חפש מאמרים:
שלום אורח
02.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הכן ביתך לקיץ – כך תמנע מהזמנת מדביר!

מאת: נויהדברה14/03/2013679 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מספר אמצעי זהירות ומניעה יכולים לעזור לכם להיערך לקראת הקיץ ובוא החרקים. ראשית, חשוב להדגיש כי מזג האוויר הוא גורם מרכזי בהימצאות של חרקים, משום שהוא מאפשר להם איזורי מחיה נוחים. לעומת החורף הגשום והקר, הקיץ הלח של ארץ ישראל נחשב אידיאלי עבור חרקים מסוגים שונים: תיקנים, נמלים, טרמיטים, מכרסמים, יתושים ועוד. החרקים יכולים לצוץ מהביוב או מהחצר, להגיע באמצע הלילה או להפריע לשגרה. לעיתים שירותי הדברה הם הפתרון היחיד, משום שהם מאפשרים טיפול יסודי ושימוש בחומרים המתאימים, אך בשלב הראשון ניתן להימנע מכך באמצעים פשוטים יחסית.

צמצום כמות החרקים במספר פעולות פשוטות

צמצום הימצאות החרקים למינימום הוא תהליך המותנה בהקפדה על הניקיון. יש לזרוק את שקי האשפה מחוץ לבית מדי יום, לאוורר פתחים סגורים, ולהשתמש בחומרי ניקיון מוכחים בחדרים, בחצר ובגינה. פעולות אלו אמנם לא ימנעו לחלוטין את הכניסה של החרקים והמזיקים, אך הן ללא ספק יכולות לשפר את המצב הקיים, ולדחות את בואם של המדבירים. בין היתר יש להקפיד על מטבח ושיש נקי, להימנע מכלים בכיור, ולנקות באופן מיידי כתמים ופירורי מזון על גבי השולחן.

פעולה נוספת, אותה כדאי לבצע לקראת הקיץ, היא התקנה של רשתות. את הרשתות ניתן להתקין על חלונות החדרים, על הדלתות ועל כל כניסה, אשר ממנה עשויים לחדור חרקים מעופפים. עלות הרשתות אינה גבוהה, והן מספקות ביטחון אפקטיבי יחסית. בעזרת הרשתות ניתן להקפיד על אוורור הבית, ואין צורך מחסימה מוחלטת של החלונות גם במהלך הלילה

אטימת אריזות מזון וייבוש מקורות מים

במסגרת הכנת הבית לקיץ, יש להתרגל לאטימה מוחלטת של אריזות ומוצרי מזון. חרקים נוטים להתחפר לצד מקורות מזון, ומבחינתם שקיות האוכל הן מקום טוב להתחיל בו. אפשר לאטום את האריזות עם שקית או להכניס אותן אל הארון. במידה ומדובר על משפחה מרובת ילדים, יש לערוך שיחה גם עם הילדים הקטנים, על מנת להסביר להם את חשיבות הנושא. ככל שתקדימו להיערך אל הקיץ, כך תוכלו לחסוך זמן על שירותי הדברה.

אחת התופעות המטרידות של הקיץ היא היתושים. בכל רחבי הארץ סובלות משפחות מהימצאות של יתושים, בעיקר בסמוך אל קרקע רטובה ולחה. עדיף להימנע מהשארת מקורות מים עומדים, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר על תקופת הקיץ. מלבד היתושים, מקורות המים מושכים אליהם מכרסמים ומעופפים נוספים, אשר יכולים להתרבות במהירות.

חשיבות שירותי הדברה

כאמור, כל הפעולות הללו הן הבסיס לסביבה היגיינת ונטולת חרקים. יחד עם זאת, לעיתים אין תחליף לנוכחות של שירותי הדברה מקצועיים. ניתן לבחור בין הדברות כימיות, ביולוגיות ופיזור רעלים, או להעדיף הדברות ירוקות וידידותיות לסביבה. תאמו ביקור של מדביר, ותוכלו להרחיק את החרקים מהבית לתקופה ארוכה.

 תגיות המאמר: שירותי הדברה


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת נוי

מאת: נויחקירות25/11/17947 צפיות
אנשים רבים פונים למשרדי חקירה פרטיים כאלה ואחרים על מנת לאשש או להזים חשדות אשר יש להם לגבי התנהגות בני הזוג שלהם, או כדי להשיג מידע אודות שותפים לעסק או על מתחרים או אודות אנשים אשר רוצים לעשות איתם עסקים וכדומה. משרדי חקירות מעניקים שירותי מעקבים אחרי אנשים לצורך השגת מידע אשר נחוץ ללקוחות שלהם. אבל בהזמנת מעקבים יש גם סיכונים אשר יש לקחת אותם בחשבון.

מאת: נויקורסים וסדנאות28/09/172040 צפיות
יותר ויותר אנשים בוחרים ללכת וללמוד מקצוע דרך קורס מקצועי כזה או אחר כאשר לא כולם פונים ללימודי תואר ראשון. הסיבה לכך היא שאנשים מבינים כי סביבה משרדית או סביבה סגורה לא תמיד מתאימה לכולם.

מאת: נויאירועים וחתונות – כללי30/07/171269 צפיות
כל אירוע שאנו חוגגים יש לו את הייחודיות שלו, הזמן שלו ובכל פעם ההשקעה נוצרת מחדש עם האנרגיות המתאימות, השמחה ובחירת האלמנטים, הספקים והמקום הספציפיים המתאימים לאותו אירוע. אחד הדברים שעלינו לזכור כחלק בלתי נפרד מתהליך של ארגון, תכנון והפקת אירוע בנוסף לקייטרינג, למוזיקה, לצלם, לבגדים וכמובן למקום שבו האירוע מתקיים הוא ההזמנה.

מאת: נוישלטון מקומי14/12/142989 צפיות
כל עורך דין לענייני תעבורה יוכל לומר לכם כי הגיל המוקדם ביותר בו ניתן לעשות רישיון על אופנוע הוא 16 (יש לציין שעד גיל 17 נדרשת הסכמת הורים ללימודי הנהיגה). עם זאת, לא ניתן לעשות בגיל 16 רישיון על אופנוע כבד. על מנת להבין את הנושא לעומק יש תחילה להתמקד באופן שבו נהוג לחלק את סוגי האופנועים, מבחינת דרגות הרישיון -

מאת: נויאומנות - כללי15/11/141281 צפיות
כמעט כל אדם יודע מהם בלונים אך לא בטוח שרוב האנשים יודעים על כל הדברים שאפשר לעשות עם בלונים. אם אתם תוהים למה בלונים משמשים מלבד קישוט ביום ההולדת, תתפלאו לגלות שישנם הרבה שימושים לבלונים.

מאת: נויניהול ידע15/11/141443 צפיות
ערימות הדפים והקלסרים במשרד מצטברים מיום ליום ומקשים על הניהול התקין של המשרד. בדיוק בשביל זה אתם צריכים שרות סריקת מסמכים!

מאת: נויאופנה12/02/148088 צפיות
אם בעבר המחשבה על חבישת פאה על הראש הייתה מעוררת בחלק מאיתנו מחשבה על הזדקנות או הכרח, היום כבר מדובר בפתרון אסתטי, איכותי ויעיל לבעיות שונות. לצד הסיבה הדתית לחבישת פאות, אפשר למצוא היום סיבות רבות לבחור באופציה זו. מתי כדאי לנסות ולהתנסות ברכישת פאות ולמה זה כדאי כל כך?

מאמרים נוספים בנושא הדברה

מאת: נט מדיה- בניית אתריםהדברה12/03/19890 צפיות
חברת הדברה תדאג שהבית יהיה נקי מכל האורחים הלא רצויים בין אם מדובר בתיקנים, עכברים או פשפש המיטה. אבל על מנת שאכן כך יקרה חשוב לבחור חברת הדברה מקצועית.

מאת: דוד לוקשביץהדברה22/02/18539 צפיות
הדברת פרעושים בחצר היא חלק בלתי נפרד מכל מבצע הדברה של פרעושים. אל החצר נכנסים בעלי חיים זרים, הם עלולים להיות נשאים של פרעושים. כאשר הפרעושים הנמצאים בחצר יזהו פונדקאי מתאים הם ינתרו לעברו ייטפלו אליו וימצצו את דמו. הפרעושים אוהבים לחיות בסביבה עם תנאי לחות גבוהים הקיימים בדרך כלל בין מצבורי אשפה במחילות ובמאורות של בעלי החיים. חשוב לנקות את החצר ולמנוע תנאים שיזמינו את הפרעושים.

מאת: דוד לוקשביץהדברה22/02/18465 צפיות
פשפשי המיטה כיום בישראל מהווים נזק אדיר ומטרד גדול לאדם. כאשר בסוף יום עבודה אנו שמחים ללכת לישון אין אנו מדמיינים בנפשנו ולא לרגע אחד כי יש לנו שותפים למיטה, מדובר בחרק המתפשט מהר ביותר ואלוף במחבואים, פשפשי המיטה גורמים לנו לגירודים עזים אלרגיות קשות היכולות אף להגיע לבתי חולים. הטיפול בו חייב להתבצע אך ורק על ידי מדביר בעל רישיון והיתר הדברה בפועל אל תתביישו לבקש היתר הדברה.

מאת: דוד לוקשביץהדברה21/02/18461 צפיות
הפשפשים והפרעושים שניהם חרקים שונים לחלוטין אחד ממשנהו, אך עדיין רבים מהאנשים מתבלבלים ביניהם. הפרעושים הם חרקים זעירים ביותר קטנים ואלופי העולם בניתור למרחק, לעומת גודל גופם הזעיר. נדבקים בכוח לפונדקאי. הפשפשים לעומתם מהלכים כרגיל ללא יכולת ניתור לגובה ובעל מראה מאוד תמים ובלתי מזיק, יכולתם להתחבא בסדקים צרים עד שיבוא הטרף. המכנה המשותף בין שניהם הוא הבוקר של אחרי המלווה בעקיצות רבות בכל הגוף, מגדרות ומאוד מכוערות, מהם דרכי ההדברה נגד שניהם.

מאת: דוד לוקשביץהדברה13/02/18504 צפיות
פרעושים הם סוגי חרקים. הפרעושים מונים בקירוב למעלה מאלפיים סוגים, אך בישראל מצויים רק כארבעים סוגים של פרעושים והפרעוש הנפוץ ביותר הוא "פרעוש החתול". הפרעושים אינם טפילים מסוכנים אך הם עלולים לעקוץ ולהטריד,

מאת: דוד לוקשביץהדברה13/02/18499 צפיות
כת הטבע החדשה שמאיימת על ישראל היא גדולה בסכנתה, אבל קטנה מאוד במימדים: נמלת האש האדומה גודלה פחות משני מילימטרים, אך היא מסוכנת לבעלי החיים ומכאיבה לבני האדם. היא התפשטה ברחבי הארץ מצפון ועד דרום, ופתרון לבעיה - אין.

מאת: דוד לוקשביץהדברה13/02/18477 צפיות
כת הטבע החדשה שמאיימת על ישראל היא גדולה בסכנתה, אבל קטנה מאוד במימדים: נמלת האש האדומה גודלה פחות משני מילימטרים, אך היא מסוכנת לבעלי החיים ומכאיבה לבני האדם. היא התפשטה ברחבי הארץ מצפון ועד דרום, ופתרון לבעיה - אין.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica