חפש מאמרים:
שלום אורח
23.07.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

פרסום באמצעות משחקי וידאו

מאת: דרור הראלפרסום17/04/2013971 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אסטרטגיית השימוש במשחקי וידאו כדי לקדם מוצר מסוים או ארגון המכונה "advergaming". מגזין Wired בשימוש הראשון במונח הזה בטור כדי לתאר את המזמין של משחקים ברשת בחינם על ידי חברות גדולות, בשנת 2001. ישנן שלוש קטגוריות של advergaming: ATL advergaming, BTL advergaming וTTL advergaming.

ATL advergaming יכול להיות מוסבר במעורפל כמשחק וידאו לקידום מכירות. העסק משלב משחקי וידאו אינטראקטיביים באתר האינטרנט שלהם כדי ליצור יותר מודעות למוצר שלהם בקרב המבקרים באתר. שיטה זו משמשת גם כדי למשוך יותר מבקרים לאתר ולהגדיל את זרימת התנועה באתר. אם במשחקים נעשים עבור פרסום מוצר, המוצר מסומן במשחק.

לפני ההמצאה של האינטרנט, דיסקטים ודיסקים מאוחר יותר קומפקטיים שמשו כמדיום כדי לקדם את המשחקים בתורו מוצר מסוים. זה התחיל עם תקליטון בעצם ליצור מודעות, כמו גם קידום מוצר. Advergame הראשונה הופץ על ידי בית מזון אמריקאי, אשר פותח על ידי השף Boyardee. טאקו בל וקוקה קולה ואחרי זה על ידי מתן לקוחות דיסקטים המכילים משחקי קידום מכירות וכמו כן על ידי חברת הובלות מוכרת בעולם. Advergame הראשונה שיחולק בדיסק קומפקטי היה על ידי צ'קס וכללי מיל. הגרפיקה של המשחקים האלה הבשילו מבזק סגנון ארקייד לתלת ממדים.

BTL advergaming כולל של כלי גיוס כמו פרסום בתוך משחק, אנשי מיליציה ובידור חינוכיים. בדרך כלל הקמע של חברה המסוימת מתואר כגיבור במשחקים כאלה. פפסי איש והאיש בורגר היו בשימוש בקמעות משחקי קידום מכירות שתוכננו על ידי פפסי וברגר קינג, בהתאמה. העלילה של המשחקים הללו יכול להיות מסחרי, חינוכיים או פוליטי כמו במשחק הצבא האמריקאי שנוצר על מנת למשוך יותר צעירה לכיוון מקדיש את החיים שלהם לצבא וגם משחקים נועדו לקדם את ספורט כמו מרוצי פורמולה גם חלק מטכניקה זו.

פרסום במשחק הוא סוג מסחרי יותר, והוא ממוקד אך ורק לקידום של המוצר דרך המשחק. זה באמת להרים ואפילו סרטים מקודמים על ידי שיטה זו. כמו באתר של הסרט, אמא, יש משחקים שיש להם עלילה דומה לסרט והשחקן מקבלים את הידע של העובדות על הסרט והנושא שלו, מצרי אמא. Advergaming החינוכי מתייחס למשחקים המתארים מסר מוסרי לשחקנים.

משחקים אלה יכולים גם לשמש כאמצעי של פרסומת בעצמם כמו משחק וידאו של EA Sports; באנרים של קו פפסי המסגרת של המשחק. באמצעות אסטרטגיה זו החברות יכולות לספק מחיר נמוך או משחקים בחינם לצרכנים. זו גם יעילה בהפחתת המחיר של משחקים שיש להם תשלום חודשי.

TTL advergaming או באמצעות advergaming הקו הוא הצורה הנדירה ביותר של advergaming. כתובת אתר קישורים מוטבעים למשחק שלוקח את השחקנים לדפי האינטרנט, שבו יש advergaming BTL. שיטות שונות משמשות כדי למשוך את השחקן לדף אינטרנט מסוים. במשחק "הזן את מטריקס" קישורי URL מתוארים ברקע, שבו השחקן נאלץ לחץ כדי ללמוד על העובדות הנוגעות לעלילת לשלב הבא ובו בזמן מפרסם על המוצר. הסקרנות ללמוד על הנושא של המשחק מושך אליו את השחקן, למרות שזה אולי לא יהיה צורך ללחוץ כדי לסיים את המשחק. סוגים כאלה של משחקים בדרך כלל ידועים כקישור, מרדפים כקישור אחד יוביל למשנו. מבקרים באתר לפעמים מתפתים עם פרס כדי להנחות אותם ללחוץ את כתובת האתר.

טכניקה זו של פרסום היא מועילה באמת כפי שהוא לא רק יוצר מודעות בקרב השחקן אלא גם בקרב חבריו שנוחתים באתר על הצעתו של חבר. ההצלחה של advergaming תלויה מפה לאוזן ובכך הוא ידוע גם בשיווק ויראלי. בשנת 2004, בענף זה שנוצר סביב 83,600,000 $ ומעורבים 105 מיליון שחקנים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דרור הראל

מאת: דרור הראלשיווק17/04/131016 צפיות
אין להכחיש את העובדה שההצלחה של פרסומת טמונה בעיקר בכותרת. הכותרת צריכה למשוך את הקורא ולגרום לו לקרוא את שאר הפרסומת. הכותרת צריכה להיות פשוט קליטה ונקודות מפתח שונות צריכים להיות מוטבעת כאשר מחליטים על הכותרת למודעה.

מאת: דרור הראלפרסום19/03/131010 צפיות
פרסומות של מוצרים, ארגונים, ושירותים שודרו בדרך כלל בטלוויזיה. זה ייעשה על ידי רכישת חריצים על זמן האוויר מערוץ טלוויזיה מסוימת. המחיר תלוי בפופולריות של הערוץ, הזמן המסחרי ששודר, מספר הצופים והאורך של מסחרי. הצבת פרסומת בערוצים מקומיים היא זולה יותר מאשר בערוץ הלאומי שבו העלות היא כמעט כפולה.

מאת: דרור הראלפרסום מקוון19/03/131805 צפיות
מאז כניסתו של אינטרנט, פרסום ברשת האינטרנט העולמית היה מאוד פופולרי. תאגידים רבים, חברות ועסקים נצלו את זה ואתה יכול לראות מודעות על כל דפי אינטרנט בם אתה מבקר. הצרכן יכול ללכת לכל מנוע חיפוש והקלד את מילת המפתח הנוגעת למה שהם מחפשים ופגעו חיפוש והם יהיו מסופקים עם רשימה ענקית שממנו הם יכולים לבחור. זו שיטה יעילה ומאוד זמן עלות הצלה של פרסום.

מאת: דרור הראלפרסום19/03/131188 צפיות
יש אנשים שמאמינים כי דפי זהב לא יקבלו תגובה כמו שיטות פרסום אחרות לעשות, וזה נכון במידה מסוימת אבל לא בשלמות. כאשר מדברים על דפים צהובים מסורתיים, שם בטוח הוא ירידה במספר האנשים בוחרים לפרסום בו. על פי דיווח אחרון, אפילו הפרסומת האטרקטיבית ביותר בסעיף זה או אחר לא מקבלת תגובה ממתקשרים כמו שנהג לקבל בעבר. להיפך, המחירים של הצבת מודעות בספריות הם בעלייה, שמדברת, סיפור שונה לגמרי.

מאת: דרור הראלפרסום19/03/13972 צפיות
פרסום בחינם נראה כמו דבר בלתי אפשרי כששמע. אבל יש כמה דרכים שבי העלות של פרסומת ניתן נשמרות, בעזרת דמיון ויצירתיות כלשהי.

מאמרים נוספים בנושא פרסום

מאת: ישראל רף פרסום06/02/223067 צפיות
כל בעל עסק מכיר את החשיבות של תהליך ה"מיתוג" בקרב קהל הלקוחות הקיים, הלקוחות הפוטנציאליים והקולגות העסקיים השונים. יש שנותנים עטים, מחברות ויש שמעניקים מתנות מוצרי פרסום שאנשים באמת שומרים כמזכרת עציצים ממותגים נשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: ישראל רף פרסום18/06/213850 צפיות
עציצים ממותגים מסר של פריחה אישית ועסקית מתנות לראש השנה, לשמח את העובדים והלקוחות לקדם את העסק לתוצאות מעולות לטווח קצר וארוך בהשקעה כספית קטנה יחסית. המסר שלכם לוגו העסק ואולי גם משפט קצר או מוטו המאפיין את העסק. עציצים ממותגים עם מסר של פריחה יבטיחו הצלחה מתנות שכף לקבל וקל לטפל ישראל רף 052-2978583

מאת: ישראל רף פרסום20/12/192495 צפיות
העובדים הם ללא ספק המנוע של העסק ולקראת החגים השונים מומלץ להעניק להם מתנות לטו בשבט בכדי להוקיר להם תודה ולהעניק להם מוטיבציה ושייכות למקום העבודה. המתנה הרלוונטית והמיוחדת ביותר שניתן להעניק מתנות לטו בשבט לעובדים היא עציצים ממותגים עם מסר אישי שלכם ממותג בעציץ למשרד או לביתם

מאת: אמורפרסום28/06/175911 צפיות
עולם הפרסום מתפתח ומתרחב, ערוצי פרסום חדשים מתווספים לארגז הכלים של חברות הקידום והשיווק, ופרסום דרך רשתות חברתיות הוא אחת האפשרויות האפקטיביות בסל השירותים שמספקות חברות מקצועיות בתחום. כל אחד יכול לפתוח דף עסקי בפייסבוק, אולם אין די בפתיחת דף בלבד, ועל מנת שתיהנה מיתרונות השיווק של פייסבוק, עליך לוודא שהדף העסקי שלך מנוהל כיאות.

מאת: רפי רזניקפרסום21/02/175377 צפיות
הדפסה על שלט שמשונית הוא מוצר שכיח מאוד. כיום ניתן להדפיס דיגיטלית על שמשונית בגדלים שונים וצבעים וכמובן באיכות מצויינת.

מאת: ישראל רף פרסום28/11/162464 צפיות
ממש עוד מעט יחול חג האילנות ובעלי עסקים שמעוניינים תמיד להיות במרכז העניינים של הלקוחות, העובדים והקולגות העסקיים מחפשים דרכים יצירתיות למתג את השירותים והמוצרים שלהם בחגי ומועדי ישראל. בכתבה הבאה נציג בפניכם את המתנה הפופולרית ביותר שניתן להעניק בחג ט"ו בשבט.

מאת: שלום כהןפרסום28/02/162015 צפיות
אחד המרכיבים הקבועים בשגרה של כל עובד, לא משנה באיזה תחום הוא עובד, הוא ארוחת הצהריים- להגעה לחדר האוכל ולאכילת ארוחת הצהריים, ישנה משמעות תזונתית גדולה, אך גם השפעה על חיי החברה של העובדים ואף על רווחתם הנפשית ושביעות רצונם ממקום העבודה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica