חפש מאמרים:
שלום אורח
24.05.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

חשיבות העובד בארגון בעסק

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי11/04/2014950 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מיותר לציין עד כמה חשובה התרומה האנושית של העובדים בארגון

למעשה המשאב האנושי הוא קצה ערמת הקצפת עם הדובדבן למעלה.

זה ברור כי רמת העובדים, מעורבות העובדים, יכולות העובדים, מעמידים ומציבים את הארגון שלנו או החברה והעסק בראש הפירמידה וכפי שהם ינהגו או יפעלו כך תתקדם ותשופר הביצועים של העסק או החברה.

כ יועץ עסקי אני מנסה לאבחן את שתי הפנים אשר יש לו לבן האנוש ולעובד.

הרי ידוע כי לכול עובד יש את האישיות שלו, את המאוויים שלו, את הכעסים או המשקעים שלו, כמובן שלכולנו יש בעיות כאלה ואחרות המשפיעות על התפקוד שלנו בטח בשעות העבודה המרובות בו אנו נמצאים עם חברים לעבודה, לקוחות, ספקים, מנהלים וכ"ד. הרי אין כאן ניתוק מושלם בין ביית = עבודה ובטח מאורעות המגיעים מהבית יש להם השפעות כאלה ואחרות במהלך שעות העבודה. גם הטבע האנושי לרכל, לדבר על השני, לצחוק מהשלישי, לקבץ קבוצת שנאה מול העובדת ההיא, או לקטול יחד את המנהלת או המנהל לא יכולות להביא לפריון או מרגוע בתחום המשרד, המפעל או כול מקום עבודה בו מקובצים אנשים.

כמי שעוסק ב ייעוץ עסקי אני בטוח ומשוכנע כי יש דרך לרצות עובד ולרתום אותו למהלך עשייה בתוך תחומי שטח העבודה הן בפנים הארגון והן מחוצה לו מול ספקים, נותני שירותים, לקוחות ואחרים.

כ יועץ אסטרטגי גיליתי כי ככול שאני מרחיק את העובדים מהטורדניות היום יומיתשלהם אשר מקורה מתחיל מהבית ודואג להעסיק את העובדים במטלות כאלה ואחרות ולא רק בתחום הזרימה של העסק או החברה, אלה באלמנטים נוספים בתחום העבודה אזי עובדים אלה מקבלים אנרגיה חיובית ומתחילים להיות יצירתיים.

יש הרבה מאד מחלוקות, צודקות, מצד מעסיקים לגבי התנהלות ותפקוד של עובדים, אבל אם אנו מדברים על עובדים העוסקים ביצירה בתחום העבודה קרי מכירות, שיווק, שירות לקוחות ואפילו מזכירות ופקידות יעלות ניתן להרים את רמת המעורבות שלהם בעסק או בחברה למענה ולמען הצלחתה.

כמי שיושב עם עובדים, אנשי מכירות, פעילים בתוך העסק אני כבר יכול לדגום איך תפוקתו של עובד משתפרת פלאים בניהול נכון של מעסיקים.

עובדי הם בשר ודם ונפש אנושית, ואל כאלה צריך לדבר ולהתנהל בשפתם ובשפת האנוש, אין להשליך עובדים שורכים על כלל העובדים והמועסקים במשק הישראלי, יעילותו של עובד להצלחת העסק הוא בקשר הנכון בין עובד מעביד או יועץ עסקי עובד.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דורון עמית יועץ שיווק..

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דורון עמית

מאת: דורון עמיתיזמות עסקית08/06/141074 צפיות
האם אפשר לפתוח עסק בלי כסף? אולי? מה שבטוח שעסק הנפתח ללא הון עצמי של היזם או הבעלים לא יכול להחזיק לאורך זמן, עסקים לא שורדים בגלל שלא מתכננים אותם נכון והרצון לפתוח את העסק גובר על ההגיון לעשות את העסק בבטחון המקסימלי שלו.

מאת: דורון עמיתהלוואות20/05/14958 צפיות
הבנקים בישראל שינו מגמה, היום הם תומכים ב לתת אשראי לעסקים קטנים ובינוניים, האמת שההחלטה והמדיניות נכונה, הסיכון בפיזור אשראי לעסקים קטנים ובינוניים הוא נמוך שלא כמו בתאגידים הגדולים, היכן נכנסת הסוכנות היהודית לכול הסיפור הזה

מאת: דורון עמיתשיווק20/04/143059 צפיות
איך צריך לעשות שיווק לעסקים קטנים, האם שיווק בעסקים קטנים ובינוניים דומים לשיווק בעסקים וחברות גדולות

מאת: דורון עמיתיזמות עסקית14/04/14908 צפיות
עולם העבודה משנה כוון, הרבה מאד שכירים חייבים לקחת מגמה זאת ברצינות ולא להשען על התאוריה של שכיר, קבוע, בטוח וכ"ד

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי04/04/14859 צפיות
אם כמנהלים או בעלי עסקים נצליח לדעת להתמודד מול גחמות העובדים אזי נוכל ליצור סביבת עבודה נכונה אשר לשמה הוקמה החברה או העסק.

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי03/04/14956 צפיות
למעשה, לא צריך לפתוח עסק, להשקיע, לעבור את כול התלאות היום יומיות, מספיק להיות עובד ציבור או לעבוד בחברה ציבורית

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי25/03/14775 צפיות
האם למילה מבצע עדיין יש כוח שיווקי, ומה קורה שאין מבצע, האם הלקוחות רוכשים או שמחכים למבצע הבא.

מאמרים נוספים בנושא ייעוץ עסקי

מאת: ישראל רף ייעוץ עסקי02/01/22461 צפיות
עוד מעט יחול חג האילנות. בעלי עסקים תנו ללקוחות, לעובדים ולקולגות העסקיים מתנה פופולרית ביותר שניתן להעניק בחג ט"ו בשבט. עציצים ממותגים ומארזי שי בשילוב עציץ ממותג מזכרת לשנים רבות נשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי03/08/21821 צפיות
חריגות בניה והדרך להכשרתם- בנימין קלינגר יועץ מונציפאלי בכיר מרבית מחריגות בנייה הינן, למעשה, תוספות ושינויים לבניינים הנעשים ללא קבלת היתר בנייה מהרשות המקומית חלקם עם שינויים בקונסטרוקציה והגדלה מעבר לרווי הבניין ולפעמים גם מקווי המגרש ,או שימוש בניגוד להיתר שניתן לנכס. במקרים רבים חריגות הבנייה נעשות בידיעה, לעיתים תוך כדי בנייה או בזמן שנראה שהגיע להתאים את הנכס לדרישות הבעלים

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי22/04/21496 צפיות
עיכוב וביטול צו הריסה מנהלי חשוב לדעת כי צו הריסה מנהלי שהוצא למבנה מסוים איננו בגדר חוק פסוק. במקרים אלו יש לפעול במהירות רבה, ובתוך שלושה ימים לכל היותר, להגיש בקשת עיכוב צו הריסה מנהלי אשר יכולה להביא בסופו של יום גם לביטולו.

מאת: מיכה קורייעוץ עסקי15/02/21595 צפיות
כולם מכירים את האמרה "ידע הוא כח" וכל בעל עסק ניצב בפני שאלה מה נכון יותר לעשות למכור ידע או לחלק אותו בחינם.

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי30/12/20895 צפיות
לאחרונה, במספר מקרים, בתיקים פליליים הנוגעים לעבירות בניה, בתי המשפט (בית המשפט לעניינים מקומיים ובית המשפט המחוזי) קבעו סטנדרט מחמיר ביותר לקבלת ההגנה היחידה שהיתה לאדריכלים ולמהנדסים. בשורה של פסקי דין, נקבע על ידי בתי המשפט, שהאדריכל והמהנדס הינם "אחד מסוכניו החשובים של החוק לתכנון ובנייה" שאם הם יודעים על עבירת בנייה הם צריכים לדווח על כך לפיקוח העירוני וכי גם פיקוח עליון צריך להתבצע באופן הרבה יותר צמוד מאשר היה מקובל. בתי המשפט קבעו שביקור באתר הבנייה על בסיס "קריאה" או על בסיס של פעם ב –

מאת: עוזי פלגייעוץ עסקי10/05/20762 צפיות
קריסת עסק מעבר לנזק הכלכלי היא קריסת חלום למייסדים.הנזק הנגרם בתהליך הפירוק הוא רב וכולל במקרים רבים הפסדים ונזק ללקוחות לספקים וכמובן לבעלי העסק.הנזקים במקרים רבים הם לא רק כלכליים הם מלווים בנזקים בריאותיים, משפחתיים, ומשפיעים על הגורמים הרלבנטיים שנים רבות. גם המדינה מפסידה מקריסת עסק: מיסים, משלמת דמי אבטלה לעובדים שפוטרו, לעיתים נדרשים טיפולים של רשויות הרווחה ועוד. .

מאת: עוזי פלגייעוץ עסקי03/05/20555 צפיות
לעיתים אנחנו נוטים דווקא להשקיע בפתרונות לבעיות המעצבנות, אך הפחות חשובות, כי הן מרגיזות ויחסית קלות לטיפול, אבל דוחים את הטיפול בבעיות החשובות והקריטיות כי הן מצריכות מאתנו יותר תשומת לב חשיבה, היוועצות, "טרטור", הוצאת כסף ועוד.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica