חפש מאמרים:
שלום אורח
01.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

רפואה סינית – ישן וחדש

מאת: אוהד הראלרפואה משלימה22/01/2014635 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

רפואה סינית – ישן וחדש

אנו חיים בעולם אשר הפך לכפר גלובלי קטן, אנשים יכולים להגיע לכל מקום בעולם בקלות, ולהגיע לכל פיס מידע דרך התפתחות האינטרנט והמחשבים, בימים אלה כאשר הכול נגיש והקדמה מאיצה בכל רגע, גם עולם הרפואה מתקדם בצעדי ענק, אך עם זאת ניתנה לנו האפשרות להיחשף לשיטות רפואה נוספות ולא רק לרפואה המערבית המתקדמת.

רפואה סינית זוהי רפואה עתיקה של אלפי שנים, אשר בשנים האחרונות קיבלה הכרה ברפואה המערבית כרפואה משלימה איכותית ואפקטיבית עבור מטופלים רבים ומחלות רבות מכל עולם הרפואה, מחלות אורטופדיות נוירולוגיות מחלות כרוניות זיהומים ועוד סוגים רבים של בעיות רפואיות.

הרפואה הסינית בניגוד לרפואה המערבית דואגת ללכת בכל בעיה רפואית למקור הבעיה המצוי בגוף, ועל פי הרפואה הסינית אנו יודעים שבגוף יש ערוצי זרימה ומרדיאנים אשר משמשים לחלוקת הגוף ולהתמקדות ובידוד כל חלק בגוף.

דיקור סיני ברפואה 

אחד הכלים הנפוצים ביותר במסגרת הרפואה הסינית זהו הטיפול על ידי דיקור סיני ובטיפול זה אנו מקבלים דיקור של מחטים זעירות אשר מוחדרות לנו לאחר תחקור ותשאול על הבעיה וזיהוי מקור הבעיה, לאזורים בגוף לפי מיקומם ואלו הם המרדיאנים.

על פי דיקור סיני אנו פותרים בעיות על ידי הפעלת מנגנון שליטה מרוחק לפי מיקום, ונגיעה בכפתורי הגוף אשר פותחים וסוגרים מערכות בגוף, ומשפיעים על זרימת הצ'י בגוף שזו האנרגיה הזורמת לאורך ולרוחב הגוף.

למעשה על פי הרפואה הסינית הצ'י הוא הכוח המאפשר חיים, וכל יצור חי מכיל בתוכו את אנרגיית הצ'י והשאיפה היא לדאוג שהצ'י יזרום ללא חסימות ובצורה מאוזנת, דיקור סיני או בשמו המקצועי אקופונקטורה, דואג לאיזון זרימת הצ'י בגוף המטופל.

רפואה משלימה עתיקת יומן

הרפואה הסינית ראשיתה מטכסים ופולחנים אשר קיבצו אותם לספר הנקרא שפר הרפואה של הקיסר הצהוב, ואשר מאגד בתוכו את תפיסות היין והיאנג חמשת היסודות, והספר למעשה דוגל בתפישה שגוף האדם מושפע מהעולם ומההרמוניה עם הטבע והשינויים הקבועים כמו מזג האוויר, חלקי היום והחודש וכדומה.

רפואה סינית כיום התפשטה ברחבי העולם ותפשה תאוצה כרפואה משלימה לרפואה המתקדמת, עד כדי כך שמרכזים רפואיים בישראל ובתי חולים מספקים מומחים ומחלקות לרפואה סינית ולטיפולים מסודרים כחלק מן המוסדות.

רצוי להגיע למטפל סיני מוסמך ומקצועי על ידי בדיקת רקע באינטרנט או על ידי המלצות מחברים קרובים ומכרים אשר כבר קיבלו טיפולים ונעזרו בטיפוליו וכך אנו יכולים להיות שקטים שהמטפל בינו אמין ומקצועי.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אוהד הראל - בניית אתרים, קידום, קופירייטינג וכל שירותי האינטרנט

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אוהד הראל

מאת: אוהד הראלמסיבות רווקים ורווקות26/03/146494 צפיות
פעמים רבות אנו חוגגים אירועים במהלך החיים אשר אנו רוצים שייזכרו כחוויות מדהימות לכל חיינו, ותמיד כשניזכר באירועים אלו חיוך רחב יעלה על פנינו כאות לזיכרון חיובי ומהנה, בקרב אירועים אלו אנו יכולים למצוא את מסיבות הרווקים או הרווקות לפני הכניסה בברית הנישואים.

מאת: אוהד הראלמסיבות רווקים ורווקות26/03/146427 צפיות
בשנים האחרונות אנו עדים למספר רב של מקומות לאירועים המיועדים למסיבות רווקים, אנו נתקלים בלופטים הפרושים ברחבי הארץ ומספקים שירותים לצורך השכרת מקום דיסקרטי, אינטימי, ויוקרתי לחגיגת האירוע אשר מטרתו ללוות את החתן או הכלה מחיי הרווקות לחיי הנישואים.

מאת: אוהד הראלמסיבות26/03/145281 צפיות
פעמים רבות במהלך חיינו אנו נתקלים בצורך להשכרת מקומות לאירועים פרטיים, ולא בהכרח אולמות אירועים לחתונות, ברי מצווה, בריתות או כל אירוע משפחתי מפואר, ישנם אירועים קטנים ופרטיים אשר עבורם אנו זקוקים למוקומות קטנים יותר, אינטימיים יותר, ושירותיים ברמה אחרת.

מאת: אוהד הראלמסיבות רווקים ורווקות26/03/146164 צפיות
כמה זה כייף לחגוג לחבר או חברה את מסיבת הרווקים שלהם?!, וכמה זה מהנה לעזור להם להיכנס בברית הנישואין ולהיפרד עם חוויות מחיי הרווקות?!, המנהג לחגוג את מסיבות הרווקים נחגג בכל העולם, בארצות הברית, במדינות אירופה, ואפילו כאן בישראל.

מאת: אוהד הראלרפואה סינית22/01/148004 צפיות
כחלק מעולם הרפואה הסינית אנו נתקלים בעולם רחב של טיפולים מגוונים וכלים עתיקים לטיפול בגוף ובבעיות הרפואיות שלנו כתוספת לרפואה המתקדמת המערבית ולכן לרפואה הסינית קוראים רפואה משלימה.

מאת: אוהד הראלרפואה סינית22/01/147855 צפיות
כמה פעמים ראינו במהלך שיעור ספורט, או במהלך פעילות מאומצת, את אחד מחברינו עוצר לרגע מתנשף בכבדות ובמהירות, ומוציא איזה מכשיר קטן מהכיס ומכניס אותו לפיו כדי לקבל אספקת חמצן ולהסגיר את נשימה? כנראה שלחבר יש אסטמה וקשה לו לנשום.

מאת: אוהד הראלרפואה סינית22/01/148071 צפיות
כולנו יודעים שאסטמה זוהי מחלה כרונית אשר מאופיינת בהתקפים של קוצר נשימה, אם כן מהיכן נוצר הביטוי אסטמה של העור ומה משמעותו? הרי לא ייתכן שלעור גופנו יהיה קוצר נשימה והתקפי שיעול כרוניים.

מאמרים נוספים בנושא רפואה משלימה

מאת: nirרפואה משלימה23/08/19847 צפיות
בעקבות ההמלצה שלא לתת תרופות נגד צינון לילדים מתחת לגיל שש, מה בכל זאת ניתן לעשות להקל על התופעה השכיחה

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה29/11/18810 צפיות
הבחירה הטובה ביותר של האדם תתבטא בתוצאותיה של אותה הבחירה. אם הבחירה הייתה נכונה תוכלו לדעת זאת רק כאשר תראו תוצאות. הטיפולים הבריאותיים השונים שמציעה הרפואה הקונבנציונלית בעלי המון צדדים. על מנת להשיב את הגוף לאיזון, לחזקו, להאיץ טיפול והחלמה מומלץ לשלב טיפול משלים.

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה29/11/18762 צפיות
כל סוג כאב בסופו של דבר כשהוא נהפך לבעיה כרונית, יהיה מוגר כטורדני. כאבי גב, צוואר, ראש ועוד.. אלו חלק מדוגמאות לסוגי כאב שכשאר הם הופכים לבעיה כרונית מאוד מאוד קשה לחיות אתם.

מאת: moraleרפואה משלימה24/07/18669 צפיות
לא מעט אנשים מחפשים במהלך השנים, אופציות לטיפול ייחודי, טיפול טבעי במחלות שונות, טיפול אלטרנטיבי כפי שנהוג לקרוא לו לא פעם. יש לכך הסברים פשוטים למדי, החל מכך שקיים קושי מסוים לעבור טיפול אצל רופא רגיל מסיבות שונות, כלה בכך שקיים חוסר אמונה בכל מה שקשור לטיפול רגיל, מערבי, קונבנציונלי, או שפשוט כל הטיפול הרגילים נוסו ולא צלחו, אז יש ניסיון לעשות טיפול אחר.

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה29/06/18499 צפיות
היש פתרון טבעי לכאב כל שהוא? קצת קשה להאמין.. בעולם שכולו מלא פתרונות תרופתיים, מכשר, ניתוחים ועזרים רפואיים נוספים קצת קשה להאמין שיש משהו שממש טבעי במאת האחוזים עבור אלו הסובלים מכאבים שונים. במאמר שלפניכם נכיר לכם את שיטת הטיפול אוסטאופתיה שמבוססת על טהרת הטבעיות בלבד.

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה31/05/18448 צפיות
רפואה טבעית משמע פתרון בריא יותר לבעיות הבריאותיות השונות. לעיתים, כשאדם חש ברע הוא ייקח את התרופה הראשונה שהוא ימצא בביתו ולעיתים? ייקח מנה כפולה.. "רק שיעבור מהר".. וכמו כן דוגמאות רבות נוספות לנזקים שאנחנו עשויים לעשות לעצמנו באמצעות שימוש לא נכון בתרופות, או בכלל מקרים שיכולתם להימנע משימוש שכזה כיוון שיש פתרונות נוספים טבעיים ובריאים הרבה יותר.

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה29/04/18461 צפיות
לעיתים, מצבים בריאותיים שונים מגיעים ממתחים, מקרים נפשיים, טראומות, פגיעות פיזיות ומגוון סיבות שהן.. לעיתים גופך עשוי לאותת לך שהוא זקוק למנוחה או שהוא זקוק שיבדקו אותו לעומק והעיקר הוא באמת לעשות זאת ולהיות קשוב אליו ולא לתת לעומס היומיומי להשכיח את חשיבות הכאב ולהזניח את עצמך.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica