חפש מאמרים:
שלום אורח
12.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

עגלות במחיר נוח

מאת: שירה טהריון ולידה12/03/20131192 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

עגלות במחיר נוח
הורים רבים מחפשים עגלה חדשה שתתאים בדיוק לצרכים שלהם ושל התינוק החדש שלהם אך גם תדע לענות על הדרישה הבסיסית ביותר: מחיר נוח. מחירי עגלות תינוק יכולים להיות גבוהים, אך אולי תתפלאו לגלות שאפשר לחסוך בתחום זה ולצמצם את ההוצאות. איך בדיוק עושים את זה? הנה כמה טיפים והמלצות:

לחפש במקום המתאים
לא תמיד תמצאו ברשתות הגדולות ובסניפי ענק את מבוקשכם, אלא דווקא אצל יבואנים וחנויות פחות מוכרות. דווקא במקומות אלה ניתן למצוא מותגים יוקרתיים אך במחירים נוחים הרבה יותר. מקומות כאלה מאפשרים לכם מצד אחד מחירי עגלות תינוק נוחים, ומצד שני מאפשרים לכם ליהנות משם בינלאומי ומוצר איכות. כל מה שצריך זה לחפש במקום המתאים. בנוסף, לא חייבים לקנות במקום הראשון שבו אתם מבקרים. כדאי לערוך חיפוש וסקר שוק לפני הקנייה, וכמובן לא להתפתות למחיר זול במיוחד מבלי שבדקתם בדיוק מה מציעים לכם.

לקנות בשלבים
מחירי עגלות תינוק כוללים בדרך כלל חלקים רבים כגון שילדה, אמבטיה לשלבי ההתפתחות הראשונים, וטיולון המתאים לילד שכבר יודע לשבת. לכל אלה מצטרפים גם אקססוריז שונים כגון סל קניות, מושב סל קל, כיסוי מעוצב וטרמפיסט לילד נוסף. כל אלה הופכים את הקנייה למרוכזת וגדולה. ניתן לפצל את הקנייה וכך לצמצם משמעותית את ההוצאה הכספית לפני הלידה. בהמשך וכשיגיע השלב המתאים ניתן תמיד לחזור לחנות ולהשלים את החסר.

לנצל מבצעים והנחות
מחירי עגלות תינוק יכולים להגיע לסכומים נכבדים, אך לעיתים החנויות פוצחות במבצעים שווים במיוחד וניתן לנצל זאת. המבצע לא תמיד נופל בדיוק על התקופה שבה אתם צריכים לקנות עגלה, אך גם אם יש זמן עד הלידה כדאי לנצל מבצע שיתכן ולא יחזור על עצמו בשנית. בינתיים תוכלו לאחסן את העגלה ולסמן וי על קנייה גדולה ומשמעותית אחת.

לבחור בדגם המתאים
לעיתים ישנם דגמים של חברות איכותיות שנחשבים פחות פופולאריים. מחירי עגלות תינוק מהדגמים האלה יכולים להיות פחות גבוהים, וכדאי להתעניין, לבדוק ולבחון האם עבורכם הם הפתרון המתאים. בחירת דגם פחות יקר אך מבית טוב ואיכותי זהו פתרון נהדר, כי מצד אחד אתם מקבלים מותג עם כל המשתמע מכך, ומצד שני חוסכים ועומדים בתקציב שהצבתם לעצמכם.

 תגיות המאמר: מחירי עגלות תינוק


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

שירה

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שירה ט

מאת: שירה טבריאות הנפש01/08/131643 צפיות
לא אחת קיים בלבול בקרב האוכלוסייה בין עולם הפסיכולוגיה לתחום הפסיכיאטריה, וזאת ככל הנראה משום ששני המקצועות נוגעים לנבכי הנפש. אולם, למען האמת מדובר בשני מקצועות שונים לחלוטין, שלכל אחד מהם מסלול לימודים משלו והכשרה מקצועית אחרת. אז מהם בדיוק ההבדלים בין השניים ואיך יודעים למי לפנות כשיש בעיה הדורשת טיפול?

מאת: שירה טבריאות הנפש01/08/131613 צפיות
פסיכולוג הוא מטפל בעל הכשרה מקצועית, ויש בידיו את הניסיון והכלים לעזור בבעיות נפשיות שונות ומגוונות. הפסיכולוגים משתמשים בגישות טיפוליות שונות, אך המשותף לכולם היא המטרה לעזור לפתור בעיה של המטופל או למנוע אותה מראש. בבואכם לבחור אישיות טיפולית מקצועית רצוי לפנות אל פסיכולוג מומלץ שנבחר בקפידה. הנה כמה סיבות טובות לכך:

מאת: שירה טבריאות הנפש01/08/131600 צפיות
לא פשוט למצוא פסיכולוג מתאים, בעיקר אם זו הפעם הראשונה שאתם מחפשים איש מקצוע בתחום זה. קיימים מבחר פסיכולוגים מומלצים, אבל איך בעצם יודעים שהם מתאימים לכם ואיך בוחרים? כדי לעזור ערכנו עבורכם מספר המלצות בדרך אל הטיפול, הכוללים דברים שכדאי לעשות או לחלופין שעדיף להימנע מהם.

מאת: שירה טבריאות הנפש01/08/131561 צפיות
כאשר ילד צריך טיפול פסיכולוגי, הדבר עלול להרתיע ולהבהיל את ההורים, במיוחד אם עד כה מעולם לא היו זקוקים לשירות של פסיכולוג ואינם נתקלו בילדים שזקוקים לטיפול כזה בסביבתם הקרובה. אולם, טיפול פסיכולוגי בילדים הוא שכיח ונפוץ, ויכול לסייע רבות לילד, כך שכלל אין צורך להירתע ורצוי שלא לדחות את הפנייה. ניתן לטפל בילדים כבר בגיל הרך, וכן לטפל בילדים גדולים יותר בגילאי בית ספר וילדים בשלב גיל ההתבגרות, כאשר סוג הטיפול מותאם כמובן ספציפית לגיל ולמקרה.

מאת: שירה טבריאות הנפש01/08/131590 צפיות
נפש האדם היא סבוכה ומורכבת, וכאשר קיימת בעיה כלשהי, ניתן לפנות אל פסיכולוג, מטפל מקצועי שבידיו ארגז כלים להתמודדות עם מגוון קשיים נפשיים. במקרים רבים טיפול פסיכולוגי נוחל הצלחה, גם אם לעיתים לוקח זמן ארוך עד שהן המטופל והן הסביבה מרגישים בשינוי חיובי. אולם, גם לטיפולים אצל הפסיכולוג אין מאה אחוזי סיכויי הצלחה, כאשר לאי הצלחה יכולות להיות סיבות רבות.

מאת: שירה טמשפחה וזוגיות - כללי01/08/131493 צפיות
הורות זה דבר טבעי, מאז ומעולם הולידו בני האדם צאצאים ולא נדרשו ללימוד מיוחד על מנת למלא את התפקיד נאמנה. מצד שני הדרכות הורים הפכו לנפוצים מאוד ומבוקשים על ידי הורים רבים בכל רחבי הארץ. אז מדוע בעצם ללכת אל הדרכה כזו? הנה כמה סיבות טובות:

מאת: שירה טמשפחה וזוגיות - כללי01/08/131522 צפיות
טיפול משפחתי הוא טיפול פסיכולוגי שנועד לפתור בעיות שונות ומגוונות בתוך הגרעין המשפחתי. הנחת היסוד של טיפול כזה היא שהיחיד או הפרט הוא לא אטום בודד, אלא חלק ממערכת גדולה יותר, ושבכוחה של אותה מערכת משפחתית להשפיע על הפרטים המרכיבים אותה. הטיפול שם דגש הן על הפרט והן על מערכות היחסים בין הפרטים בתוך המשפחה, ולפיכך כולם יחד שותפים לתהליך. הדגש יכול להיות על מערכת היחסים שבין ההורים, על מערכת היחסים שבין ההורים לילדים, על מערכת היחסים בין הילדים, או שילוב של מערכות היחסים השונות.

מאמרים נוספים בנושא הריון ולידה

מאת: vodplaceהריון ולידה15/08/166296 צפיות
אפשר ללכת לבד לצילומי הריון, ואפשר ללכת עם אלו שאנחנו אוהבים.

מאת: רוני הכהןהריון ולידה03/08/166395 צפיות
העולם מורכב מבחירות שונות ומגוונות שאותן נשים רשאיות לבצע עבור עצמן בתור נשים חופשיות ועצמאיות, אז למה רק היום אנו שומעים יותר בחופשיות על הפלה בכדורים שקיימת כבר תקופה ארוכה?

מאת: orya peryהריון ולידה11/01/166930 צפיות
זהו זה- ההיריון הארוך ומורט העצבים הגיע לסיומו הטוב ותינוק או תינוקת חמודים הגיחו לאוויר העולם. מכאן, מתחילות אינספור שאלות: איך מאכילים אותם? מתי צריך להחליף להם? איך מטפלים להם בבעיות של גזים בבטן?

מאת: orya peryהריון ולידה11/01/166728 צפיות
היום בו מגיח לאוויר העולם תינוק או תינוקת חדשים הם מהימים המרגשים ביותר- לא רק עבור המשפחה הקרובה שלו, אלא גם עבור שאר קרובי המשפחה וכן עבור חברי המשפחה. זהו יום מרגש, אשר כולל בתוכו את תחילתה של דרך מיוחדת במינה.

מאת: orya peryהריון ולידה11/01/166705 צפיות
הכניסה של ילד או ילדה חדשים למשפחה מהווה סיבה למסיבה (שלעיתים אף יכולה להיות כפולה או משולשת). כמו בכל מאורע משמח, כמו יום הולדת או יום נישואין, אנחנו נרצה להעניק מתנות מיוחדות ליולדת ולמשפחתה. למרות הרצון הטוב,

מאת: אבי דוידיהריון ולידה28/12/155199 צפיות
מידע שימושי על תרופה להפלה לנשים המתלבטות כיצד לבצע את ההליך.

מאת: נינה כהןהריון ולידה16/12/153633 צפיות
אנשים שונים מקוטלגים בקבוצות סיכון שונות עפ"י החשש שיחלו במחלה מסוימת או יסבלו מתסמונת רפואית כלשהי. גם לגבי נשים בהיריון אנו בהחלט יכולים לזהות את הקטלוג הנ"ל בכל הקשור לקבוצות סיכון הקשורות לעובר.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica