חפש מאמרים:
שלום אורח
02.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

כיצד לארגן נכון את אחסון המלאי במחסן שלכם

מאת: יניב שולדנפריעסקים - כללי13/02/2014570 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

סוגיית האחסון הינה סוגיה מורכבת וסבוכהמאד, אשר כוללת בתוכה משתנים רבים שיש לקחת בחשבון. חשיבות רבה יש ליעילותשל פתרונות האחסון הנבחרים, השטח שלהם, קיבולת האחסון שלהם וכן העיצובוהמראה מהווה גם הוא מאפיין אשר אנשים רבים שמים עליו את הדגש. כאשר בתיעסק, ובעיקרם בתי עסק המשמשים כמחסני אחסון, נדרשים לעצב את חלל האחסון,עליהם לשים את הדגש על סוגיה חשובה לא פחות, אשר עוסקת בחומר ממנו עשוייםהמדפים אשר נבחרים לצרכי האחסון. חומרים שונים מביאים איתם איכויות שונות,וכמוהם גם יתרונות וחסרונות. על כן, בעת בחירת פתרון האחסון לבית העסק שלך,בדוק על איזה צרכים ברצונך לענות, ועל פיהם בחר את הפתרון המותאםוהרלוונטי ביותר עבורך.

כאשר מתמודדים עם סוגיית האחסון חשוב גםלחשוב על העתיד ועל הדינאמיות שקיימת בבית העסק. אם מדובר בבית עסק אשרסחורתו משתנה ואיתה גם אופי סידור המחסן מדפים ממתכת יהוו פיתרון  נוח ופרקטי אם כי מעט יקר יותר משאר הפתרונות. אחסון בצורהזו אמנם יקר יותר מצורות אחרות, אך הוא מאפשר דינאמיות הודות לעובדה שמדוברבמערכות אחסון מודולאריות. עבור חנויות בגדים למשל אשר סחורותיהן משתנותמזמן לזמן ועיצוב החנות מהווה פרמטר חשוב מאד בחוויית הקנייה מדפים ממתכת יהוו פיתרון מעולה הודות למודולאריות שהם מאפשרים.

לעומת זאת, כאשר מדובר בבתי עסק או מחסניםאשר אחסון הסחורה בהם אינו דינאמי אלא קבוע ויציב, נראה כי פתרון אחסון זהיהיה יקר ולא בהכרח יעיל עבורם. ישנם בתי עסק רבים אשר גודל וכמות הסחורהבהם קבועים, ודווקא מודולאריות כלל לא תהווה יתרון באחסון במקרים אלו. סבירמאד כי עבור עסקים מסוג זה דווקא מדפים מברזל יהיו פיתרון האחסון האפקטיבי והאמין ביותר שניתן למצוא. אחסון על גבי אלויהווה פיתרון זול יותר, פשוט יותר ובעיקר חזק ואמין. אלו טובים לאחסון ציודשעשוי ללכלך אותם או לחילופין ציוד כבד מאד שאופן סידורו אינו משתנה. כמוכן, אם ישנה חשיבות גם לעיצוב של פתרונות האחסון גם בפתרון מדפי ברזל ישנם דגמים שונים ומגוונים ואף פתרונות יצירתיים לצביעה ושדרוג של מקומות האחסון.

לסיכום, נראה כי כל בית עסק מעלה צרכים מעטשונים לבעיית האחסון, בהתאם לאופי העסק ולסחורה אשר הוא מכיל. כאשר מדוברבבית עסק אשר סחורתו משתנה וככזו היא מצריכה דינאמיות ומודולאריות ברור כימדפים ממתכת יספקו את פתרון האחסון הפרקטי והאפקטיבי ביותר למרות מחירםהמעט גבוה יותר. עם זאת, מובן שלא תמיד מדובר בבתי עסק מסוג זה. על כן,כאשר צרכי האחסון של בית העסק קשורים בסחורה קבועה אשר אינה מצריכה שינוייםודינאמיות אין ספק כי מדפי ברזל יהוו פיתרון חכם ויעיל אשר אינו דורשהשקעה גבוהה מדי.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת יניב שולדנפרי

מאת: יניב שולדנפריעסקים - כללי16/04/14481 צפיות
מאמר זה יעסוק בטיפים ועצות כיצד ניתן בקלות באווירת החג לסדר ולארגן מחדש את הסביבה שלנו.

מאת: יניב שולדנפריאורטופדיה ופיזותרפיה02/04/146415 צפיות
כולנו סובלים מבעיות גב בשלב כזה או אחר בחיים, מה שכולנו לא יודעים הוא שניתן למנוע את רובן. טיפים ופתרונות במאמר זה.

מאת: יניב שולדנפריניהול26/03/143762 צפיות
מאמר זה עוסק בפתרונות אחסון לעסקים אשר מצמצמים את שטחי האחסון ובכך גורמים לעסקים לחסוך כסף רב.

מאת: יניב שולדנפריניהול13/02/14460 צפיות
כולנו מכירים את בעיית האחסון בבית העסק שלנו. אנחנו פה כדי לתת לכם פתרונות שיחסכו להם הרים של כסף.

מאת: יניב שולדנפריאדריכלות פנים13/02/14484 צפיות
כולנו חווינו את הדבר הזה שנקרא מעבר דירה. כולנו יודעים כמה שאפשר ללכת לאיבוד בבית החדש שלנו ושהבלאגן חוגג. אנחנו פה בכדי להציל אתכם ולתת לכם טיפים כיצד לעבור זאת בשלום ובצורה נכונה.

מאת: יניב שולדנפריסטיילינג13/02/147707 צפיות
תמיד חלמתם שהלקוחות שנכנסים אליכם לחנות יוקסמו ופשוט יתחילו למלא את הידיים בפריטים רבים? - כל התשובות כאן!

מאת: יניב שולדנפרישיפוצים13/02/14539 צפיות
תמיד רציתם לבצע פרוייקט תמ"א 38 על בניין המגורים שלכם אבל לא ידעתם מאיפה להתחיל ולמי לפנות? - כל התשובות ועוד מגוון רחב של טפיים לביצוע פרוייקט תמ"א 38.

מאמרים נוספים בנושא עסקים - כללי

מאת: שלום כהןעסקים - כללי07/03/20129 צפיות
בודקים סקר שכר הייטק בכדי להבין את המצב שלכם ביחס לשוק? עומדים לפני ראיון עבודה ורוצים להיות בטוחים כי התשובה שלכם לשאלת ציפיות השכר תהיה נכונה? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: Daniel.Bעסקים - כללי26/02/20174 צפיות
חקירות פרטיות - אמון הוא מצרך בסיסי ונחוץ מאוד בחיים שלנו כבני אדם חברתיים. אנו מעוניינים לתת אמון בסובבים אותנו, ולבטוח במה שבני המשפחה או העמיתים בעבודה אומרים לנו.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי26/01/20274 צפיות
בתחום ההייטק חיפוש העבודה מתמקד פעמים רבות לא רק במשרה עצמה, בתנאי השכר וכדומה, אלא גם בחברה עצמה. כיום ישנן חברות מובילות אשר רבים חושקים בעבודה בהן, חברות אשר מובילות את רשימת החברות המבוקשות בזכות תנאי עבודה מעולים שהן מציעות לעובדים, סביבת עבודה גמישה ואיכותית יותר, אופציות קידום נרחבות ועוד.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי30/12/19422 צפיות
רוצים להתקבל לעבודה בחברת הייטק מסויימת? מחפשים גישה אל חברות ההייטק הגדולות והמובילות בישראל? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי01/12/19523 צפיות
עומדים לפני גיוס עובדים משמעותי לחברה שלכם? רוצים לפרסם מודעות דרושים הייטק במקומות אשר יובילו אתכם לקבלת קורות חיים ממועמדים איכותיים אשר באמת מתאימים למה שאתם מחפשים? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי28/11/19529 צפיות
רוצים לחזק את השיווק והפרסום של העסק שלכם ולהזמין רולאפ איכותי וייחודי שיסייע לכם בכך? רוצים להיות בטוחים כי אתם בוחרים במקום הטוב ביותר ממנו אתם מבצעים את ההזמנה? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: yanivshenhavעסקים - כללי12/11/19511 צפיות
סדנת מכירות אינה שייכת רק לאנשי מכירות חדשים, בתחילת דרכם, אלא היא מוצר אפקטיבי ואיכותי אשר מהווה ערך מרכזי בכל חברה, ארגון או עסק באשר הוא אשר שואף לשמור על יציבות כלכלית והצלחה, זאת באמצעות שיפור ושדרוג תמידיים של כישורי הניהול של אנשי המכירות. לסדנת מכירות היכולת להפוך כל איש מכירות באשר הוא למקצועי, חזק וטוב יותר, ללא כל משמעות לוותק או ניסיון, לכן ניתן לראות כי בשנים האחרונות ארגונים רבים בוחרים להשקיע בצוות המכירות מתוך אמונה והבנה כי מדובר על אחד המשאבים החשובים ביותר בארגון.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica