חפש מאמרים:
שלום אורח
02.07.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הצערת פנים - טיפולי הדגשת קו הלסת


קו הלסת התחתונה הוא בעל חשיבות עליונה בפניהם של נשים וגברים רבים. קו הלסת תוחם את הפנים ומגדיר אותן. קו לסת תחתונה מודגש הוא סימן לצעירות ורעננות, המאופיינת בעור הדוק וקווים חדים שמעניקים מראה של פנים צעירות.
ישנם מקרים, בגילאים צעירים ובגילאים מבוגרים, שבהם קו הלסת לא מוגדר בצורה חדה, והדבר פוגע בהופעה הכללית. במקרים כאלו, ישנן בעיות שבאות לידי ביטוי במצבים שונים. למשל בגיל צעיר, בתת המודע ישנה תחושת בושה להצטלם בפרופיל. בדרך כלל, אנשים מודעים לכך שקו הלסת שלהם בעל מראה בעייתי, אבל מתקשים להודות בכך. הפתרון לבעיות מהסוג הזה הוא הדגשת קו הלסת.

המקרים הנפוצים של טיפולי הדגשת קו הלסת


הדגשה, או עיצוב קו לסת, הוא טיפול המתאים לאנשים בגילאים שונים, החל משנות ה-20 ועד לגילאים מבוגרים. ישנן דרגות שונות של עיצוב קו לסת, ממקרים קלים ועד חמורים. הנה כמה מקרים נפוצים של טיפולים לעיצוב קו הלסת. יש להדגיש שקיים שוני בין מקרה למקרה, והדבר תלוי בכל מטופל ומטופל וברמת מורכבות הטיפול.

1. קו לסת לא מוגדר, או התרופפות קלה של הלסת – בדרך כלל, קו לסת לא מוגדר נפוץ יותר אצל נשים מגיל 45 ומעלה, המודעות לנושא. מדובר במקרים שנחשבים קלים יותר, והפרוצדורה שיש לבצע היא טיפול ניתוחי להידוק קו הלסת בלבד.
2. התרופפות לא רק בקו הלסת, אלא גם בחלקים מרכזיים בפנים – זוהי בעיה גדולה יותר, המאפיינת כאמור גברים ונשים, אותם מטופלים עשויים להיות מועמדים פוטנציאליים לטכניקות של הרמת פנים. הרמת פנים קלאסית מטפלת בדרך כלל בכל ההפרעות שגורמות לקו הלסת להיות לא מוגדר ולא חד.

3. הופעת מצבורי שומן מתחת לקו הלסת – חלק ניכר מהאנשים בעלי בעיה בקו הלסת, סובלים מסנטר כפול בגלל השומן שנמצא מתחת לקו הלסת. השומן גורם למתיחה ולהרחבה של העור. לעתים, כשמסלקים את השומן, נותרים עודפי עור שבחלק מהמקרים, בעיקר אצל מטופלים צעירים, מתכווצים בעצמם כתוצאה מרקמה אלסטיות של העור. בגילאים שהם מעבר לעשור הרביעי, לעור יש נטייה להתכווץ פחות, ולכן יש צורך לבדוק סילוק עודף עור באופן ניתוחי. יש לציין שפרוצדורה כזו מותירה צלקות, אך השאיפה היא שהצלקות תהיינה נסתרות ככל שניתן ולא ניכרות לעין הלא מנוסה.

4. סנטר קצר – תופעה זו תורמת לקו הלסת להיות לא מוגדר, שכן גם הוא קצר יותר. במקרים כאלו, גורמים להבלטת קו הלסת על ידי הבלטת הסנטר והארכתו בטכניקות שונות.
בכל מקרה, לפני טיפולים שמטרתם עיצוב קו הלסת, יש להיוועץ ברופא מומחה בתחום על מנת לאבחן את מצבכם ולהתאים לכם את הטיפול המדויק עבורכם.

מרפאת ד“ר אבישי וינברגר היא בעלת ניסיון רב במגוון רחב של תחומים השייכים לרפואה הקוסמטית ולכירורגיה הפלסטית.
ד”ר וינברגר הוא מבכירי הפלסטיקאים בישראל. באמתחתו ניסיון של אלפי ניתוחים במהלך למעלה משני עשורים.
ד“ר אבישי וינברגר בעל ניסיון בטיפולים חדשניים בתחומי עיצוב פנים,הרמת עפעפיים,הצערת פנים,ניתוח הרמת שדיים,ניתוח אף,מילוי פנים,פיסול פנים ועוד..

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ד"ר אבישי וינברגר

מאת: ד"ר אבישי וינברגרניתוחים פלסטיים05/02/14769 צפיות
כאשר מעוניינים להצעיר את עור הפנים ללא ניתוח, בדרך כלל הטיפול הנפוץ הוא פילינג. הפילינג מעניק לפנים מראה צעיר, עסיסי ורענן, וגם מטפל בהתרופפות הקלה של העור ובקמטוטים עדינים. פנים מלאות הן פנים צעירות, וכדי להגיע לתוצאה הרצויה, הטיפול שאני ממליץ עליו למטופלים והמטופלות המתאימים הוא הזרקת שומן בליווי פילינג.

מאת: ד"ר אבישי וינברגרניתוחים פלסטיים19/12/13835 צפיות
הזמן והסביבה לעתים גורמים לסימנים שהופכים את מראה הפנים למבוגר יותר. במקרים מסוימים, ישנם קמטים, דלדול באזור הצוואר ועוד. בדרך כלל, כאשר נתקלים בסימפטומים אלו, המחשבה היא שהפתרון הוא ניתוח מתיחת פנים.

מאת: ד"ר אבישי וינברגרניתוחים פלסטיים03/10/13824 צפיות
אחרי שהראינו מיהן הנשים שמתאימות לעבור טיפול לסילוק רקמת שד תוך השארת השד וציינו מה ההשפעה שלו במניעת התפתחות שאת ממאירה של השד, נדבר כעת על הטיפול עצמו ועל התהליכים שמתבצעים לפניו ואחריו.

מאת: ד"ר אבישי וינברגרניתוחים פלסטיים23/07/13916 צפיות
בעידן שבו אנו נמצאים, המודעות לפלסיטקה ולאסתטיקה קיימת כבר מגיל צעיר, וכך נשים רבות וגם גברים, פונים לביצוע טיפולים אסתטיים, בין אם מדובר בטיפולים קלים יותר, ובין אם מדובר בפרוצדורות ניתוחיות.

מאת: ד"ר אבישי וינברגרניתוחים פלסטיים02/07/13939 צפיות
לידה היא דבר לא קל עבור האישה. מבנה הגוף משתנה, ואחרי הלידה, חלק מהנשים מתקשות לחזור לממדים הטבעיים והבטן שעורה נמתח, אינה כבעבר. חלק מהנשים פונות לאופציית מתיחת בטן כדי להתגבר על הבעיות. המטרה בניתוח שכזה היא למתוח את חלקי העור העודפים, לעצב את הבטן, להסיר שומן ולהחזיר את המראה הגמיש לבטן. הדבר אפשרי בהחלט, אך הדבר תלוי בכל אישה ואישה בנפרד.

מאת: ד"ר אבישי וינברגרניתוחים פלסטיים22/04/13862 צפיות
הגיל שלנו הוא תופעה בלתי ניתנת לעצירה, אך על המראה החיצוני המרמז על הגיל אפשר להשפיע ואף לשנות במידת הצורך.

מאת: ד"ר אבישי וינברגרניתוחים פלסטיים15/04/13808 צפיות
אנו למדים כי קיימות כיום טכניקות רבות לעצב את הפנים. אם בעבר היינו משתמשים בשתלי סיליקון שהיו נפוצים הטכניקות רק הולכות ומשתפרות.

מאמרים נוספים בנושא ניתוחים פלסטיים

מאת: אוריניתוחים פלסטיים04/11/161416 צפיות
ניתוחים פלסטיים הפכו עם השנים להליכים נפוצים ושכיחים בכל העולם, וגם בישראל עוברים אותם בכל שנה אלפי מטופלים. בדרך כלל, המטרה העיקרית של ניתוחים אלו היא לשפר את המראה החיצוני של המטופל....

מאת: אוריניתוחים פלסטיים03/08/161354 צפיות
הסרת שיער בלייזר היא אחת השיטות הנפוצות ביותר כיום להסרתן של שיערות מכל אזורי הגוף. היא נחשבת בטוחה ויעילה יחסית, וכרוכה במספר טיפולים שלאחריהם יידרש לעיתים המטופל להגיע לפגישות השלמה. למעשה, מטרתה היא להסיר את השיער הבלתי רצוי לתמיד, וזאת באמצעות הריסת הזקיקים על ידי קרן אור מרוכזת (לייזר). אם גם אתם שוקלים לבצע הסרת שיער במכון זה או אחר, כדאי שתדעו תחילה כמה פרטים חשובים הנוגעים להליך.

מאת: amirdadon90ניתוחים פלסטיים22/06/161410 צפיות
הצרת היקפים הינו הליך חיובי למדי אשר מאפשר לרבים לשפר באופן ניכר את איכות החיים. מדובר בהליך אשר במרכזו הסרה של כמות שומן גדולה מגוף האדם, שומן אשר לא ניתן להסירו בשום דרך אחרת.

מאת: amirdadon90ניתוחים פלסטיים21/06/161295 צפיות
מעוניינים להיות יפים יותר ולגרום לסובבים אתכם לקנא ולרצות בקרבתכם? בעזור שיפור היופי שלכם תוכלו ליהנות מאורח חיים משופר וטוב יותר.

מאת: מגניב ניתוחים פלסטיים29/10/151948 צפיות
לטיפול בבוטוקס יש היבטים רבים ומועילים. מלבד להחלקת קמטים ובעיות עור, בוטוקס יכול לעזור גם לאלה מאתנו הסובלים מתופעת הזעת יתר. קראו כאן איך!

מאת: ד"ר רעות גליניקניתוחים פלסטיים23/06/151436 צפיות
חוטי סילואט משמשים: - לתקן את סימני ההזדקנות, קמטים, לשחזר הגדרת קו לסת תחתונה, מיצוק עור שאיבד את גמישותו וקבלת פנים צעירות ורעננות; - מטופלים שעברו מתיחת פנים בעבר וכעת רוצים לרענן את המראה ולהחזירו למצב כמו של מיד לאחר הניתוח;

מאת: מגניב ניתוחים פלסטיים11/06/151960 צפיות
חושבים לעבור ניתוח מתיחת פנים? דעו כי כיום מדובר בניתוח פופולרי מאד. יש שמבצעים את הניתוח משיקולים קוסמטיים ויש כאלו שזקוקים לו מבחינה רפואית (העור הנפול גורם לקושי בראייה ואפילו לקשיי נשימה). אך רוב המבקשים ומבקשות לעבור אותו הם אנשים רבים המעוניינים חזרה במראה פנים רענן, צעיר ובעיקר מתוח ולא מקומט.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica