חפש מאמרים:
שלום אורח
13.08.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ניהול חניון אוטומטי

מאת: מור תורג׳מןעסקים - כללי24/10/2013870 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אזור גוש דן הינו אזור בו תעבורה רבה של אנשים וכלי רכב רבים.

אחת הבעיות המאפיינות אזור זה במשך שנים היא מצוקות החנייה הקשות בערים ובאופן בולט בעיר תל אביב עצמה. מעבר לפתרונות של כרטיסי חנייה וטכנולוגיה המאפשרת לשלום בדיוק על הזמן שחנינו המצוקה אמיתית היא במקומות חנייה, הן עבור הנכנסים למרכז עם רכבים ואף באזורים מסוימים עבור אלו המתגוררים שם ולהם רכב.

ניתן לומר ולהצביע שאחת מהבעיות הקושרות למצוקת החנייה במרכז הם בשל שטחים רבים המוגדרים כחניונים כשרובם כמובן בתשלום. עבור בעלי חניונים אלו מדובר בשטח מניב ממון מידי יום בצורה שיטתית שלא דורשת שום השקעה יוצאת דופן.במקומות מסוימים קיימים חניונים בעלי שטח מצומצם. בחניונים אלו מנסים למצות את השטח בצורה מקסימלית בהם אנשים המחנים בחניון משאירים את מפתחות הרכב אצל השומר זאת על מנת שינוע רכבם בתוך החניון למען מיצוי מקסימלי של שטחי החניה.מעבר לכך קיימים באזור המרכז ובאזורים אחרים בארץ חניונים רחבים יותר.

אלו מתפרשים על שטחים רחבים יותר ולפעמים כוללים מספר רב של קומות ובהם מאות עד אלפי מקומות חנייה. על אף התחושה שבשל כך שבחניונים אלו שטח רב לחניה יש רצון גם כאן למקסם את תכולת החניון בצורה מרבית. למול שטחי חניון קטנים בהם מתאפשר לשומר החניון למקסם את תכולתו, הדבר אינו כך כשמדובר בחניונים רחבי ידיים.

כיום מצויות בשוק מערכות לניהול חניון. מערכות אלו הן עצמאיות ללא התערבות יד אדם. מערכת לניהול חניונים נעזרת במערכת מצלמות המזהות את לוחות הזיהוי, מחייבת את הלקוח על פי אורך השימוש וכמובן מתריעה בעבור אותו מקום חניה שהתפנה.

היכולת להעניק ללקוחות לשלם עבור הזמן המדויק בו עשו שימוש בחניון גורם לרבים לבחור באפשרות זו למול שיטת התמחור בעבר שלה היה תשלום אחיד במסגרת של 24 שעות. ברגע שמערכת כזו באה לקראת הכיס של הלקוח, יעדיף זה את החניון המקורה בחלק מהמקרים, שבו מוצב שומר והוא סמוך למקום אליו הגיע מאשר חיפוש בעבור מדרכה פנויה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מור תורג׳מן

מאת: מור תורג׳מןמסחר אלקטרוני21/05/151629 צפיות
כאשר מתכננים אירוע רב משתתפים כגון משחק ספורט, הופעה, מסיבה גדולה וכו' יש לדאוג להרבה מאוד פרטים. ההתמודדות עם הקהל הגדול דורשת הרבה היערכות מראש, ושימוש רב בכח אדם לצורך הקמת האירוע והפירוק שלו, אבטחה וסדרנות, ניקיון, מכירה ועוד ועוד. אחד מן האלמנטים הרבים שיש לדאוג להם באירועים כאלה הינו מכירת הכרטיסים. עד לא מזמן, נהוג היה לבזבז עוד משאבים וכח אדם על עניין זה- הכרטיסים היו נרכשים בקופות, או לחלופין דרך מענה טלפוני אנושי.

מאת: מור תורג׳מןשיווק באינטרנט10/03/151098 צפיות
מערכת למכירת כרטיסים– מה זה בכלל? האינטרנט נכנס לכל מקום בחיינו לפני כמה שנים, וקשה לנו לדמיין היום איך הסתדרנו בלעדיו. האינטרנט השתלט על כל תחום בחיינו ועושה לנו את החיים לנוחים יותר ופשוטים יותר. במאמר זה נסקור את שירות מערכות מכירת הכרטיסים וכיצד הוא תורם לשדרוג חוויית הרכישה לכל אחד מאיתנו.

מאת: מור תורג׳מןמסחר אלקטרוני22/01/15973 צפיות
בתחום מכירת הכרטיסים להופעות חשובה מאוד חווית הלקוח, שמירה על רמת שביעות רצון גבוה תבטיח את חזרתו גם בעתיד. כולם יודעים כמה חשוב לשמור על לקוח מרוצה, לקוח מרוצה הוא לקוח מפרגן, הוא לקוח שעושה פרסום והוא כמובן גם לקוח חוזר- וכך גם בתחום האירועים.

מאת: מור תורג׳מןתרבות דיגיטלית22/01/151125 צפיות
להרים כנס מוצלח ומושקע זה דבר אחד, אך למשוך אליו קהל זה דבר שני. כמו בכול דבר בתחום העסקים גם פה יש חשיבות לשיווק ולאופי מכירת הכרטיסים ועל כן מערכת הרישום לכנסים " מציעה פתרון ייחודי ואף מהפכני בתחום המכירה. התוכנה מאפשרת לכל אחד שמחובר לאינטרנט לרכוש כרטיסים באופן אינטואיטיבי ומהיר, מכאן שאין צורך להיות מחוברים למחשב או למדפסת ובטח שאין צורך להוריד תוכנה או לחכות למענה אנושי.

מאת: מור תורג׳מןתרבות דיגיטלית10/05/144579 צפיות
מכירת כרטיסים אונליין עד לפני מספר שנים נאלצו מארגני ומפיקי האירועים למכור את הכרטיסים בקופות מאוישות. הלקוחות נאלצו בכל פעם שרצו להזמין כרטיסים להצגה או להופעה לעקוב אחרי שעות הפתיחה של האולם או המקום בו עומדת להיערך ההופעה, לבזבז זמן רב בתורים ארוכים ומייגעים ולעיתים ללא הצלחה.

מאת: מור תורג׳מןשימור לקוחות24/10/137212 צפיות
חיוב מחזורי באשראי מאפשר לעסקים לחייב לקוחות על בסיס חודשי בסכום קבוע או משתנה, באופן אוטומטי ומאובטח.

מאמרים נוספים בנושא עסקים - כללי

מאת: עוזי פלגעסקים - כללי10/05/20283 צפיות
ניתוח עפ"י מודל שרשרת הערך מסייע לזהות היכן נוצר הערך ומה ערכו במונחי עלות מימושו. צריך לזכור ששרשרת הערך טרם יצירתה בעסק, נוצרה בשלב מוקדם יותר כשרשרת ערך אצל ספקים שונים בשלבים קודמים, ועשויים להתווסף אליה שרשרות ערך נוספות של ספקים נוספים עד לסיכומה הסופי אצל הלקוח הסופי.

מאת: עוזי פלגעסקים - כללי03/05/20308 צפיות
גישת ניהול בצועים עסקיים באמצעות ניהול ובקרת מדדי בצוע מרכזיים הינה גישה ניהולית, המאפשרת לפקח ולבקר את ביצועי העסק ברמה שוטפת. הבקרה היא של יעדים שהוגדרו כמייצגים והשגתם תאפשר לממש את מטרות העסק.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי07/03/20301 צפיות
בודקים סקר שכר הייטק בכדי להבין את המצב שלכם ביחס לשוק? עומדים לפני ראיון עבודה ורוצים להיות בטוחים כי התשובה שלכם לשאלת ציפיות השכר תהיה נכונה? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: Daniel.Bעסקים - כללי26/02/20334 צפיות
חקירות פרטיות - אמון הוא מצרך בסיסי ונחוץ מאוד בחיים שלנו כבני אדם חברתיים. אנו מעוניינים לתת אמון בסובבים אותנו, ולבטוח במה שבני המשפחה או העמיתים בעבודה אומרים לנו.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי26/01/20444 צפיות
בתחום ההייטק חיפוש העבודה מתמקד פעמים רבות לא רק במשרה עצמה, בתנאי השכר וכדומה, אלא גם בחברה עצמה. כיום ישנן חברות מובילות אשר רבים חושקים בעבודה בהן, חברות אשר מובילות את רשימת החברות המבוקשות בזכות תנאי עבודה מעולים שהן מציעות לעובדים, סביבת עבודה גמישה ואיכותית יותר, אופציות קידום נרחבות ועוד.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי30/12/19517 צפיות
רוצים להתקבל לעבודה בחברת הייטק מסויימת? מחפשים גישה אל חברות ההייטק הגדולות והמובילות בישראל? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי01/12/19609 צפיות
עומדים לפני גיוס עובדים משמעותי לחברה שלכם? רוצים לפרסם מודעות דרושים הייטק במקומות אשר יובילו אתכם לקבלת קורות חיים ממועמדים איכותיים אשר באמת מתאימים למה שאתם מחפשים? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica