חפש מאמרים:
שלום אורח
26.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים או עסקים חדשים

מאת: דורון עמיתיזמות עסקית14/04/2014712 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

האם אנחנו עומדים בפני מהפכה חדשה בתחום התעסוקה.

האם תופעת המזרח הולכת ונהפכת עכשיו לתופעה שצריכה להדאיג עובדים רבים.

האם מיקור החוץ וקבלנות המשנה מאיימת עלינו מכול עבר ועומדת להפוך את הביטחון של עולם השכירים בישראל.

כ יועץ עסקי אני ממליץ לתת מחשבה לתופעה ההולכת ומתקרבת אלינו בצעדי ענק העוקבת בדיוק כפי שקרה בו המזרח השתלט על כול התעשיות בעולם והפך אותם לבלתי מבוקשות עקב עלות ייצור נמוכה, ולראייה נושאה-תל"ג הסיני בהשוואה לכול ארצות העולם, זאת כאשר לוקחים למעלה ממיליארד אזרחים, איך מהלך זה השפיע כאן עלינו כאשר רוב המוצרים הנקנים הם תוצרת סין ממחטים ועד בתים.

כ מי שעוסק ב ייעוץ עסקי אני רואה את התופעה הבאה מתקרבת אלינו בצעדי ענק, חברות, ארגונים, משרדי ממשלה, מעסיקים גדולים וקטנים מתפטרים מעובדים והולכים לרכוש את השירותים במיקור חוץ או אצל קבלני משנה, אני כבר רואה איגוד או חברה מסחרית של מורים לדוגמא המוצעים למכירה בבתי הספר הממלכתיים והפרטיים, אני רואה טרנספורמציה בלתי נשלטת של מעבר חברות למיקור חוץ בארץ ובחו"ל כאשר התקשורת כול כך מקרבת וזמינה ולהיות בקצה העולם עם קבוצת מפתחים זה עניין של קליק במחשב.

כמי שמעניק ייעוץ אסטרטגי לעסקים וחברות, אני הראשון שהייתי ממליץ לרכוש שירותים חיצוניים להקטנת העלויות בחברות ובעסקים אשר הלחץ עליהם לעמוד בתחרות או להיות אטרקטיביים במחירים היא שאלה של להיות או לחדול.

נראה כי המגפה כבר כאן, אומנם בקטן, אבל כאן, חשבו רגע, בואו ניקח עסק של עורכי דין, או בעל מקצוע חופשי, מה הבעיה שלו לנהל את ישיבותיו או בבית קפה, או בשכירת משרד ע"פ זמן, או במסדרונות או בתי הקפה של בתי המשפט (שגם הם לדעתי עוד מעט יהפכו לקניונים כפי שקרה בעולם בתי החולים), שיחות הטלפון עבורם יתקבלו בחברה ייעודית, המכתבים שהם מוציאים או החוזים כבר הפכו ל"טמפלט" העתק-הדבק, הם יוכלו גם לרכוש שירותי מזכירות, ובכלל למה להם הוצאות, יחסי עובד מעביד, עובדת בהריון, עובד סורר, חוקים סוציאליים ומה לא.. מדוע הם צריכים את זה שהם יכולים לקנות את השירותים בחוץ ורק לנצח עליהם באמצאות ה-סמארטפון או המחשב הנייד.

וכך התנהלות זאת חוצה גבולות ומקיפה מגוון ענק של סקטורים בתעשייה, במסחר, בשירותים, ועוד הרבה מקומות שהדף לא יוכל להכיל מרוב האפשרויות כמו לדוגמה: למה להעסיק מחלקת הנהלת חשבונות שאפשר לקבל את השירותים באתרי האינטרנט לעוסקים זעירים ובחברות קבלני החוץ המתמחים בהנהלת חשבונות ומיסוי.

היה טוב עם עובדים ישראליים יתחילו להטמיע את השינוי הענק ההולך ובא וינסו הם בעצמם להיהפך לנותני שירותי מיקור חוץ, בטח עם ליווי של יועץ עסקי, כי המעבר משכיר לעצמאי כרוך בהרבה סכנות.

הכותב הוא מומחה בתחום הפיתוח העסקי ייעוץ עסקי ויציאה ממשברים

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דורון עמית יועץ שיווק..

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דורון עמית

מאת: דורון עמיתיזמות עסקית08/06/14836 צפיות
האם אפשר לפתוח עסק בלי כסף? אולי? מה שבטוח שעסק הנפתח ללא הון עצמי של היזם או הבעלים לא יכול להחזיק לאורך זמן, עסקים לא שורדים בגלל שלא מתכננים אותם נכון והרצון לפתוח את העסק גובר על ההגיון לעשות את העסק בבטחון המקסימלי שלו.

מאת: דורון עמיתהלוואות20/05/14753 צפיות
הבנקים בישראל שינו מגמה, היום הם תומכים ב לתת אשראי לעסקים קטנים ובינוניים, האמת שההחלטה והמדיניות נכונה, הסיכון בפיזור אשראי לעסקים קטנים ובינוניים הוא נמוך שלא כמו בתאגידים הגדולים, היכן נכנסת הסוכנות היהודית לכול הסיפור הזה

מאת: דורון עמיתשיווק20/04/142842 צפיות
איך צריך לעשות שיווק לעסקים קטנים, האם שיווק בעסקים קטנים ובינוניים דומים לשיווק בעסקים וחברות גדולות

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי11/04/14755 צפיות
חשיבות העובד בעסק או בארגון אין לה אח ורע, השאלה כיצד אנו מקשרים בין הצורך והיכולת האנושית לבין הטרדות המרובות הפוקדות כול עובד ועובד

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי04/04/14683 צפיות
אם כמנהלים או בעלי עסקים נצליח לדעת להתמודד מול גחמות העובדים אזי נוכל ליצור סביבת עבודה נכונה אשר לשמה הוקמה החברה או העסק.

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי03/04/14766 צפיות
למעשה, לא צריך לפתוח עסק, להשקיע, לעבור את כול התלאות היום יומיות, מספיק להיות עובד ציבור או לעבוד בחברה ציבורית

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי25/03/14594 צפיות
האם למילה מבצע עדיין יש כוח שיווקי, ומה קורה שאין מבצע, האם הלקוחות רוכשים או שמחכים למבצע הבא.

מאמרים נוספים בנושא יזמות עסקית

מאת: דניאל מלמדיזמות עסקית12/02/20447 צפיות
איש העסקים והיזם המצליח, בוריס וולפמן בואו לגלות מה הסוד של איש העסקים, איך הצליח בעולם העסקים. קריאה נעימה.

מאת: דניאל מלמדיזמות עסקית12/02/20480 צפיות
איש העסקים והיזם המצליח, בוריס וולפמן בואו לגלות מה הסוד של איש העסקים, איך הצליח בעולם העסקים. קריאה נעימה.

מאת: דניאל מלמדיזמות עסקית12/02/20421 צפיות
איש העסקים והיזם המצליח, בוריס וולפמן בואו לגלות מה הסוד של איש העסקים, איך הצליח בעולם העסקים. קריאה נעימה.

מאת: אלעד אוחנהיזמות עסקית28/08/19815 צפיות
להוביל עסק להצלחה ולרווחיות זו משימה מאתגרת. אומרים שאין מעלית לקומת ההצלחה ושחייבים לעלות במדרגות. צודקים! אבל בפורמט של זכיינות תוכלו לעלות במדרגות מהר יותר, ואפילו לדלג על חלקן בדרככם אל ההצלחה העסקית עליה אתם חולמים.

מאת: ישראל רף יזמות עסקית11/02/191443 צפיות
פסח בא! האביב בפתח, ועמו מתחילה עונת הפריחה והלבלוב זה הזמן האידיאלי לחבר את לקוחותיכם וצוות העובדים שלכם אל הטבע, כיצד? באמצעות עציצים ממותגים מתנות לפסח. מתנות ממותגות לפסח לא רק מעמיקות את הקשר עם הלקוחות שלכם, תורמות לשיווק שלכם ולזכירת המותג שלכם. בעזרת מסרים ממותגים בעציצים

מאת: ישראל רף יזמות עסקית28/06/18549 צפיות
המטרה של כל עסק, למצוא מתנה לראש השנה לשמח את הלקוחות והעובדים ולפרסם את העסק לטווח ארוך בהשקעה כספית קטנה יחסית. עציצים ממותגים כמוצרי פרסום זו דרך היעילה ביותר לעסק שלך. עציצים ממותגים עם לוגו ומסר אישי שלכם, מתנה לראש השנה שתמיד ישמחו לקבל, יוצג שנים רבות על שולחן הלקוחות

מאת: shlomy יזמות עסקית25/03/18676 צפיות
קניתם דירה חדשה? תתחדשו! לפני שאתם נכנסים לגור בדירה מומלץ לבצע מספר בדיקות תחילה בכדי לוודא שהבניה נעשתה כמצופה וקבלתם את מלוא התמורה,

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica