חפש מאמרים:
שלום אורח
04.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

כשאנחנו ניגשים לשיפוץ

מאת: משפצים בביתשיפוצים30/10/2014564 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

כשאנחנו ניגשים לשיפוץ הבית או לעיצובו מחדש, אנחנו חושבים על דברים רבים: העלות, תכנון הזמן, העיצוב המתאים, החומרים הנכונים וכן הלאה. לפעמים אנחנו שוכחים שבית הוא הרבה יותר מכמה קירות וגג – הוא משפחה וילדים וכל מה שקשור בכך. כאשר אנחנו מתכננים שיפוץ בבית, עלינו גם לחשוב איך הוא משפיע על המשפחה. תהליך השיפוץ צריך לכלול גם מחשבה על ההשפעות של העבודה עצמה על השגרה המשפחתית. בשורות הבאות תמצאו כמה עצות בנושא כדי שפרויקט השיפוץ לא יפגע במשפחה שלכם – קירות גבס יכולים לשדרג את הבית שלכם אבל אסור שזה יבוא על חשבון המשפחה.לדבר על זה לפניאל תתנו לאירועים לסחוף אתכם איתם – הכינו את עצמכם בצורה שכזו שאתם תשלטו בפרויקט ולא הפרויקט בכם. החליטו מה אתם מצפים מהפרויקט, נסו לגלות מה הבעיות הצפויות והיכן מסתתרים הקשיים, הבינו את מה שעומד בפניכם והשתדלו לתאם ציפיות ותוכניות. אל תחכו לרגע האחרון בשביל להכין את המשפחה – הכינו את עצמכם לפני הפרויקט והשאירו לכם מספיק זמן בשביל ההכנות הנדרשות.לשתף פעולה עם בן הזוגויכוח על הסוג המדויק של קיר גבס דקורטיבי שתבחרו לסלון או בחירה בין קיר גבס אטום למים ובין לוח גבס בצבעי אדמה עלול להוביל למריבות משפחתיות ולצרות בחיי הנישואין שלכם. השתדלו ליצור שיתוף פעולה, להתפשר בעת הצורך ולהקשיב לאחרים לפני שמתקבלת החלטה. עדיף לוותר בדברים הלא באמת חשובים כדי שהזוגיות שלכם לא תפגע.להכין את הילדיםהילדים צריכים לדעת מה הולך לקרות, מתי ואיך – בצורה שהם מסוגלים להבין, כמובן. אל תתנו להם להרגיש מאוימים בגלל השינויים בבית וודאו שהם באמת מבינים מה קורה מסביב. נסו גם לשתף אותם במידת האפשר בפרויקט כדי שהם ירגישו שיש להם חלק בו וכך הם גם ישתפו פעולה באופן טוב יותר.להתרחק מהביתאם אתם יכולים – מצאו לכם מגורים אחרים לזמן ביצוע הפרויקט. כך לא תפריעו לעבודות, העבודות לא תפרענה לכם ותימנעו מבעיות בטיחות.למצוא בית בתוך השיפוץאם אתם לא יכולים למצוא סביבת מגורים אחרת, נסו להשאיר בבית מקום שבו לא מתבצעת עבודה – מעין חלקת בית קטנה בתוך העבודות. כך יהיה לכם מקום שבו אפשר לשמור על הילדים שלא יפריעו ולא ייפגעו מעבודה. זהו גם מקום שבו שומרים על שגרה בתוך השינויים שמסביב.לשמור על השגרהשגרה היא עניין חשוב: הקפידו שהילדים לא יצאו ממנה אלא ימשיכו לעשות את מה שהם צריכים לעשות: שיעורי בית, למשל. שיגרה היא עניין חשוב לילדים – היא עוזרת להם להרגיש בטוחים בתוך המצב המבולבל – והיא חשובה גם להורים שמרגישים שהם שומרים על שליטה גם בתוך הבלגאן.ליהנות מהשינויראו בשינוי הזדמנות ולא משבר. נסו ליהנות מהמצב עם הילדים וצרו משחקים מסביב לפרויקט: זו יכולה להיות הרפתקה ובסיס למגוון גדול של משחקי דמיון, התגברות על קשיים והתמודדות עם סביבה משתנה.שיפוץ הבית – מהתקנת קירות גבס ועד שיפוץ חדרי האמבטיה ותוספת של מרפסת – הוא חלק מהחיים של משפחות רבות. על ידי הכנה מתאימה ובחירת גישה נכונה תוכלו לעבור את התקופה הלא פשוטה הזו בצורה הטובה ביותר ומבלי נזקים ארוכי טווח.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

http://www.xn--5dbawcre6bqzr.co.il

משפצים בבית הפיתרון בישבילך

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת משפצים בבית

מאת: משפצים בביתשיפוצים02/11/14464 צפיות
אם בצבא לימדו אתכם את הביטוי "קשה באימון קל בקרב" ועוד כל מיני סיסמאות שנועדו להכשיר אתכם לעבודה קשה, מאומצת ותובענית כערובה להצלחה בסוף התהליך הרי שהגיע זמן לבצע הערכה מחדש לעולם המושגים שלכם.

מאת: משפצים בביתשיפוצים30/10/141869 צפיות
שיפוצים הם אפשרות מצוינת לשדרג את מראה הבית או הדירה, את רמת החיים הכוללת וברוב המקרים גם ערכו של הבית בשוק, אבל עד סיום השיפוץ אנשים רבים מוצאים את עצמם על סף אובדן הדעת. בין הקשיים הרבים שעולים בזמן ביצוע עבודות שיפוצים ניתן למנות התמודדות עם קבלני שיפוצים ואנשי מקצוע שעובדים תחת לוחות זמנים לא הגיוניים, הפקעת מחירים בתחום פרוץ, מנהלי עבודה ועובדים חסרי ניסיון ונוסף על זאת, אי-הנוחות הכרוכה בחיים באתר בניה.

מאת: משפצים בביתשיפוצים30/10/14503 צפיות
קבלן שיפוצים ושיפוצים של דירות: הרבה פעמים אנחנו רוצים לשדרג את המגורים שלנו. לא תמיד קל לעשות זאת. לעיתים רבות, הדירות אליהן נרצה לעבור תהיינה יקרות מדי או לא מתאימות מבחינות שונות. לעומת זאת, הרבה פעמים, דווקא הדירה הנוכחית שלנו יכולה להתאים לצורך שדרוג המגורים שלנו אם נוכל לשנות אותה במקצת. למשל, דירות רבות יכולות להיות מחולקות מחדש לחדרים וכך, הרבה פעמים ניתן להוסיף חדר, להגדיל סלון וכדומה- באותו הבית ממש. אפשרות זו של שיפוץ דירה על פני מעבר לדירה חדשה, יכולה להתאים לאנשים רבים ואף לתת יותר

מאת: משפצים בביתשיפוצים30/10/14486 צפיות
קבלן שיפוצים לחידוש סביבת המגורים כולנו מכירים את זה. קירות הבית הולכים ומתפוררים, התקרה בדירה מתחילה להיסדק, בקיצור, הגיע הזמן לשיפוצים. ברמה האופרטיבית, זה אומר שצריך לחפש קבלן שיפוצים טוב כיד שיחדש את פני הבית שלנו. קבלן שיפוצים זה בעצם מונח שמתאר את בעל המקצוע שמתמחה בחידוש ושדרוג נכסי בנין. זה יכול להיות מקום העבודה, הבית, מחסן או כל מבנה אחר. ברגע שמדברים על שיפוץ, מדברים על קבלן שיפוצים.

מאת: משפצים בביתשיפוצים28/10/14570 צפיות
אם עד עכשיו תהליך ה שיפוץ נראה לכם כמו בלאגן אחד גדול – תנו לי לחדש לכם, זה ממש לא חייב להיות ככה. כל מה שאתם צריכים הוא לקבל את הכלים הנכונים, ואז תהיו מוכנים לצאת לדרך כדי ליצור את הבית עליו אתם חולמים. רק כדי להבהיר, במאמר זה אני אתן כלים שיתאימו לאלו מכם שמעוניינים בתהליך שיפוץ דירה גדול ומוכנים לקחת אותו במלוא הרצינות מתחילתו ועד סופו.

מאת: משפצים בביתשיפוצים28/10/14401 צפיות
שנים האחרונות הושם דגש רב על אדריכלות ובנייה ירוקה. זאת, בעקבות הצורך ליצור סביבת חיים נכונה מבחינה איכות הסביבה. אם כן, מהי אדריכלות ירוקה? אדריכלות ירוקה שמה לה למטרה להפחית למינימום הניתן את המפגעים והנזקים לסביבה. תוך עשיית שימוש מצומצם ככל האפשר במקורות מן הטבע לצורך הקמת המבנה ולאורך השימוש בו במהלך השנים. כמו כן, עשיית שימוש בחומרים ממוחזרים והפקת המרב ממשאבים טבעיים כמו רוח, זרימת אוויר חופשית ואור שמש.

מאת: משפצים בביתשיפוצים28/10/14707 צפיות
בניה קלה, או בשמה השני בניה מתועשת, היא בניה מהירה ובעלת אופי שונה מזו של בניה קבועה.בניה קלה כשמה כן היא – בניה המתבצעת במאמץ קטן יחסית מבניה רגילה, וכן אורכת תקופה קצרה יותר ממנה. בניה קלה נפוצה יותר ויותר בשנים האחרונות, בעקבות הביקוש הגדל למבנים דנאמיים אשר ניתנים לשינוע ממקום למקום. אז מה ניתן לעשות עם בניה קלה, ובמה זה מועיל לנו? המשיכו לקרוא וגלו בעצמכם.

מאמרים נוספים בנושא שיפוצים

מאת: yoni romשיפוצים12/04/20285 צפיות
איזה מכשור מתקדם מאפשר לאתר נזילות? מה היתרונות של מצלמה תרמית?

מאת: עידן שלומןשיפוצים28/01/20593 צפיות
חשמלאים מספקים כיום קשת שירותים רחבה ביותר שנוגעת לאספקטים שונים בכל עבודת שיפוצים בבית שלכם, בין אם מדובר בשיפוץ יסודי של כל הבית או ריענון של מערכת החשמל הביתית.

מאת: רוני הכהןשיפוצים30/12/19740 צפיות
יש סוגים רבים של צבעים לרכישה ולצביעה, וכניסה אל חנות כזו תהיה חוויה מבלבלת ומעצימה כאחד.

מאת: רוני הכהןשיפוצים28/08/19705 צפיות
לבחור את צבע השליכט הכי נכון,

מאת: shlomy שיפוצים27/03/191098 צפיות
אם בניתם בית חדש, אתם עומדים להיכנס לדירה מקבלן או עומדים לרכוש בית מיד שניה, בוודאי שמעתם על המושג "בדק בית". בדק בית הינה בדיקה יסודית ובה בודקים את הבית על כל חלקיו השונים והמטרה של הבדיקה היא לאתר ליקויים שונים במבנה ובבניה ולאפשר לכם לדעת את מצבו האמיתי של המבנה.

מאת: Droxitשיפוצים21/03/191024 צפיות
לא תמיד יש לנו את הזמן או את הסבלנות לנסות, לטעות ולתקן. כך, גם אם הרכבת רהיטי איקאה נתפסת כמשימה לא-מאוד-מורכבת, היכולת להאציל סמכויות ולפנות את הזמן למשימות אחרות היא ככל הנראה עדיפה.

מאת: Droxitשיפוצים28/02/19772 צפיות
במקרים רבים אתם בוודאי מזמינים חשמלאי, אינסטלטור או כל הנדימן אחר שיעזור לכם עם תקלה או בעיה, עם התקנת רשת חדשה או עם חיזוק הריהוט. שיחת טלפון קצרה מגלה לכם שהמחיר תלוי בסוג העבודה, ואם יש כמה מטלות על הפרק, הרי שכל אחת מהן תעלה לכם בנפרד.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica