חפש מאמרים:
שלום אורח
03.03.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הנהלת חשבונות עם רואה חשבון מוסמך

מאת: עידן שלומןראיית חשבון05/03/20151906 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אם אתם מקימים עסק חדש אתם חייבים לשכור שירותי רואה חשבון באזור המגורים שלכם ולקבל ממנו את כל סל השירותים המקובל בין רו"ח ללקוח. על כך במאמר הבא.

כל מי שמקים עסק חדש בישראל יודע שאחד המהלכים הראשונים שיש עליו לעשות הוא למצוא שירותי ראיית חשבון והנהלת חשבונות עבור העסק החדש וכדאי עוד לפני כל רישום במשרדי הממשלה ורשויות המס.

חשוב לשכור משרד של רואה חשבון באזור המגורים, כזה שיהיה נגיש עבורך הן לפגישות וייעוץ, הן לקבלת ניירת משרדית עיסקית ממך והן לייצוג שלך ברשויות המס באזור המגורים והעסק שלך.

בשל כך אם אתם לצורך העניין תושבי הקריות (ביאליק, מוצקין, אתא וכו') עליכם לחפש אחר רואי חשבון בקריות ולברור מבין אלו שמצאתם את מי שניראים לכם הכי מתאימים עבורכם.

במה עוסק רואה חשבון ?

רואי חשבון עוסקים במגוון תחומים שנועדו לספק שירות לכל בעלי עסק שהוא. בין השאר:

טיפול ברשויות המס – פתיחת תיק מע"מ, תיק במס הכנסה ותיק עצמאי בביטוח לאומי. כל אלו יש לבצע באמצעות הרואה חשבון. אפשרי כמובן גם עצמאית אבל הכי מקצועי ומבלי לבצע טעויות ברישומים הדבר ייעשה על ידי רואה חשבון. לאחר הרישומים הראשוניים רואה החשבון ייצג אתכם מול רשות המע"מ בחישוב תשלומי המע"מ  החודשיים או הדו חודשיים שלכם, מול מס הכנסה בדו"ח סיום השנה ומול ביטוח לאומי באופן שוטף עבורכם ועבור המועסקים על ידכם, אם ישנם כאלו.

טיפול בהנהלת חשבונות – ניהול הנהלת חשבונות כראוי הוא לב הפעילות של כל עסק. ניהול הניירת של הוצאות והכנסות, מערך תשלומים, משכורות עובדים וכדומה הם קריטיים לפעילות העיסקית שלכם ורואה חשבון יעיל יודע להוציא המלצות המבוססות על הניירת העוברת במישרדו ולהציע כיצד לייעל את העסק בנקודות חלשות או להימנע מהוצאות מיותרות בתקופות שלא מתאימות לכך.

טיפול בנושא החזרי מס – עיסוק נוסף של רואי חשבון הוא החזרי מס לשכירים, תחום בו לא כל רואה חשבון עוסק אך חשוב ביותר במידה ואתם שכירים שהחליטו להפוך לעצמאים ורואה החשבון שלכם יוכל לבדוק את זכאותכם להחזרים. כמו כן זהו שירות עבור העובדים שלכם, שאולי ושילמו מס עודף ואינכם יודעים על כך ועבורם הדבר יהיה פתרון מעולה להחזר כספי מהמדינה.

 

אין כל ספק כי רואה חשבון איכותי הוא לעתים ההבדל בין עסק מנצח למפסיד וחשוב להיעזר באחד שכזה עוד מתחילת דרככה בעולם העסקים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת עידן שלומן

מאת: עידן שלומןקניות 25/07/213590 צפיות
תושבי המדינה נהנים לאחרונה משפע של אפשרויות חדשות לרכישת מתנות מיוחדות. הטכנולוגיה החדשה של עולם הצילום הגיעה בסערה לישראל ומאפשרת פיתוח תמונות והדפסה שלהן כמעט על גבי כל מוצר שתעלו בראשכם. על כך במאמר שלפניכם.

מאת: עידן שלומןחוק ומשפט - כללי19/08/20596 צפיות
נקלעתם לחובות שלא באשמתכם (או שכן...) אבל באמת בתום לב? אתם לא יודעים כיצד תוכלו להחזיר את החובות הללו לנושים השונים (בנקים, חברות אשראי, ביטוח, ספקים וכן הלאה)?

מאת: עידן שלומןחוק ומשפט - כללי19/08/20623 צפיות
אחד החוקים הכי משמעותיים מבחינה פיננסית עבור בעלי עסקים רבים (אך גם שכירים או מובטלים) נחקק ב 2019 והביא מהפכה של ממש בנקודה רגישה עבור רבים – צבירת חובות והדרך להתמודד איתם או עם הגעה למצב של פשיטת רגל.

מאת: עידן שלומןדיני עסקים12/07/201036 צפיות
ב 15 לספטמבר 2019 חוקק אחד החוקים החשובים ביותר בשנים האחרונות בכל הנוגע לכלכלה בישראל. מדובר על חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי שמחליף את התהליך של "פשיטת רגל" כפי שהיה קיים במשך עשרות שנים וגרם נזק רב לחייבים, לנושים ולמערכת המשפט בישראל.

מאת: עידן שלומןתחבורה ורכב - כללי24/05/204947 צפיות
במידה ואתם תושבי קרית מלאכי ואתם מעוניינים להתנייד בקלות אתם מוזמנים לעשות זאת באמצעות מונית ספישל שניתן להזמין 24 שעות ביממה.

מאת: עידן שלומןבניין ואחזקה - כללי24/05/201165 צפיות
מוצר שתמצאו בכל בית ישראלי ונחשב אחד החיוניים ביותר הוא המזגן הביתי. קשה לדמיין את החיים המודרניים שלנו ללא מזגן בקיץ או בחורף וכאשר יש תקלה במזגן רובנו ממהרים להזמין טכנאי מזגנים שיגיע כמה שיותר מהר לתקן את המזגן המקולקל. הבעיה שלא תמיד יש טכנאי מזגנים מומלץ שפנוי להגיע באותו היום או אפילו למחרת לשירותי תיקון מזגנים ובחודשי הקיץ הלוהטים טכנאי המזגנים הפופולאריים תפוסים לפחות שבוע ימים מראש. אז מה הפתרון ?

מאת: עידן שלומןשיפוצים28/01/201607 צפיות
חשמלאים מספקים כיום קשת שירותים רחבה ביותר שנוגעת לאספקטים שונים בכל עבודת שיפוצים בבית שלכם, בין אם מדובר בשיפוץ יסודי של כל הבית או ריענון של מערכת החשמל הביתית.

מאמרים נוספים בנושא ראיית חשבון

מאת: אור מחשביםראיית חשבון24/10/162540 צפיות
הדוח השנתי הוא הדיווח שמידי שנה כל עצמאי מחויב בו הבסיס בדוח שמיחד אותו אצל עצמאי אל מול שאר מגישי הדוח הוא נספח א שבו רשומות כלל ההכנסות החשבוניות שבעל העסק הוציא באותה שנה ללקוחותיו ,מתחת לשורת ההכנסות רשומות כלל ההוצאות שבעל העסק הוציא.

מאת: עידן שלומןראיית חשבון05/03/152538 צפיות
טיפול בענייני מס נחשב מזה שנים רובת כשייך לרואי חשבון המייצגים עצמאיים ואנשי עסקים המגלגלים כסף רב, אך המצב אינו כזה ולאחרונה עוד ועוד שכירים מגלים כיתכנון מס אפקטיבי עבורם לא פחות מאשר עבור המעסיק שלהם.

מאת: עידן שלומןראיית חשבון05/03/152038 צפיות
פתיחת עסק עצמאי דורשת לא מעט אומץ ותעוזה כמו גם התמחות ויכולת בתחום שבו בחרתם. מעבר לכל אלו חשוב לנהל את כל ההתנהלות העיסקית בצורה נכונה וזאת באמצעות ליווי של רואה חשבון מקצועי.

מאת: עידן שלומןראיית חשבון05/03/151939 צפיות
אחת הדרכים הנוחות ביותר להרוויח כסף מעבודה צדדית לזו שלכם כשכירים או סטודנטים היא באמצעות פתיחת תיק של עוסק פטור. מדובר על רישום כחוק כמי שעוסק בעבודה כעצמאי אך בהיקפים קטנים שפוטרים אותו מתשלומי מעמ או קבלה שלהם. על כך במאמר הבא.

מאת: יוסי נטוביץראיית חשבון08/02/152237 צפיות
בחינת הבקרות הפנימיות בארגון ובפרט בתהליכים עסקיים הייתה ונשארה אבן היסוד בעבודת המבקר הפנימי. תהליכים עסקיים רבים בארגון מתבצעים כיום במערכות ממוחשבות ומורכבותם, במיוחד בארגונים גדולים, מקשה על יכולת המבקר לבצע עליהם ביקורת אפקטיבית ללא אמצעים ממוחשבים. פיתוח טכנולוגית כריית התהליכים (Process Mining) לניתוח ניהולי של התהליכים עורר התעניינות מחקרית רבה ביכולות השימוש שלה גם ככלי בקרה בין היתר לזיהוי הפרות אבטחת מידע , ולאחרונה אף ככלי לביקורת פנימית לניהול סיכונים , ולזיהוי הונאות ומעילות

מאת: טוב לעסקראיית חשבון20/01/151888 צפיות
אחת השאלות אשר נשאלות על ידי עסקים, היא באיזה פונקציה להשתמש לצורך ניהול חשבונות העסק. ברואה חשבון או ביועץ מס, מה בעצם ההבדל ביניהם. במאמר זה ננסה להבהיר כיצד לבחור יועץ מס וההבדל מרואה חשבון.

מאת: Smartaxראיית חשבון18/06/144621 צפיות
מס הכנסה בארה"ב מעוניין למנוע מאזרחי ארה"ב להשקיע בחברות השקעה זרות (PFICׁׂׂ) שמייצרות יותר מ – 75% מההכנסות שלהן מהכנסת פאסיביות או ש - 50% מהנכסים שלהן מפיקים הכנסה פאסיבית זרה או שאינם מפיקים הכנסה כלל, קרנות נאמנות ישראליות עונות בדרך כלל לההגדרה הזו.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica