חפש מאמרים:
שלום אורח
19.08.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

עו"ד מעמד אישי

מאת: יוסי אלקייםדיני משפחה02/05/20131294 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

עורך דין מעמד אישי עוסק בכול הכרוך בדיני המשפחה והאישות, זה תחום רחב ומגוון אשר כולל נושאים רבים הקשורים לנושאים חשובים בחיי הלקוחות המטופלים. חשוב לא לבחור באופן אקראי עורך דין מעמד אישי, כאשר אתם מחפשים עו"ד מעמד אישי אתם זקוקים לעורך דין איכותי. אתם זקוקים לאיש מקצוע מצוין, חכם, ממולח ומקצועי. תחום המעמד האישי הוא תחום מיוחד רגיש ועמוס מטענים רגשיים. זה לא נושא שעוסק רק בכסף ונכסים אלא בחיים האישיים שלכם הלקוחות.


מתי יש צורך בשירותי עורך דין מעמד אישי

נשאלת השאלה מתי אתם זקוקים לשירותי עורך דין מעמד אישי. יש מצבים שונים בהם יש צורך בשירותיו של עורך דין מעמד אישי, ייתכן והנישואין שלכם עלו על שרטון ואתם זקוקים לייעוץ כיצד לפעול לפני גירושין צפויים ובמהלך התנהלות בתוך הליכי גירושין. ייתכן ואתם זקוקים לעו"ד שיגשר ביניכם ויבצע במעמד שני הצדדים את כול הליכי הגירושין לצורך בנית הסכם גירושין המקובל על שניכם, הסכם שיגבש החלטות המקובלות על שניכם בנוגע לחלוקת רכוש ביניכם, יטפל בנושא משמורת על הילדים, יגבש איתכם החלטה לגבי מזונות ילדים מזונות אישה ועוד.


עורך דין מעמד אישי עבור משפחה חדשה

אתם זקוקים לשירותיו של עו"ד מעמד אישי גם אם אתם מה שנהוג לקרוא "משפחה חדשה" משפחה חד מינית, או ידידים שהולידו ילד יחד לצורך מימוש זכותכם להורות. במקרים כאלה מומלץ לטובת הילד שייוולד או שכבר נולד ולטובת המשך ההרמוניה בין הצדדים ליצור הסכם הורות שיסדיר את הזכויות והחובות שלכם ולא ישאירו מקום לחיכוכים ולמריבות. ייתכן ואתם כבר גרושים או גרושות וחשים כי המזונות שאתם משלמים או מקבלים גבוהים מידי או נמוכים מידי חשוב לדעת שבנושא מזונות הילד ניתן לבקש בשמו לשנותם ולערער עליהם בכול שלב וגם לאחר שנוצר הסכם גירושין וניתן גט –המקרים והאפשרויות הם רבים ושונים. חשוב לדעת כי בכול ספק או שאלה אתם מוזמנים לפנות אל משרד עורכי דין ניסן יזרסקי ותקבלו אוזן קשבת, יעוץ מקצועי והנחיות מקצועיות ונבונות.


 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת יוסי אלקיים

מאת: יוסי אלקייםבריאות השן03/02/161039 צפיות
החיבור של עולם האינטרנט עם התחום של הרפואה ובפרט רפואת שיניים, בכל הקשור לשיווק ופרסום, הביא למצב בו מרפאות שניים מקומיות, דוגמת מרפאות בבאר שבע, יכולות ליהנות מקהל רחב הרבה יותר מאשר בעבר. במאמר זה נסביר כיצד זה עובד.

מאת: יוסי אלקייםניקיון01/02/16949 צפיות
מי הם הלקוחות של החברה המומחית לפינוי תכולות דירה? מה חשוב לדעת על פינוי של תכולת בית או דירה? להיכן מפנים את כל הפריטים מהבית הישן שלכם? מי מרוויח מפינוי הדירה שלכם?

מאת: יוסי אלקייםבריאות ורפואה כללי02/10/136174 צפיות
"אני הולך לרופא רק כשכואב לי" ,מכירים את תפיסת העולם הזאת ,זאת בדיוק תפיסת העולם שגורמת לאותם כאבים ,בדיקות סקר תקופתיות באות על מנת שנדע או יותר נכון שהרופאים שלנו ידעו על העומד להתרחש ולהזהיר אותנו מפני הבאות.

מאת: יוסי אלקייםבריאות ורפואה כללי02/10/135950 צפיות
לאדם הלא שומע מלידה או לכזה שעם השנים נגרם לו נזק שמיעתי נפגע מאוד באיכות חייו , תוצאות חירשות מלאה או חלקית עלולות להשפיע על הרבה מאוד תחומים בחיי היום יום שלנו , האדם הלא שומע יצטרך להגביר את קולו ולעיתים לגרום לאי נוחות בסביבה שלו , האדם שלא שומע הופך לעצבני יותר בשל אותה עובדה שהוא לא מצליח לתקשר טוב עם סביבתו.

מאת: יוסי אלקייםספורט וכושר גופני - כללי02/10/136503 צפיות
כול מי שהחליט בוקר בהיר אחד שהוא חייב להשיל מגופו מספר כזה או אחר של קילוגרמים ולהירשם למכון כושר הקרוב לביתו או למקום עבודתו נתקל לוודאי לדרישה המציקה הזו להמציא אישור רפואי , לא פעם אישור רפואי לספורטאים גורם דווקא את ההיפך , אנשים מוותרים על אימון כושר בשל אותה טרחה של הבאת אישור רפואי מרופא המשפחה, אולם מה שאותם מתאמנים פוטנציאליים לא מבינים היא כמה חשוב אותו אישור רפואי לספורטאים.

מאת: יוסי אלקייםבגידות24/09/136658 צפיות
לרוב נתקלים בהם בסרטים או בסדרות טלוויזיה ,לא פעם לבטח נתקלתם בחוקר פרטי או בבלש באחת מסדרות הטלוויזיה או בספר מותח, אך במציאות חוקר פרטי הוא דמות נסתרת מן העין בדרך כלל אשר לא תוכלו להיתקל בה או לדעת על המצאה , חוקר פרטי לא נחשף בדרך כלל ,אלא אם כן הוא מנהל חקירה גלויה שאין בה צורך להסתתר.

מאת: יוסי אלקייםחקירות24/09/136218 צפיות
רוצים להגיע אל חקר האמת? רוצים להביא את ההוכחות החותכות ביותר לבית המשפט ? אין ספק שהדרך הכי יעילה להגיע אל האמת והדרך היעילה ביותר להטות את הכף לטובתכם בבית המשפט היא על ידי ראיות חד משמעותיות מתועדות היטב ומוקלטות באיכות מעולה, משרד חקירות איכותי ידע לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר על מנת להכין עבורכם תיק מסודר שייתן לכם את כול הממצאים אותם תרצו לגלות.

מאמרים נוספים בנושא דיני משפחה

מאת: איתמר כוכבידיני משפחה11/05/211001 צפיות
הורים מעוניינים להבטיח את כספם באמצעות החתמת הילד/ה ובן/בת זוגו על הסכם הלוואה, במסגרתו הם יתחייבו להחזיר את הכספים עם גירושיהם או חתימה על הסכם ממון של ילדיהם עם בן/בת הזוג.

מאת: איתמר כוכבידיני משפחה11/05/21759 צפיות
עשרת התנאים אשר הורים יכולים להציב לילדיהם או אף לילדם ובת/בן הזוג המתגוררים בדירה, שההורים רכשו והעניקו במתנה לילדיהם (או הבטחת כספים שהעניקו), המשתנים בהתאם לנסיבות המקרה כדלהלן:

מאת: נועם קוריס משרד עורכי דיןדיני משפחה26/01/201122 צפיות
בית המשפט העליון בפסק דינו של כבוד השופט מ' מזוז, הכריע בימים אלו בעתירה המכוונת נגד החלטות של המשיבים 2-1, בית הדין הרבני הגדול בירושלים ובית הדין הרבני האזורי בתל אביב-יפו (להלן: בית הדין האזורי), מיום 14.2.2019 ומיום 12.11.2018 בהתאמה, בהן נקבע כי העותר חייב בגט לאשתו.

מאת: טלדיני משפחה03/06/181493 צפיות
אחד הנושאים המרכזיים בענייני גירושין הינו חלוקת הרכוש. בשיקולים של חלוקת רכוש כל צד מעלה את טענותיו כאשר מטרתו לקבל נתח משמעותי יותר בכלל הרכוש שנצבר.

מאת: רוני הכהןדיני משפחה10/04/181118 צפיות
לכל עורך דין לגירושים יש את הסגנון שלו. כדאי לוודא כי הסגנון שלהם מתאים הן שלך ואת הסגנון הדרוש כדי להגן על האינטרס שלך במהלך ואחרי הגירושים.

מאת: רוני הכהןדיני משפחה28/03/181083 צפיות
איך מסייעים בשלבים הללו של הפירוק הבלתי נמנע כדי ליצור עד כמה שפחות רגעים קשים בהליך מורכב שכזה? פניות אל עו"ד משפחה הן בהחלט צעד נבון

מאת: רוני הכהןדיני משפחה23/10/171332 צפיות
ברגע בו כבר נמצאים על פרשת דרכים לקראת גירושים יש כאלה שיכולים לומר דבר או שניים לגבי איך להתגרש נכון וחשוב להבין את העניין לעומק טרם הקפיצה השירה לתוכו.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica