חפש מאמרים:
שלום אורח
12.08.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מידע וידע על זיהום קנדידה - האמת מאחורי זיהום שלך

מידע וידע על זיהום קנדידה - האמת מאחורי זיהום שלך

לחנך את עצמך על הזיהום בקנדידה שלך הוא הצעד הראשון והחשוב ביותר בריפוי מצב כרוני כואבת, מעצבן ומסוכן יחסית ולקיחת אחריות על הבריאות שלך ורווחה.

למרות זיהום (המכונה בשמות של קנדידה, Monilia או תראש) הוא למעשה מצב שכיח מאוד, (כשלוש מתוך ארבע נשים לפתח אותו בשלב כלשהו בחייהם), הוא דן במעט. רוב האנשים רואים בזיהום קנדידה כ" על פני השטח "בעיה שיש לטפל במשחות ואנטיביוטיקה ואילו מעטים מודעים לסיבוכים שעלולים להיות המסוכנים שלה.

זיהום הוא בראש ובראשונה בעיה פנימית. כמו רוב המחלות כרוניות, אף פעם אין גורם אחד לבעיה זו פטרייה ובכך זיהום לא ניתן למנוע באופן קבוע באמצעות תרופות או משחות שפועלות שטחי ולא מצליח להתמודד עם גורמי השורש המפעילים את היווצרות הזיהום בקנדידה במקום הראשון.

הבעיה היא שרוב הסובלים מזיהום שמרים לבחור להשאיר אותו בידיהם של אחרים: רופאים, רוקחים, סמים ועל תעשיות מרשם. הם בוחרים מרצון לא לקחת אחריות למצב קנדידה, לבריאותם ולגופם שלהם.

אם אתם סובלים מזיהום אז אתה חייב חוויתם את הבלבול נבע מעצות סותרות ומעומס יתר של מידע. מידע אמין על זיהום בנרתיק או בכל סוג אחר של זיהום קנדידה הוא יותר קשה להשגה יותר מאי פעם, וכמעט כולם כבר הוטעה בזמן זה או אחר. אני יודע שיש לי. בזבזתי, פשוטו כמשמעו, אלפי דולרים על תוכניות טיפול קנדידה שלא "מסתדרות" ומוצרים אנטי זיהום שמרים שלא עשה כלום.

יתר על כן, כדי לנווט בהצלחה דרך הג'ונגל של היום מידע מטעה, לא ישר וסותר, אתה הולך לעשות כדי להפוך לצרכן ממולח מאוד ומפלה.

ישנם למעשה,,, שיטות חלופיות זולות בטוחות, טבעית והוליסטית לבריאות ושיטות הדרושות כדי לחסל באופן קבוע את הסימפטומים של מחלה זו ולרפא את הגורם הפנימי השורש של זיהום ללא קשר לסוגו, מיקום או רמת החומרה.

כדי להתגבר על הזיהום בקנדידה ביעילות, אתה צריך להיות מודע לסיבה האמיתית לזיהום ולהיות מסוגל לזהות את הסימפטומים שלה. אתה צריך לדעת איך לבדיקה עצמית ולאבחן את מצבך קנדידה, ללמוד על עקרונות התזונה הדרושים כדי לשמור על סביבה נקיה קנדידה ועל טיפולי משלימים שיעזרו לכם בקרב נגד את ההשפעות השליליות וסיבוכים של זיהום השמרים שלך.

לחנך את עצמך על הצעדים שעליך לנקוט על מנת להתמודד עם מצב הזיהום בקנדידה ולעזור לגוף לרפא את עצמו ולשלוט על צמיחת יתר פטרייתי מבפנים החוצה אתה יכול ויהיה לחסל את הכאב, כעס, ההשפלה ותסכול קשור לזה מצב ולהרגיש יותר בשליטה. בנוסף, כיתרונות בצד אתה מרגיש יותר אנרגטי, בריא ותוסס. תוכל ליהנות משיפור עיכול, ראייה משופרת ובריא יותר שיער, עור וציפורניים.

ידע הוא כוח. לחבק אותו. לשתף אותו וליישם אותו, ואתה תהיה זיהום בחינם.

מאמר זה מבוסס על הספר, "זיהום No More" על ידי לינדה אלן. לינדה היא יועץ מחבר, חוקר, תזונאי ובריאות שהקדיש את חייה ליצירת פתרון זיהום הוליסטית האולטימטיבי מובטח לרפא באופן קבוע את השורש של קנדידה ולשפר באופן דרמטי את האיכות הכוללת של החיים שלך, באופן טבעי, ללא שימוש בתרופות מרשם וללא כל תופעות לוואי. למידע נוסף על ידי ביקור באתר האינטרנט שלה:

http://candidanomore.tumblr.com/

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

ג.ט קראון

בריאות וכושר הם המתכון לאושר

וכל השאר עוד יגיע...

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ג.ט קראון

מאת: ג.ט קראוןבריאות ורפואה כללי22/02/171428 צפיות
Before I opened up The Gout Code™ on my e-book reader, I had to ask myself a question: Is this really going to be something that actually teaches REALISTIC gout relief at home? I mean, I'm not a superhuman. I have (or rather, had) gout. I needed a guide that recognized that and empathized with my less than ideal habits which all people outside of the movies have.

מאת: ג.ט קראוןרפואה06/07/161607 צפיות
הורדת לחץ דם ללא תרופות הורדת לחץ דם וריפוי שאר מחלות ללא תרופות, מה שחברות התרופות לא ירצו שתקראו. שנו את אורח חייכם,נשמע מורכב לא? איך מתחילים בשינוי? במאמר זה אני אתן מספר נקודות חשובות שישומן כבר יתנו שינוי והורדת לחץ הדם, מומלץ לקרא כמה שיותר ללמוד ולישם ,יש ספרים ואתרים מעולים שילמדו אתכם איך להפחית את לחץ הדם וגם איך לחיות בלי תרופות מרשם בכלל..כן זה אפשרי..

מאת: ג.ט קראוןדיאטה ותזונה18/06/151525 צפיות
איך לרזות מהר בלי כדורים או תרגילים? אני מייד התחלתי לחפש בגוגל והצלחתי למצוא את אתר האינטרנט של דיאט 3 שבוע הרשמי. שם, ראיתי את וידאו על ידי תזונאי מקצועי שחשף צעד-אחר-צעד מה שנדרש כדי לרדת במשקל במהירות. הייתי בהלם, כי אף אחד לא היה אי פעם אמר לי את המידע הזה לפני! ביקרתי מאמנים אישיים, דיאטניות, ורופאים, ובכל השנים האלה, אף אחד לא הייתה אי פעם אמר לי סודות דיאטה אלה!

מאת: ג.ט קראוןבריאות ורפואה כללי10/05/151529 צפיות
למה סוכרת היא המגיפה הבאה? יש לך סוכרת? האם ניתן לרפא סוכרת ? לפי מאמר שקראתי, בשנת 2025 יהיו 300 מליון חולים בעולם!! לעומת 135 מליון חולים בשנת 1995 , יותר מהכפלה תוך שלושים שנה...מפחיד.

מאת: ג.ט קראוןדיאטה ותזונה18/02/151463 צפיות
איך הורדתי את השומן בדיאטת 3 השבועות? האם אתה מחפש לרדת במשקל במהירות? נמאס לך כל הונאות בחוץ כמו גלולות דיאטה ומוצרי infomercial שמבטיחים את העולם, אבל לא מספקים? אז יש לי הפתרון בשבילך! כולם אומר כי ירידה במשקל היא משימה קשה מאוד שלוקחת חודשים ולפעמים שנים, ושיש לך לאכול מזונות משעממים נורא לראות את כל תוצאות. אני יודע בודאות שזה לא נכון, כי אני איבדתי מעל 20 ק"ג ב 21 ימים בלבד באמצעות דיאטה סודית שמצאתי באינטרנט.

מאת: ג.ט קראוןבריאות גברים13/08/143265 צפיות
האם אתה לא מרוצה מהגובה שלך? האם אתה לא מרוצה עם הגובה שלך?, הוספת גובה,הגבהה,רוצה עוד ס"מ? ,נמוך מדי? ,להגביה את עצמי.. כיצד ניתן לשנות את זה אם אתה לא מרוצה עם הגובה שלך, מאמר זה מכיל כמה עצות מועילות על איך להגדיל את הגובה. האפשרויות שלך לגרום לך להגביה את עצמך ,עשוי להשתנות בהתאם לגיל שלך, אבל יש שיטות המשותפות לכולם שיכולות לגרום לך להיראות גבוה יותר ולהרגיש טוב יותר

מאת: ג.ט קראוןדיאטה ותזונה23/06/142140 צפיות
ביקורת וסקירה ונוס פקטור-הדיאטה אם אתם מחפשים מידע על פקטור ונוס הרשמי.... לכמה שאלות נפוצות איפה רוכשים את ונוס פקטור? (רק באינטרנט..) האם ונוס פקטור רכישה מאובטחת? (כן!) האם אצליח?

מאמרים נוספים בנושא בריאות ורפואה כללי

מאת: אבי דוידיבריאות ורפואה כללי04/01/22706 צפיות
איך בוחרים נכון קלנועית שמתאימה לכם ופותרת את בעיית הניידות.

מאת: tiloniבריאות ורפואה כללי15/07/211283 צפיות
מה הצעדים שיש לעשות על מנת להעסיק עובד זר בסיעוד? לרשותכם המדריך המלא

מאת: עופר שלובריאות ורפואה כללי24/09/201247 צפיות
היפוגליקמיה, היפרגליקמיה, סוכרת, סוכרת נעורים, סוכרת סוג 2, סוכרת סוג 1

מאת: דוד כהןבריאות ורפואה כללי31/05/201033 צפיות
חושדים שיש לכם סינוסיטיס? הכנסו וקיראו על התסמינים והאבחון ועל דרכי ההתמודדות עם המחלה.

מאת: דוד כהןבריאות ורפואה כללי30/03/201300 צפיות
אחת הבעיות שאנשים רבים נאלצים להתמודד איתה במהלך החורף, זה שיעול עם ליחה. מדובר בשיעול טורדני שיכול להפריע על איכות החיים ביום יום וכן על איכות השינה. ד"ר דויטש מביא לכם כמה טיפים לטיפול

מאת: דוד כהןבריאות ורפואה כללי09/02/201073 צפיות
כל אחד מאיתנו, בשלב כזה או אחר בחיים מתמודד עם נזלת. זה קורה בדרך כלל כשאנחנו מקוררים, מצוננים, כשאנחנו חוטפים מחלה כזו או אחרת. אך מדוע אנשים מתמודדים עם נזלת כרונית? הבאנו כמה נקודות חשובות

מאת: שלום כהןבריאות ורפואה כללי27/09/191410 צפיות
כל מי שסובל מאקנה, וכבר התחיל לחפש דרכי טיפול או אפשרויות התמודדות עם האקנה, יודע כי מדובר בתחום רחב מאוד.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica