חפש מאמרים:
שלום אורח
16.06.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

פרסום בדפי זהב

מאת: דרור הראלפרסום19/03/20131177 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

יש אנשים שמאמינים כי דפי זהב לא יקבלו תגובה כמו שיטות פרסום אחרות לעשות, וזה נכון במידה מסוימת אבל לא בשלמות. כאשר מדברים על דפים צהובים מסורתיים, שם בטוח הוא ירידה במספר האנשים בוחרים לפרסום בו. על פי דיווח אחרון, אפילו הפרסומת האטרקטיבית ביותר בסעיף זה או אחר לא מקבלת תגובה ממתקשרים כמו שנהג לקבל בעבר. להיפך, המחירים של הצבת מודעות בספריות הם בעלייה, שמדברת, סיפור שונה לגמרי.

במציאות קטגוריות שונות עדי שיעורים שונים של ירידה. כמו קטגורית עורכי הדין הוא לראות את הירידה המקסימלית, שבו כסעיף של ספק שירות חירום יש את אותו שיעור שיחה. וחתכים כמו טלפונים ניידים, ריהוט ון האמיתיים רואים עלייה בשל הביקוש הגובר של הלקוחות. שינוי הגודל של הפרסומת או לשנות את המראה לא יכול לעשות פלאים יותר.

מומחים ממליצים כי הסתמכות על דפים צהובים להגיע ללקוחות זה לא מספיק. אפשרויות אחרות יש לשקול גם יחד עם זה. עם האינטרנט להגיע לכל בית, כמעט מחצית ממשתמשי האינטרנט משתמש כל יום נטו. הם מעדיפים לקנות דברים באינטרנט, מן הנוחות של בתיהם. צריך לעשות מחקר באינטרנט כדי לקבל ביקורות על המוצר. אנשים, שאיני נוהג לקנות באינטרנט, גם כן בוחרים לחנות מקוונת כמו מידע מסופק בלחיצת עכבר. זה יותר קל לאנשים לסמוך על כלקוחות שהשתמשו במוצר שלהם לתת המשוב על המוצר לאחר השימוש בו, גם אם מדובר בשירות כמו הובלת דירות.

מושג יחסית חדש יותר בדפי הזהב הולכים באינטרנט. הדבר הטוב עליהם הוא שהם מעודכנים לעתים קרובות בניגוד למדריכים המודפסים, וניתן לצפות מכל חלק של העולם. על פי מחקרים שנערכו, התגובה עלתה ב 25 אחוזים בכל שנה. אז מי שמעוניין להשקיע בפרסום דפים צהובים יכול לחשוב על מעבר למצב מקוון. מדריכים מוגשים למנועי חיפוש, אשר בהקלדת מילת מפתח או ביטוי מביאים את התוצאות. עסקים קטנים ומקומיים, גם יכולים לנחות על הדפים שהביאו את התוצאה. העלות של יצירת אתר אינטרנט יכולה להינצל אם כל המידע הרלוונטי על החברה כלולה בדפי הזהב באינטרנט. שים לב לתאריך לחידוש הרישום בספרייה, ואם יש צורך לשנות את הפרסומת, זה לא בעיה גדולה בדפי זהב באינטרנט. החלק מהאתרים מציעים המתנע למקום פרסום בדפי הזהב שלהם בחינם. חפש את לאתרים כאלה באינטרנט.

עסקים גדולים יותר יכולים להתחיל אתרי אינטרנט משלהם וקישורי מקום בדפי הזהב באינטרנט. מאמרים יכולים להיות ממוסגרים על העסק וניתן להגיש לפורטלים ואתרים הקשורים לתחום עסקי. אתרי אינטרנט מסוימים גם לאפשר פרסום מאמרים בחינם. המטרה של דפי הזהב היא בעצם להגיע ללקוחות פוטנציאליים, אך אין זה אומר שלקוחות קיימים צריכים להיות מוזנחים. צעדים יש לנקוט על מנת לחזק את הקשר איתם ולשמור על האמון שלהם על ידי שמירה על רמת המוצרים שסופקו להם. ברגע שהם מרוצים לגמרי, מחיר העלייה לא מפריעה להם והם מדברים על החברה לאנשים שהם מכירים, שייקראו ללקוחות חדשים.

המטרה היא לעבוד באופן חכם ולבחור את השיטה הנכונה של פרסום. אם עסק אינו משתמש בכל שיטה אחרת לפרסום מלבד שימוש בדפי זהב, זה יכול לגרום לבעיות ואת המוצרים לא יכולים למכור. נתח כמה כסף הוא בילה על הצבת מודעות בספריות והערכה האם כמות הלקוחות העסקיים מקבלת היא רצויה. בכל פעם שהשיחה התקבלה מלקוח פוטנציאלי, לשאול אותם איך הם צריכים לדעת על הארגון. זה יעזור לנתח באיזו שיטת פרסום היא אידיאלית לעסק. זה אף פעם לא מאוחר לתקן את הטעות וללכת על השיטה הנכונה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דרור הראל

מאת: דרור הראלפרסום17/04/13964 צפיות
המנהג של שימוש במשחקי וידאו כדי לקדם מוצר מסוים או ארגון המכונה "advergaming". מגזין Wired בשימוש הראשון במונח הזה בטור כדי לתאר את המזמין של משחקים ברשת בחינם על ידי חברות גדולות

מאת: דרור הראלשיווק17/04/131005 צפיות
אין להכחיש את העובדה שההצלחה של פרסומת טמונה בעיקר בכותרת. הכותרת צריכה למשוך את הקורא ולגרום לו לקרוא את שאר הפרסומת. הכותרת צריכה להיות פשוט קליטה ונקודות מפתח שונות צריכים להיות מוטבעת כאשר מחליטים על הכותרת למודעה.

מאת: דרור הראלפרסום19/03/131004 צפיות
פרסומות של מוצרים, ארגונים, ושירותים שודרו בדרך כלל בטלוויזיה. זה ייעשה על ידי רכישת חריצים על זמן האוויר מערוץ טלוויזיה מסוימת. המחיר תלוי בפופולריות של הערוץ, הזמן המסחרי ששודר, מספר הצופים והאורך של מסחרי. הצבת פרסומת בערוצים מקומיים היא זולה יותר מאשר בערוץ הלאומי שבו העלות היא כמעט כפולה.

מאת: דרור הראלפרסום מקוון19/03/131796 צפיות
מאז כניסתו של אינטרנט, פרסום ברשת האינטרנט העולמית היה מאוד פופולרי. תאגידים רבים, חברות ועסקים נצלו את זה ואתה יכול לראות מודעות על כל דפי אינטרנט בם אתה מבקר. הצרכן יכול ללכת לכל מנוע חיפוש והקלד את מילת המפתח הנוגעת למה שהם מחפשים ופגעו חיפוש והם יהיו מסופקים עם רשימה ענקית שממנו הם יכולים לבחור. זו שיטה יעילה ומאוד זמן עלות הצלה של פרסום.

מאת: דרור הראלפרסום19/03/13966 צפיות
פרסום בחינם נראה כמו דבר בלתי אפשרי כששמע. אבל יש כמה דרכים שבי העלות של פרסומת ניתן נשמרות, בעזרת דמיון ויצירתיות כלשהי.

מאמרים נוספים בנושא פרסום

מאת: ישראל רף פרסום06/02/223005 צפיות
כל בעל עסק מכיר את החשיבות של תהליך ה"מיתוג" בקרב קהל הלקוחות הקיים, הלקוחות הפוטנציאליים והקולגות העסקיים השונים. יש שנותנים עטים, מחברות ויש שמעניקים מתנות מוצרי פרסום שאנשים באמת שומרים כמזכרת עציצים ממותגים נשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: ישראל רף פרסום18/06/213799 צפיות
עציצים ממותגים מסר של פריחה אישית ועסקית מתנות לראש השנה, לשמח את העובדים והלקוחות לקדם את העסק לתוצאות מעולות לטווח קצר וארוך בהשקעה כספית קטנה יחסית. המסר שלכם לוגו העסק ואולי גם משפט קצר או מוטו המאפיין את העסק. עציצים ממותגים עם מסר של פריחה יבטיחו הצלחה מתנות שכף לקבל וקל לטפל ישראל רף 052-2978583

מאת: ישראל רף פרסום20/12/192486 צפיות
העובדים הם ללא ספק המנוע של העסק ולקראת החגים השונים מומלץ להעניק להם מתנות לטו בשבט בכדי להוקיר להם תודה ולהעניק להם מוטיבציה ושייכות למקום העבודה. המתנה הרלוונטית והמיוחדת ביותר שניתן להעניק מתנות לטו בשבט לעובדים היא עציצים ממותגים עם מסר אישי שלכם ממותג בעציץ למשרד או לביתם

מאת: אמורפרסום28/06/175900 צפיות
עולם הפרסום מתפתח ומתרחב, ערוצי פרסום חדשים מתווספים לארגז הכלים של חברות הקידום והשיווק, ופרסום דרך רשתות חברתיות הוא אחת האפשרויות האפקטיביות בסל השירותים שמספקות חברות מקצועיות בתחום. כל אחד יכול לפתוח דף עסקי בפייסבוק, אולם אין די בפתיחת דף בלבד, ועל מנת שתיהנה מיתרונות השיווק של פייסבוק, עליך לוודא שהדף העסקי שלך מנוהל כיאות.

מאת: רפי רזניקפרסום21/02/175365 צפיות
הדפסה על שלט שמשונית הוא מוצר שכיח מאוד. כיום ניתן להדפיס דיגיטלית על שמשונית בגדלים שונים וצבעים וכמובן באיכות מצויינת.

מאת: ישראל רף פרסום28/11/162454 צפיות
ממש עוד מעט יחול חג האילנות ובעלי עסקים שמעוניינים תמיד להיות במרכז העניינים של הלקוחות, העובדים והקולגות העסקיים מחפשים דרכים יצירתיות למתג את השירותים והמוצרים שלהם בחגי ומועדי ישראל. בכתבה הבאה נציג בפניכם את המתנה הפופולרית ביותר שניתן להעניק בחג ט"ו בשבט.

מאת: שלום כהןפרסום28/02/161979 צפיות
אחד המרכיבים הקבועים בשגרה של כל עובד, לא משנה באיזה תחום הוא עובד, הוא ארוחת הצהריים- להגעה לחדר האוכל ולאכילת ארוחת הצהריים, ישנה משמעות תזונתית גדולה, אך גם השפעה על חיי החברה של העובדים ואף על רווחתם הנפשית ושביעות רצונם ממקום העבודה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica