חפש מאמרים:
שלום אורח
14.08.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הצערת פנים - מדוע גיל הטיפולים ירד בשנים האחרונות?בעידן שבו אנו נמצאים, המודעות לפלסיטקה ולאסתטיקה קיימת כבר מגיל צעיר, וכך נשים רבות וגם גברים, פונים לביצוע טיפולים אסתטיים, בין אם מדובר בטיפולים קלים יותר, ובין אם מדובר בפרוצדורות ניתוחיות.


אחד הטיפולים הנפוצים הוא עיצוב פנים. אם פעם, נשים היו בוחרות לעבור טיפול עיצוב פנים באזור גיל 65 בממוצע, כיום הגיל הממוצע הוא באזור 50. בעולם המודרני שבו כמעט כל אחד ואחת צופים בטלוויזיה, נשים וגברים נחשפים להמון פלסטיקה ונעשים מודעים לכל חלקי הגוף ולמראה שלהם. המדיה מעניקה לכולם הרבה יותר עניין ועיסוק בתחום הזה, כבר בגיל צעיר.

בעבר קרו כבר מקרים שבהם הגיעו אליי נשים וגברים צעירים, ואמרו שהם חולמים על לחיים גבוהים, סנטר ארוך יותר או טיפול באחד מחלקי הפנים. לפעמים אנשים מביטים במראה ולא אוהבים את הפנים שלהם, ואכן יש להם פנים צרות, לסת בולטת, פרופורציה בעייתית בין חלקי הפנים ועוד.

ישנם גם מקרים שבהם מגיעים צעירים וצעירות שלא יודעים מה בדיוק מפריע להם בפנים, ומבקשים ממני שאעזור להם. במקרים האלו יש צורך לנסות לגלות מה מפריע ולייעץ. כאשר מגיעים אליי גברים ונשים, הם לא מטופלים מיד. בחלק גדול מהמקרים, לאחר שיחה, אני מבין שמדובר בפנטזיות שספק אם ניתן להגשים, ולכן אני לא ממליץ להם לעשות זאת.

השינוי הוא לא רק פיזי – אלא גם מנטלי

כשמדברים על עיצוב פנים, ישנם מקרים שבהם הטיפול בהחלט עוזר לקבל תוצאות, ומסייע לא רק לאסתטיקה, אלא גם לנפש. כך למשל, הגיעו אליי בעבר נער עם פנים כחושות שפשוט התבייש ללכת לבית הספר ובחור בתחילת שנות ה-20 שסבל מסנטר כפול והתבייש לצאת מהבית. עכשיו שניהם נראים מצוין ויתרה מכך – מלאים בביטחון עצמי.

אמנם המקרים האלו נחשבים ל"קיצוניים", אבל חשוב לציין שניתוחים וטיפולים אסתטיים שנעשים בגיל צעיר יחסית, יביאו לתוצאות שתהיינה פחות דרמטיות, כאלה שרק "דוחות" את גיל ההתערבות הניתוחית, כי המטופלות והמטופלים עדיין צעירים. כשלוקחים נשים וגברים מבוגרים יותר, ההבדל תמיד יהיה גדול יותר. לכן, חשוב לבצע תיאום ציפיות לפני שמבצעים את הטיפול. כשמדובר בנשים או בגברים מבוגרים יותר, אני מבקש מהם להביא תמונות מגיל צעיר יותר (חתונה למשל) כדי שאוכל להתרשם מהמבנה הבסיסי של הפנים.

לסיכום, כיום ניתן לפתור בעיות אסתטיקה ופלסטיקה בפרק זמן קצר במיוחד ובחלק מן המקרים, ללא ניתוח, כבר בגיל צעיר, אך הדבר משתנה באופן פרטני בין מטופלים. הטיפולים מביאים לא רק לשינוי פיזי, אלא גם לשינוי מנטלי. אם ניקח למשל את תחום הגדלת החזה, להבדיל, לפני 25 שנה היה נהוג לחשוב שתלונות על חזה קטן מצד נשים מהוות בעיה פסיכולוגית. כיום, ניתן לראות כיצד המודעות הזו השתנתה מקצה לקצה – נשים רבות מגדילות את החזה, והופכות להיות פשוט נשים אחרות.

מרפאת ד“ר אבישי וינברגר היא בעלת ניסיון רב במגוון רחב של תחומים השייכים לרפואה הקוסמטית ולכירורגיה הפלסטית.
ד”ר וינברגר הוא מבכירי הפלסטיקאים בישראל. באמתחתו ניסיון של אלפי ניתוחים במהלך למעלה משני עשורים.
ד“ר אבישי וינברגר בעל ניסיון בטיפולים חדשניים בתחומי הרמת פנים,מתיחת פנים,מילוי פנים,הסרת סנטר כפול,עיצוב פנים,טיפולי עפעפיים,ניתוח מתיחת בטן ועוד..

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ד"ר אבישי וינברגר

מאת: ד"ר אבישי וינברגרניתוחים פלסטיים05/02/14786 צפיות
כאשר מעוניינים להצעיר את עור הפנים ללא ניתוח, בדרך כלל הטיפול הנפוץ הוא פילינג. הפילינג מעניק לפנים מראה צעיר, עסיסי ורענן, וגם מטפל בהתרופפות הקלה של העור ובקמטוטים עדינים. פנים מלאות הן פנים צעירות, וכדי להגיע לתוצאה הרצויה, הטיפול שאני ממליץ עליו למטופלים והמטופלות המתאימים הוא הזרקת שומן בליווי פילינג.

מאת: ד"ר אבישי וינברגרניתוחים פלסטיים19/12/13852 צפיות
הזמן והסביבה לעתים גורמים לסימנים שהופכים את מראה הפנים למבוגר יותר. במקרים מסוימים, ישנם קמטים, דלדול באזור הצוואר ועוד. בדרך כלל, כאשר נתקלים בסימפטומים אלו, המחשבה היא שהפתרון הוא ניתוח מתיחת פנים.

מאת: ד"ר אבישי וינברגרניתוחים פלסטיים03/11/131097 צפיות
קו הלסת התחתונה הוא בעל חשיבות עליונה בפניהם של נשים וגברים רבים. קו הלסת תוחם את הפנים ומגדיר אותן. קו לסת תחתונה מודגש הוא סימן לצעירות ורעננות, המאופיינת בעור הדוק וקווים חדים שמעניקים מראה של פנים צעירות.

מאת: ד"ר אבישי וינברגרניתוחים פלסטיים03/10/13839 צפיות
אחרי שהראינו מיהן הנשים שמתאימות לעבור טיפול לסילוק רקמת שד תוך השארת השד וציינו מה ההשפעה שלו במניעת התפתחות שאת ממאירה של השד, נדבר כעת על הטיפול עצמו ועל התהליכים שמתבצעים לפניו ואחריו.

מאת: ד"ר אבישי וינברגרניתוחים פלסטיים02/07/13954 צפיות
לידה היא דבר לא קל עבור האישה. מבנה הגוף משתנה, ואחרי הלידה, חלק מהנשים מתקשות לחזור לממדים הטבעיים והבטן שעורה נמתח, אינה כבעבר. חלק מהנשים פונות לאופציית מתיחת בטן כדי להתגבר על הבעיות. המטרה בניתוח שכזה היא למתוח את חלקי העור העודפים, לעצב את הבטן, להסיר שומן ולהחזיר את המראה הגמיש לבטן. הדבר אפשרי בהחלט, אך הדבר תלוי בכל אישה ואישה בנפרד.

מאת: ד"ר אבישי וינברגרניתוחים פלסטיים22/04/13872 צפיות
הגיל שלנו הוא תופעה בלתי ניתנת לעצירה, אך על המראה החיצוני המרמז על הגיל אפשר להשפיע ואף לשנות במידת הצורך.

מאת: ד"ר אבישי וינברגרניתוחים פלסטיים15/04/13824 צפיות
אנו למדים כי קיימות כיום טכניקות רבות לעצב את הפנים. אם בעבר היינו משתמשים בשתלי סיליקון שהיו נפוצים הטכניקות רק הולכות ומשתפרות.

מאמרים נוספים בנושא ניתוחים פלסטיים

מאת: אוריניתוחים פלסטיים04/11/161431 צפיות
ניתוחים פלסטיים הפכו עם השנים להליכים נפוצים ושכיחים בכל העולם, וגם בישראל עוברים אותם בכל שנה אלפי מטופלים. בדרך כלל, המטרה העיקרית של ניתוחים אלו היא לשפר את המראה החיצוני של המטופל....

מאת: אוריניתוחים פלסטיים03/08/161368 צפיות
הסרת שיער בלייזר היא אחת השיטות הנפוצות ביותר כיום להסרתן של שיערות מכל אזורי הגוף. היא נחשבת בטוחה ויעילה יחסית, וכרוכה במספר טיפולים שלאחריהם יידרש לעיתים המטופל להגיע לפגישות השלמה. למעשה, מטרתה היא להסיר את השיער הבלתי רצוי לתמיד, וזאת באמצעות הריסת הזקיקים על ידי קרן אור מרוכזת (לייזר). אם גם אתם שוקלים לבצע הסרת שיער במכון זה או אחר, כדאי שתדעו תחילה כמה פרטים חשובים הנוגעים להליך.

מאת: amirdadon90ניתוחים פלסטיים22/06/161426 צפיות
הצרת היקפים הינו הליך חיובי למדי אשר מאפשר לרבים לשפר באופן ניכר את איכות החיים. מדובר בהליך אשר במרכזו הסרה של כמות שומן גדולה מגוף האדם, שומן אשר לא ניתן להסירו בשום דרך אחרת.

מאת: amirdadon90ניתוחים פלסטיים21/06/161311 צפיות
מעוניינים להיות יפים יותר ולגרום לסובבים אתכם לקנא ולרצות בקרבתכם? בעזור שיפור היופי שלכם תוכלו ליהנות מאורח חיים משופר וטוב יותר.

מאת: מגניב ניתוחים פלסטיים29/10/151963 צפיות
לטיפול בבוטוקס יש היבטים רבים ומועילים. מלבד להחלקת קמטים ובעיות עור, בוטוקס יכול לעזור גם לאלה מאתנו הסובלים מתופעת הזעת יתר. קראו כאן איך!

מאת: ד"ר רעות גליניקניתוחים פלסטיים23/06/151450 צפיות
חוטי סילואט משמשים: - לתקן את סימני ההזדקנות, קמטים, לשחזר הגדרת קו לסת תחתונה, מיצוק עור שאיבד את גמישותו וקבלת פנים צעירות ורעננות; - מטופלים שעברו מתיחת פנים בעבר וכעת רוצים לרענן את המראה ולהחזירו למצב כמו של מיד לאחר הניתוח;

מאת: מגניב ניתוחים פלסטיים11/06/151974 צפיות
חושבים לעבור ניתוח מתיחת פנים? דעו כי כיום מדובר בניתוח פופולרי מאד. יש שמבצעים את הניתוח משיקולים קוסמטיים ויש כאלו שזקוקים לו מבחינה רפואית (העור הנפול גורם לקושי בראייה ואפילו לקשיי נשימה). אך רוב המבקשים ומבקשות לעבור אותו הם אנשים רבים המעוניינים חזרה במראה פנים רענן, צעיר ובעיקר מתוח ולא מקומט.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica