חפש מאמרים:
שלום אורח
13.08.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

איך לייעל את אופי האחסון בבית העסק שלך

מאת: יניב שולדנפריניהול13/02/2014709 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

בכל הנוגע לבתי עסק, סוגיית האחסון מקבלת משמעויות רבות. ראשית, חשובמאד שכל תחום האחסון יהיה יעיל ואפקטיבי, ויאפשר נוחות מקסימאלית אשר תהווהאת הליבה לסביבת עבודה נכונה ויעילה. שנית, מעבר ליעילות יש לקחת בחשבוןמשתנים נוספים כגון גודל המקום בו ניתן לאחסן, קהל היעד אשר נחשף לפתרונותהאחסון וכדומה. שלישית, לאנשים רבים חשוב גם העיצוב והמראה של פתרונותהאחסון, לא פחות מהיעילות שלו. האפשרויות הרבות אשר מוצעות כיום, מאפשרותליהנות מכל העולמות גם יחד, ולהצליח למצוא פתרון אחסון אשר מתאים כמו כפפהליד, במיוחד לעסק שלך!

הקהל אשר נחשף לפתרון האחסון מהווה מרכיב חשוב בבואנו לבחור את אופיהאחסון. נראה כי כאשר דרוש פתרון אחסון אשר יוצג לקהל הלקוחות כמו במקרה שלמדפים לחנויות הופכת סוגיית העיצוב לחשובה ומכריעה יותר עבור מתכנני האחסון. כך, בתי עסקרבים אשר בהם הסחורה מוצגת על גבי מדפים, שואפים כמובן לבחור את היפיםוהמעוצבים ביותר בכדי להנעים ולשדרג את חוויית הקניה של לקוחותיהם. סוגייתהעיצוב משמעותית ומכריעה כמובן גם כאשר מדובר בתחום של מדפים לתצוגה כיווןשגם במקרה זה האסתטיקה והעיצוב המודרני קשורים בחוויית הקניה של הלקוח.

עם זאת, לא תמיד העיצוב והמראה של פתרון האחסון הוא המשמעותי ביותר. במקרים רבים בהם למעשה בתי עסק מחפשים פתרון אחסון בדמות מדפים למחסן ישנה חשיבות פחותה למראה ולעיצוב המודרני והעדכני, ואילו היעילות והנוחותמקבלות את מירב המשמעות. כאשר מדובר באחסון אשר אינו חשוף לקהל הלקוחותומשמש כמחסן בלבד, אין ספק כי חשוב לקחת בחשבון בראש ובראשונה את משתניהיעילות, הנוחות והבטיחות. חשוב לציין כי גם כאשר מדובר ברכישת מדפים למחסןניתן ואף רצוי שלא להתפשר ולשלב את היעילות והנוחות לצד יופי ואסתטיקה.

כיום, בין אם מדובר באחסון בלבד אשר אינו מוצג לקהל הלקוחות, ובין אםמדובר באחסון אשר חשוף לעיני כל, נראה כי יותר ויותר בתי עסק שואפים לשלבאת היעילות המקסימאלית בד בבד עם טעמם העיצובי האישי. כאשר מדובר בבתי עסקהעוסקים במכירת מוצרים לקהל הלקוחות נראה כי מדפים לחנויות ללא ספק נושאיםעמם את החשיבות הרבה של העיצוב והיופי. כאשר לקוח בחוויית הקניה שלו עטוףסביבו ביופי, אפילו בפריטים שכלל אינם למכירה, מבחינה פסיכולוגית ישנהנוחות ונכונות רבה יותר להישאר באותה חוויית הקנייה, אשר כבר באופן בלתימודע נחווית כיפה ונעימה. למעשה נראה כי אותו דבר בדיוק נכון גם לגבי מדפים לתצוגה אשר על פי רוב משלבים יופי ואפקטיביות בצורה מושלמת.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת יניב שולדנפרי

מאת: יניב שולדנפריעסקים - כללי16/04/14677 צפיות
מאמר זה יעסוק בטיפים ועצות כיצד ניתן בקלות באווירת החג לסדר ולארגן מחדש את הסביבה שלנו.

מאת: יניב שולדנפריאורטופדיה ופיזותרפיה02/04/146621 צפיות
כולנו סובלים מבעיות גב בשלב כזה או אחר בחיים, מה שכולנו לא יודעים הוא שניתן למנוע את רובן. טיפים ופתרונות במאמר זה.

מאת: יניב שולדנפריניהול26/03/143950 צפיות
מאמר זה עוסק בפתרונות אחסון לעסקים אשר מצמצמים את שטחי האחסון ובכך גורמים לעסקים לחסוך כסף רב.

מאת: יניב שולדנפריעסקים - כללי13/02/14809 צפיות
הבלאגן במחסן חוגג? מרגישים אבודים? אנחנו כאן על מנת לעזור לכם לעשות סדר במחסן.

מאת: יניב שולדנפריאדריכלות פנים13/02/14710 צפיות
כולנו חווינו את הדבר הזה שנקרא מעבר דירה. כולנו יודעים כמה שאפשר ללכת לאיבוד בבית החדש שלנו ושהבלאגן חוגג. אנחנו פה בכדי להציל אתכם ולתת לכם טיפים כיצד לעבור זאת בשלום ובצורה נכונה.

מאת: יניב שולדנפריסטיילינג13/02/148093 צפיות
תמיד חלמתם שהלקוחות שנכנסים אליכם לחנות יוקסמו ופשוט יתחילו למלא את הידיים בפריטים רבים? - כל התשובות כאן!

מאת: יניב שולדנפרישיפוצים13/02/14742 צפיות
תמיד רציתם לבצע פרוייקט תמ"א 38 על בניין המגורים שלכם אבל לא ידעתם מאיפה להתחיל ולמי לפנות? - כל התשובות ועוד מגוון רחב של טפיים לביצוע פרוייקט תמ"א 38.

מאמרים נוספים בנושא ניהול

מאת: עוזי פלגניהול17/05/201046 צפיות
ארגון עסקי בכל גודל, נדרש לבצע שינויים והתאמות במהלך חיו העסקיים. תדירות השינויים וגודלם נגזרים ממטרת השינויים, שאת רובן ניתן לסווג כצורך: בפתוח עסקי, שיפור וייעול תהליכים עסקיים קיימים, התאמות לתנאי התחרות בשוק ועוד. במאמר הנוכחי אתייחס לשני חוקים מתחום הפיזיקה של אייזיק ניוטון, ונבצע דרכם אנלוגיות בתחום הניהול העסקי ונזהה "זיקה בין פיזיקה וניהול עסקי", אך לפני כן נגדיר מספר מושגים מתחום הפיזיקה.

מאת: עוזי פלגניהול16/05/201077 צפיות
תוצר ניהולי הוא התוצאה המתקבלת מפעילות ניהולית. תוצר ניהולי המשיג את מטרתו הוא תוצר אפקטיבי ולהיפך, תוצר ניהולי אשר יוצר תוצאה בעייתית, ההופכת בעצמה לבעיה ואף יוצרת בעיות נוספות, הוא "וירוס ניהולי" ברמות חומרה שונות, ובתור שכזה יש לטפל בו למניעת נזק חמור למערכת. "ווירוס ניהולי" לא נוצר בכוונה תחילה.

מאת: עוזי פלגניהול16/05/201080 צפיות
הנעת עובדי הארגון העסקי במטרה להשגת בצועים עסקיים משופרים, צריכה להיות אחת המטרות המרכזיות בכל אסטרטגיה ניהולית עסקית, ההשקעה בפתוח עובדי החברה היא אחת ההשקעות החשובות והמשתלמות ביותר לכל ארגון עסקי. לא מספיק שעובדי החברה יהיו משכילים, מיומנים ומנוסים, חשוב שכל הכישורים והתכונות שצוינו, יבואו לידי ביטוי באופן חופשי ושוטף בהתנהלות העובד הבודד והארגון.

מאת: עוזי פלגניהול16/05/20898 צפיות
במאמר זה רוכזו תובנות המתייחסות לסיטואציות שונות בתחומי הניהול. הנושאים מוצגים באופן מטפורי לעיתים באופן אירוני או אבסורדי באנלוגיה לתהליכי הניהול העסקי הנדרשים. בחרתי בדרך זו להציג ולהסביר תהליכים ואירועים בניהול עסקי שקשה היה להסבירם או להבינם, בעקר לחסרי ניסיון ניהולי עסקי.

מאת: עוזי פלגניהול03/05/20832 צפיות
"השער האסטרטגי", הוא השער שדרכו אמורים להיכנס לעסק, תוצרים של החלטות אסטרטגיות כבדות משקל לעתידו של העסק. משמע נדרש שיקול דעת מעמיק לגבי כל מה שנדרש לעבור דרכו. נדרש סוג סינון צפוף שימנע כניסה של מזיקים

מאת: עוזי פלגניהול03/05/20724 צפיות
עסק הוא מפעל חיים והוא קרוב לליבנו, מאידך בעסק צריך לטפל לא דרך הלב. נדרשת דרך, כלים ותהליכי ניהול מסודרים ושיטתיים. אף אחד מאתנו איננו מושלם ואיננו צריך לדעת הכול. גם אם אנחנו יודעים, קשה לנו לטפל בנושאים הקשורים בנו רגשית, מאחר ואיננו אובייקטיבים כלפי עצמינו וכלפי הקרובים לנו.

מאת: עוזי פלגניהול03/05/20612 צפיות
הדברים הנכונים לעסק הם לא תמיד ובהכרח: הדברים שהמנהל אוהב לעשות, או יודע לעשות, או רוצה לעשות, או יכול לעשות. הדברים הנכונים לעסק הם הדברים הנדרשים והקריטיים לעסק. בלעדיהם העסק יישחק, יתקע או יקרוס.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica