חפש מאמרים:
שלום אורח
07.03.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

סתימות בביוב – תיקון ואחזקת הצנרת בטכנולוגיה עכשווית

מאת: Eli Levyבניין ואחזקה - כללי18/02/2013571 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק
סתימות בביוב – תיקון ואחזקת הצנרת בטכנולוגיה עכשווית

אם בעבר, פתיחת סתימה שנוצרת בגלל שורשים בצנרת הביוב נעשתה על ידי תלישת השורשים, הרי שהיום יש טכנולוגיה חדישה אשר מאפשרת פתיחת סתימות ופינוי שורשים בצנרת בדרך שנותנת מענה לטווח ארוך, ומונעת את חזרתה של התופעה.

חברות אינסטלציה רבות מחזיקות בטכנולוגיה חדישה, טכנולוגיה אשר מאפשרת "להיכנס" לתוך צנרת הביוב לשם איתור ותיקון של תקלות שונות, גם כאלה הנובעות שמקורן שורשים בצנרת. אם בעבר תיקון הצנרת נעשתה על ידי תלישתם של השורשים, היום ברור כי פעולה זו נותנת מענה זמני בלבד. מסתבר כי לטווח ארוך נגרמים נזקים גדולים יותר, שרידי שורשים בצנרתחוזרים וצומחים, ואפילו בצורה מאסיבית יותר, כך שהסתימות הולכות וחוזרות, ואפילו בכמות גדולה יותר, ובטווחי זמן קרובים יותר. לכן, צריך לפעול בדרך שונה.

מידי פעם צריך לעשות תיקון ביוב כאשר מתגלות בו פגיעות. אפשר למנוע פעמים רבות את הפרוצדורה שלתיקון ביוב על ידי שמירה על הביוב וביצוע תחזוקה שוטפת מידי מספר חודשים.

תיקון ביוב –תחזוקה שוטפת ומניעת תקלות

מסתבר כי בנוסף לשורשים בביוב, רבות מהתקלות אשר קורות לקווי הביוב שלנו ומצריכים תיקון ביוב הם כתוצאה מהתנהגות בני האדם. נכון אומנם שהבית "מזדקן" ככל שעוברות השנים, וחלק מהתקלות מקורן בבלאי: צינורות מתיישנים עם השנים, הם נסדקים, החיבורים ביניהם מתרופפים ועוד.

אך בכל מקרה רוב התקלות מקורן בהשלכה לביוב של פסולת שאין מקומה שם. בין הפסולת שנמצאת בתוך צינורות הביוב ניתן למצוא טיטולים, מגבונים לחים, שומן ועלים. כל אלה ביחד שוקעים בתחתית הביוב, לא זורמים עם המים, ובמשך הזמן גורמים לסתימה ולגלישת מי ביוב אל הרחוב, מה שמצריך פתיחת סתימות בביוב.

סתימות בביוב- תחזוקה וטיפול מונע

בכדי לא להגיע למצב זה של סתימות בביוב מומלץ ביותר, לאחר שמתקנים קו ביוב עם תקלה, לעשות תחזוקה שוטפת למניעת תקלות, ולחסוך את הצורך של תיקון ביוב.

הטיפול המונע פירושו שטיפת קווי הביוב עם סילון מים. יש היום מכונות מיוחדות להן זרם מים חזק במיוחד. חברות מסוימות מציעות להוסיף למים חומרים אורגנים ממיסי שומן וקוטל שורשים. בכדי להימנע מהצורך של תיקון ביוב אנשי מקצוע ממליצים לעשות שטיפה של קווי הביוב אחת לשלוש שנים בממוצע.

לבתי עסק מסוימים, המועדים יותר לתקלות, ולצורך לעשות תיקון ביוב מומלץ לעשות שטיפות בביוב לעיתים יותר קרובות: אחת לשישה חודשים או אפילו שלושה חודשים, תלוי בהיקף הפעילות. מדובר במסעדות ובתי מלון אשר מהמטבחים שלהם זורמים אל הביוב כמויות גדולות של שמן, במפעלים ליצור מזון, וכן במוסכים אשר שופכים כמויות גדולות של שמן מכונסות לביוב מידי יום.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת Eli Levy

מאת: Eli Levyהדברה14/10/132178 צפיות
תיקנים ונמלים בקיץ? מעופפים? ברחשים? יתושים וזבובים? מי מאיתנו לא חווה באופן אישי את טרדות הקיץ?ומה בנוגע למכרסמים- חולדות? עכברים? הדברה מקצועית אמנם מספקת לנו איכות חיים, אולם בנוסף לנוחות ולאיכות היא מספקת גם אלמנט בריאותי –תברואתי.

מאת: Eli Levyאדריכלות פנים14/10/132867 צפיות
המכנה המשותף לכל מטבחי היוקרה הוא באיכות חומרי הגלם מהם הם עשויים, בתכנון העיצוב שלהם, וביכולת שלהם להיות מותאמים ללקוח באופן אישי, בהתאם לצרכיו, לסגנון החיים שלו ולשימושי המטבח עבורו (בנוסף לשימוש הסטנדרטי).

מאת: Eli Levyניקיון30/05/132183 צפיות
ללא קשר לגילכם או לסגנון החיים שלכם, אתם חיים ומתמודדים עם אבק ועם לכלוך. בין אם אתם חובבי ניקיון מושבעים ובין אם אתם לא מאלו שמקפידים במיוחד, כך אך כך, בית דורש ניקוי ותחזוקה שוטפת.

מאת: Eli Levyקידום אתרים29/05/132098 צפיות
בכדי שאיש מקצוע העוסק בקידום אתרים יוגדר, ובצדק , מומחה קידום אתרים, עליו לשלוט היטב בכל הלוגיסטיקה והמדיניות שמתרחשת מאחורי הקלעים ברשת. כשאנו מדברים על מומחה קידום אתרים אנחנו מתכוונים לאיש מקצוע היודע לקדם את האתר שלנו בגוגל

מאת: Eli Levyקידום אתרים29/05/132063 צפיות
רבים שוגים בשעה שהם חושבים שאם הם יטמיעו לינקים לאתר שלהם בכל מיני אינדקסים שבגוגל, אזי הם יזכו לצפות באתר שלהם בעמוד הראשון שלו. ימים אלו חלפו מזמן.

מאת: Eli Levyבניין ואחזקה - כללי29/05/132138 צפיות
מי מאיתנו לא חווה סתימה בכיור או בשירותים? המים לא מתנקזים ? מציפים את הכלים הסניטאריים? משאירים לנו לכלוך דבוק לדפנות ועוד לא דיברנו על הריחות הלא נעימים המלווים לכל העניין. אין ספק שהדבר האחרון...

מאת: Eli Levyפרסום28/05/132160 צפיות
במידה ואתם מעוניינים בצבעוניות רבה אשר תשתקף מהמדבקות של החברה שלכם, מומלץ לכם לעשות שימוש במדבקות מסוג פרוצס, כלומר המדבקות הצבעוניות. מדובר על שמונה תחנות של צבע אשר מביאות את המדבקה לרמה גבוהה מאד של פרזנטציה ייצוגית

מאמרים נוספים בנושא בניין ואחזקה - כללי

מאת: רוני הכהןבניין ואחזקה - כללי31/01/21119 צפיות
לבנות עיר ועוד עיר זו אינה משימה פשוטה אלא כזו המורכבת מהרבה מאוד יריעות של תכנונים חדשים לצד אלה הישנים והקיימים, וכל אלה יחדיו מקימים שלב אחר שלב את המקומות הללו שבהם אנחנו עובדים, מטיילים ומתגוררים.

מאת: בנימין קלינגרבניין ואחזקה - כללי04/01/21211 צפיות
מהו ההבדל בין קונסטרוקטור למהנדס בניין? ראשית חשוב להבין, שמהנדס קונסטרוקטור הוא מהנדס בניין שהתמחה בתכנון והוא בעל ניסיון עבודה של מספר שנים במשרד של קונסטרוקטור ותיק ומנוסה. מהנדס בניין, יכול לעבוד בתחום הביצוע (מהנדס ביצוע אצל קבלן) וכן יכול לשמש כמפקח בנייה.

מאת: אבי דוידיבניין ואחזקה - כללי04/01/21202 צפיות
עבודה נכונה עם צבע באבקה להשגת התוצאות הטובות ביותר. צביעה באבקה היא העמידה והאחידה ביותר. אידאלי בעבור מתכות ופלסטיק.

מאת: רוני הכהןבניין ואחזקה - כללי30/11/20614 צפיות
משרד נקי מתחיל בניקיון שבו

מאת: ניב אבןבניין ואחזקה - כללי29/10/20603 צפיות
צביעה נעשית גם לפי סוג החומר, וכאן חומר כמו ברזל מקבל מדף שלם של צבעים מתאימים.

מאת: רוני הכהןבניין ואחזקה - כללי28/10/20550 צפיות
רגע לפני החורף כדאי לבחון את מצב הגדר וקירות החוץ שאולי זקוקים לצבעי הגנה חדשים.

מאת: שמריהו יונהבניין ואחזקה - כללי09/07/20595 צפיות
חברת נסיב חלבי ובניו מתמחה בעבודות איטום גגות בחיפה, תוך כדי הקפדה על שירות מקצועי ואדיב. החברה מחזיקה בניסיון של למעלה מ – 50 שנים ודוגלת בתמחור אטרקטיבי, עבודה עם רישיונות ותו תקן והענקת אחריות לכל לקוח. רוצים לאטום את גג הבית ולעשות את זה כמו שצריך? פשוט פנו אל נסיב חלבי ובניו.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica