חפש מאמרים:
שלום אורח
20.01.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

קייטרינג לאירועים קטנים

מאת: אלעד גריןקייטרינג18/12/2013946 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

כולנו זוכים במשך הזמן לחגוג אירועים משמחים מסוגים שונים כאשר לכל אירוע אופי מיוחד וסגנון משלו. את חלק מן האירועים אנחנו מעדיפים לארגן בסגנון גרנדיוזי ורהבתני ואילו לעיתים יש מי שיעדיפו לארגן דווקא אירועים בעלי אופי אינטימי ומשפחתי יותר. הדבר תלוי כמובן במארגני האירוע והסגנון הנהוג אצל בעלי השמחה וכמו כן בסוג האירוע המדובר, שהרי מובן שאין דין אירוע כמו שבע ברכות כדין חתונה וכן הלאה וכן הלאה. בקטגוריית האירועים הקטנים ניתן כמובן להכליל אירועים כמו שבע ברכות, שבתות חתן, חינות ואף בריתות מילה בחלק מן המקרים. כמובן שאיש הישר בעיניו יעשה ויש מי שיערכו אף את האירועים הללו בסגנון המוני יותר אם בשל מספר רב יותר של בני משפחה ואם בשל מתן עדיפות לסגנון האירועים הזה.

מי שבכל זאת בוחרים לערוך את האירועים הקטנים יותר אותם אנו זוכים לחגוג, באופן אינטימי יותר, נתקלים לעיתים בקשיים מסוימים. הצורך בבחירת מקום לאירוע שיהיה הולם הן מבחינת גודל והן מבחינת איכות, הצורך בהפצת התאריך והמיקום בין כל המוזמנים ויותר מכל – העמדת מנות ומטעמים מכל הסוגים שיערבו לחיכם של המוזמנים וכל זאת תוך זמן קצר אשר מלא בארגונים נוספים סביב האירוע. בדיוק למי שמוצאים את עצמם מתקשים בנקודות הללו וגם בעבור מי שפשוט רוצים לשדרג את האירוע, ישנם שירותי קייטרינג לאירועים קטנים. קייטרינג לאירועים קטנים מותאם מטבע הדברים לאירועים בסדר הגודל המדובר על כל המשתמע מכך. ההתאמה תבוא לידי ביטוי בלוגיסטיקה ובארגון של המנות והגשתן באירוע, בסגנון המנות המוגשות, בכמויות ובעוד פרטים רבים נוספים שיילקחו בחשבון תוך מתן תשומת לב מרבי לאופי המיוחד של האירוע שלכם.

כפי שבוודאי ידוע לכם, אירועים משפחתיים מסדר הגודל שהזכרנו, כמו חינה, שבע ברכות וכדומה, מתאפיינים בדרך כלל במאכלים עדתיים ומסורתיים שתואמים את אופי המשפחה ואת סגנון האירוע שנערך כאמור במסגרת משפחתית ואינטימית. בשל כך, חשוב לקחת בחשבון שלא כל חברת קייטרינג לאירועים קטנים תתאים דווקא לאירוע שלנו. לא כל חברת קייטרינג לאירועים קטנים מתמחה בהכנת מאכלים עדתיים ובהתאמת האירוע החל משלב התבשילים וכלה בשלב הצילחות לאופי ספציפי ולסגנון מסוים של אירוע. ישנן חברות קייטרינג לאירועים קטנים שיספקו לכם הסעדה סטנדרטית ומזינה, אך ללא הערך המוסף הנדרש באירועים משפחתיים ואינטימיים. כמו כן, באירועים קטנים נהוג לעיתים לבקש מחלק מבני המשפחה היותר צעירים לשמש כמלצרים באירוע עצמו. כשבוחרים להשתמש בשירותי קייטרינג לאירועים קטנים, השירות כולל בדרך כלל גם אפשרות למלצרים או לחלופין אפשרות להעמדת בופה עצמאי. במידה ותחליטו לבחור מלצרים מבני המשפחה זכרו לעדכן את חברת הקייטרינג, אך קחו בחשבון שההגשה תתבצע קרוב לוודאי באופן מקצועי יותר אם היא תעשה על ידי מלצרים מנוסים. ככלל, סגנון ההגשה הנפוץ באירועים קטנים, הוא לרוב כזה שנעשה על ידי מלצרים דווקא ולא באמצעות בופה עצמאי, שכן כך משתמר עניין היחס האישי והשירות הצמוד המהווים ערך מוסף באירועים בסדר גודל קטן יחסית. עניין מהותי נוסף ביחס לאירועים בהם משתמשים בשירותי קייטרינג לאירועים קטנים הוא המיקום. לעיתים אירועים קטנים מעין אלו נערכים תחת חופת השמיים ובמידה וזוהי ההעדפה שלכם, בחרו חברה שערוכה לספק שירותי קייטרינג לאירועים קטנים הנערכים תחת חופת השמיים. לחברה כזו צריכים להיות אמצעים לשמור על האוכל ולתפעל את האירוע על הצד הטוב ביותר גם בחוץ.

לסיכום, במקום לתת לסבתא הטריה או לאמא הנרגשת להתרוצץ בלי סוף לקראת האירוע הגדול, בחרו חברה המספקת שירותי קייטרינג לאירועים קטנים וחסכו את הזמן, המאמץ והאנרגיות המושקעים בהרמת אירוע מפואר שכזה באופן עצמאי. והעיקר שיהיה במזל טוב!

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אלעד גרין

מאת: אלעד גריןקורסים וסדנאות11/12/13592 צפיות
כיום, בזכות סדנאות שונות הפועלות על שיפור הזיכרון לצד שיפור היכולות הקוגנטיביות ניתן להפוך את הקערה על פיה, ולהביא לידי חידוד היכולות הקוגנטיביות כמו גם לידי שיפור הזיכרון.

מאת: אלעד גריןגיל הזהב04/12/136429 צפיות
בטרם ההכרעה בין דיור מוגן לבין בית אבות חשוב ורצוי שכל אחד יסקור את הקריטריונים ואת המאפיינים של כל אחת מן האפשרויות הללו ויבדוק איזו מהן אכן הכי מתאימה לו.

מאת: אלעד גריןפרסום04/12/13777 צפיות
בעולם הפרסום של ימינו, לתפוס את עינו של הצופה בפרסום ואת תשומת הלב שלו זוהי משימה לא פשוטה כלל וכלל. שלטי החוצות הענקיים ניבטים אלינו מרחוק מן הבניינים הענקיים, הפרסומות בטלוויזיה נראות נוצצות ומנותקות מן המציאות השוררת בחוץ ובכלל נדמה שהציבור (שאיבד קצת מתמימותו לאורך השנים) מתקשה להתחבר למסרים פרסומיים כמו בעבר. כיום, נדמה שהדרך כמפרסם להתחבר לציבור או לצרכן היא באמצעות פרסום בגישה מעט שונה.

מאמרים נוספים בנושא קייטרינג

מאת: רוני הכהןקייטרינג18/03/191145 צפיות
אוכל גורמה וכשר

מאת: שרון צרפתיקייטרינג24/12/181592 צפיות
אוכל הוא לא משחק של ילדים, ועם ארוחה ברמה גבוהה שאותה מייעדים להגיש, זה בהחלט מותר לפנק ולהתפנק עם שירותי גורמה לאירוע שלא חוגגים בכל יום בחיים.

מאת: רועי כץקייטרינג16/12/181398 צפיות
בחיים ישנם אירועים רבים - ברית מילה, זבד הבת, בר מצוה, בת מצוה, חתונה, חנוכת בית, יום נישואים, ימי הולדת , הכנסת ספר תורה ולצערנו גם אזכרות.

מאת: עופר שלוקייטרינג30/06/18803 צפיות
פירות טריים וחתוכים לאירועים

מאת: דניאל מלמדקייטרינג20/06/18718 צפיות
באנגלית אומרים Everything's count – הכל נחשב, וזה בדיוק מה שאתם צריכים להבין לגבי האירוע הקטן שאתם עורכים – הכל נחשב, החל מזהות המוזמנים והקשר ביניהם ועד צבע המפיות והמפות על שולחנות האוכל. מעבר לכל מרכיבי ההפקה, ויש רבים כאלה, לאוכל ישנו תפקיד חשוב ומכריע בחוויה שתוכלו ליצור לאורחים שלכם באירוע קטן ואינטימי, ואם אתם הולכים על קייטרינג בסגנון בשרי מובהק, זה עוד יותר משמעותי.

מאת: רוני הכהןקייטרינג22/03/18534 צפיות
אם יש לך אירוע מיוחד כגון מסיבת רווקות הם יכולים לעשות מגשי אירוח לאירועים קטנים מדהים של מזונות אצבע בשבילך וכל החברות ייהנו כי מאירוע טעים לפי נושא נבחר ורלבנטי.

מאת: orya peryקייטרינג12/03/18543 צפיות
ישנם כל מיני סוגים של אירועים, אך באירועי חברה למשל, יש לשים דגש גם על הפרטים הגדולים אך גם על הקטנים. יש לקבוע תחילה את מטרת האירוע, כמה מוזמנים יגיעו, התקציב המתאים להפקת האירוע, מסרים שונים שאתם מעוניינים להעביר ועוד. המסגרת התקציבית, הינה קריטית לאירוע

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica