חפש מאמרים:
שלום אורח
07.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

טכנאי מזגנים לבדיקה והחלפה של מערכת מיזוג אוויר

מאת: מיכלבית חכם12/02/2013473 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

בקיץ אנחנו מתים מחום, וסומכים כל הזמן על מערכת מיזוג האוויר שיש לנו שתצנן אותנו. אולם המערכת הזאת גם עוזרת לנו בימי החורף, כשקר, ובמובן מסוים, היא קריטית עוד יותר בימים הקרים, משום שחום של קיץ מעולם לא הרג מישהו, בעוד שימים שיש בהם קרה עלולים לעשות זאת, ואף עשו בעבר.

כדי שלא נקפא מקור, תרתי משמע, כדאי שנמצא טכנאי מזגנים שיגיע אלינו הביתה ויבדוק את מיזוג האוויר שלנו. גם באזורים שהם חמים יותר מאחרים זה חיוני. לצורך הדוגמה, תושבי המרכז, שסובלים מלחות גבוהה מרבית ימות השנה, צריכים טכנאי מזגנים בתל אביב והאזור שיבדוק את מערכת מיזוג האוויר שלהם ויתקן אותה לפי הצורך.

לעתים אין כבר מה להציל, ויש לרכוש מערכת מיזוג אוויר בתל אביב חדשה לגמרי. אומנם זה עולה כסף - המערכת עצמה וההתקנה שלה - אך במצבים מסוימים ההוצאה שווה לטווח הארוך, בעוד שתיקון שעולה כמה מאות שקלים יעזור רק לתקופה קצרה, שלאחריה המערכת תהיה זקוקה לעוד תיקון בסך דומה.

אם כן, מיזוג אוויר במרכז ובאזורים נוספים הוא חשוב בימי החורף, כדי שנהיה מסוגלים לשמור על חום גוף ממוצע, וכדי שהקור לא יעשה אותנו חולים. אבל יש עוד דבר חשוב, שגם יעזור לנו להגן על מערכת מיזוג האוויר לזמן ארוך ואף יעזור לנו לחסוך בהוצאות על חשמל- שמירה על טמפרטורה מותאמת לעונה.

בעוד שבקיץ אנו צריכים שהמזגן שלנו יעבוד על 25 מעלות, בחורף אנחנו צריכים שהוא יהיה מכוון ל 22 מעלות, ולא יותר. אומנם יהיה הרבה יותר נעים בתוך הבית אם נכוון את המזגן ל 25 מעלות בחורף, אולם צריכת החשמל עולה, שהרי המזגן צריך יותר אנרגיה כדי לחמם את הבית, ובדרך זו הוא גם נשחק מהר יותר.

חשוב לומר כי מיזוג אוויר במרכז ואופן השימוש שלנו בו משפיע על הבריאות שלנו באופן ישיר. אם אנו נכוון את המזגן שלנו לטמפרטורות גבוהות לעונה, בכל פעם שניכנס לבית ונצא ממנו נחווה שינויים קיצוניים בטמפרטורות, ועל כן הסיכויים שנחלה גבוהים הרבה יותר. בניגוד לכך, אם הטמפרטורות יהיו מכוונות על 22, ההבדל בין הטמפרטורות בתוך הבית לאלה שבחוץ לא יהיה ניכר כל כך, ועדיין הבית ירגיש נעים.

וחזרה לעניין הבדיקה של המערכת. כדאי לבדוק את המערכת כל חצי שנה, לפני הקיץ ולפני החורף. כעת החורף מגיע, אז זה העיתוי לבדוק את המערכות בבית. במידה והכל טוב, אפשר להירגע. ובאשר למצבים שנמצאת תקלה, כפי שאמרנו, על פי חומרת המצב והעלויות לתיקון יש לבחון את האפשרות להתקין מערכת חדשה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מיכל

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מיכל

מאת: מיכלשיפוצים17/01/16674 צפיות
ביצוע עבודות בנייה יכול להיות תהליך מורכב ותובעני עבור כל משפחה. כאשר שיפוץ או שדרוג נעשה תוך כדי מגורים במקום – התהליך נעשה מורכב ומעיק אפילו יותר. אך ניתן להקל על התהליך באמצעות עבודה עם אנשי מקצוע איכותיים, העושים את העבודה בצורה רגישה ועדינה ותוך שמירה על כבודם של האנשים, עבורם הם מבצעים את העבודה.

מאת: מיכלתיירות ונופש - כללי17/06/151358 צפיות
חופשה מושלמת היא כזו המאפשרת מנוחה לגוף ולנפש ואחת שכזאת תהיה תמיד טובה יותר כאשר היא במסגרת של חבילות ספא ונופש. עוד בעניין זה במאמר הבא.

מאת: מיכלטיולים בארץ17/06/151377 צפיות
ישראל מציעה לאורך כל ימות השנה ובעיקר לתקופת הקיץ, כמו זה שבא עלינו לטובה, שלושה אפשרויות של חופשה על המים וכל יעד הוא בעל אופי שונה לחלוטין – אילת בים האדום, טבריה שלחופי הכנרת או ים המלח.

מאת: מיכלטיולים בחו"ל17/06/151204 צפיות
אחת הערים התיירותיות בעולם היא ברצלונה שבספרד והתייר הישראלי נחשב אחד המעריצים הלוהטים שלה. מדי ששנה עשרות אלפי ישראלים פוקדים את העיר הקטלונית ולא לשווא. מדובר ללא ספק בעיר תיירות נפלאה לאורך כל עונות השנה.

מאת: מיכלבתים משותפים13/04/15654 צפיות
ניהול ועד הבית אינו המצאה ישראלית, אך בעוד במרבית מדינות העולם כבר מזמן העבירו את ניהול הבתים המשותפים לחברות ניהול מקצועיות, נידמה כי עד לעשור האחרון הדבר חילחל רק לערי המרכז ובעיקר לתל אביב. בעת האחרונה הבשורה נידמה כי הגיעה גם לחיפה והצפון.

מאת: מיכלאטרקציות02/04/152106 צפיות
אפריל, מאי ויוני הן ללא ספק שלושת החודשים החשובים ביומן של כל חובב כדורגל מושבע. זהו גם הזמן האידיאלי לצאת לחופשה המבוססת על כדורגל במסגרת חבילות כדורגל שונות ולצפות בשניים או שלושה משחקים בשבוע אחד שכולו מהמיטב שיש לאירופה להציע.

מאת: מיכלבניין ואחזקה - כללי24/03/15856 צפיות
מרכז הארץ בכלל ותל אביב בפרט ידועות כמי שחברות ניהול ואחזקה מנהלות בהן את מרבית הבניינים ואילו בצפון האופנה הזו היתה תקועה מעט ורק לאחרונה ניתן לחוש בעוד ועוד ועדי בניינים שמצטרפים למה שמקובל במרכז הארץ.

מאמרים נוספים בנושא בית חכם

מאת: nash didanבית חכם07/10/18744 צפיות
חימום והסקה היה צורך בסיסי של בני אדם מאז ומעולם. בעבר בעידן איש המערות בני אדם חיממו את הבית שלהם בעזרת מדורות. עם התקדמות הטכנולוגיה אמצעי החימום של האדם השתכללו והפכו להיות טכניות יותר כמו למשל חימום באמצעות קיטור, חימום באמצעות גז וגם חימום באמצעות אנרגיה חשמלית.

מאת: טלבית חכם22/04/18454 צפיות
כמה פעמים קרה לכם שיצאתם מהבית ולא הייתם בטוחים אם סגרתם את הדוד החשמלי, את האורות בחדר השינה או את תנור האפייה? עם מערכת בית חכם לא תיאלצו לשוב על עקבותיכם כדי לבדוק האם אתם צודקים או טועים.

מאת: טלבית חכם04/03/18441 צפיות
בשנים האחרונות, צמד המילים החמות ביותר בתכנון האדריכלות ועיצוב הבתים הוא "בית חכם".

מאת: טלבית חכם11/02/18436 צפיות
מערכות בית חכם מנצלות את הטכנולוגיות החדישות ומאפשרות שליטה, ניהול ובקרה מהטלפון החכם.

מאת: שלום כהןבית חכם03/01/18560 צפיות
כיום רבים מבינים כי חיבור של תריסי גלילה לבית חכם זהו דבר מובן מאליו. אף על פי כן, עד לא מזמן רבים לא ידעו כיצד לפעול בעניין. לפיכך כל אחד מכם צריך לוודא כי מתבצעת בחירה טובה יותר בכל הנוגע לדבר.

מאת: רוני הכהןבית חכם01/01/18528 צפיות
העניין של הנוחיות מוטל בספק כאשר צריכים בכל פעם לתפעל מכשיר אחר, מפני שדבר שכזה יוצר בזבוז של זמן יקר בהתעסקות בכל אחד מאלה. את כל זאת אמור לשפר השימוש עם מערכת של בית חכם כאשר מחיר בית חכם נעשה למשהו שבר השגה עבור כל אדם בעידן המודרני.

מאת: רוני הכהןבית חכם27/11/17740 צפיות
מדובר במערכת שמאפשרת חיים אחרים שבהם ישנו חיסכון של זמן יקר, ומכאן גם חיסכון אדיר בכסף שהולך לטמיון ללא תכנון נכון ויעיל יותר על ניהול הבית. האם מחיר בית חכם הוא כזה שמגיע רק לעשירי הארץ? כבר לא.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica