חפש מאמרים:
שלום אורח
21.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

כמה פרטים בנוגע לביטוח הרכב שלכם

מאת: גיל שושיביטוח רכב24/04/2013584 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

במאמר הנוכחי אנחנו עומדים להעלות בפניכם כמה נקודות חשובות במיוחד בנושא ביטוח הרכב שלכם. כן המוצר הזה שבו אתם משתמשים באופן קבוע ובמרבית המקרים אפילו לא ממש בוחנים אותו לעומק אלא מחדשים אותו ככה באופן אוטומטי אל מול סוכן הביטוח שלכם.

מדוע אתם חייבים שיהיה לכם ביטוח רכב בר תוקף

הנקודה הראשונה עליה נרצה להרחיב במעט היא ביטוח החובה לרכב שלכם. בדיוק כשמו כן הוא מוצר חובה קרוב לארבעים שנים אז העבירה כנסת ישראל חוק מתאים. בזכות ביטוח החובה לרכב אלפים רבים של נהגים ישראלים נהנו מפיצוי כספי גדול במהלך השנים אחרי שעברו תאונות דרכים בהם נרשמה פגיעה פיזית משמעותית. ללא ביטוח החובה לא ניתן לעבור טסט עם הרכב שלא לדבר על הקנסות שאתם עשויים לספוג זאת במידה ואתם נתפסים נוהגים כשאין לכם לפחות ביטוח חובה שהוא בתוקף.

כמה שורות בנוגע לשכבת ההגנה שמוכרת לכם בתור ביטוח צד ג

ביטוח צד שלישי או צד ג כפי שהוא מוכר מספק לכם שכבת הגנה חשובה בשעה שאתם פגעתם בגורם אחר והוכח מעל כל ספק כי אתם אשמים. זה יכול להיות רכב חונה, הולך רגל , רוכב אופניים או נהג אחר. כל עוד בית המשפט הכריע כנגדכם אתם עשויים להיות חשופים לתביעה שעשויה להיות גדולה. במידה ואין לכם ביטוח צג ג הנזק עשוי להיות כבד משקל ולא מעט אנשים כבר מצאו את עצמם בבור כספי אדיר ממדים בגלל תביעה שכזאת. לכן גם אם אתם רוכבים על קטנוע שעלותו נמוכה במיוחד. חשוב מאוד שיהיה לכם ביטוח צד ג. גם אם עלוותו כמעט וזהה לעלות הכללית של כלי התחבורה שלכם.

אילו גורמים עשויים להשפיע על עלותו של ביטוח החובה שלכם

עד לפני עשר שנים ביטוח החובה שלכם היה אחיד, כולם שילמו בדיוק את אותו מחיר, אחרי רפורמה רבת משמעות המצב העקום הזה השתנה, בנינו ישנם נהגים יותר ופחות מסוכנים.קחו למשל נהגים צעירים עם מעט ניסיון נהיגה, בראיה קרה ניתן להבין שפוטנציאל התאונות שלהם הרבה יותר גבוה משל נהגים ותיקים וזהירים. בדיוק מסיבה זאת גם אם הם נוהגים ברכב ממש זול וקטן עלות ביטוח החובה שלהם תהיה הרבה יותר גבוהה משל נהגים ותיקים ללא עבר של תביעות ביטוח.

אילו נתונים משפיעים על עלותו של ביטוח הרכב המקיף שלכם

עלותו של ביטוח מקיף לרכב שלכם מושפעת מכמה וכמה גורמים. קודם כל שוויו של הרכב שלכם. ככל שהיא יותר גבוהה כך גם עלותו של הביטוח שלכם. ככל שהרכב שלכם נחשב ליותר נגנב כך גם תהיה עלותו של הביטוח שלכם. נקודה נוספת היא עלות החלקים של הרכב שלכם. ככל שהם יותר יקרים כך גם מחירו של הביטוח עשויה לעלות. יחד עם זאת הכול גם כפוף לשיקולים מסחריים שונים של חברת הביטוח.

היכן שישנה תחרות גדולה כדאי מאוד להשוות מחירים בין כמה ספקים

מכיוון שישנם כל כך משתנים המשפיעים על עלות הביטוח ישנו מקום אמיתי לתחרות מחירים בין ספקים. במקום שישנה אחת כזאת אתם מין הסתם נהנים ממנה וכדאי שתזכרו זאת.

 



תגיות המאמר: ביטוח רכב


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

גיל שושי

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת גיל שושי

מאת: גיל שושיעיצוב30/12/13889 צפיות
חברת שטראוס מים שולטת בשוק מתקני המים המסוננים זה שנים מאוד ארוכות, אתם הכרתם אותה בתחילה בתור חברת

מאת: גיל שושיציור22/12/137736 צפיות
לבחור בית השקעות איכותי לא עניין של מה בכך. אנחנו ממליצים לכם בחם לבחון את העניין משלוש זוויות שונות. קודם כל

מאת: גיל שושיאימון אישי17/12/13859 צפיות
בואו ונדבר לרגע על ההצלחה הגדולה של יונדאי בישראל. מותג קוריאני שעשה עליה לארץ לפני קרוב לעשרים שנים. מאז ועד

מאת: גיל שושיאימון אישי - כללי08/12/13734 צפיות
מכיוון שהעיסוק בכול הנושאים הנוגעים לפנסיה שלכם תפס תאוצה אמיתית בשנים האחרונות אתם עשויים למצוא לא מעט

מאת: גיל שושיספרות08/12/134319 צפיות
לפני שאתם רוכשים לעצמכם מכונית חדשה אתם בדרך כלל נוטלים על עצמכם הלוואה. בעובדה היא ששוק הליסינג פורח. יחד

מאת: גיל שושיצילום08/12/13774 צפיות
השכבה הראשונה כפי שאמרנו כפי הינה ביטוח חיים למקרה שאחד הלווים הולך לבית עולמו במהלך תקופת התשלומים ואין

מאת: גיל שושיעיצוב08/12/13738 צפיות
לבחור בית השקעות איכותי לא עניין של מה בכך. אנחנו ממליצים לכם בחם לבחון את העניין משלוש זוויות שונות. קודם כל

מאמרים נוספים בנושא ביטוח רכב

מאת: רוני הכהןביטוח רכב09/09/17777 צפיות
מה יכולים להיות ההבדלים בין שירות שניתן מול סוכן ביטוח רכב פרטי לבין נציגים שמבצעים את המענה דרך חברה גדולה? קראו את הדברים הבאים והגיעו לכדי החלטה בעצמכם.

מאת: כתיבת מומחיםביטוח רכב12/04/163114 צפיות
רכשתם רכב? רוצים להישמר מכל רע? לא די לרכוש פוליסת ביטוח רכב מקיפה, ביטוח רכב יעמוד לרשותכם בסופו של דבר לאחר מעשה, לעומת זאת ישנם הרבה מאד דברים שאפשר לעשות בכדי למנוע תאונות, תקלות, בעיות ברכב וצרות אחרות. במאמר שלפניכם נספר לכם על מספר אמצעים ומערכות מיגון ובטיחות לרכב המסייעות לשמור עליו ועל הנוסעים בו בצורה מיטבית, אנו מציעים לכם להכיר אותם מקרוב ולאמץ אותם, או לפחות כמה מהם לרכב הפרטי שלכם.

מאת: כתיבת מומחיםביטוח רכב12/04/162455 צפיות
יש לכם שאלות על ביטוח רכב? יש לנו את התשובות בשבילכם! המשיכו לקרוא ממש כאן במדריך שלפניכם ותוכלו להבין טוב יותר כיצד לבחור ביטוח.

מאת: כתיבת מומחיםביטוח רכב12/04/162106 צפיות
באילו מקרים הביטוח המקיף הוא באמת ביטוח רכב שכולל הכל מהכל? לתשובה הזו כמה וכמה צדדים, לא רק מפני שמדובר בסוגיה מורכבת ואינדוודיאולית אלא בעיקר בגלל שישנם לא מעט מקרים שהביטוח המקיף כלל אינו רואה בהם אופציה לכיסוי. בואו להכיר את הפרטים הקטנים מאחורי הביטוחים הגדולים.

מאת: כתיבת מומחיםביטוח רכב12/04/162121 צפיות
ארגוני הביטוח הגדולים בישראל הם תאגידי ענק החולשים על שוק הביטוחים כולו. היכרות מעמיקה עם המנגנונים השונים עשויה לחסוך לכם בטווח הארוך כסף רב. במילים אחרות, לא עושים ביטוח לפני שבודקים היטב את כל הפרמטרים החשובים באמת. לפניכם מספר טיפים חשובים על סודות עולם הביטוח, כאלו שיעזרו לכם להבין את המערכת, ולדעת כיצד היא פועלת. ביטוח רכב, דירה, בריאות וכו' ומה שביניהם.

מאת: שלום כהןביטוח רכב28/08/142584 צפיות
ביטוח רכב, ביטוח חובה לרכב, ביטוח מקיף לרכב ואף ביטוח צד ג' – כל אלו מושגים מעורפלים אשר פעמים רבות נדמה שהם אומרים את אותו הדבר, אך לא כך.

מאת: מיכאל רומנסקיביטוח רכב29/06/146864 צפיות
לצד לא מעט ביטוחים, המוצעים בשוק הביטוחים כיום, אפשר גם למצוא שלל של פוליסות ביטוח המיועדות לבעלי הרכבים. אילו סוגים של ביטוחי רכב עומדים לרשותנו ומה כולל, במסגרתו, כל אחד מהם? התשובה, לפניכם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica