חפש מאמרים:
שלום אורח
03.12.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

חשיבות העובד בארגון בעסק

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי11/04/2014776 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מיותר לציין עד כמה חשובה התרומה האנושית של העובדים בארגון

למעשה המשאב האנושי הוא קצה ערמת הקצפת עם הדובדבן למעלה.

זה ברור כי רמת העובדים, מעורבות העובדים, יכולות העובדים, מעמידים ומציבים את הארגון שלנו או החברה והעסק בראש הפירמידה וכפי שהם ינהגו או יפעלו כך תתקדם ותשופר הביצועים של העסק או החברה.

כ יועץ עסקי אני מנסה לאבחן את שתי הפנים אשר יש לו לבן האנוש ולעובד.

הרי ידוע כי לכול עובד יש את האישיות שלו, את המאוויים שלו, את הכעסים או המשקעים שלו, כמובן שלכולנו יש בעיות כאלה ואחרות המשפיעות על התפקוד שלנו בטח בשעות העבודה המרובות בו אנו נמצאים עם חברים לעבודה, לקוחות, ספקים, מנהלים וכ"ד. הרי אין כאן ניתוק מושלם בין ביית = עבודה ובטח מאורעות המגיעים מהבית יש להם השפעות כאלה ואחרות במהלך שעות העבודה. גם הטבע האנושי לרכל, לדבר על השני, לצחוק מהשלישי, לקבץ קבוצת שנאה מול העובדת ההיא, או לקטול יחד את המנהלת או המנהל לא יכולות להביא לפריון או מרגוע בתחום המשרד, המפעל או כול מקום עבודה בו מקובצים אנשים.

כמי שעוסק ב ייעוץ עסקי אני בטוח ומשוכנע כי יש דרך לרצות עובד ולרתום אותו למהלך עשייה בתוך תחומי שטח העבודה הן בפנים הארגון והן מחוצה לו מול ספקים, נותני שירותים, לקוחות ואחרים.

כ יועץ אסטרטגי גיליתי כי ככול שאני מרחיק את העובדים מהטורדניות היום יומיתשלהם אשר מקורה מתחיל מהבית ודואג להעסיק את העובדים במטלות כאלה ואחרות ולא רק בתחום הזרימה של העסק או החברה, אלה באלמנטים נוספים בתחום העבודה אזי עובדים אלה מקבלים אנרגיה חיובית ומתחילים להיות יצירתיים.

יש הרבה מאד מחלוקות, צודקות, מצד מעסיקים לגבי התנהלות ותפקוד של עובדים, אבל אם אנו מדברים על עובדים העוסקים ביצירה בתחום העבודה קרי מכירות, שיווק, שירות לקוחות ואפילו מזכירות ופקידות יעלות ניתן להרים את רמת המעורבות שלהם בעסק או בחברה למענה ולמען הצלחתה.

כמי שיושב עם עובדים, אנשי מכירות, פעילים בתוך העסק אני כבר יכול לדגום איך תפוקתו של עובד משתפרת פלאים בניהול נכון של מעסיקים.

עובדי הם בשר ודם ונפש אנושית, ואל כאלה צריך לדבר ולהתנהל בשפתם ובשפת האנוש, אין להשליך עובדים שורכים על כלל העובדים והמועסקים במשק הישראלי, יעילותו של עובד להצלחת העסק הוא בקשר הנכון בין עובד מעביד או יועץ עסקי עובד.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דורון עמית יועץ שיווק..

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דורון עמית

מאת: דורון עמיתיזמות עסקית08/06/14860 צפיות
האם אפשר לפתוח עסק בלי כסף? אולי? מה שבטוח שעסק הנפתח ללא הון עצמי של היזם או הבעלים לא יכול להחזיק לאורך זמן, עסקים לא שורדים בגלל שלא מתכננים אותם נכון והרצון לפתוח את העסק גובר על ההגיון לעשות את העסק בבטחון המקסימלי שלו.

מאת: דורון עמיתהלוואות20/05/14770 צפיות
הבנקים בישראל שינו מגמה, היום הם תומכים ב לתת אשראי לעסקים קטנים ובינוניים, האמת שההחלטה והמדיניות נכונה, הסיכון בפיזור אשראי לעסקים קטנים ובינוניים הוא נמוך שלא כמו בתאגידים הגדולים, היכן נכנסת הסוכנות היהודית לכול הסיפור הזה

מאת: דורון עמיתשיווק20/04/142859 צפיות
איך צריך לעשות שיווק לעסקים קטנים, האם שיווק בעסקים קטנים ובינוניים דומים לשיווק בעסקים וחברות גדולות

מאת: דורון עמיתיזמות עסקית14/04/14728 צפיות
עולם העבודה משנה כוון, הרבה מאד שכירים חייבים לקחת מגמה זאת ברצינות ולא להשען על התאוריה של שכיר, קבוע, בטוח וכ"ד

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי04/04/14696 צפיות
אם כמנהלים או בעלי עסקים נצליח לדעת להתמודד מול גחמות העובדים אזי נוכל ליצור סביבת עבודה נכונה אשר לשמה הוקמה החברה או העסק.

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי03/04/14785 צפיות
למעשה, לא צריך לפתוח עסק, להשקיע, לעבור את כול התלאות היום יומיות, מספיק להיות עובד ציבור או לעבוד בחברה ציבורית

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי25/03/14615 צפיות
האם למילה מבצע עדיין יש כוח שיווקי, ומה קורה שאין מבצע, האם הלקוחות רוכשים או שמחכים למבצע הבא.

מאמרים נוספים בנושא ייעוץ עסקי

מאת: עוזי פלגייעוץ עסקי10/05/20461 צפיות
קריסת עסק מעבר לנזק הכלכלי היא קריסת חלום למייסדים.הנזק הנגרם בתהליך הפירוק הוא רב וכולל במקרים רבים הפסדים ונזק ללקוחות לספקים וכמובן לבעלי העסק.הנזקים במקרים רבים הם לא רק כלכליים הם מלווים בנזקים בריאותיים, משפחתיים, ומשפיעים על הגורמים הרלבנטיים שנים רבות. גם המדינה מפסידה מקריסת עסק: מיסים, משלמת דמי אבטלה לעובדים שפוטרו, לעיתים נדרשים טיפולים של רשויות הרווחה ועוד. .

מאת: עוזי פלגייעוץ עסקי03/05/20162 צפיות
לעיתים אנחנו נוטים דווקא להשקיע בפתרונות לבעיות המעצבנות, אך הפחות חשובות, כי הן מרגיזות ויחסית קלות לטיפול, אבל דוחים את הטיפול בבעיות החשובות והקריטיות כי הן מצריכות מאתנו יותר תשומת לב חשיבה, היוועצות, "טרטור", הוצאת כסף ועוד.

מאת: מיכל דגן ברעםייעוץ עסקי02/04/20237 צפיות
קיימים סוגים שונים של מוקד טלפוני. לכל אחד מהמוקדים מאפיינים שונים מבחינות רבות. דיון על 2 מהמגוון הרחב שלהנושאים והתחומים שמגדירים את המוקד, ומסייעים בהשגת המטרה שלשמה נוצר.

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי11/01/20519 צפיות
המסגרת לביטול צו הריסה מינהלי הותוותה בסעיף 238א (ח’) לחוק התכנון לפיו: לא יבטל בית המשפט צו הריסה מינהלי אלא אם הוכח לו שהבנייה שבגללה ניתן הצו בוצעה כדין או שביצוע הצו אינו דרוש לשם מניעת עובדה מוגמרת. הוראת סעיף 238א (ח’) לחוק התכנון מתייחסת אפוא לשתי עילות בלבד שבעטיין קמה לביהמ”ש...

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי18/03/191202 צפיות
צו הריסה מנהלי: הורחבה האפשרות להוצאת צו הריסה מנהלי עד חצי שנה מסיום הבניה ובבית מגורים- ימים ממועד האכלוס. 30 ניתן לכלול בצו המנהלי גם הוראות לעניין איסור שימוש ותחולתו בתנאים מסוימים גם חודשים לאחר 6 על עבודה שנעשתה לאחר מתן הצו וגם על בניה מחדש שבוצעה תוך ביצוע ההריסה. ימים לגבי 7 - ימים מהמצאתו ו 4 צו הריסה מנהלי ניתן לביצוע על פי התיקון רק בחלוף עבודה שהסתיימה. במאמר תמצאו את כל הפרטים של התקנות החדשות, מידע על גובה הקנסות והעונשים.

מאת: שלום כהןייעוץ עסקי18/06/18507 צפיות
ההחלטה התקבלה והחיפושים כמעט הסתיימו. זיכיון יכול בהחלט להוות פתרון אידאלי ואתם יודעים איזה מותג אתם רוצים לקנות לעצמכם. עכשיו, רגע לפני שאתם חותמים ומשקיעים לא מעט כסף, כדאי שתהיו מודעים לזכויות ולחובות שלכם.

מאת: אלכסיי קוגןייעוץ עסקי29/04/18602 צפיות
הסכם זכיינות הוא חוזה מחייב אשר נחתם בין הרשת שמציעה למכירה זיכיון לבין יזם שמעוניין לחבור אל אותה רשת.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica