חפש מאמרים:
שלום אורח
27.06.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

חשמלאי בבאר שבע

מאת: דודו אלבזעסקים - כללי01/11/2013600 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

יש אומרים שאזור הדרום רווי בבעלי עסק עצמאים שרק מנסים "לאכול אחד את השני". יש כאלה שירחיקו לכת וישוו אותנו לבריכת סרדינים שזורקים להם חתיכת לחם. האם כך הדבר? האם השוק המקומי כל כך מוצף שאין בו מקום לאנשים צעירים ורעננים שרק רוצים לפרנס את עצמם ואת משפחותיהם? מדוע מדברים על באר שבע כעיר קשה שקשה להצליח בה ומה באמת השוני שלה מכל חלקי הארץ?

במשך הרבה זמן חקרתי את הנושא ורציתי לבדוק אם כך הדבר. דיברתי עם עשרות נותני שרות ותיקים וצעירים וגיליתי מסקנות מעניינות בנוגע לנושא.

כששיתפתי אנשים בנוגע לחזון העסקי שלי היו לא מעט אנשים שלגלגו עליי ואמרו שאני נכנס לגוב האריות ואני נחמד מדי בשביל לדחוף עם מרפקים בשביל להצליח. מהר מאוד גילתי שכל החששות שהכניסו לי היו שגויות. אמנם יש הרבה חשמלאים בבאר שבע שמפעילים עסק עצמאי אבל הבידול מהם בשיטת השיווק שלי הביא לי מאות לקוחות בזמן קצר. ידעתי שאם אשווק כמו כולם ורק אפתח כרטיס באינטרנט לא יהיה לי סיכוי לקבל מספיק לקוחות. הרי בגלל שיש כל כך הרבה על משבצת אחת הייתי חייב להראות שאני שונה מהם כדי לקבל פניות.

אז כן, זה לא היה קל להגיע למעמד בו אני מקבל עשרות פניות ביום, אך עם עבודה מקצועית וממושכת של בניית אתר (בחינם), קידום האתר על ידי כל המדיות המוכרות באינטרנט וכמובן עצירה וחשיבה מחדש על כל המהלכים שאני עושה וכמה הם תורמים ובסופם הגעתי לנחלה.

אנשים אוהבים להגיד "אין סיכוי". הם חושבים רק על הבעיה ולא על איך לנסות לפתור אותה. לכן הם נתקלים בחומה שגורמת להם לעצור ולהפסיק. תנו לי לתת לכם את העצה הכי טובה שאני יכול לתת: אף פעם אל תחשבו על בעיה כמשהו בלתי פתיר, כחומת פלדה שאי אפשר לעבור. תמיד תאמינו שזהו רק מכשול בדרך להצלחה ואחר כך גשו לפתור אותה. מבטיח לכם תוצאות מדהימות.

 





 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דודו אלבז

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דודו אלבז

מאת: דודו אלבזעסקים קטנים ובינוניים17/11/13636 צפיות
פעם בכמה זמן בעל עסק נתקל באדם שלא מוכן לשלם לו. איך מתמודדים בצורה הטובה ביותר עם היסטואציה וכיצד יתאפשר להמינע מכך בעתיד?

מאת: דודו אלבזניהול11/11/13617 צפיות
כל בעל עסק מצליח שואל את עצמו כיצד כדאי לו להתרחב והם העדיפות היא להתפזר לתחומים שונים או להישאר מאסטר בתחומו. יש פתגם יפה שאומר שעדיף להיות ראש לשועלים מאשר זנב לאריות

מאת: דודו אלבזעסקים קטנים ובינוניים07/11/13739 צפיות
כשאנשים שואלים אותי מדוע בחרתי לקרוא לשם העסק שלי דווקא בשם הזה, אני מסביר להם כמה זה חשוב לקרוא לעסק שלכם בשם קליט ויותר מזה, אמין.

מאת: דודו אלבזעסקים קטנים ובינוניים07/11/13641 צפיות
מדי פעם אנחנו נותנים לדמיון להשתלט עלינו ומתאהבים באשליה שמוכרים לנו. כשמדובר בעסקים זה יכול להיגמר בחור בכיס ואובדן הביטחון.

מאת: דודו אלבזעסקים קטנים ובינוניים03/11/13598 צפיות
הראייה שלי לגבי הצלחה התחדדה מאוד בשנים האחרונות. מאז שפתחתי עסק, אני חש תחושה של סיפוק עצמי גדול והוא גורם לי להרגיש מוצלח. אז מהי הצלחה בעיניכם?

מאת: דודו אלבזעסקים - כללי01/11/13568 צפיות
הקדמה, החדשנות והשוני של הפרסום של פעם בהשוואה להיום. כיצד עצמאים מתמודדים איתו ולוקחים אותו כמה שלבים קדימה.

מאת: דודו אלבזעסקים קטנים ובינוניים24/07/13671 צפיות
הישראלי הממוצע הוא לקוח קשה שמרגיש שמגיע לו מקסימום שרות במינימום כסף. כיצד מתמודדים איתו ואיך גורמים לו להיות מרוצה?

מאמרים נוספים בנושא עסקים - כללי

מאת: בנימין קלינגרעסקים - כללי30/05/22105 צפיות
הריני להעלות בפניכם נוהל עבודה, לדיון בהתנגדויות בפני הוועדה המקומית לבקשות להיתרי בניה ולתכניות בנין עיר. נוהל העבודה יועלה לאתר האינטרנט ההנדסי של הוועדה המקומית לתכנון ולבניה. הנכם מתבקשים לפעול מעתה ואילך בהתאם להנחיות המפורטות בנוהל העבודה. הנוהל נערך בהיוועצות עם היועץ המשפטי ומושתת על ההוראות הקבועות בחוק התכנון והבניה התשכ״ה 1965( כהגדרתו בנוהל – חוק התכנון והבניה( ועל הקבוע בתקנות התכנון והבנייה )רישוי בנייה(, תשע״ו 2016( כהגדרתן בנוהל – תקנות רישוי בניה(.

מאת: ישראל רף עסקים - כללי26/05/22106 צפיות
כל בעל עסק מכיר את החשיבות של תהליך ה"מיתוג" בקרב קהל הלקוחות הקיים, הלקוחות הפוטנציאליים והקולגות העסקיים השונים. לצד עטים, מחברות ומוצרים שאנו רגילים לקבל מתנות בכנסים, יש את בעלי העסקים שמעניקים מתנות מוצרי פרסום שאנשים באמת שומרים אותן… עציצים ממותגים עם מסר אישי נשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: ישראל רף עסקים - כללי01/05/22176 צפיות
נטוורקינג הוא אחד הכלים החזקים ביותר בעולם הפרסום ובאירועים עסקיים. מהו המוצר הפרסומי היעיל ביותר עבורך שיבדל אותך משאר המשתתפים ויקנה לך יתרון משמעותי לטווח ארוך. מסר אישי או עסקי ממותג בעציץ – המוצר הפרסומי הטוב ביותר לאירועים עסקיים לקבלת תוצאה עסקית מעולה. אשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: אופירעסקים - כללי28/02/22397 צפיות
נושא הסמכת iso מאז ומתמיד היה נושא רגיש לבעלי עסקים ומותגים שגורר לאחרי כן כאב ראש, לחץ וחרדה. הסיבה לכך היא כי לא כולם באמת יודעים מה צריך על מנת להגיע להסמכה המושלמת, ואין כאן מורכבות כבדה מדי, בעיקר כאשר מלווים אתכם אנשי המקצוע הטובים ביותר.

מאת: בנימין קלינגרעסקים - כללי27/02/22383 צפיות
בנימין קלינגר היתרי בניה מחפשים מומחה בתחום ביטול צווי הריסה והיתרי בניה? זקוקים לייעוץ מותאם אישית מיועץ רישוי מנוסה? משרד קלינגר היתרי בניה, רישוי עסקים וייעוץ מוניציפאלי מתמחה בייעוץ ייצוג ועבודה מול גורמים מוניציפאלים הקשורים בהוצאת היתרי בניה, תכנון ערים וסביבה, מיסוי, רישוי עסקים, בקשות לשימוש חורג, שינוי יעוד, הכשרת חריגות בניה, ביטול צווי סגירה, הפסקת עבודה, צווי הריסה. בקשות לשינוי תב"ע ,היתרי בניה, אדריכלות, קידום בקשות ,זירוז הליכים בירוקרטים ,יעוץ סטטוטורי, הסדרים והסכמים עם הרשויות, שרותי הנדסה ופקוח על הבניה.

מאת: בנימין קלינגרעסקים - כללי27/02/22404 צפיות
תיקון 66 לחוק סדר הדין הפלילי יכול למנוע כתב אישום נגדך בעבירות בניה-חשוב לדעת! חשוב לדעת-עבירות תכנון ובנייה - עבירה פלילית, אך אפשר גם אחרת. בנייה ללא היתר מהווה עבירה פלילית. אך אם ביצעתם עבירת בנייה, אין זה אומר שאתם בדרך למאסר או שהבנוי ללא היתר ייהרס.

מאת: אבי דוידיעסקים - כללי02/02/22417 צפיות
מה צריך לדעת בשביל לבחור נכון חברת ניקיון משרדים תל אביב

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica