חפש מאמרים:
שלום אורח
20.08.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מסכת השקרים של ראפיק - סיפור חקירה פרטית

מאת: אמיר אברמסוןחקירות10/11/20142551 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

בשנים האחרונות אני נוכח כי יש למשרד החקירות שלי במיוחד עקב האינטרנט, פניות של מגזרים שמעולם לא היו לקוחות של משרדי חקירות, וכך הייתה הפניה של גוזיה (שם בדוי) שכתבה לי באתר שלי ליצור עמה קשר, כאשר שוחחנו ספרה כי היא ערביה הגרה בכפר קטן בארץ, בעלת תואר אקדמאי, אשר הכירה לפני כשנה גבר שהציג עצמו בשם ריפאק(שם בדוי ) לדבריה אינה יודעת הרבה פרטים עליו, רק שהציג עצמו כאיש אקדמיה מכובד באחת מהמוסדות להשכלה גבוהה , כי אוסף אותה במונית, בטענה כי רישיון הנהיגה שלו נשלל, וכי הגיע לבית הוריה וביקש ידה.

הפניה אלי הגיעה לאחר שנוכחה כי הוא מקבל שיחות ומציין כי אינו יכול לדבר, וכאשר בקשה הסבר ממנו מדוע? השיב כי זאת תלמידה נודניקית המאוהבת בו והיא מטרידה אותו,אולם ללדבריה היו לא מעט שיחות בהם ניתק ולא ענה.  בקשתי כי תגיע אלי על מנת לתדרך אותה איך להשיג פרטים עליו? הלקוחה צעירה כבת 35 אישה נאה מאד מטופחת עובדת סוציאלית במקצועה הגיעה אלי לפגישה במשרד החקירות שלי , ולאחר מספר דקות של שיחה ספרה לי  רק אתמול כי קבלה טלפון  אנונימי ממספר חסוי ונרמז לה כי היא  יוצאת עם נוכל. בקשתי כי תנסה להגיע לת.ז שלו או לאיזה פרט שיתן קצה חוט, ולקחתי את  התמונה של ריפאק .ואת מספר הנייד.

כפי שחשבתי מראש הנייד היה טוק מן ללא בעלות, שלחתי אחת מהחוקרות שלי למוסד האקדמאי בו לכאורה ריפאק מרצה , התברר כי האיש שהוא חוקר בכיר נמצא כבר חודש בחו"ל במסגרת עבודת מחקר .תמונתו לא תאמה את התיאור החיצוני שנתנה לי גוזיה.

עדיין לא העברתי דיווח לגוזיה כי רציתי לבדוק פרטים בתחנת המוניות שבה משתמש ריפאק,  ודרך אחד הנהגים לנסות להגיע לקצה חוא, ואז  גוזיה התקשרה אלי וספרה כי הצליחה לצלם איזה פתק עם הזמנה לרופא, והיא שולחת לי אותו בווטצאפ. כאשר הגדלתי את התמונה ראיתי מספר עם 9 ספרות הנראה כת.ז .עם תאריך בדיקה במרפאה מסויימת בצפון הארץ.

בדיקה העלתה כי האיש מאחורי מספר הזהות הוא תושב שטחים בשם ריפעת , מקום מגוריו דהריה , נשוי ל2 נשים, שב"ח , לאיש 8 ילדים הגדול בין 15 , מעולם לא היה אקדמאי, וגם משפחתו לא רואה אותו אלא לפרקי זמן קצרים. אחיה של גוזיה המשרת במשטרה עשה  ביקה משלו ואז נמצא כי תמונתו של ריפעת זהה לבחור שהציע לגוזיה נישואין בנוכחות הוריה. דהיינו התחזה למרצה בכיר .

גוזיה הגישה תלונה רשמית במשטרה על האיש, והתברר כי היא לא היחידה , רק דבר אחד לא ספרה לי ,מה עשתה משפחתה במתחזה כאשר גלתה מי הוא ומה הסטטוס שלו, אני רק יכול לתאר לעצמי כי הרבה זמן לא ינסה להונות נשים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

משרד חקירות אברמסון, בראשותו של חוקר פרטי אמיר אברמסון, מראשוני החוקרים בישראל. משרד חקירות אברמסון מציע שירותי חקירות ומודיעין לרבות: חקירות בגידות, גירושין, חקירות כלכליות, ביצוע מעקבים, בדיקות פוליגרף, גילוי האזנות סתר ועוד.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אמיר אברמסון

מאת: אמיר אברמסוןחקירות09/03/151852 צפיות
אריאלה לא הופתעה מהממצאים נפרדה לשלום וציינה כי זה מחזק את ההחלטה שלה לבדוק מי הפרטנר שלה. וכי היא מסיימת היום את הקשר.

מאת: אמיר אברמסוןחקירות14/01/152010 צפיות
ישנם מספר קריטריונים שעליכם לקחת בחשבון כאשר אתם עומדים בפני סינון ראשוני של משרד חקירות פרטי.

מאת: אמיר אברמסוןחקירות03/04/13875 צפיות
מרבית הלקוחות שפונים אליי בהקשר לתיק הגירושין, עושים זאת כשהפרידה נמצאת בגדר כוונה בלבד ועוד לפני שנפתח התיק בפועל. כמובן שבכל מקרה יש גם יוצאי דופן וכך קרה עם לקוחה שפנתה אליי כשמשפט הגירושין שלה היה בעיצומו.

מאת: אמיר אברמסוןחקירות27/01/111511 צפיות
לא כל עוקב הוא חוקר פרטי טוב , ולא כל חוקר פרטי הוא עוקב טוב , אנו מקפידים לשלוח לשטח עוקב מקצועי עם נסיון רב , היודע לעבוד עם צוות או קבוצה , אשר יודע לעשות הכרת שטח , וכמובן עם רשיון חוקר פרטי של המדינה.

מאת: אמיר אברמסוןחקירות09/10/101182 צפיות
מעקב הוא תורה שלמה ולא פשוטה , גורמים ממלכתיים עוברים הכשרה לתפקיד עוקב אחרי קורס הנמשך שנים ובו מנופים מי שאינם מתאימים. מעקב יכול להתבצע רק כאשר העוקב מיומן, מוכשר לתפקיד, בעל נסיון רב בעבודה כזאת. עם סבלנות ברזל, יכולת השתלבות בכל מצב , בקיא בתורת האיפור וההתחפשות , מיומן בקריאת מצב בשטח, לא בולט, סובלן, ויכול לעמוד בלחץ. ידע נרחב בנהיגה ובצילום, עבודה בצוות.

מאת: אמיר אברמסוןחקירות11/09/101791 צפיות
שאלה זו אני שומע הרבה פעמים, כאשר איש עסקים שומע כי הפסיד במרכז בכמה שקלים למרות שהיה בטוח שהמכרז שלו, כאשר זוגות נתפסים על חם בפגישה הראשונה על אף שדאגו לשמור על דיסקרטיות וחשאיות ולא דיברו ליד אנשים, כאשר מידע רגיש דולף למתחרים, כאשר תכניות של בני זוג בשלבי גירושין מתגלות.

מאת: אמיר אברמסוןחקירות27/08/102547 צפיות
עד לפני מספר שנים כאשר פותחה תכנת ספיי פון עלתה התוכנה אלפי דולרים. לעומת זאת היום תחת כל עץ רענן ניתן לרכוש את התוכנה במהדורה חדישה במחירים הרבה יותר זולים ומשתלמים מבעבר ולכן השימוש בתוכנה הפך לכה גדול בשנים האחרונות.

מאמרים נוספים בנושא חקירות

מאת: shlomy חקירות26/12/171233 צפיות
חושדים בבן הזוג? חשוב להבין מספר פרטים טרם הפניה לחוקר פרטי, ראשית תחום הבגידות הוא עניין שמתרחב בשנים האחרונות ולמשרדי חקירות יש לא מעט עבודה בתחום, 80% מכלל הפונים למעשה בטוחים שמתבצעת בגידה וזקוקים להוכחה לצורך בתי משפט וכו', הבגידות שמגיעות לידי חקירות מדובר במעשה המתמשך לאורך תקופה עם פרטנר קבוע ולא בגידה מיקירת שעליה קשה מאוד לאסוף ראיות

מאת: נויחקירות25/11/171456 צפיות
אנשים רבים פונים למשרדי חקירה פרטיים כאלה ואחרים על מנת לאשש או להזים חשדות אשר יש להם לגבי התנהגות בני הזוג שלהם, או כדי להשיג מידע אודות שותפים לעסק או על מתחרים או אודות אנשים אשר רוצים לעשות איתם עסקים וכדומה. משרדי חקירות מעניקים שירותי מעקבים אחרי אנשים לצורך השגת מידע אשר נחוץ ללקוחות שלהם. אבל בהזמנת מעקבים יש גם סיכונים אשר יש לקחת אותם בחשבון.

מאת: אוריה בן מנחםחקירות22/06/152511 צפיות
במקרים רבים, אנו זקוקים לעזרתו של חוקר פרטי מנוסה. המטרה העיקרית בגינה אנו שוכרים את שירותיו של חוקר פרטי המתמחה בתחום הבגידות היא להחזיר את חיינו למסלול הרגיל שלהם ולמנוע מצב בו נעשה לנו עוול

מאת: אמיר אברמסוןחקירות09/03/151852 צפיות
אריאלה לא הופתעה מהממצאים נפרדה לשלום וציינה כי זה מחזק את ההחלטה שלה לבדוק מי הפרטנר שלה. וכי היא מסיימת היום את הקשר.

מאת: אמיר אברמסוןחקירות14/01/152010 צפיות
ישנם מספר קריטריונים שעליכם לקחת בחשבון כאשר אתם עומדים בפני סינון ראשוני של משרד חקירות פרטי.

מאת: ליאת מנדלסוןחקירות14/09/142915 צפיות
בחיים אי אפשר לדעת מתי האדם מולך דובר אמת או לא. כאשר מדובר על עניינים שוליים הרי שמלבד חוסר נעימות ותסכול, הדבר לא באמת משפיע. כאשר מדובר על ענייני עבודה, זוגיות וכדומה – למושג שקר או אמת יש משמעות שונה לגמרי. בדיוק בשל כך מזל שאפשר להשתמש באחת המכונות החשובות ביותר שהומצאו מכונת פוליגרף.

מאת: ליאורחקירות05/08/143102 צפיות
מצלמות אבטחה למכירה, מאפשרות להיעזר בהן בשביל לשפר את רמת האבטחה, בעסק שלכם, או בבית. מצלמות האבטחה יכולות להיות גלויות או נסתרות, בהתאם להעדפתכם. מצלמות האבטחה שמחוברות למוקד של חברת אבטחה, מאפשרות לבעל עסק לקבל שקט נפשי, בכל ימי השבוע, ובכל שעות היממה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica