חפש מאמרים:
שלום אורח
13.04.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

פספסה 3 פעמים - סיפור חקירה

מאת: אמיר אברמסוןחקירות09/03/20152174 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

לפני כשבועיים הגיעה לקוחה למשרד החקירות שלי לאחר שפנתה דרך אתר האינטרנט. שמי אריאלה הציגה עצמה , אני גרושה שנתיים והיות ובמקצועי האקדמי אני עובדת עד שעות הערב הדרך היחידה להכיר גברים היא דרך האינטרנט, ואכן הכרתי גבר נאה אשר סיפר לי כי הוא בהליכי גירושין, וכי הוא אדם אמיד , אולם עקב תביעות משפטיות של אשתו הוא נאלץ לחיות ללא כרטיס אשראי, וגם כל רכושו מעוקל, אריאלה ציינה כי היא מאד נמשכת אליו, אולם רוצה לביטחונה האישי לדעת פרטים עליו. היא ציינה כי יש לה תאומים אשר היה גם כך קשה להם עם הגירושין. והיא אינה רוצה ליפול בפח.

סוכם כי נתחיל בפעילות מייד כאשר היא תיפגש עמו בבית קפה מסוים. הבחור נראה בתום הפגישה עולה על מונית ומגיע לאחת השכונות הבעייתיות ביותר באותה עיר באר שבע. ירד מהמונית ונראה מחבק אשה ולוקח על זרועותיו 2 ילדים, בבדיקה סמויה אצל מקורות בשכונה התברר כי הבחור אינו עובד, וכי חבריו היושבים עמו בבית הקפה השכונתי הם סוחרי סמים. כאשר עשינו הרחבה על מצבו הכלכלי נוכחנו כי הוא לקוח מוגבל, חסר אמצעים, חסר רכוש, ללא חוסן כלכלי, וכי מעולם לא היה אמיד.

אריאלה לא הופתעה מהממצאים נפרדה לשלום וציינה כי זה מחזק את ההחלטה שלה לבדוק מי הפרטנר שלה. וכי היא מסיימת היום את הקשר.

כעבור מספר חודשים התקשרה אלי שוב אריאלה וספרה כי הכירה גבר מקסים גרוש, אשר חברה שלה המליצה עליו, בקשה לבצע עליו בדיקה במיוחד בקטע של הסיבה לגירושין, ומערכת היחסים עם הילדים, הבדיקה העלתה כי האיש היה אלים כלפי גרושתו, גם פיזית וגם מילולית, נחשד בתקיפה חבלנית, כמו כן היה מכה את ילדיו, כאשר הרקע לכל זה הוא משפחתו הביולוגית, אב שיכור ואלים, אשר התעלל במשפחתו. התברר לנו גם כי עבר סדנה מיוחדת המיועדת למקרי אלימות. אריאלה הודתה לי ונתקה עמו את הקשר.

הפנייה השלישית הייתה על מנת לבדוק האם הגבר שהכירה נפגע בזמן מבצע של סיירת מובחרת בצה"ל, מאחר והגבר היה נכה צה"ל וציין בפניה כי היה לוחם בצבא ובעת חזרה משטח אוייב נפגע מצלף, בבדיקה שעשינו עם מחזור הגיוס שלו, ועם קצינים שהדריכו את המחזור התברר כי מעולם לא היה לוחם בשם הזה , חקירה מעמיקה יותר של חוקר פרטי מהמשרד שלנו העלתה כי האיש היה טבח בצבא ונפגע בתאונת דרכים כאשר נסע עם משפחתו לים. לכן גם קיבל הכרה כנכה צה"ל. אריאלה אשר החלה להקשר לבחור קיבלה זאת באופן קשה כי הייתה בטוחה שמצאה את הגבר המיוחל.

בשיחתנו האחרונה אמרתי לה בהומור כי כדאי לה לעשות מנוי אצלי, כי בקצב הזה תצטרך כל מספר חודשים לחסוך לצורך תשלום עבור החקירה,והיא השיבה כי אינה מתחרטת על שום צעד שעשתה אחרת הייתה עמוק בבוץ.

אין ספק כי אלמלא פנתה לבדיקה במשרד החקירות שלי הייתה יכולה להיפגע רכושית, כספית, ואישית, היות ובסיס ההכרות היה באינטרנט ושם כל אחד יכול לספר על עצמו ניסים ונפלאות.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

משרד חקירות אברמסון, בראשותו של חוקר פרטי אמיר אברמסון, מראשוני החוקרים בישראל. משרד חקירות אברמסון מציע שירותי חקירות ומודיעין לרבות: חקירות בגידות, גירושין, חקירות כלכליות, ביצוע מעקבים, בדיקות פוליגרף, גילוי האזנות סתר ועוד.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אמיר אברמסון

מאת: אמיר אברמסוןחקירות14/01/152330 צפיות
ישנם מספר קריטריונים שעליכם לקחת בחשבון כאשר אתם עומדים בפני סינון ראשוני של משרד חקירות פרטי.

מאת: אמיר אברמסוןחקירות10/11/142852 צפיות
בשנים האחרונות אני נוכח כי יש למשרד החקירות שלי במיוחד עקב האינטרנט, פניות של מגזרים שמעולם לא היו לקוחות של משרדי חקירות.

מאת: אמיר אברמסוןחקירות03/04/131022 צפיות
מרבית הלקוחות שפונים אליי בהקשר לתיק הגירושין, עושים זאת כשהפרידה נמצאת בגדר כוונה בלבד ועוד לפני שנפתח התיק בפועל. כמובן שבכל מקרה יש גם יוצאי דופן וכך קרה עם לקוחה שפנתה אליי כשמשפט הגירושין שלה היה בעיצומו.

מאת: אמיר אברמסוןחקירות27/01/111671 צפיות
לא כל עוקב הוא חוקר פרטי טוב , ולא כל חוקר פרטי הוא עוקב טוב , אנו מקפידים לשלוח לשטח עוקב מקצועי עם נסיון רב , היודע לעבוד עם צוות או קבוצה , אשר יודע לעשות הכרת שטח , וכמובן עם רשיון חוקר פרטי של המדינה.

מאת: אמיר אברמסוןחקירות09/10/101342 צפיות
מעקב הוא תורה שלמה ולא פשוטה , גורמים ממלכתיים עוברים הכשרה לתפקיד עוקב אחרי קורס הנמשך שנים ובו מנופים מי שאינם מתאימים. מעקב יכול להתבצע רק כאשר העוקב מיומן, מוכשר לתפקיד, בעל נסיון רב בעבודה כזאת. עם סבלנות ברזל, יכולת השתלבות בכל מצב , בקיא בתורת האיפור וההתחפשות , מיומן בקריאת מצב בשטח, לא בולט, סובלן, ויכול לעמוד בלחץ. ידע נרחב בנהיגה ובצילום, עבודה בצוות.

מאת: אמיר אברמסוןחקירות11/09/101940 צפיות
שאלה זו אני שומע הרבה פעמים, כאשר איש עסקים שומע כי הפסיד במרכז בכמה שקלים למרות שהיה בטוח שהמכרז שלו, כאשר זוגות נתפסים על חם בפגישה הראשונה על אף שדאגו לשמור על דיסקרטיות וחשאיות ולא דיברו ליד אנשים, כאשר מידע רגיש דולף למתחרים, כאשר תכניות של בני זוג בשלבי גירושין מתגלות.

מאת: אמיר אברמסוןחקירות27/08/102711 צפיות
עד לפני מספר שנים כאשר פותחה תכנת ספיי פון עלתה התוכנה אלפי דולרים. לעומת זאת היום תחת כל עץ רענן ניתן לרכוש את התוכנה במהדורה חדישה במחירים הרבה יותר זולים ומשתלמים מבעבר ולכן השימוש בתוכנה הפך לכה גדול בשנים האחרונות.

מאמרים נוספים בנושא חקירות

מאת: shlomy חקירות26/12/171548 צפיות
חושדים בבן הזוג? חשוב להבין מספר פרטים טרם הפניה לחוקר פרטי, ראשית תחום הבגידות הוא עניין שמתרחב בשנים האחרונות ולמשרדי חקירות יש לא מעט עבודה בתחום, 80% מכלל הפונים למעשה בטוחים שמתבצעת בגידה וזקוקים להוכחה לצורך בתי משפט וכו', הבגידות שמגיעות לידי חקירות מדובר במעשה המתמשך לאורך תקופה עם פרטנר קבוע ולא בגידה מיקירת שעליה קשה מאוד לאסוף ראיות

מאת: נויחקירות25/11/171776 צפיות
אנשים רבים פונים למשרדי חקירה פרטיים כאלה ואחרים על מנת לאשש או להזים חשדות אשר יש להם לגבי התנהגות בני הזוג שלהם, או כדי להשיג מידע אודות שותפים לעסק או על מתחרים או אודות אנשים אשר רוצים לעשות איתם עסקים וכדומה. משרדי חקירות מעניקים שירותי מעקבים אחרי אנשים לצורך השגת מידע אשר נחוץ ללקוחות שלהם. אבל בהזמנת מעקבים יש גם סיכונים אשר יש לקחת אותם בחשבון.

מאת: אוריה בן מנחםחקירות22/06/152851 צפיות
במקרים רבים, אנו זקוקים לעזרתו של חוקר פרטי מנוסה. המטרה העיקרית בגינה אנו שוכרים את שירותיו של חוקר פרטי המתמחה בתחום הבגידות היא להחזיר את חיינו למסלול הרגיל שלהם ולמנוע מצב בו נעשה לנו עוול

מאת: אמיר אברמסוןחקירות14/01/152330 צפיות
ישנם מספר קריטריונים שעליכם לקחת בחשבון כאשר אתם עומדים בפני סינון ראשוני של משרד חקירות פרטי.

מאת: אמיר אברמסוןחקירות10/11/142852 צפיות
בשנים האחרונות אני נוכח כי יש למשרד החקירות שלי במיוחד עקב האינטרנט, פניות של מגזרים שמעולם לא היו לקוחות של משרדי חקירות.

מאת: ליאת מנדלסוןחקירות14/09/143231 צפיות
בחיים אי אפשר לדעת מתי האדם מולך דובר אמת או לא. כאשר מדובר על עניינים שוליים הרי שמלבד חוסר נעימות ותסכול, הדבר לא באמת משפיע. כאשר מדובר על ענייני עבודה, זוגיות וכדומה – למושג שקר או אמת יש משמעות שונה לגמרי. בדיוק בשל כך מזל שאפשר להשתמש באחת המכונות החשובות ביותר שהומצאו מכונת פוליגרף.

מאת: ליאורחקירות05/08/143372 צפיות
מצלמות אבטחה למכירה, מאפשרות להיעזר בהן בשביל לשפר את רמת האבטחה, בעסק שלכם, או בבית. מצלמות האבטחה יכולות להיות גלויות או נסתרות, בהתאם להעדפתכם. מצלמות האבטחה שמחוברות למוקד של חברת אבטחה, מאפשרות לבעל עסק לקבל שקט נפשי, בכל ימי השבוע, ובכל שעות היממה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica