חפש מאמרים:
שלום אורח
04.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הנהלת חשבונות עם רואה חשבון מוסמך

מאת: עידן שלומןראיית חשבון05/03/20151141 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אם אתם מקימים עסק חדש אתם חייבים לשכור שירותי רואה חשבון באזור המגורים שלכם ולקבל ממנו את כל סל השירותים המקובל בין רו"ח ללקוח. על כך במאמר הבא.

כל מי שמקים עסק חדש בישראל יודע שאחד המהלכים הראשונים שיש עליו לעשות הוא למצוא שירותי ראיית חשבון והנהלת חשבונות עבור העסק החדש וכדאי עוד לפני כל רישום במשרדי הממשלה ורשויות המס.

חשוב לשכור משרד של רואה חשבון באזור המגורים, כזה שיהיה נגיש עבורך הן לפגישות וייעוץ, הן לקבלת ניירת משרדית עיסקית ממך והן לייצוג שלך ברשויות המס באזור המגורים והעסק שלך.

בשל כך אם אתם לצורך העניין תושבי הקריות (ביאליק, מוצקין, אתא וכו') עליכם לחפש אחר רואי חשבון בקריות ולברור מבין אלו שמצאתם את מי שניראים לכם הכי מתאימים עבורכם.

במה עוסק רואה חשבון ?

רואי חשבון עוסקים במגוון תחומים שנועדו לספק שירות לכל בעלי עסק שהוא. בין השאר:

טיפול ברשויות המס – פתיחת תיק מע"מ, תיק במס הכנסה ותיק עצמאי בביטוח לאומי. כל אלו יש לבצע באמצעות הרואה חשבון. אפשרי כמובן גם עצמאית אבל הכי מקצועי ומבלי לבצע טעויות ברישומים הדבר ייעשה על ידי רואה חשבון. לאחר הרישומים הראשוניים רואה החשבון ייצג אתכם מול רשות המע"מ בחישוב תשלומי המע"מ  החודשיים או הדו חודשיים שלכם, מול מס הכנסה בדו"ח סיום השנה ומול ביטוח לאומי באופן שוטף עבורכם ועבור המועסקים על ידכם, אם ישנם כאלו.

טיפול בהנהלת חשבונות – ניהול הנהלת חשבונות כראוי הוא לב הפעילות של כל עסק. ניהול הניירת של הוצאות והכנסות, מערך תשלומים, משכורות עובדים וכדומה הם קריטיים לפעילות העיסקית שלכם ורואה חשבון יעיל יודע להוציא המלצות המבוססות על הניירת העוברת במישרדו ולהציע כיצד לייעל את העסק בנקודות חלשות או להימנע מהוצאות מיותרות בתקופות שלא מתאימות לכך.

טיפול בנושא החזרי מס – עיסוק נוסף של רואי חשבון הוא החזרי מס לשכירים, תחום בו לא כל רואה חשבון עוסק אך חשוב ביותר במידה ואתם שכירים שהחליטו להפוך לעצמאים ורואה החשבון שלכם יוכל לבדוק את זכאותכם להחזרים. כמו כן זהו שירות עבור העובדים שלכם, שאולי ושילמו מס עודף ואינכם יודעים על כך ועבורם הדבר יהיה פתרון מעולה להחזר כספי מהמדינה.

 

אין כל ספק כי רואה חשבון איכותי הוא לעתים ההבדל בין עסק מנצח למפסיד וחשוב להיעזר באחד שכזה עוד מתחילת דרככה בעולם העסקים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת עידן שלומן

מאת: עידן שלומןשיפוצים28/01/20300 צפיות
חשמלאים מספקים כיום קשת שירותים רחבה ביותר שנוגעת לאספקטים שונים בכל עבודת שיפוצים בבית שלכם, בין אם מדובר בשיפוץ יסודי של כל הבית או ריענון של מערכת החשמל הביתית.

מאת: עידן שלומןנדל"ן ומקרקעין23/11/19366 צפיות
כל קבלן שיפוצים יודע שענף הבניה איננו פשוט והתחרות גבוהה על כל פרויקט, בעיקר כיום שיש אתרים המדרגים בעלי מקצוע שונים, אפליקציות שמאפשרות העברת הפניות עבודה למנויים משלמים ובכלל סף הכניסה איננו גבוה וכל מי שקנה ארגז כלים וצבע דירה לקרוב משפחה יכול להתהדר בתואר קבלן שיפוצים.

מאת: עידן שלומןנזיקין29/04/191303 צפיות
אחד החוקים הכי משמעותיים לטובת הצרכן הישראלי הוא חוק שירותי תעופה שחוקק חבר הכנסת אחמד טיבי לפני מספר שנים. חוק זה הוא ללא ספק בשורה מרעננת במסגרת חוקי הגנת הצרכן בישראל ונוגע הן לטיסות מישראל לחוץ לארץ, טסים פנים ארציות בישראל וטיסות ממדינה זרה לישראל, בין אם מדובר בטיסה ישירה או כזאת הכוללת חניית ביניים.

מאת: עידן שלומןנזיקין22/04/191377 צפיות
אחד התחומים הפעילים ביותר בעולם המשפט הישראלי הוא זה של תביעות נזיקין ותאונות דרכים. הסיבה לכך די פשוטה, והיא כיוון שכולנו עלולים להיקלע לסיטואציה בה אנו נפגעים במזיד או בשוגג ויש מי שניתן לתבוע על מנת שייתן על כך את הדין.

מאת: עידן שלומןנזיקין22/04/191360 צפיות
שכירים רבים תופסים במחשבתם שהם רשאים לתבוע מקרה של תאונת עבודה או פגיעה מהעבודה רק כאשר מתרחש אירוע נקודתי ספציפי שברור (לפחות עבורם) שהוא זה שגרם להם לנזק גופני. לא כך הדבר וכדאי שתכירו מושג "חדש" יחסית בתביעות של תאונות עבודה – מיקרוטראומה.

מאת: עידן שלומןנזיקין22/04/191416 צפיות
ההגנה על זכויות העובדים מתרחבת כל הזמן ככל שאנו למדים יותר ויותר על גורמים הפוגעים בעובדים במהלך עבודתם. חלק מפגיעות אלו נחשבות בתור מחלת מקצוע על ידי מנהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית של משרד הכלכלה, ולעובד שנפגע באופן זה יש זכויות תביעה מול ביטוח לאומי.

מאת: עידן שלומןשיער08/04/192441 צפיות
תחום היופי והטיפוח עובר טרנדים רבים משנה לשנה, חלקם חולפים להם וחלקם נשארים עמנו לשנים רבות. אחד הטרנדים החזקים במאה הנוכחית בתחום עיצוב השיער, כזה שלמעשה קיים מאות שנים אבל עבר ריענון משמעותי והתקדמות טכנולוגית הוא זה של (חבישת) פאות.

מאמרים נוספים בנושא ראיית חשבון

מאת: אור מחשביםראיית חשבון24/10/161733 צפיות
הדוח השנתי הוא הדיווח שמידי שנה כל עצמאי מחויב בו הבסיס בדוח שמיחד אותו אצל עצמאי אל מול שאר מגישי הדוח הוא נספח א שבו רשומות כלל ההכנסות החשבוניות שבעל העסק הוציא באותה שנה ללקוחותיו ,מתחת לשורת ההכנסות רשומות כלל ההוצאות שבעל העסק הוציא.

מאת: עידן שלומןראיית חשבון05/03/151717 צפיות
טיפול בענייני מס נחשב מזה שנים רובת כשייך לרואי חשבון המייצגים עצמאיים ואנשי עסקים המגלגלים כסף רב, אך המצב אינו כזה ולאחרונה עוד ועוד שכירים מגלים כיתכנון מס אפקטיבי עבורם לא פחות מאשר עבור המעסיק שלהם.

מאת: עידן שלומןראיית חשבון05/03/151179 צפיות
פתיחת עסק עצמאי דורשת לא מעט אומץ ותעוזה כמו גם התמחות ויכולת בתחום שבו בחרתם. מעבר לכל אלו חשוב לנהל את כל ההתנהלות העיסקית בצורה נכונה וזאת באמצעות ליווי של רואה חשבון מקצועי.

מאת: עידן שלומןראיית חשבון05/03/151071 צפיות
אחת הדרכים הנוחות ביותר להרוויח כסף מעבודה צדדית לזו שלכם כשכירים או סטודנטים היא באמצעות פתיחת תיק של עוסק פטור. מדובר על רישום כחוק כמי שעוסק בעבודה כעצמאי אך בהיקפים קטנים שפוטרים אותו מתשלומי מעמ או קבלה שלהם. על כך במאמר הבא.

מאת: יוסי נטוביץראיית חשבון08/02/151358 צפיות
בחינת הבקרות הפנימיות בארגון ובפרט בתהליכים עסקיים הייתה ונשארה אבן היסוד בעבודת המבקר הפנימי. תהליכים עסקיים רבים בארגון מתבצעים כיום במערכות ממוחשבות ומורכבותם, במיוחד בארגונים גדולים, מקשה על יכולת המבקר לבצע עליהם ביקורת אפקטיבית ללא אמצעים ממוחשבים. פיתוח טכנולוגית כריית התהליכים (Process Mining) לניתוח ניהולי של התהליכים עורר התעניינות מחקרית רבה ביכולות השימוש שלה גם ככלי בקרה בין היתר לזיהוי הפרות אבטחת מידע , ולאחרונה אף ככלי לביקורת פנימית לניהול סיכונים , ולזיהוי הונאות ומעילות

מאת: טוב לעסקראיית חשבון20/01/151089 צפיות
אחת השאלות אשר נשאלות על ידי עסקים, היא באיזה פונקציה להשתמש לצורך ניהול חשבונות העסק. ברואה חשבון או ביועץ מס, מה בעצם ההבדל ביניהם. במאמר זה ננסה להבהיר כיצד לבחור יועץ מס וההבדל מרואה חשבון.

מאת: Smartaxראיית חשבון18/06/143961 צפיות
מס הכנסה בארה"ב מעוניין למנוע מאזרחי ארה"ב להשקיע בחברות השקעה זרות (PFICׁׂׂ) שמייצרות יותר מ – 75% מההכנסות שלהן מהכנסת פאסיביות או ש - 50% מהנכסים שלהן מפיקים הכנסה פאסיבית זרה או שאינם מפיקים הכנסה כלל, קרנות נאמנות ישראליות עונות בדרך כלל לההגדרה הזו.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica