חפש מאמרים:
שלום אורח
22.04.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

איך חוסכים בקניית ציוד לתינוק?

מאת: שירה טהריון ולידה12/03/20131669 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

איך חוסכים בקניית ציוד לתינוק?
חשבתם שאפשר ללדת ולצאת בזול? תחשבו שוב. ציוד לתינוק כולל מוצרים הכרחיים רבים שאי אפשר בלעדיהם, ומדובר בעניין שעלול להסתכם בהוצאה כספית גבוהה ביותר. עגלה, מיטת תינוק, שידת החתלה, טיולון, מנשא, אמבטיה, משטח החתלה, ביגוד, בקבוקים, מוצצים, חיתולי בד, תיק לעגלה וטיולון, כל אלה הם רק חלק ממגוון מוצרים רחב שצריך לרכוש. איך בכל זאת מצליחים גם לקנות כל מה שכתוב ברשימת ציוד לתינוק אך גם חוסכים ומצמצמים בהוצאות? הנה כמה המלצות:

לקנות בשלבים
ההמלצה הראשונה היא לקנות ציוד לתינוק בשלבים. כלומר, להתחיל עם קנייה ראשונית ולהשלים לאט לאט בהמשך את כל הדברים שלא חובה להכין מראש. כך למשל עגלת תינוק, סל קל ומיטה צריך כבר מהיום הראשון, אבל את שידת ההחתלה והטיולון אפשר לרכוש בהמשך ובנחת בעת חופשת הלידה. פיצול הקנייה עוזר לכם לחלק את התשלומים כראוי וכן מאפשר לכם לקנות רק מה שאתם באמת צריכים, בצורה מחושבת ונכונה.

לבדוק חבילות ולהשוות מחירים
למרות האמור לעיל לעיתים קנייה מרוכזת מאפשרת לכם לזכות בהנחה, ולפיכך כדאי מאוד להשוות חבילות לידה ולבחור את ההצעה המשתלמת ביותר. היתרון בקניה אחת מרוכזת היא כמובן במחיר נוח אך החיסרון הוא שאתם עלולים לקנות דברים שאתם לא באמת צריכים רק כי הם בתוך החבילה. חיסרון נוסף הוא שאין לכם אפשרות לבחור בעצמכם את הדגמים. לפיכך אל תקנו באופן עיוור, תבדקו טוב מה אתם מקבלים והאם אכן מדובר מבחינתכם בחיסכון.

להכין רשימה מסודרת
כדאי לקנות ציוד לתינוק בצורה מסודרת, ולהכין רשימה מבעוד מועד. כך לא תתפתו לקנות דברים מיותרים. בנוסף, בעזרת רשימה לא תשכחו דבר, מה שימנע מכם לחזור פעם נוספת לחנות. בעת הכנת הרשימה ניתן להיעזר בחברים שהם הורים בעצמם ובקרובי משפחה. ככל שתשמעו יותר כך תוכלו ללמוד מניסיונם של אחרים ולבצע רכישה חכמה.

לקנות איכותי
במקרה של ציוד לתינוק חשוב לזכור שהזול עלול להיות יקר, המוצרים יהיו שימושיים עבורכם באופן יומיומי, ולכן רק מוצר חזק ואיכותי ישרוד. כמובן שאין צורך לקנות הכול ממותג, אבל את המוצרים המרכזיים כמו עגלה וריהוט רצוי לקנות מחברה בעלת שם, ותק ואחריות.

 תגיות המאמר: ציוד לתינוק


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

שירה

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שירה ט

מאת: שירה טבריאות הנפש01/08/132065 צפיות
לא אחת קיים בלבול בקרב האוכלוסייה בין עולם הפסיכולוגיה לתחום הפסיכיאטריה, וזאת ככל הנראה משום ששני המקצועות נוגעים לנבכי הנפש. אולם, למען האמת מדובר בשני מקצועות שונים לחלוטין, שלכל אחד מהם מסלול לימודים משלו והכשרה מקצועית אחרת. אז מהם בדיוק ההבדלים בין השניים ואיך יודעים למי לפנות כשיש בעיה הדורשת טיפול?

מאת: שירה טבריאות הנפש01/08/132010 צפיות
פסיכולוג הוא מטפל בעל הכשרה מקצועית, ויש בידיו את הניסיון והכלים לעזור בבעיות נפשיות שונות ומגוונות. הפסיכולוגים משתמשים בגישות טיפוליות שונות, אך המשותף לכולם היא המטרה לעזור לפתור בעיה של המטופל או למנוע אותה מראש. בבואכם לבחור אישיות טיפולית מקצועית רצוי לפנות אל פסיכולוג מומלץ שנבחר בקפידה. הנה כמה סיבות טובות לכך:

מאת: שירה טבריאות הנפש01/08/131993 צפיות
לא פשוט למצוא פסיכולוג מתאים, בעיקר אם זו הפעם הראשונה שאתם מחפשים איש מקצוע בתחום זה. קיימים מבחר פסיכולוגים מומלצים, אבל איך בעצם יודעים שהם מתאימים לכם ואיך בוחרים? כדי לעזור ערכנו עבורכם מספר המלצות בדרך אל הטיפול, הכוללים דברים שכדאי לעשות או לחלופין שעדיף להימנע מהם.

מאת: שירה טבריאות הנפש01/08/131959 צפיות
כאשר ילד צריך טיפול פסיכולוגי, הדבר עלול להרתיע ולהבהיל את ההורים, במיוחד אם עד כה מעולם לא היו זקוקים לשירות של פסיכולוג ואינם נתקלו בילדים שזקוקים לטיפול כזה בסביבתם הקרובה. אולם, טיפול פסיכולוגי בילדים הוא שכיח ונפוץ, ויכול לסייע רבות לילד, כך שכלל אין צורך להירתע ורצוי שלא לדחות את הפנייה. ניתן לטפל בילדים כבר בגיל הרך, וכן לטפל בילדים גדולים יותר בגילאי בית ספר וילדים בשלב גיל ההתבגרות, כאשר סוג הטיפול מותאם כמובן ספציפית לגיל ולמקרה.

מאת: שירה טבריאות הנפש01/08/131988 צפיות
נפש האדם היא סבוכה ומורכבת, וכאשר קיימת בעיה כלשהי, ניתן לפנות אל פסיכולוג, מטפל מקצועי שבידיו ארגז כלים להתמודדות עם מגוון קשיים נפשיים. במקרים רבים טיפול פסיכולוגי נוחל הצלחה, גם אם לעיתים לוקח זמן ארוך עד שהן המטופל והן הסביבה מרגישים בשינוי חיובי. אולם, גם לטיפולים אצל הפסיכולוג אין מאה אחוזי סיכויי הצלחה, כאשר לאי הצלחה יכולות להיות סיבות רבות.

מאת: שירה טמשפחה וזוגיות - כללי01/08/131931 צפיות
הורות זה דבר טבעי, מאז ומעולם הולידו בני האדם צאצאים ולא נדרשו ללימוד מיוחד על מנת למלא את התפקיד נאמנה. מצד שני הדרכות הורים הפכו לנפוצים מאוד ומבוקשים על ידי הורים רבים בכל רחבי הארץ. אז מדוע בעצם ללכת אל הדרכה כזו? הנה כמה סיבות טובות:

מאת: שירה טמשפחה וזוגיות - כללי01/08/132065 צפיות
טיפול משפחתי הוא טיפול פסיכולוגי שנועד לפתור בעיות שונות ומגוונות בתוך הגרעין המשפחתי. הנחת היסוד של טיפול כזה היא שהיחיד או הפרט הוא לא אטום בודד, אלא חלק ממערכת גדולה יותר, ושבכוחה של אותה מערכת משפחתית להשפיע על הפרטים המרכיבים אותה. הטיפול שם דגש הן על הפרט והן על מערכות היחסים בין הפרטים בתוך המשפחה, ולפיכך כולם יחד שותפים לתהליך. הדגש יכול להיות על מערכת היחסים שבין ההורים, על מערכת היחסים שבין ההורים לילדים, על מערכת היחסים בין הילדים, או שילוב של מערכות היחסים השונות.

מאמרים נוספים בנושא הריון ולידה

מאת: ניר חוכיימההריון ולידה12/08/204667 צפיות
תקופת ההיריון היא תקופה נהדרת ,עוצמתית ומשמחת עבור כל אישה,יחד עם זאת תקופת ההיריון מלווה בצורך לטפל בגוף ולסייע בהורדת כאבים ולחץ מגב תחתון וריפוי בצקות שמקשות על ההליכה .

מאת: vodplaceהריון ולידה15/08/1610936 צפיות
אפשר ללכת לבד לצילומי הריון, ואפשר ללכת עם אלו שאנחנו אוהבים.

מאת: רוני הכהןהריון ולידה03/08/1611119 צפיות
העולם מורכב מבחירות שונות ומגוונות שאותן נשים רשאיות לבצע עבור עצמן בתור נשים חופשיות ועצמאיות, אז למה רק היום אנו שומעים יותר בחופשיות על הפלה בכדורים שקיימת כבר תקופה ארוכה?

מאת: orya peryהריון ולידה11/01/1611497 צפיות
זהו זה- ההיריון הארוך ומורט העצבים הגיע לסיומו הטוב ותינוק או תינוקת חמודים הגיחו לאוויר העולם. מכאן, מתחילות אינספור שאלות: איך מאכילים אותם? מתי צריך להחליף להם? איך מטפלים להם בבעיות של גזים בבטן?

מאת: orya peryהריון ולידה11/01/167495 צפיות
היום בו מגיח לאוויר העולם תינוק או תינוקת חדשים הם מהימים המרגשים ביותר- לא רק עבור המשפחה הקרובה שלו, אלא גם עבור שאר קרובי המשפחה וכן עבור חברי המשפחה. זהו יום מרגש, אשר כולל בתוכו את תחילתה של דרך מיוחדת במינה.

מאת: orya peryהריון ולידה11/01/167479 צפיות
הכניסה של ילד או ילדה חדשים למשפחה מהווה סיבה למסיבה (שלעיתים אף יכולה להיות כפולה או משולשת). כמו בכל מאורע משמח, כמו יום הולדת או יום נישואין, אנחנו נרצה להעניק מתנות מיוחדות ליולדת ולמשפחתה. למרות הרצון הטוב,

מאת: אבי דוידיהריון ולידה28/12/155946 צפיות
מידע שימושי על תרופה להפלה לנשים המתלבטות כיצד לבצע את ההליך.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica