חפש מאמרים:
שלום אורח
18.05.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

פרסום בוואלה

עולם האינטרנט שינה את הכללים בעולם השיווק והפרסום והפך לאחד הכלים הפרסומיים האפקטיביים ביותר. באמצעות האינטרנט יכולים המפרסמים לפלח את קהל היעד ולייעד את הפרסומות על פי מיקוד של נושאים וקהל יעד. בנוסף, הטכנולוגיה האינטרנט הפכה את הפרסום להרבה יותר ממוקד ויעיל הודות לטכניקות של משיכת תשומת הלב של הגולש ו"אילוצו" לצפות בתכנים הפרסומיים בשיטות שונות.

פרסום בוואלה

אחד מן האתרים המובילים והמבוקשים לשילוב של שפרסומות ותכנים שיווקיים הוא אתר וואלה. האתר מהווה את אחד הפורטלים בעלי תנועת הגולשים הרחבה ביותר בישראל ובעולם ונחשב לאתר הנצפה ביותר בקרב קהל יעד מגוון המונה צעירים ומבוגרים משני המגדרים. היתרונות של הפרסום הם ברורים ונגזרים גם מהפרסום באינטרנט באופן כללי וגם מפרסום מפורטל מבוקש עם תנועת גולשים הנחשבים לכוח קניה חזק.

יתרונות הפרסום באתר

קהל היעד באתר וואלה מאופיין כגולשים בגילאים השמונה עשרה ומעלה המשתייכים למעמד הסוציואקונומי הבינוני ומעלה. מה שהופך אותם לקהל יעד רלוונטי ואיכותי מבחינה צרכנית. קהל היעד הנכנס לפורטל וואלה מתעניין בכתבות השונות שבאתר המלוות בתמונות ובמאמרים של כתבים מכל התחומים ובמיוחד לצפות בתיבת הדואר שלהם הקיימת באתר. שילוב של פרסומות מסוגים שונים יכול ללכוד את תשומת הלב של הגולשים ולהפוך את הפרסומת לאפקטיביים במיוחד.

אפשרויות הפרסום

פרסום בוואלה אפשרי בפורמטים שונים. ככלי אינטרנטי, פורטל וואלה מאפשר שימוש נרחב בכלים אינטרנטיים לשילוב פרסומות באופן מתוחכם ויעיל. בין הפורמטים שניתן לעשות בהם שימוש ניתן למצוא את הבאנרים שיכולים להיות תמונה דינמית, סרטוני וידאו או שטח אינטראקטיבי עם קישור לשטח פרסומי ייעודי או לאתר המפרסם. כלי נוסף לפרסום באתר הוא כתבות שיווקיות שהן למעשה תוכן שיווקי המשולב בדפי האתר.

כתבות שיווקיות יכולות להיות משולבות גם בדף הבית שהוא הדף הראשי של האתר שכל הגולשים עוברים בו תחילה. היתרונות של שימוש בכתבות פרסומיות הוא גדול מאחר והן נראות כמו כתבות רגילות ומושכות את תשומת הלב של קוראים רבים הכנסים לקרוא אותן. פורמט נוסף שמקובל לעשות בו שימוש הוא הפורמט של לינקים לאתרי החברה המפרסמת או כפתורי הנעה לפעולה המעבירים את הגולש אל דף נחיתה של החברה המפרסמת.

פרסום בוואלה – חידושים בעולם השיווק והפרסום

פרסום בוואלה מאפשר שימוש בכלים החדשים ביותר לפרסום. הטכניקות המובילות באינטרנט שנעשה בהן שימוש לפרסום באתר מאפשרות את הכלים הטובים ביותר ללכידת תשומת הלב של הגולשים והגדלת האפקטיביות של הפרסום. טכניקות כמו קטעי ווידאו הקופצים לגולש עם הכניסה לאתר או קטעי ווידאו המשולבים באתר ומלווים בקטעי פרסומת קצרים בהתחלה או בסוף קטע הווידאו, הופכים את הפרסומת להרבה יותר אפקטיבית ויעילה הודות לתשומת הלב הרבה שהיא דורשת מהגולש הצופה בקטעה הווידאו.

שילוב של פרסום הן באמצעות קטעי ווידיאו והן באמצעות באנרים וסטריפים מאפשר לקמפיין להיות ממוקד יותר ולהגשים את היעדים השיווקיים.

 תגיות המאמר: פרסום בוואלה


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אקסיומה פרסום ואינטראקטיב

מאת: אקסיומה פרסום ואינטראקטיבשיווק ישיר10/04/132070 צפיות
בית ידיעות אחרונות הוא העיתון המוביל בעיתונות הישראלית. העיתון מהווה פלטפורמה עיתונאית למגוון רחב של סגנונות תקשורת ועיתונות ומהווה מקום העיקרי והמרוכז למדיה העיתונאית בישראל.

אחת הדרכים היעילות לפרסום מוצרים וחברות היא באמצעות פרסום על אוטובוסים. מיקום של חומרי הפרסום על האוטובוסים הופך את הפרסומת להרבה יותר חשופה לקהלי יעד מגוונים מה שמעלה משמעותית את האפקטיביות של הקמפיין הפרסומי כולו. שילוט אוטובוסים יכול להיות בצורה של פלקט המודבק על כל שטח הקירות של האוטובוס מלפנים ובצדדים או על ידי מדבקות המודבקות בפנים האוטובוס ועל העמודים התומכים בתוך האוטובוס. לפרסום באמצאות אוטובוסים יתרונות גדולים ורבים בעיקר בזכות החשיפה של האוטובוסים לקהלי יעד מגוונים.

עיתון דה מרקר הוא אחד מהעיתונים המעניינים והמיוחדים בישראל, העיתון מופץ כחלק מעיתון "הארץ" ומהווה את המדור הכלכלי של העיתון.

אחד מן העיתונים המובילים בישראל הוא העיתון ידיעות אחרונות. העיתון נחשב לאחד העיתונים הוותיקים ביותר בארץ היוצא אור החל משנות הארבעים.

אחד מן העיתונים המובילים בישראל הוא העיתון ידיעות אחרונות. העיתון נחשב לאחד העיתונים הוותיקים ביותר בארץ היוצא אור החל משנות הארבעים.

מאמרים נוספים בנושא פרסום מקוון

מאת: בני דואניפרסום מקוון08/05/162519 צפיות
הפרסום באפליקציית הניווט וויז הינו פרסום משתלם מכל הבחינות !

מאת: לילה בן הרוש פרסום מקוון16/04/152408 צפיות
אם רוצה רוצה ליצור לעצמך פוקס, סדר ובהירות בשיווק , להפסיק לבזבז כספים על פרסום ושיווק שלא תמיד מביא תוצאות ולייצר זרם לקוחות קבוע והכנסה קבועה ויציבה. כספים מיותרים על שיווק ופרסום לא אפקטיבי זו הסדנא בשבילך כל הסודות לחשיפת העסק שלך באינטרנט ובתקשורת.

מאת: דויד מנשהפרסום מקוון19/04/146149 צפיות
לא פעם אנו מתלבטים בשאלה איך לקדם את האתר שלנו, או איך למכור את המוצר או השירות שלנו. כאן אציג את האופציה של פירסום בתשלום לגוגל. בניגוד לקידום האורגני, המחייב עבודה וזמן רב, פירסום בגוגל פונה רק לקהל שמעניין אתכם והתשלום הוא רק אם הגולשים נחשפו לפירסום, או לחצו על המודעה ואף נוכל להחליט באיזה סוג אתרים יופיע הפירסום שלנו ואפילו באיזה אתרים ספציפיים היא תתפרסם – לרבות הימים והשעות וכן בהתאם

מאת: כתיבת מומחיםפרסום מקוון27/03/147965 צפיות
דומיין, או בשמו העברי- שם מתחם, הוא השם שמשמש את האתר ככתובת ברשת האינטרנט. לדומיינים מגוון סיומות במשמעויות שונות, המשמשים עבור ארצות שונות. הסיומות הישראלית היא il. צמד האותיות co מצביע על חברה פרטית או אדם עצמאי, ואילו האותיות org משמשות עבור מוסדות וארגונים.

מאת: גלעד ורשבסקיפרסום מקוון05/08/132306 צפיות
האינטרנט כבר מזמן תופס חלק נכבד מחיינו. כבר זמן רב הוא אינו רק כלי בידורי או תקשורתי, אלא פשוט "מקום" שאנחנו נמצאים בו רוב הזמן. אפשר לשמוע מכל עבר ביטויים שמחזקים את התחושה הזאת- "אני באינטרנט", "כנס לגוגל", "לא נכנסתי לפייסבוק כבר יומיים" וכן הלאה. ברור לכל ילד שהדרך להיות "מחובר" היא דרך האינטרנט ולכן פרסום באינטרנט הוא אחד מכלי הפרסום החזקים ביותר.

מאת: דרור הראלפרסום מקוון19/03/131786 צפיות
מאז כניסתו של אינטרנט, פרסום ברשת האינטרנט העולמית היה מאוד פופולרי. תאגידים רבים, חברות ועסקים נצלו את זה ואתה יכול לראות מודעות על כל דפי אינטרנט בם אתה מבקר. הצרכן יכול ללכת לכל מנוע חיפוש והקלד את מילת המפתח הנוגעת למה שהם מחפשים ופגעו חיפוש והם יהיו מסופקים עם רשימה ענקית שממנו הם יכולים לבחור. זו שיטה יעילה ומאוד זמן עלות הצלה של פרסום.

מאת: מיכלפרסום מקוון11/03/131677 צפיות
כל עסק צריך סרט תדמית, אבל הפקת סרטי אנימציה היא דרך אחרת, מיוחדת יותר, לשווק את המוצרים או השירותים. את כל המידע והחברות המתמחות בהפקה שכזו ניתן למצוא אונליין

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica