חפש מאמרים:
שלום אורח
06.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מרחב לכיש- פלילים

דוברות   מרחב   לכיש

טלפון        086771458

30    נובמבר       2009

 

אשדוד

 

שלושה פורצים שלא ידעו על פעילות הבלשים ברובע טו נפלו כשלל בידיהם

ביום רביעי  בשעות הבוקר  המוקדמות התפרסו בלשי תחנת אשדוד ופקחני הנוער ברובע טו  באשדוד,  ערכו פעילות סמויה נגד עברייני רכוש באזור. סמוך לשעה עשר בבוקר הגיעו לאזור ברכב מיצובישי שלושה צעירים, שניים מהם קטינים,  השלושה כנראה לא ידעו על פעילות הבלשים באזור  ופרצו לדירה ברחוב עליזה בגין, הם ארזו שלושה מסכי טלוויזיה, אך לבסוף החליטו לגנוב רק אחת מפאת חוסר מקום ברכבם,   הם לקחו טלביזיה LCD  גודל 42 אינטש הכניסו אותם לרכבם,  לרוע מזלם הבלש אלירן אמנו צפה במעשיהם דיווח לבלשים נוספים שהיו באזור שעצרו אותם עם הרכב והרכוש הגנוב. השלושה שני קטינים בני 17 וחברם בן 19 מוכרים למשטרה, שניים הודו בביצוע המעשה וטענו " התפתינו " . כל השלושה נכלאו להמשך חקירה. למחרת הובאו להארכת מעצרם בבית המשפט השלום באשקלון והשופטת דינה כהן הורתה על הארכת מעצרם של שני הקטינים בארבעה ימים ושל הבגיר בחמישה ימים.

גביית חוב נוסח סין : עקב חוב נחטף לתל אביב  סיני על ידי בני עמו והוכה קשות.

מעשה בעובד זר מסין בן 31 שכנראה בין עיסוקיו הוא דואג להסדרת ויזות עבודה לסינים, לדבריו הוא  קיבל מסיני אחד  עשרים אלף דולר בתמורה להסדרת ויזות ואישורי עבודה לחבריו מסין ולבני משפחתו . הוא לא עמד בהבטחתו,  הסיני וחבריו דרשו את כספם בחזרה, במשך מספר חודשים הוא הבטיח להם שיחזיר להם את החוב .

 ביום שישי  סמוך לשעה 1800 הגיע דורש החוב ושניים מחבריו למאפייה מסוימת באשדוד, הם תפסו אותו בכוח תוך שהם מכים אותו בכל חלקי גופו הם גררו אותו לתוך רכבו של אחד מהם והסיעו אותו לאזור התחנה המרכזית הישנה בתל אביב,  שם חיכה לו עוד רכב ובו מספר סינים שדרשו ממנו את החוב והחלו להכות אותו, הוא נאלץ להתקשר לחבריו שיגייסו את  הכסף, הם העלו אותו לרכב אחר, לקחו אותו למבנה ברחוב נוה שאנן בת"א, הם  החלו להכותו בינתיים חבריו התקשרו למשטרה ושוטרי מרחב יפתח הגיעו למקום וחלצו  אותו מזרועותיהם של החשודים,  הם עצרו את שלושה הסינים שאחד מהם גם ניתפס עם אגרופן, הם הועברו לטיפול משטרת אשדוד.

 השלושה הואשמו בעבירות חמורות של חטיפה לשם סחיטה, כליאת שווא ותקיפה בנסיבות מחמירות, החשוד דורש החוב שעל פי החד עמד מאחורי החטיפה הסביר שהמתלונן חייב לן עשרים אלף דולר, זאת מכיוון שלמרות הבטחתו הסתבר  שהוא לא  יכול להביא פועלים מסין ולהביא להם ויזה, מלא עמד בהבטחות, טען החשוד שהלך לשגרירות הסינית לבקש את עזרתם בגביית החוב, אולם משפגש אותו במאפייה בחר לגבות את החוב בכוח הזרוע.. כל החשודים  נכלאו להמשך חקירה במוצאי שבת הובאו להארכת מעצרם בבית המשפט השלום בקרית גת והשופט אייל באומגרט הורה על מעצרם לארבעה ימים.

במשטרת אשדוד רואים בחומרה את מעשיהם של החשודים הסינים ובתום חקירה יועבר תיק החקירה לפרקליטות לשם הגשת כתב אישום נגדם במקביל הועברו פרטי זהותם של החשודים וכן של מתלונן על מנת שבתום ההליכים הפליליים יוצא נגדם צו גירוש מהארץ.

נרקומן גנב את כספו של מכין הסושי במרכול טיב טעם

במוצאי שבת סמוך לשעה שמונה בערב הגיע נרקומן בן 43 למרכול טיב טעם בסטאר סנטר,  הוא החל להסתובב במרכול, ניכנס למטבחון של עובד המרכול הסיני המכין סושי,  החל לחטט בתוכו לקח מתיקו של הסיני כ 400 שקלים ויצא מהמטבחון.  הוא לקח חבילת ניירות ניגש לקופה שילם עליה ויצא מהמרכול, לרוע מזלו את כל מעשיו תיעד קב"ט המרכול שהתחקה בעקבותיו ואף גילה כי לסיני נגנב כסף מתיקו, ביציאה עיכב את החשוד שהודה כי גנב את הכסף מהסיני שלקח ממנו את כספו . למקום הגיעו שוטר הסיור שלמה בן לולו שהכיר את החשוד שהשתחרר לא מכבר מבית הסוהר,הוא הואשם בגניבה, קשר עצמו  לאירוע וטען כי חשב שמרכול טיב טעם הוא בית מרקחת, את כל המעשה הסביר בבלבול שלו. בתום חקירתו שוחרר בערבות בתנאי מעצר ביית לחמישה ימים ונאסר עליו להתקרב למתחם סטאר סנטר למשך שבועיים.

רק  שבועיים שוהה בארץ ונעצר בגין פריצות לכלי רכב באזור הפורום

בליל שבת סמוך לשעה ארבע לפנות בוקר התקבלה הודעה על צעיר חשוד הפורץ כלי רכב חונים באזור הבילוי בפורום, שוטרי הסיור ירוחם שלומי ואריק פרידמן שהגיעו למקום החלו בסריקות והבחינו בשלושה כלי רכב חונים ברחוב הבנאים ששמשותיהם מנופצות, הם הצליחו לתפוס את החשוד שבידו שקית עם מחשב נייד רדיו דיסק לרכב ורכוש נוסף שזוהה על ידי הבעלים שנגנבו מכלי הרכב. הצעיר שלא היו לו  מסמכים מזהים הינו תייר מרוסיה שהגיע רק לפני שבועיים, החשוד בילה באזור הפורום ובסיום הבילוי החל לפרוץ כלי רכב. הוא הואשם בשורת עבירות פריצה לרכב . הוא ניכלא ובמוצאי שבת הובא להארכת מעצרו בבית המשפט השלום בקרית גת השופט איל באומגרט הורה על מעצרו ליומיים. משטרת אשדוד יצרה קשר עם מנהלת ההגירה על מנת לוודא את זהותו הסופית של הצעיר ובתום ההליכים הפליליים נגדו הוא יגורש מהארץ.

ירק על   קוון במשחק הכדורגל בין אשדוד לבית"ר כי לא פסק פנדל לאשדוד

כנראה גם ניצחון  2-0 על ביתר ירושלים לא הספיק לאוהד מס אשדוד  שהחליט לירוק ולקלל את שופט הקוון במשחק. האוהד בן 27 מאשדוד המוכר למשטרה, התעצבן על  החלטתו של עוזר השופט עמיחי מוזס, החלטה  שלא לפסוק פנדל לזכות אשדוד, הוא רץ לעבר הגדר והחל לקלל את הקוון וירק יריקה שפגעה בגבו של הקוון. רמח"מ תחנת אשדוד רפ"ק משה לוי הבחין באוהד המתפרע וביריקה לעבר הקוון ועצר אותו לחקירה בגין תקיפת עובד ציבור והתנהגות פסולה במקום ציבורי. מפקד תחנת אשדוד סנ"צ גבי דדון הורה על מעצרו של האוהד ולמחרת הגיש התובע  שאול  שניידר כתב אישום מלווה בבקשה למעצר  עד תום ההליכים בבית המשפט השלום באשדוד. השופטת  נגה מאייר-שמואלי קבעה בהחלטתה כי קיימות ראיות לכאורה להוכחת אשמתו של המשיב בכל המיוחס לו בכתב האישום, קמה עילה למעצרו וקיים חשש שהחשוד  יסכן את בטחון הציבור, לכן הורתה על שחרורו בערבות בתנאי מעצר ביית משעה 0000 עד 0700 בבוקר כמוכן הורתה על הרחקתו מכל מגרשי הכדורגל בארץ עד תום ההליכים.

דוברות מרחב לכיש

 תגיות המאמר: פלילים, מרחב לכיש


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

 סגן ד"ר אבי זלבה דובר אק"מ

משטרת ישראל

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת סגן ניצב ד"ר אבי זלבה

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות15/03/111267 צפיות
אני מבקש לציין במיוחד את דבריו החמים של הממ"ז על מתנדבי המחוז, האק"מ בהחלט כיכב בנאומו כמו גם בסרט שהוקרן על המחוז, את הכנס כיבדו בנוכחותם מספר ראשי ערים הנמצאות בתחומי המחוז, מפכלי"ם לשעבר וממ"זים לשעבר,

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות15/03/111655 צפיות
שומרים על הקהילה ועל הבית- אגף קהילה ומשמר אזרחי, מספק מסגרת חברתית קהילתית המאפשרת לכל אזרח לשמור על ביתו, על משפחתו ועל המדינה. האגף מפעיל מערך של כ 40,000 מתנדבים מהם 36,000 בגירים. מידי יום מעורבים 2,000 אזרחים בעשייה קהילתית מאתגרת, במגוון תפקידי שיטור בליבת העשייה של משטרת ישראל, כתף אל כתף עם שוטרי משטרת ישראל.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות15/03/111593 צפיות
בשנים האחרונות התפרסמו דו"חות ביקורת וסקרים רבים, שהעידו על הצורך בביצוע שינויים מהותיים בפעילות האגף. תכנית העבודה של אגף קהילה ומשמר אזרחי לשנת 2011 מהווה תוצר של תהליך עיבוד וניתוח מורכב של צורכי העבודה, כפי שעלו בממצאי הדו"חות, ולאור דיונים מקיפים עם יחידות השטח ובמטות.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהאקטואליה13/03/111397 צפיות
הכיכר היחודית והיחידה בארץ "כיכר המישמר האזרחי "הוקמה על ידי ובמימון עמותת"ידידי המישמר האזרחי "באר שבע שגם היא בודדה מסוגה בישראל. הח"מ היה בין מקימיה (של הכיכר)בסיוע של הרשות . הכיכר נחנכה במסגרת ארועי 35 שנה לאק"מ שהתקיימו בעירי.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהאקטואליה13/03/111181 צפיות
הכיכר היחודית והיחידה בארץ "כיכר המישמר האזרחי "הוקמה על ידי ובמימון עמותת"ידידי המישמר האזרחי "באר שבע שגם היא בודדה מסוגה בישראל. הח"מ היה בין מקימיה (של הכיכר)בסיוע של הרשות . הכיכר נחנכה במסגרת ארועי 35 שנה לאק"מ שהתקיימו בעירי.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהשיווק מגזרים13/03/118491 צפיות
רפ"ק חן ערך סקירה מסכמת על הפעילות האכיפתית בשנה שחלפה ושם דגשים לגבי האכיפה בשנה הנוכחית. השנה הכריז ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי על כל רובעי העיר כאיזור סטרילי מבחינת ההתייחסות לתרבות הנהיגה. משטרת התנועה של אשדוד תשים דגשים של אכיפה עם הסברה ומניעה תוך הסתייעות בתגבור של משטרת התנועה הארצית.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות13/03/111949 צפיות
המתנדבים עיכבו את הנהג לצורך זיהוי ובעוד שהם ממתינים לניידת שבדרך הנ"ל החל לפתע לרוץ לעבר שדה החיטה הרטוב והחשוך. המתנדבים דלקו אחריו בריצה והצליחו לתפוס אותו מנסה לשכב ולהסתתר בחיטה, כמובן שהבחור נעצר ואז הוחלט לערב גם את מתנ"א דרום בתמונה

מאמרים נוספים בנושא אקטואליה

מאת: אברהם פכטראקטואליה10/03/20145 צפיות
בחירות מספר שלוש – ושוב פלונטר פוליטי, חברתי, מתמטי שמתחלק לשניים בגדול או בשלושה עם נוריד או נוסיף את הרשימה המשותפת – האנטי ציונית שחלק מחבריה תומכי טרור. הערבים הם 20% מהאוכלוסיה ומגיע להם ייצוג הולם. אבל אם הם רוצים גם יחס הוגן, לא יקבלו אותו כל עוד ההנהגה שלהם תהיה בהרכב הנוכחי עם ח"כית נוסח יזבק, תומכת גלויה בטרור ובשהידים רוצחי ילדים. אין דוגמא בעולם הדמוקרטי בו יכול חבר פרלמנט להיות תומך טרור או אנטי אותה מדינה, ולכהן בפרלמנט, אם יש דוגמא – שתקום.

מאת: אברהם פכטראקטואליה14/02/20248 צפיות
ראיון עם פרופסור כרמי, נשיאת אוניברסיטת בן-גוריון, שפרסמה יחד עם שורה נכבדה של פרופסורים ומרצים, פשקוויל שממנו ניתן ללמוד, להבין, לפרשן – שעקרונות המשפט הפלילי היסודיים מזה דורות, לא קיימים במשפט הפלילי בישראל. בין היתר טענה הגב' כרמי שברגע שהפרקליטות מגישה כתב אישום ובמיוחד היועץ המשפטי לממשלה החשוד לכאורה, הופך למורשע, מצורע, חייב פיטורין ועבריין לפי הרשעת התקשורת, וכל זאת כי הפרקליטות והיועץ חושדים בו, כלומר: "חזקת החפות" – וחזקת "הספק הסביר" – לא נמצאים יותר בסל המשפטי של האזרח.

מאת: אברהם פכטראקטואליה06/02/20253 צפיות
תסמינים: אדישות, בידוד ל-21 יום לפני הבחירות, אפשר ללכת עם מסכות ואטמי אוזניים, כדי לא לשמוע את הקמפיינים המתסכלים, החוזרים על עצמם. נמאס לשמוע הבטחות והצהרות, שלא יקוימו ולא ימומשו. קשה להבין את הציבור שתומך בליברמן ובמיוחד את הח"כים של ישראל ביתנו, שהולכים אחר איווט כמו עכברים אחרי החלילן מהמלין שביו"ש.

מאת: אברהם פכטראקטואליה23/01/20320 צפיות
שבוע סוער במזג אוויר – מול שבוע סוער בפוליטיקה. חוות דעת יועץ המשפטי של הכנסת כי ניתן לכנס את הועדה שתדון בחסינות נתניהו, וח"כ כץ. מעניין מאד, שכל הזמן סיפרו לנו שבממשלת מעבר אין החלטות עקרוניות, ופתאום מתברר שאפשר למנות מפכ"ל, נציב שב"ס, ועדה שתדון בחסינות, איך שהזמן פועל ומשתנה. יועץ הכנסת – חתם על ניגוד עניינים, ופתאום מתברר שאשתו בצוות הפרקליטות, והיועץ טוען זה לא מהות זה פרוצדורה, רינה, רינה, זה פרוצדורה, זוכרים את ח"כ כבל מהעבודה: "אני מדבר על מהות ואת גוררת אותי לפרוצדורה".

מאת: אברהם פכטראקטואליה05/01/20401 צפיות
בקשת החסינות בדקה ה-90 לא היתה מפתיעה, למרות הזעזוע המזויף שהשמיעו כמה מבקרים וכמה פוליטיקאים מובילים מאוכזבים ומתוסכלים. הבקשה לחסינות, שעדיין רחוקה מלהתבצע, נותנת לנתניהו מרווח נשימה מספיק כדי לנסות ולחזק את מעמדו בציבור שלו ובאלה שנמצאים על הגדר או לא החליטו, אם לחזור לשורות או להשאר תקועים בכחול לבן ואפילו ליברמן. והיה ויקבל חסינות – הדרך פתוחה לקדנציה נוספת ואפילו עם יתרון.

מאת: אברהם פכטראקטואליה04/01/20403 צפיות
העותרים לבג"צ כדי לפסול את נתניהו, מלהיות מועמד להרכיב ממשלה, בשל שלושה תיקים פליליים שטרם הוכרעו, טעו בשיקול דעתם שיוכלו למנוע את ההליך החוקתי – ציבורי באמצעים משפטיים. בג"צ אמר בין השיטין – מבלי לומר זאת בצורה ברורה שרק הציבור יכול להחליט מי ינהיג אותו, ואל לבית המשפט להכנס למגרש הפוליטי כשופט או בורר. הטענה של הפרשנים, שאדם עם שלושה כתבי אישום לא היה מתקבל לצבא או סיירת מטכ"ל, היא לא במקומה.

מאת: אברהם פכטראקטואליה24/12/19416 צפיות
הקרב על המינוי הזמני של מ"מ פרקליט המדינה יצא מפרופורציות מנהליות, למחוזות של מעמד משפטי קובע. שר המשפטים הזמני – רוצה למנות מ"מ זמני לפרקליט המדינה, והיועץ המשפטי לממשלה מתנגד שלא בוחרים במועמד שהוא הציע. על פי החוק היבש ועל פי הנוהל בשלטון החוק המסודר, שר המשפטים הוא בעל הסמכות במינוי. ושיהיה ברור – שר בממשלת מעבר, הגם שאולי זה תפקיד זמני עבורו, בזמן שהוא שר, כל הסמכויות שבידיו הן חוקיות והוא רשאי להחליט.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica