חפש מאמרים:
שלום אורח
13.08.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

חיוב מחזורי בכרטיס אשראי לעסקים

מאת: מור תורג׳מןשימור לקוחות24/10/20137212 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

עסקים רבים מתקשים להתרומם כיום בשל קושי בשליטה אמיתית על ההוצאות וההכנסות שלהם.

עסקים רביו מוצאים עצמם לאחר מספר שבועות וחודשים במצב בו טור ההוצאות גדול ורחב יותר מטור ההכנסות.בחלק הגדול מין המקרים חוסר האיזון השלילי בין ההוצאות להכנסות קורה בשל כך שבעלי עסקים רבים לא עוסקים בהערכות נכונות ובקיום מודל עסקי נכון ובריא בעת הקמת העסק.

במקרים בהם לא נלקחים בחשבון השקעות נוספות, שאולי התעלמו מהם, מוצאים עצמם בעלי עסקים רבים בסיטואציה בה אין הם יכולים להמשיך ולקיים את העסק בשל הערכות שגויות, הן ברמת ההוצאות והן ברמת ההכנסות.עסקים רבים שאף מתנהלים בצורה יותר בריאה ונכונה, עדיין צריכים להיות עם האצבע על הדופק לאורך זמן.

לדעת ללמוד ולהגיב על המתרחש בשוק וכמובן להתנהל נכון בשיתוף עם אנשי מקצוע נכונים, אשר יעניקו הכוונה נכונה ותנאים אידיאליים שיעניקו לעסק את הדחיפה ומימוש הפוטנציאל.

כיום עסקים רבים עוסקים ביכולת התשלום באמצעות אשראי. חברות האשראי הגדולות מעניקות כמובן לעסקים רבים אפשרות של פריסת תשלומים, הלוואות ושאר עזרים המעניקים לעסקים קטנים וגדולים מרחב נשימה.

אחד מהחידושים והעזרים הקיימים כיום בעולם העסקים עבור לקוחות העובדים באופן רציף עם אותם עסקים הן התוכנות המעניקות אפשרות של חיוב מחזורי באשראי.מערכות של חיוב מחזורי באשראי נועדו בראש ובראשונה לאפשר תשלום עבור מוצרים מבלי להזין כל פעם את פרטי האשראי.

הדבר מהווה עבור הלקוח ביטחון של ממש, בו אין שימוש בפרטי האשראי הקיימים בעסק בכל פעם שמבצע הוא רכישה. מערכות החיוב הופכות את השירות לבטוח יותר, נטול סיכונים גם באם תהה פריצה למחשבים של העסק.

הדבר מהווה לעסקים רבים מטריית בטיחות והעדפת לקוחות רבים וגדולים לרכוש את המוצרים מעסק שבחר בתוכנה כזו.השימוש במערכת מעניקה כמובן שירותים נלווים נוספים, בין אם מדובר בהוצאת חשבוניות, קבלות דיגיטליות, ניהול מוקדנים, ממשקים נלווים ועוד. עצם הכנסתה של תוכנה לחיוב מחזורי באשראי למערכת אין היא כמובן מפריעה ומביאה להתנגשויות עם שאר הממשקים של העסק אלא מתמזגת עימם בצורה מאובטחת ובטוחה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מור תורג׳מן

מאת: מור תורג׳מןמסחר אלקטרוני21/05/151629 צפיות
כאשר מתכננים אירוע רב משתתפים כגון משחק ספורט, הופעה, מסיבה גדולה וכו' יש לדאוג להרבה מאוד פרטים. ההתמודדות עם הקהל הגדול דורשת הרבה היערכות מראש, ושימוש רב בכח אדם לצורך הקמת האירוע והפירוק שלו, אבטחה וסדרנות, ניקיון, מכירה ועוד ועוד. אחד מן האלמנטים הרבים שיש לדאוג להם באירועים כאלה הינו מכירת הכרטיסים. עד לא מזמן, נהוג היה לבזבז עוד משאבים וכח אדם על עניין זה- הכרטיסים היו נרכשים בקופות, או לחלופין דרך מענה טלפוני אנושי.

מאת: מור תורג׳מןשיווק באינטרנט10/03/151098 צפיות
מערכת למכירת כרטיסים– מה זה בכלל? האינטרנט נכנס לכל מקום בחיינו לפני כמה שנים, וקשה לנו לדמיין היום איך הסתדרנו בלעדיו. האינטרנט השתלט על כל תחום בחיינו ועושה לנו את החיים לנוחים יותר ופשוטים יותר. במאמר זה נסקור את שירות מערכות מכירת הכרטיסים וכיצד הוא תורם לשדרוג חוויית הרכישה לכל אחד מאיתנו.

מאת: מור תורג׳מןמסחר אלקטרוני22/01/15973 צפיות
בתחום מכירת הכרטיסים להופעות חשובה מאוד חווית הלקוח, שמירה על רמת שביעות רצון גבוה תבטיח את חזרתו גם בעתיד. כולם יודעים כמה חשוב לשמור על לקוח מרוצה, לקוח מרוצה הוא לקוח מפרגן, הוא לקוח שעושה פרסום והוא כמובן גם לקוח חוזר- וכך גם בתחום האירועים.

מאת: מור תורג׳מןתרבות דיגיטלית22/01/151125 צפיות
להרים כנס מוצלח ומושקע זה דבר אחד, אך למשוך אליו קהל זה דבר שני. כמו בכול דבר בתחום העסקים גם פה יש חשיבות לשיווק ולאופי מכירת הכרטיסים ועל כן מערכת הרישום לכנסים " מציעה פתרון ייחודי ואף מהפכני בתחום המכירה. התוכנה מאפשרת לכל אחד שמחובר לאינטרנט לרכוש כרטיסים באופן אינטואיטיבי ומהיר, מכאן שאין צורך להיות מחוברים למחשב או למדפסת ובטח שאין צורך להוריד תוכנה או לחכות למענה אנושי.

מאת: מור תורג׳מןתרבות דיגיטלית10/05/144580 צפיות
מכירת כרטיסים אונליין עד לפני מספר שנים נאלצו מארגני ומפיקי האירועים למכור את הכרטיסים בקופות מאוישות. הלקוחות נאלצו בכל פעם שרצו להזמין כרטיסים להצגה או להופעה לעקוב אחרי שעות הפתיחה של האולם או המקום בו עומדת להיערך ההופעה, לבזבז זמן רב בתורים ארוכים ומייגעים ולעיתים ללא הצלחה.

מאת: מור תורג׳מןעסקים - כללי24/10/13871 צפיות
ניהול אוטומטי של חניון מאפשר הפעלה מלאה ואוטומטית של מגרשי חניה בתשלום ע״י שימוש בטכנולוגיה.

מאמרים נוספים בנושא שימור לקוחות

מאת: מיכל דגן ברעםשימור לקוחות06/04/20201 צפיות
המודעות לצורך בעבודת שימור לקוחות איכותית, לצד עבודת המכירות והשירות, וכחלק מאסטרטגית השיווק, כבר אינה בחיתוליה. ההשלכות השונות, כתוצאה מעבודה לא מדויקת, המשפיעות על שורת הרווח, ברורות. שימור לקוחות איכותי חוצה את שלושת מעגלי שימור הלקוחות:

מאת: רונית אלפסישימור לקוחות11/11/19497 צפיות
מועדון לקוחות הוא כלי עסקי ושיווקי מאוד חזק ומשתלם, לכן חשוב מאוד לנהל אותו נכון. לקוח שיצא מהמועדון אולי לא יחזור אליו, ולכן חשוב ללמוד איך לנהל את מועדון הלקוחות של העסק שלכם כך שיתווספו אליו לקוחות כל הזמן ולא ייגרעו ממנו, כי ניהול נכון של מועדוני לקוחות משמעותו הגדלת הרווחים של העסק שלכם.

מאת: ישראל רף שימור לקוחות09/07/19936 צפיות
מתנות לחגים, ובעיקר כאשר מדובר על מתנות ממותגות לראש השנה, הופכות את המותג שלכם לא רק לזכיר אלא גם לאהוד ולאהוב, ומחברות אותו לערכים של צמיחה, טיפוח, שגשוג, נאמנות ומסירות. אנו מציעים לכם עשרות עציצים ממותגים, אשר יוכלו להעביר את ערכי המותג שלכם הלאה, ולהעניק חוויה בלתי נשכחת ללקוחות, לספקים ולעובדים שלכם.

מאת: ישראל רף שימור לקוחות29/10/181142 צפיות
מוצרי פרסום, לחיזוק הקשר האישי והעסקי עם הלקוחות. החברה שלכם מחפשת אפיק שימור לקוחות, שמצליח להעמיק את הקשר הערכי אליכם, הנכון ביותר לעשות זאת באמצעות מסרים ממותגים בעציצים, שמהווים מוצרי פרסום, וישמשו אתכם עבור מתנות לאירועי חברה, מתנות לעובדים בחג, מתנות ללקוחות ועוד. למה דווקא עציצים ממותגים כמוצרי קידום מכירות?

מאת: ישראל רף שימור לקוחות05/06/18576 צפיות
מוצרי הפרסום הם מתנות שיכולות לקדם את העסק לחזק את הקשרים עם העובדים והלקוחות הקיימים או פוטנציאליים. המידע שנושאת המתנה שמונחת על השולחן במשרד בצורה זו יכול העסק להיכנס לתודעה של הסובבים שקולטים את השם והלוגו לכן עציצים ממותגים מוצרי הפרסום היעלים ביותר, מתנה מקורית במיוחד טבעית וירוקה ומשמחת את העין ומחממת את הלב.

מאת: רוי ורלשימור לקוחות11/06/17814 צפיות
Money management has an affect on every part of your life. You must take charge of your finances if you want to be in life. The following tips provided here will get you easily manage your money.

מאת: אבי דוידישימור לקוחות11/08/16997 צפיות
שירותי הפצה מקצועיים לבעלי עסקים שמחפשים איכות ויודעים לזהות אותה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica