חפש מאמרים:
שלום אורח
27.11.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

האם קורסים אינסטנט נותנים תוצאות

מאת: דורון עמיתניהול ידע05/09/20131296 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

האם אנשים טיפשים,

האם יכול להיות שאנשים מתוך רצון ללמוד שיטות או התנהלות באמת עוקבים אחרי המניפולציות שמפעילים עליהם?

האם יכול להיות ששטיפת מוח של אדם אחד יכולה לשנות את דעתו של האדם האחר.

האם הפסיכולוגיה בגרוש הנמכרת ע"י שרלטנים בתחום הנפש, העיסוק, המכירות והניהול היא אכן עובדת.

האם השיטות של 6 נקודות, 7 פתרונות, 5 עצות, 8 טעויות, 22 כללים הם שיטות מוכחות, נכונות, עובדות!

האם להציג לפני הרצאה את המרצה במילים המאסטר, המומחה, היחיד והמיוחד, היחידי בתחומו, קבלו את האחד והיחיד, קבלו את!!! לא מתאים לתוכנית טלוויזיה! בכדי להלהיב את הקהל, האם הדבר לא דומה לתחרות אגרוף בה מכריז הכרוז על האלוף והמטאור הנכנס פנימה לזירה! היכן זה והיכן הרצאה בתחום המכירות השיווק וניהול העסק?

כמי שנותן ייעוץ עסקי אני חרד לאותם אנשים המבזבזים את כספם, הולכים ומקשיבים להרצאות שאין בהם כלום חוץ מהעצמה האישית של המרצה.

ניקח לדוגמא את דף הנחיתה, בהרצאה אחת ששמעתי מפי מי שמכריז לפני ההרצאה שהוא גורו, הכי טוב, מומחה, וכול השאר נאמר שדף הנחיתה חייב להיות מושך עם הנאה לפעולה, נכון מבחינה זאת הוא צודק, דף נחיתה מטרתו לא רק להביא פניות מלקוחות אלא גם להקטין עלויות פרסום במנוע החיפוש, (אז הנתון החשוב הזה לא שמעתי בהרצאה) מה שכן שמעתי הוא הנושא שדף נחיתה טוב יביא המון לקוחות לעסק! וכאן אני חלוק עד מאד עם המרצה, למה הוא מתכוון "המון לקוחות" 2 ביום 5 ביום 10 ביום, כמה? מניהול קמפיינים שאני מכיר דפי נחיתה לא מביאים מספרים גדולים חוזרים לבית העסק, בטח לא בכמות כפי שמתוארת בהרצאות.

כ מי שנותן ייעוץ אסטרטגי נושא ה"פסיכולוגיה" בגרוש המוקנית לאנשים מתוך פתגמים של הוגי דעות, אנשים מההיסטוריה, אנשי עסקים שבנו אימפריות "טרם עולם השפע והכול בו" אין לה ולו קשר דק ביותר בכדי לשמש יסוד להדרכה של אנשים כיצד להתנהל בעסקים, עסקים של היום וניהול עסקים ושיווק בימינו אלה מתאים יותר לדרכים ושיטות עכשוויות היכולות להשתנות מקצה לקצה בתוך תהליך המכירה או אסטרטגיית השיווק ואין כול דרך סדורה לנהל שיווק או מכירות ע"פ קונספציות שהעלו עובש.

כ יועץ עסקי עסקים, ניהול עסקי, שיווק ומכירות, זה כאן ועכשיו, זה אלתור תמידי של אנשי שיווק ופרסום ואנשי מכירות שטח ומשרד, מנכל GM כבר לא המודל של אנשי השיווק אסטרטגית שיווק ובטח לא אנשי המכירות.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דורון עמית יועץ שיווק..

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דורון עמית

מאת: דורון עמיתיזמות עסקית08/06/14996 צפיות
האם אפשר לפתוח עסק בלי כסף? אולי? מה שבטוח שעסק הנפתח ללא הון עצמי של היזם או הבעלים לא יכול להחזיק לאורך זמן, עסקים לא שורדים בגלל שלא מתכננים אותם נכון והרצון לפתוח את העסק גובר על ההגיון לעשות את העסק בבטחון המקסימלי שלו.

מאת: דורון עמיתהלוואות20/05/14882 צפיות
הבנקים בישראל שינו מגמה, היום הם תומכים ב לתת אשראי לעסקים קטנים ובינוניים, האמת שההחלטה והמדיניות נכונה, הסיכון בפיזור אשראי לעסקים קטנים ובינוניים הוא נמוך שלא כמו בתאגידים הגדולים, היכן נכנסת הסוכנות היהודית לכול הסיפור הזה

מאת: דורון עמיתשיווק20/04/142983 צפיות
איך צריך לעשות שיווק לעסקים קטנים, האם שיווק בעסקים קטנים ובינוניים דומים לשיווק בעסקים וחברות גדולות

מאת: דורון עמיתיזמות עסקית14/04/14843 צפיות
עולם העבודה משנה כוון, הרבה מאד שכירים חייבים לקחת מגמה זאת ברצינות ולא להשען על התאוריה של שכיר, קבוע, בטוח וכ"ד

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי11/04/14882 צפיות
חשיבות העובד בעסק או בארגון אין לה אח ורע, השאלה כיצד אנו מקשרים בין הצורך והיכולת האנושית לבין הטרדות המרובות הפוקדות כול עובד ועובד

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי04/04/14802 צפיות
אם כמנהלים או בעלי עסקים נצליח לדעת להתמודד מול גחמות העובדים אזי נוכל ליצור סביבת עבודה נכונה אשר לשמה הוקמה החברה או העסק.

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי03/04/14886 צפיות
למעשה, לא צריך לפתוח עסק, להשקיע, לעבור את כול התלאות היום יומיות, מספיק להיות עובד ציבור או לעבוד בחברה ציבורית

מאמרים נוספים בנושא ניהול ידע

מאת: בנימין קלינגרניהול ידע16/09/21288 צפיות
הגשת הבקשה לרישיון עסק בתל אביב- מיידע ראשוני על בעל העסק או מיופה כוחו להגיש את הבקשה המלאה (כולל המסמכים הנדרשים) למרכז שירות הלקוחות של אגף רישוי עסקים. את אגרת רישוי העסקים ניתן לשלם בעת הגשת הבקשה. הערה – בקשה ליציאת שותף מהעסק לא כרוכה בתשלום אגרה. הבקשה לרישיון עסק מוגשת לרשות הרישוי העירונית. על הבקשה לרישיון לכלול:

מאת: בנימין קלינגרניהול ידע16/06/21461 צפיות
צו הריסה מנהלי קשה לבטל- האומנם? בהמשך פסק דין בו בוטל צו הריסה מנהלי. בהתאם להוראות סעיף 238א(ח) לחוק התכנון והבניה, תשכ"ה-1965 (להלן – החוק), לא יבטל בית המשפט צו הריסה מנהלי, אלא אם התברר שהבניה ביחס אליה הוצא הצו בוצעה כדין או שהצו אינו דרוש לשם מניעת עובדה מוגמרת לטענת המבקשים, במתן צו ההריסה נפלו מספר פגמים, שבגינם יש לבטל את צו ההריסה, כפי שיפורט להלן: א. בניית הסככה הסתיימה למעלה משישים יום לפני מתן צו ההריסה. לפיכך לא ניתן היה להוציא את צו ההריסה; ב. צו ההריסה אי

מאת: בנימין קלינגרניהול ידע29/03/21390 צפיות
הרפורמה ברישוי עסקים מדינת ישראל קידמה רפורמה בתחום רישוי עסקים, שמטרתה לשפר ולייעל את הליכי הרישוי ולהקל ככל הניתן על בעלי העסקים ועל המעוניינים לפתוח עסקים חדשים, כל זאת, תוך הקפדה על הוראות חוק רישוי עסקים ומטרותיו. משרדנו גוייס כחלק מהליך למידת צרכי בעלי העסקים וכיום מסייע בהליך הרישוי לבעלי העסקים תוך כדי חסכון בעלויות וזמן יקר.

מאת: שלום כהןניהול ידע17/08/161361 צפיות
אתם מכירים ישראלי שלא מרכיב משקפי שמש? האמת היא, שקשה למצוא אנשים כאלה, ובצדק: בישראל השמש חזקה ביותר כך שעלינו להגן על העיניים מפניה. עם זאת, לא תמיד קל להתרגל למשקפיים ומי שעדיין אין לו את ההרגל הזה צריך לעשות משהו בנידון.

מאת: רוןניהול ידע12/06/161108 צפיות
מאמר על זכיינות למכירה

מאת: אבי דוידיניהול ידע17/11/151830 צפיות
כיום, על מנת לבצע השוואת מחירי סלולר, צריך פשוט להיכנס לאתר שמאפשר לראות את כל האפשרויות הקיימות. בעידן שבו יש שפע של מידע, ניתן לענות על צרכיו של הצרכן, מבלי לגרור אותו לשיחות ממושכות עם נציגי השירות במרכזי המכירה או בטלפון. הלקוח בעצמו יכול לראות את כל החבילות והמכשירים הקיימים, להשאיר את פרטיו ובזאת מסתיים חלקו. את המשך התהליך תבצענה החברות עצמן, שיצרו עמו קשר בהקדם.

מאת: דניאל מוריץניהול ידע14/01/154374 צפיות
כאשר אתם נדרשים לנהל מלאי בחנות שלכם, עליכם לחשוב כיצד יהיה אפשר לעשות זאת בצורה הטובה ביותר. אתם בעצם מחפשים שיטה מסוימת של קידוד, אשר תאפשר לכם לתת סימן מוסכם וקבוע לכל מוצר, וכאשר אותו סימן יהיה מזוהה במערכת - אותו מוצר גם יוזן. הדבר כמובן חוסך את הצורך לכתוב בכל פעם את שמו של המוצר או לחפש אותו בקטלוג - בוודאי כאשר מדובר על מאות או אפילו אלפי מוצרים שונים. אז מה יכול להיות הפתרון לכך?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica