חפש מאמרים:
שלום אורח
03.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

חיסכון פנסיוני וכול המשמעויות שלו

מאת: גיל שושיביטוח פנסיוני02/09/2013765 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

למה בגיל צעיר אתם בכלל צריכים לדבר על פתרונות פרישה

אתם בני 28 רק התחלתם לעבוד אחרי שסיימתם צבא, שנה קבע, טיול במזרח, לימודי מחשב, בשבוע השני לעבודה קבלתם טלפון מסוכן ביטוח שהחברה שלכם המליצה עליו, הוא רצה להזמין אתכם לכוס קפה ולדבר אתכם על פתרונות לפרישה חשבתם בהתחלה שצוחקים עליכם רק התחלתם לעבוד וכבר מדברים אתכם על פנסיה, משעשע לשנייה אבל האמת היא שמאוד רציני במהות כי ככל שתקדימו לחשוב ולתפור את פתרונות הפרישה שלכם לעוד 40 שנים כך יגדלו הסיכויים שלכם להרוויח ממנה את המכסימום.

החשיבות הגדולה של יעוץ מתאים לבחירה של פתרונות איכותיים לפרישה

כשמדובר היום על פתרונות פרישה ישנו סל שלם של מוצרים שנכון לנהל אותם כתמהיל שלם. במאמר קצר זה ניתן לכם כמה טיפים כללים שיעזרו לכם לגבש החלטה נכונה כבר בגיל מאוד צעיר. הנקודה הראשונה לפני שאתם בוחרים לעצמכם את הפתרונות הכי טובים לפרישה זה לבחור את היועץ המתאים. מכיוון שיש היום בשוק הרבה מאוד פתרונות לפרישה אתם רוצים לדעת שאתם נמצאים בידיים ממש טובות. אתם רוצים יועץ איכותי שיהיה המדריך שלכם בכל מה שקשור עם חיסכון פנסיוני מדובר על אחת ההחלטות הכי חשובות בחיים שלכם ורצוי מאוד שתקבלו החלטה ממש נבונה ואיכותית. סביר להניח שסוכן הביטוח שלכם הוא האיש שהכי נכון שייתן לכם עצות ויציג לכם פתרונות שונים בתור פתרונות פרישה. כאלו שכשתגיעו לגיל המתאים יאפשרו לכם לצאת לפנסיה ממש נוחה כזאת תוכלו לחיות ממנה לאורך שנים ארוכות מאוד.

כמה טיפים לגבי ביטוח חיים כחלק מפתרון הפרישה שלכם

כשמדובר על ביטוח חיים שהוא ביטוח מנהלים נכון להיום הוא מורכב מביטוח חיים אותו תוכלו יכלו לפדות היורשים שלכם למקרה שתלכו לעולמכם, חלקו השני של הביטוח הוא מעין חסכון אותו תוכלו לקבל ברגע שתצאו לפנסיה בהתאם לגיל שנקוב בחוק ישנה חשיבות גדולה שיהיה לכם ביטוח כזה שיהווה עוד חסכון שמצטבר לסכום גדול ומאוד משמעותי

טיפים לגבי בחירה של קרן פנסיה איכותית

אפשר להגדיר קרן פנסיה כמוצר הפרישה העיקרי שקיים כיום בשוק. זהו מוצר שמאפשר לכם לקבל קצבה חודשית קבועה מיום שתפרשו מהעבודה שלכם. גובה הקצבה אותה תקבלו יהיה בהתאם להפרשה החודשית אותה תעבירו לקרן הפנסיה שלכם. פעם לא הייתה שאלה באיזו קרן להפוך להיות מבוטח, לעומת זאת כיום השאלה הזאת היא ממש מהותית ולכן חשוב מאוד שתדעו לדעת לאיזה קרן להכנס. הינה כמה טיפים חשובים בעניין. קודם כל אתם רוצים לדעת שאתם הופכים להיות עמיתים בקרן שמנוהלת בצורה איכותית ויציבה, תשואה קבועה לאורך שנים היא התוצאה הרצויה מבחינתכם. תשואה שהיא לא ממש גבוהה ומשקפת לקיחת סיכונים מיותרים. נקודה שנייה שעליה מדברים כל הזמן היא גובה דמי הניהול שנוטלת לעצמה הקרן. מצד אחד אתם רוצים מנהלים איכותיים שעולים לא מעט כסף, מאידך אתם רוצים שהמנהלים לא יהיו רודפי בצע. גובה דמי הניהול נמדדים באחוזים בודדים מהמחזורים השוטפים של הקרן. נקודה נוספת היא איזה גוף עומד מאחרי הקרן. אתם רוצים שיהיה זה בית השקעות גדול ואיכותי.

 תגיות המאמר: ביטוח


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

גיל שושי

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת גיל שושי

מאת: גיל שושיעיצוב30/12/13921 צפיות
חברת שטראוס מים שולטת בשוק מתקני המים המסוננים זה שנים מאוד ארוכות, אתם הכרתם אותה בתחילה בתור חברת

מאת: גיל שושיציור22/12/137776 צפיות
לבחור בית השקעות איכותי לא עניין של מה בכך. אנחנו ממליצים לכם בחם לבחון את העניין משלוש זוויות שונות. קודם כל

מאת: גיל שושיאימון אישי17/12/13892 צפיות
בואו ונדבר לרגע על ההצלחה הגדולה של יונדאי בישראל. מותג קוריאני שעשה עליה לארץ לפני קרוב לעשרים שנים. מאז ועד

מאת: גיל שושיאימון אישי - כללי08/12/13765 צפיות
מכיוון שהעיסוק בכול הנושאים הנוגעים לפנסיה שלכם תפס תאוצה אמיתית בשנים האחרונות אתם עשויים למצוא לא מעט

מאת: גיל שושיספרות08/12/134359 צפיות
לפני שאתם רוכשים לעצמכם מכונית חדשה אתם בדרך כלל נוטלים על עצמכם הלוואה. בעובדה היא ששוק הליסינג פורח. יחד

מאת: גיל שושיצילום08/12/13810 צפיות
השכבה הראשונה כפי שאמרנו כפי הינה ביטוח חיים למקרה שאחד הלווים הולך לבית עולמו במהלך תקופת התשלומים ואין

מאת: גיל שושיעיצוב08/12/13771 צפיות
לבחור בית השקעות איכותי לא עניין של מה בכך. אנחנו ממליצים לכם בחם לבחון את העניין משלוש זוויות שונות. קודם כל

מאמרים נוספים בנושא ביטוח פנסיוני

מאת: עשהאל דריירביטוח פנסיוני13/03/171319 צפיות
השעה 20:00 מוצאת את עצמי מול הטלוויזיה מתלבטת אם פשוט לבהות באיזה סדרה שניסיתי להתחיל לפני שבוע או להיות קצת בעניינים ולראות חדשות . אז נפלה ההחלטה לצפות בערוץ החדשות , הערב עשיתי בחירה חכמה , תשאלו למה? במהלך צפייה בכתבות השונות המאוד מעניינות הייתה אחת שהסבה את תשומת אף יותר, רוצים לדעת מהי?

מאת: אלטים ביטוח ופיננסיםביטוח פנסיוני19/11/161059 צפיות
שחברות הביטוח ממליצות לכל אחד לבטח מגיל צעיר את הביטוח המקסימלי, בעצם אין צורך לבצע ביטוח סיעודי מגיל צעיר. הזמן הטוב ביותר לרכוש ביטוח סיעודי הוא בין הגילאים 55 ו -64, אולם בכל מקרה מוטב להתייעץ עם איש מקצוע בעל רשיון

מאת: ניב אבןביטוח פנסיוני04/02/163115 צפיות
מעבר לאפשרות הנהדרת של חיפוש הפרטים של החסכונות אשר מופיעים על שם כל אזרח בארץ, הפרטים שמתקבלים לאחר ההקלדה של האמצעים לזיהוי הינם דלים ואינם מסייעים במידה שבה ציפו רבים מאלה שנכנסו אל האתר.

מאת: כתיבת מומחיםביטוח פנסיוני11/06/154178 צפיות
אחת השאלות המרכזיות שאנשים בוחנים במהלך תהליך של בחירת קרן פנסיה היא מה עלות דמי הניהול המשולמים לקרן מדי שנה על מנת לנהל את כספי הפנסיה של המבוטח.

מאת: נינה כהןביטוח פנסיוני18/05/151280 צפיות
בכל מקום בו נמצאים אנשים, מסתתרים סיכונים מסוימים. זה יכול להיות מקום עבודה, מקומות בילוי, מפגשים וכן הלאה. כדי לדעת איך לטפל באותם סיכונים ואיך להתיחס כאשר הם מתרחשים, חשוב לבצע סקר סיכונים בטיחות ולהתכונן לקראתם מראש.

מאת: נינה כהןביטוח פנסיוני18/05/151021 צפיות
סיכון תפעולי נועד למעשה לצפות מראש את רמת הסיכון של כל מפעל או חברה, ולהחליט מראש מה רמת הסבירות שזה יקרה. כמו כן נועד סיכון תפעולי להחליט את שווי הנזק במקרה של סיכון, ולהעריך אותו מבחינה פיננסית.

מאת: אלטים ביטוח ופיננסיםביטוח פנסיוני13/09/141868 צפיות
במהלך 2013 פרסם המפקח על הביטוח תקנות בהן החל מהשנה הבאה 2014 חברות הביטוח לא יוכלו לבטח בביטוח קבוצתי לחברות ולארגונים את רובד הביטוח הסיעודי. כמובן שימים עברו והמפקח החליט לדחות את החלת החוק לתחילת 2015.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica