חפש מאמרים:
שלום אורח
21.01.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

איך בוחרים חזיית הנקה?

מאת: שירה טהריון ולידה12/03/20131110 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

איך בוחרים חזיית הנקה?
רובנו יודעות טוב מאוד לבחור לעצמנו חזייה, אנחנו הרי לומדות להכיר את עצמנו ויודעות בדיוק מה מתאים לנו ומה אנחנו רוצות וצריכות. אולם, המצב הפיזי אחרי הלידה עלול להשתנות באופן ניכר, החזה מתמלא בחלב וגדל, ומה שהיה מוכר וידוע משתנה ללא היכר. בגלל השינוי ובשל הפונקציות שלפתע נדרשות מהחזייה, נשים רבות מתקשות לבחור לעצמן חזיית הנקה שתתאים להן. הנה כמה המלצות שאולי יעזרו לכן בבחירה:

למדוד ולהתייעץ
קודם כל חשוב לקנות חזיית הנקה רק כאשר אתן רגועות ונינוחות. לשם כך כדאי לייחד זמן מתאים, ואף להגיע עם אמא או חברה טובה ולנצל את ההזדמנות לצאת לבילוי נעים ורגוע. רצוי לקנות את החזייה מיד לאחר הלידה, ולא לפניה, וזאת משום שרק לאחר הלידה ניתן להתאים את החזייה באופן מושלם. כמובן שחובה למדוד את החזייה ולבדוק שהיא נוחה, נעימה ותומכת היטב. בחנויות רבות ניתן לקבל עזרה ורצוי לא להתבייש ולשמוע אילו אפשרויות עומדות לרשותכן ומהי ההמלצה עבורכן.

למצוא את האחת
חזיית הנקה צריכה להתאים מהרבה בחינות. מעבר לנוחות הברורה מאליה היא צריכה להיפתח בקלות, להיות חזקה, לשרוד בכביסה, להיות יפה וכמובן להתאים בגודל, בצורה ובגוון. רצוי למדוד מגוון חזיות לפני ההחלטה, ומראש לדעת שמדובר אומנם בהוצאה כספית אך האיכות חשובה והכרחית ולא כדאי להתפשר עליה. אם מצאתן את האחת מומלץ להצטייד בכמה וכמה חזיות, וזאת משום שמדובר בתקופה של מספר חודשים.

הפרטים הקטנים
כמו כל מוצר גם חזיית הנקה נבחנת בפרטים הקטנים. כך למשל כדאי לבדוק את הסוגר שבעזרתו ניתן לפתוח ולסגור את הפתח שמאפשר להניק את התינוק מבלי להוריד את החזייה. חזיית הנקה איכותית תהיה בעלת סוגר חזק שנוח לפתיחה ולסגירה. ישנן כיום מגוון אפשרויות ופטנטים בתחום זה, ורצוי לבדוק שאתן בוחרות חזייה שנוח וקל לכן לפתוח ולסגור, גם ביד אחת. בנוסף, ישנן חזיות המאפשרות לסמן את הצד שממנו מתחילים להניק, ויש לכך יתרון רב אם אתן נוטות לשכוח פרטים במהירות. בנוסף, כדאי לבדוק מאיזה בד עשויה החזייה, כיום ניתן למצוא חזיות מבד איכותי ונעים ולא צריך להתפשר על כך.

 תגיות המאמר: חזיית הנקה


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

שירה

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שירה ט

מאת: שירה טבריאות הנפש01/08/131572 צפיות
לא אחת קיים בלבול בקרב האוכלוסייה בין עולם הפסיכולוגיה לתחום הפסיכיאטריה, וזאת ככל הנראה משום ששני המקצועות נוגעים לנבכי הנפש. אולם, למען האמת מדובר בשני מקצועות שונים לחלוטין, שלכל אחד מהם מסלול לימודים משלו והכשרה מקצועית אחרת. אז מהם בדיוק ההבדלים בין השניים ואיך יודעים למי לפנות כשיש בעיה הדורשת טיפול?

מאת: שירה טבריאות הנפש01/08/131543 צפיות
פסיכולוג הוא מטפל בעל הכשרה מקצועית, ויש בידיו את הניסיון והכלים לעזור בבעיות נפשיות שונות ומגוונות. הפסיכולוגים משתמשים בגישות טיפוליות שונות, אך המשותף לכולם היא המטרה לעזור לפתור בעיה של המטופל או למנוע אותה מראש. בבואכם לבחור אישיות טיפולית מקצועית רצוי לפנות אל פסיכולוג מומלץ שנבחר בקפידה. הנה כמה סיבות טובות לכך:

מאת: שירה טבריאות הנפש01/08/131540 צפיות
לא פשוט למצוא פסיכולוג מתאים, בעיקר אם זו הפעם הראשונה שאתם מחפשים איש מקצוע בתחום זה. קיימים מבחר פסיכולוגים מומלצים, אבל איך בעצם יודעים שהם מתאימים לכם ואיך בוחרים? כדי לעזור ערכנו עבורכם מספר המלצות בדרך אל הטיפול, הכוללים דברים שכדאי לעשות או לחלופין שעדיף להימנע מהם.

מאת: שירה טבריאות הנפש01/08/131497 צפיות
כאשר ילד צריך טיפול פסיכולוגי, הדבר עלול להרתיע ולהבהיל את ההורים, במיוחד אם עד כה מעולם לא היו זקוקים לשירות של פסיכולוג ואינם נתקלו בילדים שזקוקים לטיפול כזה בסביבתם הקרובה. אולם, טיפול פסיכולוגי בילדים הוא שכיח ונפוץ, ויכול לסייע רבות לילד, כך שכלל אין צורך להירתע ורצוי שלא לדחות את הפנייה. ניתן לטפל בילדים כבר בגיל הרך, וכן לטפל בילדים גדולים יותר בגילאי בית ספר וילדים בשלב גיל ההתבגרות, כאשר סוג הטיפול מותאם כמובן ספציפית לגיל ולמקרה.

מאת: שירה טבריאות הנפש01/08/131521 צפיות
נפש האדם היא סבוכה ומורכבת, וכאשר קיימת בעיה כלשהי, ניתן לפנות אל פסיכולוג, מטפל מקצועי שבידיו ארגז כלים להתמודדות עם מגוון קשיים נפשיים. במקרים רבים טיפול פסיכולוגי נוחל הצלחה, גם אם לעיתים לוקח זמן ארוך עד שהן המטופל והן הסביבה מרגישים בשינוי חיובי. אולם, גם לטיפולים אצל הפסיכולוג אין מאה אחוזי סיכויי הצלחה, כאשר לאי הצלחה יכולות להיות סיבות רבות.

מאת: שירה טמשפחה וזוגיות - כללי01/08/131433 צפיות
הורות זה דבר טבעי, מאז ומעולם הולידו בני האדם צאצאים ולא נדרשו ללימוד מיוחד על מנת למלא את התפקיד נאמנה. מצד שני הדרכות הורים הפכו לנפוצים מאוד ומבוקשים על ידי הורים רבים בכל רחבי הארץ. אז מדוע בעצם ללכת אל הדרכה כזו? הנה כמה סיבות טובות:

מאת: שירה טמשפחה וזוגיות - כללי01/08/131463 צפיות
טיפול משפחתי הוא טיפול פסיכולוגי שנועד לפתור בעיות שונות ומגוונות בתוך הגרעין המשפחתי. הנחת היסוד של טיפול כזה היא שהיחיד או הפרט הוא לא אטום בודד, אלא חלק ממערכת גדולה יותר, ושבכוחה של אותה מערכת משפחתית להשפיע על הפרטים המרכיבים אותה. הטיפול שם דגש הן על הפרט והן על מערכות היחסים בין הפרטים בתוך המשפחה, ולפיכך כולם יחד שותפים לתהליך. הדגש יכול להיות על מערכת היחסים שבין ההורים, על מערכת היחסים שבין ההורים לילדים, על מערכת היחסים בין הילדים, או שילוב של מערכות היחסים השונות.

מאמרים נוספים בנושא הריון ולידה

מאת: vodplaceהריון ולידה15/08/165690 צפיות
אפשר ללכת לבד לצילומי הריון, ואפשר ללכת עם אלו שאנחנו אוהבים.

מאת: רוני הכהןהריון ולידה03/08/165771 צפיות
העולם מורכב מבחירות שונות ומגוונות שאותן נשים רשאיות לבצע עבור עצמן בתור נשים חופשיות ועצמאיות, אז למה רק היום אנו שומעים יותר בחופשיות על הפלה בכדורים שקיימת כבר תקופה ארוכה?

מאת: orya peryהריון ולידה11/01/166329 צפיות
זהו זה- ההיריון הארוך ומורט העצבים הגיע לסיומו הטוב ותינוק או תינוקת חמודים הגיחו לאוויר העולם. מכאן, מתחילות אינספור שאלות: איך מאכילים אותם? מתי צריך להחליף להם? איך מטפלים להם בבעיות של גזים בבטן?

מאת: orya peryהריון ולידה11/01/166113 צפיות
היום בו מגיח לאוויר העולם תינוק או תינוקת חדשים הם מהימים המרגשים ביותר- לא רק עבור המשפחה הקרובה שלו, אלא גם עבור שאר קרובי המשפחה וכן עבור חברי המשפחה. זהו יום מרגש, אשר כולל בתוכו את תחילתה של דרך מיוחדת במינה.

מאת: orya peryהריון ולידה11/01/166107 צפיות
הכניסה של ילד או ילדה חדשים למשפחה מהווה סיבה למסיבה (שלעיתים אף יכולה להיות כפולה או משולשת). כמו בכל מאורע משמח, כמו יום הולדת או יום נישואין, אנחנו נרצה להעניק מתנות מיוחדות ליולדת ולמשפחתה. למרות הרצון הטוב,

מאת: אבי דוידיהריון ולידה28/12/155086 צפיות
מידע שימושי על תרופה להפלה לנשים המתלבטות כיצד לבצע את ההליך.

מאת: נינה כהןהריון ולידה16/12/153544 צפיות
אנשים שונים מקוטלגים בקבוצות סיכון שונות עפ"י החשש שיחלו במחלה מסוימת או יסבלו מתסמונת רפואית כלשהי. גם לגבי נשים בהיריון אנו בהחלט יכולים לזהות את הקטלוג הנ"ל בכל הקשור לקבוצות סיכון הקשורות לעובר.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica