חפש מאמרים:
שלום אורח
16.08.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

כיצד לארגן נכון את אחסון המלאי במחסן שלכם

מאת: יניב שולדנפריעסקים - כללי13/02/2014809 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

סוגיית האחסון הינה סוגיה מורכבת וסבוכהמאד, אשר כוללת בתוכה משתנים רבים שיש לקחת בחשבון. חשיבות רבה יש ליעילותשל פתרונות האחסון הנבחרים, השטח שלהם, קיבולת האחסון שלהם וכן העיצובוהמראה מהווה גם הוא מאפיין אשר אנשים רבים שמים עליו את הדגש. כאשר בתיעסק, ובעיקרם בתי עסק המשמשים כמחסני אחסון, נדרשים לעצב את חלל האחסון,עליהם לשים את הדגש על סוגיה חשובה לא פחות, אשר עוסקת בחומר ממנו עשוייםהמדפים אשר נבחרים לצרכי האחסון. חומרים שונים מביאים איתם איכויות שונות,וכמוהם גם יתרונות וחסרונות. על כן, בעת בחירת פתרון האחסון לבית העסק שלך,בדוק על איזה צרכים ברצונך לענות, ועל פיהם בחר את הפתרון המותאםוהרלוונטי ביותר עבורך.

כאשר מתמודדים עם סוגיית האחסון חשוב גםלחשוב על העתיד ועל הדינאמיות שקיימת בבית העסק. אם מדובר בבית עסק אשרסחורתו משתנה ואיתה גם אופי סידור המחסן מדפים ממתכת יהוו פיתרון  נוח ופרקטי אם כי מעט יקר יותר משאר הפתרונות. אחסון בצורהזו אמנם יקר יותר מצורות אחרות, אך הוא מאפשר דינאמיות הודות לעובדה שמדוברבמערכות אחסון מודולאריות. עבור חנויות בגדים למשל אשר סחורותיהן משתנותמזמן לזמן ועיצוב החנות מהווה פרמטר חשוב מאד בחוויית הקנייה מדפים ממתכת יהוו פיתרון מעולה הודות למודולאריות שהם מאפשרים.

לעומת זאת, כאשר מדובר בבתי עסק או מחסניםאשר אחסון הסחורה בהם אינו דינאמי אלא קבוע ויציב, נראה כי פתרון אחסון זהיהיה יקר ולא בהכרח יעיל עבורם. ישנם בתי עסק רבים אשר גודל וכמות הסחורהבהם קבועים, ודווקא מודולאריות כלל לא תהווה יתרון באחסון במקרים אלו. סבירמאד כי עבור עסקים מסוג זה דווקא מדפים מברזל יהיו פיתרון האחסון האפקטיבי והאמין ביותר שניתן למצוא. אחסון על גבי אלויהווה פיתרון זול יותר, פשוט יותר ובעיקר חזק ואמין. אלו טובים לאחסון ציודשעשוי ללכלך אותם או לחילופין ציוד כבד מאד שאופן סידורו אינו משתנה. כמוכן, אם ישנה חשיבות גם לעיצוב של פתרונות האחסון גם בפתרון מדפי ברזל ישנם דגמים שונים ומגוונים ואף פתרונות יצירתיים לצביעה ושדרוג של מקומות האחסון.

לסיכום, נראה כי כל בית עסק מעלה צרכים מעטשונים לבעיית האחסון, בהתאם לאופי העסק ולסחורה אשר הוא מכיל. כאשר מדוברבבית עסק אשר סחורתו משתנה וככזו היא מצריכה דינאמיות ומודולאריות ברור כימדפים ממתכת יספקו את פתרון האחסון הפרקטי והאפקטיבי ביותר למרות מחירםהמעט גבוה יותר. עם זאת, מובן שלא תמיד מדובר בבתי עסק מסוג זה. על כן,כאשר צרכי האחסון של בית העסק קשורים בסחורה קבועה אשר אינה מצריכה שינוייםודינאמיות אין ספק כי מדפי ברזל יהוו פיתרון חכם ויעיל אשר אינו דורשהשקעה גבוהה מדי.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת יניב שולדנפרי

מאת: יניב שולדנפריעסקים - כללי16/04/14678 צפיות
מאמר זה יעסוק בטיפים ועצות כיצד ניתן בקלות באווירת החג לסדר ולארגן מחדש את הסביבה שלנו.

מאת: יניב שולדנפריאורטופדיה ופיזותרפיה02/04/146621 צפיות
כולנו סובלים מבעיות גב בשלב כזה או אחר בחיים, מה שכולנו לא יודעים הוא שניתן למנוע את רובן. טיפים ופתרונות במאמר זה.

מאת: יניב שולדנפריניהול26/03/143950 צפיות
מאמר זה עוסק בפתרונות אחסון לעסקים אשר מצמצמים את שטחי האחסון ובכך גורמים לעסקים לחסוך כסף רב.

מאת: יניב שולדנפריניהול13/02/14710 צפיות
כולנו מכירים את בעיית האחסון בבית העסק שלנו. אנחנו פה כדי לתת לכם פתרונות שיחסכו להם הרים של כסף.

מאת: יניב שולדנפריאדריכלות פנים13/02/14710 צפיות
כולנו חווינו את הדבר הזה שנקרא מעבר דירה. כולנו יודעים כמה שאפשר ללכת לאיבוד בבית החדש שלנו ושהבלאגן חוגג. אנחנו פה בכדי להציל אתכם ולתת לכם טיפים כיצד לעבור זאת בשלום ובצורה נכונה.

מאת: יניב שולדנפריסטיילינג13/02/148094 צפיות
תמיד חלמתם שהלקוחות שנכנסים אליכם לחנות יוקסמו ופשוט יתחילו למלא את הידיים בפריטים רבים? - כל התשובות כאן!

מאת: יניב שולדנפרישיפוצים13/02/14743 צפיות
תמיד רציתם לבצע פרוייקט תמ"א 38 על בניין המגורים שלכם אבל לא ידעתם מאיפה להתחיל ולמי לפנות? - כל התשובות ועוד מגוון רחב של טפיים לביצוע פרוייקט תמ"א 38.

מאמרים נוספים בנושא עסקים - כללי

מאת: בנימין קלינגרעסקים - כללי30/05/22251 צפיות
הריני להעלות בפניכם נוהל עבודה, לדיון בהתנגדויות בפני הוועדה המקומית לבקשות להיתרי בניה ולתכניות בנין עיר. נוהל העבודה יועלה לאתר האינטרנט ההנדסי של הוועדה המקומית לתכנון ולבניה. הנכם מתבקשים לפעול מעתה ואילך בהתאם להנחיות המפורטות בנוהל העבודה. הנוהל נערך בהיוועצות עם היועץ המשפטי ומושתת על ההוראות הקבועות בחוק התכנון והבניה התשכ״ה 1965( כהגדרתו בנוהל – חוק התכנון והבניה( ועל הקבוע בתקנות התכנון והבנייה )רישוי בנייה(, תשע״ו 2016( כהגדרתן בנוהל – תקנות רישוי בניה(.

מאת: ישראל רף עסקים - כללי26/05/22255 צפיות
כל בעל עסק מכיר את החשיבות של תהליך ה"מיתוג" בקרב קהל הלקוחות הקיים, הלקוחות הפוטנציאליים והקולגות העסקיים השונים. לצד עטים, מחברות ומוצרים שאנו רגילים לקבל מתנות בכנסים, יש את בעלי העסקים שמעניקים מתנות מוצרי פרסום שאנשים באמת שומרים אותן… עציצים ממותגים עם מסר אישי נשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: ישראל רף עסקים - כללי01/05/22321 צפיות
נטוורקינג הוא אחד הכלים החזקים ביותר בעולם הפרסום ובאירועים עסקיים. מהו המוצר הפרסומי היעיל ביותר עבורך שיבדל אותך משאר המשתתפים ויקנה לך יתרון משמעותי לטווח ארוך. מסר אישי או עסקי ממותג בעציץ – המוצר הפרסומי הטוב ביותר לאירועים עסקיים לקבלת תוצאה עסקית מעולה. אשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: אופירעסקים - כללי28/02/22535 צפיות
נושא הסמכת iso מאז ומתמיד היה נושא רגיש לבעלי עסקים ומותגים שגורר לאחרי כן כאב ראש, לחץ וחרדה. הסיבה לכך היא כי לא כולם באמת יודעים מה צריך על מנת להגיע להסמכה המושלמת, ואין כאן מורכבות כבדה מדי, בעיקר כאשר מלווים אתכם אנשי המקצוע הטובים ביותר.

מאת: בנימין קלינגרעסקים - כללי27/02/22526 צפיות
בנימין קלינגר היתרי בניה מחפשים מומחה בתחום ביטול צווי הריסה והיתרי בניה? זקוקים לייעוץ מותאם אישית מיועץ רישוי מנוסה? משרד קלינגר היתרי בניה, רישוי עסקים וייעוץ מוניציפאלי מתמחה בייעוץ ייצוג ועבודה מול גורמים מוניציפאלים הקשורים בהוצאת היתרי בניה, תכנון ערים וסביבה, מיסוי, רישוי עסקים, בקשות לשימוש חורג, שינוי יעוד, הכשרת חריגות בניה, ביטול צווי סגירה, הפסקת עבודה, צווי הריסה. בקשות לשינוי תב"ע ,היתרי בניה, אדריכלות, קידום בקשות ,זירוז הליכים בירוקרטים ,יעוץ סטטוטורי, הסדרים והסכמים עם הרשויות, שרותי הנדסה ופקוח על הבניה.

מאת: בנימין קלינגרעסקים - כללי27/02/22551 צפיות
תיקון 66 לחוק סדר הדין הפלילי יכול למנוע כתב אישום נגדך בעבירות בניה-חשוב לדעת! חשוב לדעת-עבירות תכנון ובנייה - עבירה פלילית, אך אפשר גם אחרת. בנייה ללא היתר מהווה עבירה פלילית. אך אם ביצעתם עבירת בנייה, אין זה אומר שאתם בדרך למאסר או שהבנוי ללא היתר ייהרס.

מאת: אבי דוידיעסקים - כללי02/02/22438 צפיות
מה צריך לדעת בשביל לבחור נכון חברת ניקיון משרדים תל אביב

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica