האלפיים מקדמים חברות וארגונים את מוצריהם ושירותיהם באופן נרחב, בעוד הפרסומות מקיפות אותנו מכל עבר בטלוויזיה, ברדיו, בשלטי חוצות, בעיתונות הכתובה וגם ברשת האינטרנט.

מאמרים נוספים בנושא לימודים אקדמאיים

מאת: tiloniלימודים אקדמאיים10/04/19830 צפיות
לא כל יום אנו נדרשים לכתוב עבודה אקדמית, אך כאשר מגיע הצורך לעשות זאת, כדאי לעשות זאת על הצד הטוב ביותר. המשיכו לקרוא על-מנת להבין את היסודות לכתיבת סמינריון מוצלח.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים24/06/181624 צפיות
הנדסאי בניין לימודי בוקר, הוא מסלול לימודים שיש במספר מכללות טכנולוגיות בארץ. הנדסאים לומדים במכללות טכנולוגיות, שנקראות גם בשם: בתי ספר להנדסאים.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים03/06/181437 צפיות
בית ספר להנדסאים בשכונת נאות אפקה (בתל אביב), נוח להגעה עבור תושבי תל אביב. מומלץ ללמוד בבית ספר, שקבלתם עליו המלצות, מאנשים שאתם סומכים עליהם. לימודי הנדסאים, מתאימים עבור אנשים, שנמשכים לתחומים טכנולוגיים.

מאת: רועי כץלימודים אקדמאיים05/02/18818 צפיות
ברשת האינטרנט ניתן למצוא לא מעט עבודות אקדמיות בתשלום, אולם, חרף המחירים המפתים, לא מומלץ להשתמש ב'בנק' הזה היות שהוא לא מבטיח לכם בלעדיות על העבודה. ממש כפי שאתם קניתם לעצמכם עבודה כך גם שכנכם לספסל הלימודים עלול לרכוש את אותה העבודה בדיוק, מה שעלול להביא את שניכם לעמוד בפני צעדים משמעתיים במוסד האקדמי שבו אתם לומדים.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים23/01/18764 צפיות
הנדסאי מכונות מעולה, יכול לעבוד בעבודה מספקת מאוד. הנדסאי המכונות, יכול להשתלב בתעשיית הטכנולוגיה המתקדמת, או בתעשייה המסורתית. לימודי הנדסאי מכונות, מתקיימים בבתי ספר להנדסאים.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים20/12/17566 צפיות
הנדסאי מכונות בעל ניסיון, יכול לעבוד בתעשייה הישראלית. לימודי הנדסאים, מתאימים לבחורות ולבחורים, שנמשכים לתחומים טכנולוגיים.

מאת: אבי בכרלימודים אקדמאיים16/12/17892 צפיות
מאמר זה דן בסוגיית ההשכלה הגבוהה בקרב נשים בישראל כאשר ההתייחסות מנסה להקיף את כלל המגזרים בפסיפס המורכב של החברה בישראל אם כי עקב המורכבות החברתית הקשורה לסוגיה זו באשר לנשים משכילות מהמגזר הערבי בישראל בכללותו (נוצריות, מוסלמיות, בדואיות ובסייגים מסוימים גם דרוזיות) המיקוד במאמר יהיה בנשים משכילות בחברה הישראלית. כלומר, מצב ההשכלה או מקומה של ההשכלה בהוויה הישראלית בקרב הנשים בישראל. הדיון מתייחס לנשים בישראל מהמגזרים השונים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica