חפש מאמרים:
שלום אורח
23.01.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מה זה הרפס ? ממה נגרם הרפס?

מהו הרפס ?

הרפס ,זיהום הנגרם על ידי נגיף הרפס סימפלקס , הערכה הוא להיות נוכחב50-80 אחוזים מהאוכלוסייה הבוגרת האמריקנית. 20 אחוזים , מעל 50 מיליון בני אדם, נגועים בהרפס באברי המין, גם הנגרם על ידי נגיף הרפס סימפלקס ,ורוב המכריע של המקרים הללו עשוי להיות מודעים שהם אפילו יש לו . מחקרים מראים כי יותר מ 500,000 אמריקאים מאובחנים עם הרפס גניטלי בכל שנה,והעלייה הגדולה ביותר מתרחשת בבני נוער צעירים .

תוצאותיו של מחקר מייצג ארצי מראות כי זיהום הרפס גניטלי הוא נפוץ בארצות הברית. ארצי , לפחות 45 מיליון אנשים בגילאי 12 ומעלה , או אחד מכל חמישה בני נוער ומבוגרים, יש לו זיהום HSV באברי המין. בין1970s מאוחר ותחילת 1990,מספר האמריקאים עם זיהום הרפס גניטלי עלה 30 אחוזים!

הרפס הוא מחלה המועברת במגע מיני ( STD) הנגרמת על ידי הרפס סימפלקס סוג 1 וירוסים ( HSV-1 )וסוג 2 ( HSV-2 ) . הרפס גניטלי רוב נגרמת על ידי HSV-2 . רוב האנשים או לא רק סימנים או תסמינים מינימאלייםמ זיהום HSV -1 או HSV -2.

כאשר סימנים לעשות להתרחש , הם בדרך כלל מופיעים כשלפוחיות אחד או יותר על או סביב איברי המין או פי הטבעת. השלפוחיות לשבור , ומשאירות כיבי מכרז ( פצעים )שעשוי להימשך שבועות עד ארבעה שבועות כדי לרפא בפעם הראשונה שהם מתרחשים. בדרך כלל, פרוץ אחר יכול להופיע שבועות או חודשים לאחרההתחלה, אבל זה כמעט תמיד הוא פחות חמורוקצר יותרמההתפרצות הראשונה . למרותשהזיהום יכול להישאר בגוף ללא הגבלת זמן, את מספר ההתפרצויות נוטה להפחית על פני תקופה של שנים.

HSV- 2 זיהום באברי המין הוא שכיח יותר בקרב נשים ( כ אחד מכל ארבע נשים) מאשר בגברים (כמעט אחד מתוך חמש ) . זה יכול להיות בגלל שידורים מזכר לנקבה להיות סביר יותר מאשר העברת נשית לגברי.

לחיות עם הרפס גניטלי יכול להיות מטרד . כאשר יש לךהתפרצות הרפס, זה יכול להרגיש כאילו זה לוקח ימים מהחיים שלך. וגם, יש לך שאלות על הפצת הרפס גניטלילשותף.

תסמיני הרפס יכולים לבוא וללכת , אבל הווירוס נשאר בתאי העצב של הגוף שלך גם אחרי כל הסימנים שלהזיהום נעלמו. אצל רוב האנשים,הווירוס הופך להיות פעיל מהעת לעת , ויוצר התפרצות. יש אנשים שיש התפרצויות וירוסים הרפס רק פעם או פעמיים . לאנשים אחרים יש התפרצויות רבות של הרפס בכל שנה.

מדענים אינם יודעים מה גורם לווירוס להיות פעיל , אבל מספר ההתפרצויות שיש לאדם נוטה לרדת על פני תקופה של שנים. יש נשים שאומרות שהווירוס חוזר כשהם חולים , תחת לחץ, בשמש , או בתקופה שלהם. אין מרפא להרפס עד כה. תמיכה במערכת החיסונית שלך צריכה להיות המטרה הראשונה שלך. מערכת חיסונית מוחלשת היא נוטה יותר להתפרצויות.

מידע שימושי:

פרוטוקול לריפוי טבעי של הרפס

בלוג על הרפס

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

ג.ט קראון

בריאות וכושר הם המתכון לאושר

וכל השאר עוד יגיע...

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ג.ט קראון

מאת: ג.ט קראוןבריאות ורפואה כללי22/02/171028 צפיות
Before I opened up The Gout Code™ on my e-book reader, I had to ask myself a question: Is this really going to be something that actually teaches REALISTIC gout relief at home? I mean, I'm not a superhuman. I have (or rather, had) gout. I needed a guide that recognized that and empathized with my less than ideal habits which all people outside of the movies have.

מאת: ג.ט קראוןרפואה06/07/161206 צפיות
הורדת לחץ דם ללא תרופות הורדת לחץ דם וריפוי שאר מחלות ללא תרופות, מה שחברות התרופות לא ירצו שתקראו. שנו את אורח חייכם,נשמע מורכב לא? איך מתחילים בשינוי? במאמר זה אני אתן מספר נקודות חשובות שישומן כבר יתנו שינוי והורדת לחץ הדם, מומלץ לקרא כמה שיותר ללמוד ולישם ,יש ספרים ואתרים מעולים שילמדו אתכם איך להפחית את לחץ הדם וגם איך לחיות בלי תרופות מרשם בכלל..כן זה אפשרי..

מאת: ג.ט קראוןדיאטה ותזונה18/06/151077 צפיות
איך לרזות מהר בלי כדורים או תרגילים? אני מייד התחלתי לחפש בגוגל והצלחתי למצוא את אתר האינטרנט של דיאט 3 שבוע הרשמי. שם, ראיתי את וידאו על ידי תזונאי מקצועי שחשף צעד-אחר-צעד מה שנדרש כדי לרדת במשקל במהירות. הייתי בהלם, כי אף אחד לא היה אי פעם אמר לי את המידע הזה לפני! ביקרתי מאמנים אישיים, דיאטניות, ורופאים, ובכל השנים האלה, אף אחד לא הייתה אי פעם אמר לי סודות דיאטה אלה!

מאת: ג.ט קראוןבריאות ורפואה כללי10/05/151104 צפיות
למה סוכרת היא המגיפה הבאה? יש לך סוכרת? האם ניתן לרפא סוכרת ? לפי מאמר שקראתי, בשנת 2025 יהיו 300 מליון חולים בעולם!! לעומת 135 מליון חולים בשנת 1995 , יותר מהכפלה תוך שלושים שנה...מפחיד.

מאת: ג.ט קראוןדיאטה ותזונה18/02/151066 צפיות
איך הורדתי את השומן בדיאטת 3 השבועות? האם אתה מחפש לרדת במשקל במהירות? נמאס לך כל הונאות בחוץ כמו גלולות דיאטה ומוצרי infomercial שמבטיחים את העולם, אבל לא מספקים? אז יש לי הפתרון בשבילך! כולם אומר כי ירידה במשקל היא משימה קשה מאוד שלוקחת חודשים ולפעמים שנים, ושיש לך לאכול מזונות משעממים נורא לראות את כל תוצאות. אני יודע בודאות שזה לא נכון, כי אני איבדתי מעל 20 ק"ג ב 21 ימים בלבד באמצעות דיאטה סודית שמצאתי באינטרנט.

מאת: ג.ט קראוןבריאות גברים13/08/142819 צפיות
האם אתה לא מרוצה מהגובה שלך? האם אתה לא מרוצה עם הגובה שלך?, הוספת גובה,הגבהה,רוצה עוד ס"מ? ,נמוך מדי? ,להגביה את עצמי.. כיצד ניתן לשנות את זה אם אתה לא מרוצה עם הגובה שלך, מאמר זה מכיל כמה עצות מועילות על איך להגדיל את הגובה. האפשרויות שלך לגרום לך להגביה את עצמך ,עשוי להשתנות בהתאם לגיל שלך, אבל יש שיטות המשותפות לכולם שיכולות לגרום לך להיראות גבוה יותר ולהרגיש טוב יותר

מאת: ג.ט קראוןדיאטה ותזונה23/06/141775 צפיות
ביקורת וסקירה ונוס פקטור-הדיאטה אם אתם מחפשים מידע על פקטור ונוס הרשמי.... לכמה שאלות נפוצות איפה רוכשים את ונוס פקטור? (רק באינטרנט..) האם ונוס פקטור רכישה מאובטחת? (כן!) האם אצליח?

מאמרים נוספים בנושא בריאות ורפואה כללי

מאת: שלום כהןבריאות ורפואה כללי27/09/19500 צפיות
כל מי שסובל מאקנה, וכבר התחיל לחפש דרכי טיפול או אפשרויות התמודדות עם האקנה, יודע כי מדובר בתחום רחב מאוד.

מאת: רוני הכהןבריאות ורפואה כללי25/12/18734 צפיות
איך כרית נגד פצעי לחץ יכולה לעשות זאת?

מאת: דוד כהןבריאות ורפואה כללי30/10/18869 צפיות
עומדים לעשות ניתוח ליישור מחיצות האף בקרוב וחוששים? במאמר להלן נסקור מהו הניתוח, למי הוא נועד ולאיזו מטרה וגם קצת על ההתאוששות מהניתוח.

מאת: moraleבריאות ורפואה כללי20/09/181816 צפיות
לא מעט אנשים, בפרט נשים מבוגרות, נאלצים להתמודד עם מצב של קשריות בבלוטת התריס, אותה בלוטה פנימית אשר נמצאת בבסיס הצוואר מתחת לפיקת הגרון. לבלוטה זו יש חשיבות רבה עבורנו, שכן היא מאפשרת לנו לווסת את הטמפרטורה של הגוף וכן היא מקלה עלינו בתהליך של חילוף חומרים.

מאת: ליאורבריאות ורפואה כללי16/07/18535 צפיות
יישור שיניים למבוגרים במחיר מיוחד, מאפשר למי שלא עברו טיפול כזה בעבר, ליישר את השיניים. יישור השיניים, מבוצע בעזרת מכשירים מיוחדים. טיפול ליישור השיניים, מבוצע מגיל שמונה שנים ואילך.

מאת: רוני הכהןבריאות ורפואה כללי04/07/18545 צפיות
כל אדם אשר חושק בכך יוכל לקבל את הדרך הכי נוחה עבור תנועה

מאת: דניאל מלמדבריאות ורפואה כללי24/06/181954 צפיות
כפי שמסביר פרופ' יהודה אדלר, הלב הוא איבר מורכב שכולל בתוכו שורה ארוכה של רקמות מסוגים שונים, כשכל פגיעה ברקמות אלה עלולה להוביל לפגיעה משמעותית באיכות החיים של הסובל ממנה, ואף למוות שלא בצורה של התקף לב.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica