חפש מאמרים:
שלום אורח
23.07.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

פרסום בטלוויזיה

מאת: דרור הראלפרסום19/03/20131009 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

פרסומות של מוצרים, ארגונים, ושירותים שודרו בדרך כלל בטלוויזיה. זה ייעשה על ידי רכישת חריצים על זמן האוויר מערוץ טלוויזיה מסוימת. המחיר תלוי בפופולריות של הערוץ, הזמן המסחרי ששודר, מספר הצופים והאורך של מסחרי. הצבת פרסומת בערוצים מקומיים היא זולה יותר מאשר בערוץ הלאומי שבו העלות היא כמעט כפולה.

כאשר חושבים על הצבת פרסומת בטלוויזיה זה מומלץ לך להבין תחילה מה קהל צריך להגיע. קהלים שונים יש טעם שונה, שניתן לקבוע על ידי הבחירה של תכנית טלוויזיה כמו שיחת סלבריטי, קריקטורות, ספורט, מציאות, חדשות, סרטים, סבונים, פריים טיים ועוד זמן הראש שלהם הוא בדרך כלל 6-7 בערב, והוא יקר יחסית. בעקבות זה זמן חדשות הצהריים או 10-11 חריצי pm, אשר הוכחו כמשבצות הזמן היעילות ביותר להצלחה מסחרית. זול יותר הוא 12-4 בלילה זמן הסבון. תמיד לבדוק עם נציג המכירות למחירים. כאשר פרסום ברמה לאומית, לבדוק את משרד פרסום שעובד בדרך כלל על בסיס עמלה. זה מומלץ מאוד לנהל משא והמתן במהלך ריצה מחדש של הפרסומת ולהתרחק מלשלם את הסכום המלא.

להשוות את המחירים של רשתות שונות ותוכניות שונות לפני שאתה מציב את מודעה. טריק חיסכון כסף נוסף הוא לקנות חריץ שניות 30 ופרסומות אוויר של 10-15 שניות של אורך אחד אחרי השני. זה מגדיל את האפשרות של צופים רואים היעד המסחרי ללא עלות מחדש ריצות. אבל זה מסוכן כמו לחץ של העברת מידע קריטי בתקופה קצרה של עליות בזמן. אז בפרסומות לא צריכות להיות כל כך קצרות שהמסר האמיתי לא יכול להיות מועבר בצורה נכונה ועניינית לקהל היעד. בדרך כלל תזכורת מסחרית יכול להיות ממשך קצר יותר אם לדוגמא מדובר בשיווק חברת הובלות.

לחפש את האנשים שהיה רוצים לקנות חריץ שכבר רכש. זו יכולה להיות מסובכת מאוד שזה יהיה דומה יותר להצעה שהם יהיו מוכנים לשלם סכום גדול יותר לפעמים אפילו פעמים, כי הם זקוקים מאוד לחריץ. זה קורה בדרך כלל בתקופת החגים, שמגיע ברבעון האחרון של השנה סביב שנתי ערב חדש, חג הודית החגים וחופשת חג המולד. הזמן הטוב ביותר של השנה כדי לקנות חריצים למסחריים הוא ברבעון הראשון ושני של השנה. המחיר הוא בדרך כלל למשא ומתן במהלך הרבעון הראשון כנציגי המכירות לתת הנחות למפרסמים שמבלים הרבה כסף מפרסום במהלך עונת החגים ומנסים להתאושש ממנו.

אם מתכננים לשלם עבור פרסומות פרסום לשנה כולה לבדוק את ההנחות שמוצעות לסיבוב פרסום השנה. בדרך כלל הנחה של חמישה אחוזים מוצעת בעת חתימה לתקופת זמן של שישה חודשים ועשרה אחוזים בעת חתימה לתקופת זמן 12 חודשים. אבל אל לזכור לבדוק בדיוק מתי יש פרסומות ששודרו, כי נחות אלו בדרך כלל מוצעות להסיט אנשים מנקודה זו ואת הפרסומות ששודרו במהלך שעות מוזרות וגם לא בתקופת החגים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דרור הראל

מאת: דרור הראלפרסום17/04/13971 צפיות
המנהג של שימוש במשחקי וידאו כדי לקדם מוצר מסוים או ארגון המכונה "advergaming". מגזין Wired בשימוש הראשון במונח הזה בטור כדי לתאר את המזמין של משחקים ברשת בחינם על ידי חברות גדולות

מאת: דרור הראלשיווק17/04/131016 צפיות
אין להכחיש את העובדה שההצלחה של פרסומת טמונה בעיקר בכותרת. הכותרת צריכה למשוך את הקורא ולגרום לו לקרוא את שאר הפרסומת. הכותרת צריכה להיות פשוט קליטה ונקודות מפתח שונות צריכים להיות מוטבעת כאשר מחליטים על הכותרת למודעה.

מאת: דרור הראלפרסום מקוון19/03/131805 צפיות
מאז כניסתו של אינטרנט, פרסום ברשת האינטרנט העולמית היה מאוד פופולרי. תאגידים רבים, חברות ועסקים נצלו את זה ואתה יכול לראות מודעות על כל דפי אינטרנט בם אתה מבקר. הצרכן יכול ללכת לכל מנוע חיפוש והקלד את מילת המפתח הנוגעת למה שהם מחפשים ופגעו חיפוש והם יהיו מסופקים עם רשימה ענקית שממנו הם יכולים לבחור. זו שיטה יעילה ומאוד זמן עלות הצלה של פרסום.

מאת: דרור הראלפרסום19/03/131188 צפיות
יש אנשים שמאמינים כי דפי זהב לא יקבלו תגובה כמו שיטות פרסום אחרות לעשות, וזה נכון במידה מסוימת אבל לא בשלמות. כאשר מדברים על דפים צהובים מסורתיים, שם בטוח הוא ירידה במספר האנשים בוחרים לפרסום בו. על פי דיווח אחרון, אפילו הפרסומת האטרקטיבית ביותר בסעיף זה או אחר לא מקבלת תגובה ממתקשרים כמו שנהג לקבל בעבר. להיפך, המחירים של הצבת מודעות בספריות הם בעלייה, שמדברת, סיפור שונה לגמרי.

מאת: דרור הראלפרסום19/03/13972 צפיות
פרסום בחינם נראה כמו דבר בלתי אפשרי כששמע. אבל יש כמה דרכים שבי העלות של פרסומת ניתן נשמרות, בעזרת דמיון ויצירתיות כלשהי.

מאמרים נוספים בנושא פרסום

מאת: ישראל רף פרסום06/02/223067 צפיות
כל בעל עסק מכיר את החשיבות של תהליך ה"מיתוג" בקרב קהל הלקוחות הקיים, הלקוחות הפוטנציאליים והקולגות העסקיים השונים. יש שנותנים עטים, מחברות ויש שמעניקים מתנות מוצרי פרסום שאנשים באמת שומרים כמזכרת עציצים ממותגים נשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: ישראל רף פרסום18/06/213850 צפיות
עציצים ממותגים מסר של פריחה אישית ועסקית מתנות לראש השנה, לשמח את העובדים והלקוחות לקדם את העסק לתוצאות מעולות לטווח קצר וארוך בהשקעה כספית קטנה יחסית. המסר שלכם לוגו העסק ואולי גם משפט קצר או מוטו המאפיין את העסק. עציצים ממותגים עם מסר של פריחה יבטיחו הצלחה מתנות שכף לקבל וקל לטפל ישראל רף 052-2978583

מאת: ישראל רף פרסום20/12/192495 צפיות
העובדים הם ללא ספק המנוע של העסק ולקראת החגים השונים מומלץ להעניק להם מתנות לטו בשבט בכדי להוקיר להם תודה ולהעניק להם מוטיבציה ושייכות למקום העבודה. המתנה הרלוונטית והמיוחדת ביותר שניתן להעניק מתנות לטו בשבט לעובדים היא עציצים ממותגים עם מסר אישי שלכם ממותג בעציץ למשרד או לביתם

מאת: אמורפרסום28/06/175911 צפיות
עולם הפרסום מתפתח ומתרחב, ערוצי פרסום חדשים מתווספים לארגז הכלים של חברות הקידום והשיווק, ופרסום דרך רשתות חברתיות הוא אחת האפשרויות האפקטיביות בסל השירותים שמספקות חברות מקצועיות בתחום. כל אחד יכול לפתוח דף עסקי בפייסבוק, אולם אין די בפתיחת דף בלבד, ועל מנת שתיהנה מיתרונות השיווק של פייסבוק, עליך לוודא שהדף העסקי שלך מנוהל כיאות.

מאת: רפי רזניקפרסום21/02/175377 צפיות
הדפסה על שלט שמשונית הוא מוצר שכיח מאוד. כיום ניתן להדפיס דיגיטלית על שמשונית בגדלים שונים וצבעים וכמובן באיכות מצויינת.

מאת: ישראל רף פרסום28/11/162464 צפיות
ממש עוד מעט יחול חג האילנות ובעלי עסקים שמעוניינים תמיד להיות במרכז העניינים של הלקוחות, העובדים והקולגות העסקיים מחפשים דרכים יצירתיות למתג את השירותים והמוצרים שלהם בחגי ומועדי ישראל. בכתבה הבאה נציג בפניכם את המתנה הפופולרית ביותר שניתן להעניק בחג ט"ו בשבט.

מאת: שלום כהןפרסום28/02/162015 צפיות
אחד המרכיבים הקבועים בשגרה של כל עובד, לא משנה באיזה תחום הוא עובד, הוא ארוחת הצהריים- להגעה לחדר האוכל ולאכילת ארוחת הצהריים, ישנה משמעות תזונתית גדולה, אך גם השפעה על חיי החברה של העובדים ואף על רווחתם הנפשית ושביעות רצונם ממקום העבודה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica