חפש מאמרים:
שלום אורח
30.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

כמה הערות והארות בנוגע לניהול תיקי ההשקעות שלכם

מאת: גיל שושיראיית חשבון21/08/2013930 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

עבדתם קשה, השתחררה קרן השתלמות גדולה, עשיתם אקזיט קטן מהאופציות שצברתם או ש"סתם" קבלתם ירושה מהסבתא. העיקר שיש לכם סכום משמעותי ואתם מתלבטים מה לעשות איתו. איפה להשקיע אותו, מה הכי נכון עבורכם. על כך תוכלו להמשיך ולקרוא במאמר הנוכחי שגולו עוסק בהשקעות נכונות בשוק ההון ולא משנה אם מדובר על הישראלי או אחד הזרים.

השקעות בשוק ההון בתור החלופה המועדפת עליכם לצורך תשואות על הכסף שלכם

בתור משקיעים פוטנציאלים אתם עשויים לגלות כי עומדים בפניכם לא מעט מסלולי השקעה. אתם יכולים לשים את כספכם על נדל"ן בארץ ובחו"ל, אתם יכולים לשים אותו בפיקדון נושא ריבית בבנק וכן אתם גם יכולים לשים אותו באופן כזה או אחר בשוק ההון. השאלה היא מה הכי מתאים לכם. כשמדובר בשוק ההון לצד סיכונים ישנם גם לא מעט סיכויים. רק לפני שאתם מתחילים כדאי מאוד שתחשבו על מי ינהל עבורכם את ההשקעות שלכם. האם אתם מתכוונים לעשות זאת לבד או שאתם מתכוונים להעזר באחד מבתי ההשקעות שפועלים בשוק המקומי. נקודה להתחבטות ונדבר עליה בסעיפים הבאים של המאמר.

ניהול תיקים עצמאי יתרונות וחסרונות

לא מעט ישראלים כמו גם זרים בכול העולם קבלו החלטה בשנים האחרונות לנהל לעצמם את ההשקעות בשוק ההון. קוראים לתחום הזה ניהול יומי. בזכות האינטרנט וכול מה שהוא מביא עימו, קל יחסית לנהל השקעות עצמאיות ממש מהכורסא בסלון. מאידך לפני שאתם בוחרים לעצמכם לעשות זאת שווה מאוד שתבדקו שלוש נקודות חשובות. קודם כול האם יש לכם את הזמן המתאים לצורך כך. האם יש לכם את הידע הרלוונטי אבל הכי חשוב האם יש לכם את סט התכונות המתאימות שכוללות קור רוח אמיתי כמו גם יכולת אנליטית ממש טובה. רק אם יש לכם את שתי אלו חשבו להמשיך הלאה.

איך בוחרים בית השקעות שינהל עבורכם את הכסף

במידה וקבלתם החלטה מושכלת לבחור לעצמכם בית השקעות מתאים כדאי מאוד שתעשו עבודת הכנה לפני. קודם כול תתייעצו עם חברים. נסו לשמוע מהם דעות שונות. בנוסף על כך חשוב שתקבלו חומר רקע אמיתי במרחבי האינטרנט.ובסוף תפגשו עם כמה נציגים של בתי השקעות. זכרו אתם עומדים לשים את מיטב כספכם ורצוי שהוא באמת יהיה בידיים ממש טובות

איך בוחרים לעצמכם מסלול השקעה מתאים

נקודה נוספת ומאוד חשובה היא בחירה של מסלול השקעות מתאים. קחו בחשבון כי לכול מסלול שכזה יש את התשואות שהוא עשוי להביא איתו כמו גם את הסיכונים שכרוכים בכך. כמו נאמר אין ממש ארוחות חינם ולכן חשוב שתבחנו באמת את רמות הסיכון שאתם מבקשים לעצמכם.

לנהל נכון את מערכת היחסים שלכם אל מול בית ההשקעות שלכם

אחרי שבחרתם לעצמכם בית השקעות מתאים כדאי ורצוי שתלמדו איך לנהל איתו מערכת יחסים מתאימה. גם זה לא עניין של מה בכך. האם אתם מתכוונים לבחון ברמה שבועית נניח? טעות גדולה שכדאי לא לעשות אותה. מאידך חשוב מאוד שתקראו את הדוחות שתקבלו ממנו.

 תגיות המאמר: השקעות


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

גיל שושי

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת גיל שושי

מאת: גיל שושיעיצוב30/12/13959 צפיות
חברת שטראוס מים שולטת בשוק מתקני המים המסוננים זה שנים מאוד ארוכות, אתם הכרתם אותה בתחילה בתור חברת

מאת: גיל שושיציור22/12/137840 צפיות
לבחור בית השקעות איכותי לא עניין של מה בכך. אנחנו ממליצים לכם בחם לבחון את העניין משלוש זוויות שונות. קודם כל

מאת: גיל שושיאימון אישי17/12/13930 צפיות
בואו ונדבר לרגע על ההצלחה הגדולה של יונדאי בישראל. מותג קוריאני שעשה עליה לארץ לפני קרוב לעשרים שנים. מאז ועד

מאת: גיל שושיאימון אישי - כללי08/12/13807 צפיות
מכיוון שהעיסוק בכול הנושאים הנוגעים לפנסיה שלכם תפס תאוצה אמיתית בשנים האחרונות אתם עשויים למצוא לא מעט

מאת: גיל שושיספרות08/12/134394 צפיות
לפני שאתם רוכשים לעצמכם מכונית חדשה אתם בדרך כלל נוטלים על עצמכם הלוואה. בעובדה היא ששוק הליסינג פורח. יחד

מאת: גיל שושיצילום08/12/13849 צפיות
השכבה הראשונה כפי שאמרנו כפי הינה ביטוח חיים למקרה שאחד הלווים הולך לבית עולמו במהלך תקופת התשלומים ואין

מאת: גיל שושיעיצוב08/12/13809 צפיות
לבחור בית השקעות איכותי לא עניין של מה בכך. אנחנו ממליצים לכם בחם לבחון את העניין משלוש זוויות שונות. קודם כל

מאמרים נוספים בנושא ראיית חשבון

מאת: אור מחשביםראיית חשבון24/10/161817 צפיות
הדוח השנתי הוא הדיווח שמידי שנה כל עצמאי מחויב בו הבסיס בדוח שמיחד אותו אצל עצמאי אל מול שאר מגישי הדוח הוא נספח א שבו רשומות כלל ההכנסות החשבוניות שבעל העסק הוציא באותה שנה ללקוחותיו ,מתחת לשורת ההכנסות רשומות כלל ההוצאות שבעל העסק הוציא.

מאת: עידן שלומןראיית חשבון05/03/151811 צפיות
טיפול בענייני מס נחשב מזה שנים רובת כשייך לרואי חשבון המייצגים עצמאיים ואנשי עסקים המגלגלים כסף רב, אך המצב אינו כזה ולאחרונה עוד ועוד שכירים מגלים כיתכנון מס אפקטיבי עבורם לא פחות מאשר עבור המעסיק שלהם.

מאת: עידן שלומןראיית חשבון05/03/151263 צפיות
פתיחת עסק עצמאי דורשת לא מעט אומץ ותעוזה כמו גם התמחות ויכולת בתחום שבו בחרתם. מעבר לכל אלו חשוב לנהל את כל ההתנהלות העיסקית בצורה נכונה וזאת באמצעות ליווי של רואה חשבון מקצועי.

מאת: עידן שלומןראיית חשבון05/03/151226 צפיות
אם אתם מקימים עסק חדש אתם חייבים לשכור שירותי רואה חשבון באזור המגורים שלכם ולקבל ממנו את כל סל השירותים המקובל בין רו"ח ללקוח. על כך במאמר הבא.

מאת: עידן שלומןראיית חשבון05/03/151161 צפיות
אחת הדרכים הנוחות ביותר להרוויח כסף מעבודה צדדית לזו שלכם כשכירים או סטודנטים היא באמצעות פתיחת תיק של עוסק פטור. מדובר על רישום כחוק כמי שעוסק בעבודה כעצמאי אך בהיקפים קטנים שפוטרים אותו מתשלומי מעמ או קבלה שלהם. על כך במאמר הבא.

מאת: יוסי נטוביץראיית חשבון08/02/151469 צפיות
בחינת הבקרות הפנימיות בארגון ובפרט בתהליכים עסקיים הייתה ונשארה אבן היסוד בעבודת המבקר הפנימי. תהליכים עסקיים רבים בארגון מתבצעים כיום במערכות ממוחשבות ומורכבותם, במיוחד בארגונים גדולים, מקשה על יכולת המבקר לבצע עליהם ביקורת אפקטיבית ללא אמצעים ממוחשבים. פיתוח טכנולוגית כריית התהליכים (Process Mining) לניתוח ניהולי של התהליכים עורר התעניינות מחקרית רבה ביכולות השימוש שלה גם ככלי בקרה בין היתר לזיהוי הפרות אבטחת מידע , ולאחרונה אף ככלי לביקורת פנימית לניהול סיכונים , ולזיהוי הונאות ומעילות

מאת: טוב לעסקראיית חשבון20/01/151169 צפיות
אחת השאלות אשר נשאלות על ידי עסקים, היא באיזה פונקציה להשתמש לצורך ניהול חשבונות העסק. ברואה חשבון או ביועץ מס, מה בעצם ההבדל ביניהם. במאמר זה ננסה להבהיר כיצד לבחור יועץ מס וההבדל מרואה חשבון.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica