חפש מאמרים:
שלום אורח
25.06.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

10 טיפים למטבח בריא

מאת: רב גדמזון אורגני18/05/20144819 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אחד מהפתרונות המרכזיים לשימור הבריאות, באופן שמפתיע רבים מתבטא דווקא באופן אחסון המזון, אחסון חומרי הגלם ואחסון התבשילים, שימוש בריא בכלי אחסון, ויתרה מזאת, שימוש בכלי בישול ואחסון איכותיים ובריאותיים ימקסמו את בריאותיות המזון ובריאות המשפחה באחוזים ניכרים.

חימום ובישול ידידותיים ובריאים

חימום ובישול ידידותיים לסביבה מתחילים במרכיבים וממשיכים בכלי הקיבול אשר מכילים אותם. כלי אחסון מזכוכית ישמרו על בריאותיות  המזון וישמרו את הערכים התזונתיים באופן אפקטיבי.

מכינים אוכל לכל השבוע? כך תשמרו עליו טרי ובריא

כדאי לשמור את המזון בכלי השומרים על טריותם ומונעים כל כניסה של אוויר אל תוך הכלי. המגע עם האוויר פוגם בטריות המזון ויוצר תהליך מהיר של חמצון. אחסון המזון בתוך כלי אחסון מזכוכית בריאה ואיכותית תשמור על טריות ובריאותיות המזון.

אחסון מוצרי מזון יבשים לטווח ארוך

מוצרי מזון יבשים מושפעים גם הם מכניסת אוויר וצוברים לחות, אשר מזיקה לאיכות ולמרקם שלהם. לא פעם אנחנו רואים תבלינים ואבקות אשר מתקלקלות תוך מן קצר במיוחד ורואים היווצרויות של גושים והתייבשות על הקרקעית. אנחנו חיים במדינה בה האקלים חם ולח ברוב אזורי הארץ וברוב ימות השנה, לכן אחסון מוצרי מזון יבשים לאחר פתיחתם תעשה בתוך צנצנות זכוכית שתאטום את האבקה מכל לחות אפשרית ובכך תשמר את איכות המרקם, הטעם, וכמובן, הבריאותיות.

כך נמנעים מניפוץ כלי הזכוכית

"דילול אוכלוסין" של כלי זכוכית היא תופעה מוכרת במטבחים השונים, רכישה ושימוש במוצרים מזכוכית בטיחותית ועמידה תמנע שברים, ניפוץ וכווייה במרבית המקרים.

אחסון בריא של מוצרי חלב

מוצרי מזון,  כמו מוצרי חלב נוטים להתקלקל מהר, גם לפני תאריך התפוגה שלהם ובמיוחד בימים החמים והלחים של הקיץ אחסון מוצרי חלב בתוך כלי אחסון מזכוכית ישמרו אותם במצב בריא לתקופה ארוכה יותר.

אוכלים בחוץ – אחסון מזון בזמן פיקניק

אחסון מזון בתוך כלי זכוכית בעת האכילה בחוץ ישמרו על בריאות המזון וימנעו כניסה של מזיקים זוחלים ומעופפים. אטימותם של מוצרי המזון בעת האכילה בחיק הטבע תמנע את הקלקול שלהם בעת ההתחממות והקרינה של השמש.

אחסון קומפוסטים באופן הגייני

מאחסנים שאריות מזון לקומפוסט? רצוי שתעשו את זה חכם. אחסון קומפוסט עשוי להביא לתועלת רבה בעת פיזור בגינות השונות אבל גם לנזקים לא מעטים בעת אחסון לא נאות. אחסון קומפוסט בתוך צנצנות זכוכית ישמרו על האיכות וימנעו מריחות רעים לנדוף החוצה.

איטום צנצנות וכלי זכוכיות

איטום צנצנות וכלי זכוכית היא פעולה אשר חשובה ואפילו קריטים בעת האחסון ושמירת הטריות. אחסון בתוך כלי זכוכית ללא אטימה איכותית ויעילה כמוה כעשיית חצי עבודה. מניעת חדירת האוויר והחמצן היא זו אשר סוגרת את פינת הבריאותיות והטריות שבאחסון הבריא.

זכוכית אטומה וחסינה – שמירה על בטיחות הילדים

אחד החששות הגדולים ביותר בעת אחסון בתוך כלי זכוכית הוא כמובן בתחום בטיחות הילדים. שמרו את כלי הזכוכית על מדף גבוה ורחוק מהישג ידם של ילדים. שנית, הקפידו לעשות שימוש בכלי זכוכית בטיחותיים אשר קשים לניפוץ ובעת הניפוץ מאופיינים בשברים כהים יותר אשר ממזערים את חומרת הפציעה.

כלי זכוכית תרמיים – שמירה על החום/קור

אחד הפתרונות היעילים ביותר, אותם אנו מקבלים מכלי אחסון מזכוכית היא השמירה על טמפרטורת המזון ושמירה על הטריות וטעם המזון לפני ההגשה ובעת האכילה. ברב גד, תמצאו תמצאו מגוון רחב של כלי אחסון תרמיים בעיצובים, גדלים ותצורות שונות.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

רב  גד, בקבוקי זכוכית וכלי זכוכית

א.תעשייה, אלקנה 4481400 • טל. 9363402–03 • פקס: 9363296–03 • נייד: 5648389–054 rav-gad@zahav.net.il

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רב גד

מאת: רב גדאדריכלות פנים18/05/14896 צפיות
אחרי שנים של פיתוחים, התפתחות ופיתוח המודעות לאיכות הסביבה אנחנו חוזרים אחורה בזמן , לשנים בהם הכל היה פשוט וקצת יותר זול. האנרגיה הירוקה והשמירה על הסביבה מתחילה כבר מהרזולוציות הנמוכות ביותר כמו כלי אחסון ידידותיים לסביבה. פיתוח המודעות, הרבה לפני ההפרדה בין הפלסטיק לנייר והפרדת הפסולת תתחיל כבר משלב הרכישה והאחסון במקרר – התחלה כזאת מבטאת את השלב הנכון ביותר להתחלת ההתנהגות הסביבתית כסדרה.

מאמרים נוספים בנושא מזון אורגני

מאת: דודישמזון אורגני14/03/163344 צפיות
כשאומרים לכם חיטה, אתם ישר חושבים על לחם, בורקסים, פיצות, או על טקס חג השבועות בבית ספר שבו רקדנו עם שיבולים כאילו אין מחר

מאת: ירון כהןמזון אורגני30/11/141974 צפיות
גלוטן למי שלא היה בטוח בכך הוא החלבון שנמצא במוצרי חיטה ודגנים נוספים. ניתן היום למצוא מתכונים רבים של אפייה ללא גלוטן. יש טרנד חם שנדמה שהופך לקבוע של אפייה ללא גלוטן. יותר ויותר אנשים מגלים שאכילה ללא גלוטן משפרת את חייהם, משפרת את איכות החיים שלהם, נותנת להם יותר אנרגיה וגורמת להם לחוש הרבה יותר טוב.

מאת: מיכאל רומנסקימזון אורגני26/06/131621 צפיות
רבים תוהים היכן אותם פירות ריחניים שאפיינו את ילדותם. מאחורי תהייה נוסטלגית זו קיימת לעיתים אמת מכאיבה. רוב הפירות הגדולים והצבעוניים המוצגים בפרסומות בטלביזיה ועל גבי דוכנים בשווקים וברשתות המזון הם ירקות שעברו תהליכים לא טבעיים (ריסוס/ הזרקה של חומרים שונים). מאמר זה יציג את היתרונות של מזונות אורגנים, ביניהם פירות אורגנים ויספר לקוראים כיצד ניתן להקים לתחייה את זכרון הילדות הנוסטלגי על ידי אוכל בריא.

מאת: מיכאל רומנסקימזון אורגני22/05/131613 צפיות
בריאות מתחילה בראש ובראשונה בתזונה נכונה. המזון המהיר, הפיתויים התזונתיים בכל מקום כמעט, ולעיתים גם חוסר המודעות למרכיבים הבעייתיים של המזון שאותו אוכלים, כל אלה עשויים לפגוע בבריאות באופן ישיר ולהשפיע על איכות החיים. אוכל בריא יכול להיות ירקות ופירות ומיני מאכלים שונים. אלה יכולים להיות גם ירקות אורגניים ומוצרים אורגניים שונים ועוד ועוד. אם אתם רוצים לשמור על בריאותכם, המאמר הבא במיוחד עבורכם.

מאת: דן קורןמזון אורגני06/09/119350 צפיות
מתכון הריזוטו שלפניכם נחשב מתכון טבעוני לכל דבר, אין בו חמאה, אין גבינה, אך אל דאגה יש בו שפע של טעמים טובים..המרקם הקרמי הינו מרנין ואם אינכם רגישים לחלב תוכלו בהחלט לפנק את המנה במעט גבינת פרמזן בשלבים האחרונים של הבישול, מה שישדרג אף יותר את המנה הטעימה.

מאת: יוסי קרמר מזון אורגני22/07/118171 צפיות
איך רצוי להתייחס לרעב ושובע?

מאת: תקליט ליצליוםמזון אורגני16/06/1112163 צפיות
אלו החובבים אוכל בריא יוכלו להזמינו באמצעות משלוחים תל אביב. הדבר אמור כמובן בעיקר לגבי חובבי אוכל בריא באיזור המרכז. אוכל בריא הניתן להזמנה על ידי משלוחים תל אביב כולל סוגים

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica