חפש מאמרים:
שלום אורח
28.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מה אתם עשויים למצוא בביטוח משאיות

מאת: גיל שושיביטוח רכב28/03/2013453 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אם אתם בעלי עסק שאחד הנדבכים שלו הוא הפעלה של משאיות כדאי מאוד שתקראו את המאמר הנוכחי בתשומת לב רבה, אנחנו עומדים להעלות בפניכם כמה נקודות חשובות במיוחד בנוגע לזווית אחת הקשורה עם המשאיות אותן אתם מפעילים הכוונה היא לביטוח עבור המשאיות שלכם. תחום חשוב במיוחד, מאילו תשאירו אותם לטיפולם של המקצוענים ביותר בדיוק כדוגמת סוכנות אבי - רם מומחים אמיתיים בביטוחי משאיות זה קרוב לחמישים שנים.

ביטוח משאיות מרכיב חשוב בעסק שלכם

ביטוח למשאיות הוא לא עוד ביטוח רכב רגיל אותו אתם וודאי מכירים. מצד אחד מבחינת המבנה הבסיסי שלו ישנו דמיון כי מדובר על ספר שכבות הגנה כולל אילו שמגינות על הנהג במקרה של פגיעה פיזית כמו גם שכבת הביטוח אותה אתם מכירים בתור צד ג. אבל וכאן ישנו אבל ממש גדול. כשמדובר על ביטוח משאיות עיקר העניין נובע מהשכבה השלישית אותה אתם מכירים בתור הביטוח המקיף. כשמדובר על משאיות נדרשת חשיבה הרבה יותר מקיפה כזאת שמטפלת בנושאים הרבה רחבים.

ביטוח משאיות הרבה מעבר למשאית עצמה

אז מה בעצם הופך את ביטוח המשאית לכל כך מורכב, מדוע הוא דורש התמחות כל כך גדולה. התשובה לכך קשורה בהתייחסות שלכם למשאית, למעשה מדובר על פלטפורמה ולא עוד רכב נוסע, המשאית שלכם היא כלי עבודה שיש לו שימושים רבים. הם משפיעים רבות על עלותו של הביטוח עצמו. גודלה של המשאית, המטען שהיא נושאת, עלות התחזוקה השוטפת שלה. מצד אחד תרצו לשלם את המחיר הנמוך ביותר עבור ביטוח המשאית שלכם ובנשימה אחת תרצו גם לקבל רק את הטוב ביותר עבורכם.

ביטוח משאיות והנהג שעובד עליה

נתון אחר שעשוי להשפיע על עלותו של ביטוח המשאית שלכם הוא זה שקשור בנהג שלכם. ישנם נהגים שבמהלך החיים שלכם לא צברו אפילו דוח תנועה אחד לעומתם ישנם נהגים שיש להם עבר עשיר של תאונות. כל הפרמטרים האלו עשויים להשפיע על מחירה של פוליסת הביטוח אותה תרכשו. ועליכם לקחת זאת בחשבון.

ביטוח משאיות התמחות אמיתית שלא לכל סוכן יש אותה

מכיוון שמדובר על תחום עתיר נתונים לא כל סוכן ביטוח עשוי להיות ספק של ביטוחי משאיות. אם אתם רוצים לרכוש לעצמכם את הביטוח הטוב ביותר כדאי שתכנסו לסוכן מומחה. אחד כזה שיש לו ניסיון עשיר בתחום המסוים הזה. אנחנו נשמח להמליץ לכם על  סוכנות ביטוח אבי - רם מדובר על עסק משפחתי מפואר במיוחד, היא קיימת כבר קרוב לחמישים שנים מאז הקים אותה בעיר חולון מר ז'אן ויקטור, נכון לימים אלו פועלת הסוכנות הזאת בתור עסק משפחתי שבו מועסקים גם בני דור ההמשך. ההתמחות הגדולה שנצברה בסוכנות הביאו לקוחות מכל רחבי הארץ להשתמש בשירותים שלה. מדובר על הרבה מעבר לעוד ביטוח משאיות אלא חשיבה כוללת בנוגע לעסק שלכם כולל לדוגמא ביטוח ימי שהוא עוד שירות ביטוחי שדורש התמחות אמיתית וגם אותה תוכלו למצוא אצל האנשים המצוינים של סוכנות הביטוח אבי רם

 תגיות המאמר: ביטוח רכב


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

גיל שושי

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת גיל שושי

מאת: גיל שושיעיצוב30/12/13891 צפיות
חברת שטראוס מים שולטת בשוק מתקני המים המסוננים זה שנים מאוד ארוכות, אתם הכרתם אותה בתחילה בתור חברת

מאת: גיל שושיציור22/12/137738 צפיות
לבחור בית השקעות איכותי לא עניין של מה בכך. אנחנו ממליצים לכם בחם לבחון את העניין משלוש זוויות שונות. קודם כל

מאת: גיל שושיאימון אישי17/12/13861 צפיות
בואו ונדבר לרגע על ההצלחה הגדולה של יונדאי בישראל. מותג קוריאני שעשה עליה לארץ לפני קרוב לעשרים שנים. מאז ועד

מאת: גיל שושיאימון אישי - כללי08/12/13737 צפיות
מכיוון שהעיסוק בכול הנושאים הנוגעים לפנסיה שלכם תפס תאוצה אמיתית בשנים האחרונות אתם עשויים למצוא לא מעט

מאת: גיל שושיספרות08/12/134323 צפיות
לפני שאתם רוכשים לעצמכם מכונית חדשה אתם בדרך כלל נוטלים על עצמכם הלוואה. בעובדה היא ששוק הליסינג פורח. יחד

מאת: גיל שושיצילום08/12/13776 צפיות
השכבה הראשונה כפי שאמרנו כפי הינה ביטוח חיים למקרה שאחד הלווים הולך לבית עולמו במהלך תקופת התשלומים ואין

מאת: גיל שושיעיצוב08/12/13740 צפיות
לבחור בית השקעות איכותי לא עניין של מה בכך. אנחנו ממליצים לכם בחם לבחון את העניין משלוש זוויות שונות. קודם כל

מאמרים נוספים בנושא ביטוח רכב

מאת: רוני הכהןביטוח רכב09/09/17781 צפיות
מה יכולים להיות ההבדלים בין שירות שניתן מול סוכן ביטוח רכב פרטי לבין נציגים שמבצעים את המענה דרך חברה גדולה? קראו את הדברים הבאים והגיעו לכדי החלטה בעצמכם.

מאת: כתיבת מומחיםביטוח רכב12/04/163117 צפיות
רכשתם רכב? רוצים להישמר מכל רע? לא די לרכוש פוליסת ביטוח רכב מקיפה, ביטוח רכב יעמוד לרשותכם בסופו של דבר לאחר מעשה, לעומת זאת ישנם הרבה מאד דברים שאפשר לעשות בכדי למנוע תאונות, תקלות, בעיות ברכב וצרות אחרות. במאמר שלפניכם נספר לכם על מספר אמצעים ומערכות מיגון ובטיחות לרכב המסייעות לשמור עליו ועל הנוסעים בו בצורה מיטבית, אנו מציעים לכם להכיר אותם מקרוב ולאמץ אותם, או לפחות כמה מהם לרכב הפרטי שלכם.

מאת: כתיבת מומחיםביטוח רכב12/04/162460 צפיות
יש לכם שאלות על ביטוח רכב? יש לנו את התשובות בשבילכם! המשיכו לקרוא ממש כאן במדריך שלפניכם ותוכלו להבין טוב יותר כיצד לבחור ביטוח.

מאת: כתיבת מומחיםביטוח רכב12/04/162110 צפיות
באילו מקרים הביטוח המקיף הוא באמת ביטוח רכב שכולל הכל מהכל? לתשובה הזו כמה וכמה צדדים, לא רק מפני שמדובר בסוגיה מורכבת ואינדוודיאולית אלא בעיקר בגלל שישנם לא מעט מקרים שהביטוח המקיף כלל אינו רואה בהם אופציה לכיסוי. בואו להכיר את הפרטים הקטנים מאחורי הביטוחים הגדולים.

מאת: כתיבת מומחיםביטוח רכב12/04/162125 צפיות
ארגוני הביטוח הגדולים בישראל הם תאגידי ענק החולשים על שוק הביטוחים כולו. היכרות מעמיקה עם המנגנונים השונים עשויה לחסוך לכם בטווח הארוך כסף רב. במילים אחרות, לא עושים ביטוח לפני שבודקים היטב את כל הפרמטרים החשובים באמת. לפניכם מספר טיפים חשובים על סודות עולם הביטוח, כאלו שיעזרו לכם להבין את המערכת, ולדעת כיצד היא פועלת. ביטוח רכב, דירה, בריאות וכו' ומה שביניהם.

מאת: שלום כהןביטוח רכב28/08/142587 צפיות
ביטוח רכב, ביטוח חובה לרכב, ביטוח מקיף לרכב ואף ביטוח צד ג' – כל אלו מושגים מעורפלים אשר פעמים רבות נדמה שהם אומרים את אותו הדבר, אך לא כך.

מאת: מיכאל רומנסקיביטוח רכב29/06/146871 צפיות
לצד לא מעט ביטוחים, המוצעים בשוק הביטוחים כיום, אפשר גם למצוא שלל של פוליסות ביטוח המיועדות לבעלי הרכבים. אילו סוגים של ביטוחי רכב עומדים לרשותנו ומה כולל, במסגרתו, כל אחד מהם? התשובה, לפניכם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica